ייעוץ חינם

055-970-5872

ג'וקים במזגן

הדברת ג'וקים במזגן המותאמת לסוג הג'וק

הג'וק או בשמו הנוסף, המקק, הוא מזיק שאוהב לחיות במבנים ובעיקר במבנה שהוא הבית שלכם. למה זה כך? מהסיבה שהבית שלכם מספק לו כל מה שהוא צריך למחייתו. מזון, מים, מקום לח ונעים. המקק אוכל כל מה שאתם אוכלים וגם קרטונים, דבק, צואה של בעלי חיים אחרים, גופות של ג'וקים אחרים ועוד. הוא מגיע לתוך הבית מכל מיני מקומות ואחד המקומות שהוא מאוד אוהב הוא המזגן. אם ראיתם ג'וק אחד באזור המזגן, יש לבדוק שמדובר בג'וק אחד ולא במשפחת ג'וקים שתמשיך להתרבות אצלכם בתוך המזגן. את הבדיקה הזו ניתן לבצע בעזרת מדביר ולהתייעץ עמו גם לגבי הדברה נגד ג'וקים במזגן.

 

הזמינו הדברה נגד ג'וקים במזגן עילי או רצפתי
אחריות בכתב לשנה על כל הדברה
הדברת תיקנים מכל הסוגים כולל ג'וקים מעופפים
ביצוע ריסוס תיקנים והדברה בעזרת פיתיונות ג'ל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

ג'וקים במזגן

למה שג'וק ירצה להיכנס למזגן?

רוב האנשים שיראו ג'וק במזגן, לא יבינו איך ג'וקים מגיעים למזגן? כי זה המקום האחרון שנחשוב עליו כמקום מסתור עבור ג'וקים. אך חשוב להבין כי המזגן הוא מקום לח ונעים עבור הג'וקים והוא גם מקום שנכנסים אליו שערות ותאי עור מתים שהם מזון נהדר עבורו. כמו כן, אם בעבר הסתתר אצלכם עכבר במזגן והשאיר גללים, גם את זה יאכל הג'וק הרעב. ג'וקים במזגנים הם מפגע גדול במידה והג'וק החליט גם להתרבות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מה לעשות אם מצאתם תיקנים במזגן?

  המזגן מהווה מקום מסתור מצוין עבור הג'וקים שאוהבים לצאת בלילה. הם יוצאים בלילה לחפש אוכל נוסף בבית. אז מה עושים עם ג'וקים שנכנסים דרך המזגן? התשובה למצב הזה הוא הדברה מקצועית כמובן! ג'וקים במזגן ודאי היו לפני במקומות נוספים כמו הביוב. משם הם מביאים מחלות אל בני הבית ועל כן מסוכנים. לפני שתהיה לכם מכת ג'וקים בבית, הזמינו מדביר מקצועי שיפתור את הבעיה.

   

  איך מדבירים ג'וקים במזגן?

  בעולם קיימים 4600 זנים של ג'וקים, בארץ רק שבעה. כל ג'וק מתוך שבעת הזנים הוא שונה ולכן לכל סוג יש את חומר ההדברה וסוג ההדברה שיתאימו עבורו. הדברת ג'וקים במזגן עילי תבוצע לאחר שהמדביר זיהה את סוג הג'וק, לאחר מכן יתאים את חומרי הריסוס שיהיו יעילים נגד הזנים שנמצאים בתוך המזגן. במידה והמדביר יזהה כי במזגן מסתתר התיקן הגרמני, הריסוס לא יהיה יעיל עבורו והוא יבצע הדברת ג'וקים בעזרת פיתיונות ג'ל הכוללים תירס או עמילן מורעלים.

   

  איך תדאגו שהג'וקים לא יחזרו למזגן?

  אם אתם מעוניינים שהג'וקים לא יחזרו למזגן אתם צריכים לדאוג שהמזגן לא יהווה עבורם מקום נוחות. תדאגו מידי פעם לניקיון המזגן מבפנים וכמו כן, הפעילו אותו על טמפרטורה קרה של 25 מעלות ומטה. מעל טמפרטורה זו, המקום יהיה נעים מאוד עבור הג'וקים לשהייה. כמו כן, חשוב לדאוג לסגור מוצרי מזון על השיש ובמטבח ולא להשאיר כלים מלוכלכים. בצורה זו לא תספקו לג'וק אוכל זמין וטוב.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי