ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בבת ים

הדברה בבת ים עם המדבירים המיומנים והאמינים ביותר

נמלים, ג'וקים, תיקנים, צרעות, עכברים, פשפשים, טרמיטים, זבובונים, רימות – כל אלה ועוד מזיקים רבים עלולים להופיע בבית או בעסק בבת ים ולשבש את שגרת החיים. חברת הדברה סנטר מספקת את הפתרונות האפקטיביים ביותר בכל המקרים האלה, על בסיס ניסיון של כ-15 שנים בתחום ובקיאות מקצועית מעמיקה מאוד. בנוסף אנחנו מתחייבים למחירים נוחים עבור הסוגים השונים של שירותי הדברה בבת ים.

 

הזמינו הדברה בבת ים ללא ריח
מחיר הכי זול בארץ
מדביר בבת ים נגד מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
חברת הדברה מקצועית עם 15 שנות ניסיון
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס לבית בבת ים מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בבת ים נגד כל סוגי המזיקים

מדביר בבת ים בזמינות גבוהה במיוחד

פרמטר חשוב נוסף כשמחפשים מדבירים מומלצים בבת ים הוא כמובן הזמינות. גם כשהמטרה היא הדברת נמלים שפלשו לדירה ועוד יותר מכך כשיש קן צרעות בחלון, נדרשת פעולה מהירה מאוד. בזכות היעילות הגבוהה שבה אנחנו מתנהלים, אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים הגעה זריזה כולל מידית במידת הצורך. אצלנו תוכלו למצוא מדביר בבת ים גם בסופי שבוע, חגים ולילות – כל מה שצריך כדי שתוכלו לישון בשקט ולחיות בלי אורחים לא רצויים.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך להכין את הבית כשנדרש ריסוס?

  ריסוס בית בבת ים מחייב הכנה של החדרים השונים לקראת הגעת המדבירים, כדי שהפעולה עצמה תתבצע תוך זמן קצר ככל האפשר – וכך גם תוכלו לחזור לשגרה מלאה בהקדם.

  ההכנות משתנות בהתאם לסוג ההדברה, אבל ככלל מדובר על פינוי האזורים הסמוכים לקירות (כמעט תמיד יתבצע שם ריסוס, וזאת משום שהחרקים אוהבים לנוע במקומות האלה), ועל פינוי כל המזון החשוף כדי שלא יידבקו בו חומרי הדברה. גם כלי אוכל חשוב להרחיק מהמקומות המרוססים, וכך גם צעצועים של הילדים ו/או חיות המחמד.

  אם מתבצע ריסוס בתוך הארונות – למשל נגד עש המזון, זבובונים שונים או תיקנים גרמנים – יש לפנות גם אותם. במקרים של ריסוס נגד ג'וקים בבת ים חשוב לטפל גם בביוב ולכן כדאי לוודא שיש גישה נוחה אליו.

   

  איך מבצעים הדברה ירוקה בבת ים?

  ההתקדמות המשמעותית ביותר בתחום הדברת מזיקים היא השימוש ההולך וגובר בשיטות ירוקות.  חברת הדברה בבת ים שלא מציעה ללקוחותיה הדברה ירוקה כשהדבר אפשרי מונעת מהם את האפשרות ליהנות מבית או עסק נקי לגמרי בלי חשיפה לחומרים רעילים.

  בין השיטות הנפוצות של הדברה ירוקה: שימוש בחרקי מים או דגי גמבוזיה כדי לחסל זחלי יתושים בבריכות נוי, שימוש באמצעים אלקטרוניים לטובת הרחקת מזיקים שונים, פיזור פיתיונות עם חומרים שפוגעים בחרקים (למשל נמלים, טרמיטים, תיקנים גרמנים ועוד), מלכודות דבק (למשל לעש המזון), לכידה (של מכרסמים) וגם הדברה בבת ים שמבוססת על חומרים ידידותיים לסביבה.

   

  עלות שירותי הדברה בבת ים

  עבור כל מי שזקוק לשירות הדברה בבת ים מחירים שמוצעים לו על ידי חברות שונות הם כמובן שיקול. אנחנו מתחייבים למחיר זול מאוד – ולא על חשבון האיכות של העבודה, כשבנוסף יש הקפדה מלאה על שימוש אך ורק בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

   

  איך מונעים נזקים קשים עקב טרמיטים?

  הדברת טרמיטים בבת ים היא אחד השירותים המורכבים ביותר שיש. רק מדביר מקצועי במיוחד ועם ניסיון רלוונטי יצליח למנוע מהחרק הזה לפגוע ברהיטים ובתשתיות הבית בעזרת הדברה יעילה ומקצועית.

  אם כבר ישנם טרמיטים במשקופים, יוזרק לתוכם מעין קצף שכולל חומר שקוטל אותם. בנוסף ייתכן צורך בקידוח חורים ברצפה, וזאת משום שהטרמיטים נעים במנהרות שהם חופרים לעצמם במקומות נסתרים. אל החורים יוזרק החומר שפוגע במערכת העיכול שלהם ובעצם ממית אותם – כך שטרמיטים מבחוץ לא ייכנסו אל הבית, ואלה שבבית לא יוכלו לחזור אל הקן ואל המלכה שלהם.

   

  כל השיטות להדברת פשפשי מיטה בהצלחה

  גם הדברת פשפש המיטה בבת ים מחייבת שילוב של מספר פעולות: גם ריסוס עם שני סוגים של חומרים, אחד נגד פשפשים בוגרים ואחד נגד ביצים ונימפות (עם מעכבי גדילה שמונעים מהם להתפתח ולהפוך לפשפשים בוגרים); גם שימוש בקיטור חם כדי להבטיח את חיסול הביצים; ועוד לפני אלה שאיבה עוצמתית בכל חלל שהתגלו בו סימנים לנוכחות פשפשים. התפקיד שלכם הוא לכבס את הבגדים והמצעים בטמפרטורה של 60 מעלות או יותר עוד לפני שמגיעים המדבירים.

   

  באילו מקרים כדאי להזמין שירות הדברת מכרסמים בבת ים?

  הדברת עכברים בבת ים היא למעשה לכידת עכברים. יש אמנם גם רעל עכברים אבל הוא עלול לגרום למצב לא נעים שבו גופה של עכבר מוטלת במקום נסתר מהעין – אחרי שמת כתוצאה מההרעלה – ואין לכם דרך בעצם לדעת שהיא נמצאת שם עד שהיא מתחילה להרקיב ולהסריח.

  באופן דומה גם הדברת חולדות בבת ים היא למעשה לכידה. את החולדות אפשר בחלק מהמקרים לתפוס ביד (עם כפפה, ורק ע"י לוכד חולדות עם ניסיון) או עם לוכדן (מוט שמיועד למטרה זו). במקרים אחרים יפוזרו מלכודות בנקודות אסטרטגיות שנבחרו על בסיס היכרות עם הרגלי הפעילות של החולדות. גם כשיש עכברים בבית או בעסק הפתרון הוא הצבת מלכודות.

   

  דוגמאות להדברות שביצענו ביעילות ובמהירות

  במשך השנים הרבות שבהן ביצענו הדברה בבת ים, טיפלנו בהצלחה במפגעים מגוונים ורבים. הנה כמה דוגמאות:

  שירות פרטים מחיר
  הדברת צרעות בבת ים במזגן קן צרעות גדול למדי בתוך מזגן חיצוני. פירקנו את הקן כך שלא נשארה אף צרעה באזור, ובנוסף התקנו רשת מיוחדת סביב המזגן כדי שלא יתנחלו בו צרעות חדשות 350 ש"ח
  לכידת חולדה בבית כנסת הגענו למקום תוך 20 דקות ואיתרנו את החולדה כשהיא מתחבאת מאחורי ארון. לכדנו אותה עם לוכדן ושחררנו אותה בשטח פתוח הרחק מהעיר 350 ש"ח
  הדברת פרעושים בבת ים בגן ילדים טיפול שבוצע בשעות אחה"צ, אחרי סגירת הגן. השירות כלל ריסוס נגד פרעושים ושאיבה יסודית של כל המשטחים. השתמשנו בחומרים ידידותיים לסביבה ולפעוטות 500 ש"ח
  הדברת תיקן גרמני בבת ים התיקנים הסתתרו במכונות הקפה, בקרטונים ישנים ובמקומות נוספים. ההדברה התבססה על פיזור פיתיונות בצורת ג'ל שלא מפריעים לפעילות השוטפת במקום 450 ש"ח
  הדברת יתושים בבת ים בבריכת נוי בחצר של וילה בוצעה הדברת יתושים כולל חיסול של זחלים. בנוסף התקנו מלכודות קרח יבש ואור למניעת התעופפות יתושים בוגרים 500 ש"ח

   

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח