ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בלוד

הדברה בלוד ופתרון לבעיית חרקים ומכרסמים

העיר לוד נמצאת בשנים האחרונות בתהליך של התפתחות עירונית מהירה. עם זאת, יש בעיר הרבה מבנים ישנים אשר מושכים מינים וסוגים שונים של מזיקים. הדברה בלוד מבוצעת לעיתים מזומנות במגוון רחב של שיטות. המדבירים של הדברה סנטר מתמחים בהדברת מזיקים שונים במהירות וביעילות. אילו סוגי מזיקים ומכרסמים גורמים לנזקים משמעותיים ומטרידים בעלי בתים? מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר? מתי עדיף לבצע הרחקה של מכרסמים ומתי, אם בכלל, יש ערך בהריגה שלהם? מהם המחירים עבור הדברת מזיקים ומכרסמים? גלו כבר עכשיו.

 

הזמינו הדברה בלוד בשיטות ירוקות
מחיר הכי זול שחבל לפספס
מדביר בלוד עם ניסיון מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים בעזרת ג'ל לא רעיל ללא ריח
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי לוד והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בלוד נגד כל סוגי המזיקים

נגד אילו מזיקים מזמינים לרוב הדברה בלוד?

אחד המאפיינים הייחודיים של העיר לוד הוא ריבוי של מבנים ישנים לצד מבנים חדשים ההולכים ונבנים וכן בתים צמודי קרקע באזורים שאך לפני כשני עשורים היו מכוסים בעיקר צמחייה. הדברה בלוד מתבצעת כנגד מגוון רחב של מזיקים ומכרסמים כאשר חלק משמעותי מפעולות ההדברה מתבצעות בגינות ובחצרות.

עם המזיקים היותר מוכרים בעיר ניתן למנות עכברים וחולדות. בחלק מהמקרים הם מצליחים לחדור לתוך בתים, אבל בדרך כלל הם נמצאים בגינות ובסביבת הבית או בצנרת הביוב. הדברת עכברים בלוד נדרשת לעיתים קרובות יחסית, אף שבמרבית המקרים המדבירים המקצועיים בוחרים להרחיק את העכברים ולא להמית אותם.

הדברה נגד חולדות נפוצה גם היא, ודורשת פעולה מקצועית ללכידת החולדה שהיא מכרסם חכם, בעל אינטליגנציה גבוהה ולומד במהירות את הסכנות האורבות לו, כולל מלכודות. בנוסף, לא פעם פונים אלינו על מנת לבצע הדברת צרעות בלוד אשר מתמקמות ובונות את הקן שלהן בגינה או בסמוך לבית המגורים.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מדביר בלוד והתאמת שיטת ההדברה לסוג המזיק

  בגלל העובדה שבלוד יש צירוף יחסית נדיר בין ישן וחדש וכן בין עירוני וכפרי ובגלל העובדה שבעיר הזאת יש עדיין שטחים שהם פחות מטופלים, ניתן למצוא בעיר גם מזיקים שבדרך כלל פחות מאפיינים אזורים עירוניים. מדביר בלוד מכיר את המגוון הרחב של מכרסמים, תולעים וזוחלים אחרים ויודע איך להתאים את שיטת ההדברה לסוג המזיקים הקיים. חברת הדברה בלוד עשויה לטפל במכרסמים שחדרו לבתים כגון חולדות או עכברים, ולטפל גם בתיקנים, רימות ומזיקים אחרים. מדבירים בלוד מתאימים את שיטת ההדברה לסוג המזיק ולאפשרויות הקיימות, תוך מתן עדיפות להדברה בשיטות ירוקות והעדפה של לכידת עכברים על פני הריגה שלהם.

   

  הדברה ירוקה בלוד וטיפול בטוח במזיקים

  הדברה של מזיקים ומכרסמים נועדה לחסל או להרחיק אותם. עם השנים קנתה לה שביתה התובנה שחומרי הדברה חזקים הם לרוב לא הכרחיים, ומצד שני הנזקים העקיפים שהם עלולים לגרום הם עצומים. נזקים כאלה יכולים להיות הרעלה של חיות מחמד או פגיעה בחיות או ציפורים בלתי מזיקות. הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים ידידותיים ככל האפשר לסביבה. זאת תוך ניסיון להתאים את חומרי ההדברה לסוג המזיק הספציפי שכנגדו היא מבוצעת.

   

  מתי כדאי לבצע ריסוס בית בלוד?

  חומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש בשנים האחרונות הם פחות קטלניים ויותר מותאמים לסוג המזיק שבו הם אמורים לטפל. במקרים רבים שבהם יש נוכחות מאסיבית של מזיקים שונים בבית, מבצעים המדבירים ריסוס בבית או בדירת המגורים. ואולם בניגוד למה שהיה נהוג בעבר אין צורך לצאת מהבית לכמה ימים אלא לתקופה קצרה בלבד ואין סכנה ממשית לפגיעה בחיות המחמד.

   

  הדברת טרמיטים בלוד בצורה מקצועית ויסודית

  טרמיטים הם מזיקים שההשפעה שלהם משמעותית בעיקר כיוון שהם עלולים לגרום נזקים משמעותיים לרהיטים מעץ ולחלקי עץ בבית, כמו למשל מסגרות של חלונות ודלתות או חיפוי עץ בקירות. הדברת טרמיטים חייבת להתבצע בצורה מקצועית, אחרת הם מתרבים וממשיכים להזיק. חשוב לזהות את הנוכחות שלהם בצורה מדויקת ולהתאים את ההדברה היעילה ביותר למצב.

   

  הדברת פשפש המיטה בלוד ושיפור איכות החיים

  אחד המזיקים היותר בעייתיים הוא פשפש המיטה. הפשפש לא גורם נזק של ממש לריהוט או למבנה עצמו. עם זאת, הוא עלול להפוך למטרד כיוון שבלילות הוא עוקץ ללא הפסקה את כל הדיירים בבית. ביצוע ריסוס נגד פשפשים הוא שיטת הדברה יעילה וטובה. מדביר מקצועי יכול לפתור את הבעיה של פשפשים ופרעושים במהירות רבה, עם זיהוי הבעיה. המחיר של ריסוס לא תמיד זול ולרוב נדרשות גם פעולות נוספות כגון שאיבת המזיקים באמצעות שואב אבק עוצמתי או טיפול עם קיטור.

   

  הדברה בלוד מחירים מומלצים ואיך הם נקבעים?

  המחיר של הדברת מזיקים נקבע על ידי מדביר מקצועי לאחר שהוא משקלל את כמות העבודה, הידע המקצועי הנדרש וחומרי הדברה השונים שבהם הוא עומד להשתמש. חברת הדברה אמינה גובה עבור הדברה בלוד מחירים שיכולים לנוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים. בנוסף, גם הדיירים צריכים לבצע פעולות שונות. למשל, כשמדובר בפשפשים ההמלצה החד משמעית היא לכבס את כל הבגדים, המצעים, הכיסויים וכל מה שעשוי מבד בטמפרטורות גבוהות. במקרים אחרים הדיירים חייבים לעזוב את הבית אחרי הריסוס לתקופה של כמה שעות לפחות. בטבלה להלן הבאנו מספר דוגמאות של עבודות הדברה.

  מה מדבירים איפה בוצעה העבודה סוג עבודה שבוצע אופן הביצוע עלות העבודה
  ריסוס נגד ג'וקים בלוד במטבח דירת 3 חדרים בבניין ישן של 4 קומות זיהוי מקום הריכוז של הג'וקים וביצוע הדברה הג'וקים נכנסו לבית דרך החלון. בוצעה הדברה בבית והדיירים בכל הבניין קיבלו הצעה להדברה בכל הבניין 250 ₪
  הדברת נמלי אש בבית דירת קרקע בבניין 2 קומות עם גינה גילוי הקן, הדברה וחיסול של הקן נמלי האש בנו את הקן שלהן ממש בתוך הבית. פיזרנו ג'ל מחוץ לקן. המדביר חזר למקום פעמיים. בנוסף, ביצענו אחרי הפעם השניה גם ריסוס. 250 ₪
  הדברת זחלים בדירת קרקע דירה צמודת קרקע מציאה והדברה של זחלים בגינה ובצמחייה בתוך הבית זחלים התמקמו על העלים של הצמחייה בגינה. בוצע שימוש בתכשירים ידידותיים לסביבה שמיודעים לביצוע הדברה ירוקה. 300 ₪
  הדברת זבוב ים תיכוני בעצים דירה בבניין דו קומתי עם עצי פרי בגינה מציאה והדברה של הזבובים עצמם ושל הביצים שלהם מספר גדול של זבובים ים תיכוניים התגלו בגינה, בעיקר בסביבת עצי הפרי. בוצעו שלושה ריסוסים בפרקי זמן שונים. 500 ₪
  הדברת חולד בגינה דירה בבניין עם גינה מושקעת זיהוי המדביר על פי המראה ועל פי העובדה שהוא פוגע בשורשים של הצמחים לקראת האביב הוצבו מלכודות ליד פתחי היציאה של המחילה שלו ולבסוף החולד נלכד והורחק 500 ₪
  הדברת חולדות בלוד בבניין ישן דירה בקומה ראשונה בבניין 4 קומות ישן זיהוי נתיב התנועה של החולדה המדביר ביקר בדירה והציב מלכודות אחרי שזיהה איפה החולדה עוברת. אחרי יום אחד החולדה נלכדה והורחקה. 400 ₪
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח