הדברה בלוד

צור קשר

תוכן עניינים

הדברה בלוד – מינימום מחיר, מקסימום תוצאות

אם דרוש לכם מקצוען שיטפל אחת ולתמיד בג'וקים שצצים מתחת למרצפות, ביתושים שלא מפסיקים להופיע במרפסת, בזבובים שמטריפים אתכם כשאתם יוצאים מהבניין לרחוב – אל תפנו לשום מקום אחר! אנו בהדברה סנטר שמחים לספק לכם לודאים יקרים שירותי הדברה בלוד נגד כל סוגי המזיקים, בכל מקום אפשרי: בבית, בגינה, בבית העסק, במשרד, במפעל, בשטח הפתוח ועוד.

אנו מאמינים שהדברה טובה צריכה לכלול גם שירות טוב ולכן אנו דואגים שיגיע אליכם מדביר כמה שיותר מהר, אם ניתן גם מעכשיו לעכשיו. מכיוון שכל פעולת הדברה מחייבת ניסיון עשיר ובקיאות מעולה לגבי דרכי ההתמודדות עם המזיק, אנו עובדים רק עם מדבירים שצברו וותק מרשים בשטח. מהסיבה הזו, לעולם לא נמליץ על חברת הדברה בלוד שלא גובתה בהמלצות קודמות של לקוחות או שלא התנסתה בעבר בהדברה למזיק המדויק שבו נתקלתם.

✔️ הזמינו הדברה בלוד ללא ריח וכימיקלים
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ מדביר בלוד נגד מזיקים מחיר מ-199 ש"ח
✔️ חברת הדברה מקצועית עם 20 שנות ניסיון

✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים וגם בעזרת ג'ל לא רעיל
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לבית בלוד מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בלוד

מדביר בלוד 24 שעות לשירותכם

שוב אתם מוצאים את עצמכם בשתיים בלילה עם כפכף שלוף בסלון, או מוחאים כפיים בעצבנות במטרה לקטול יתוש שלא נותן לכם מנוח? זה לא מפתיע, משום שרוב המזיקים הם יצורי לילה אינטליגנטיים למדי. המזיקים אמנם זקוקים למחייה לצד האדם כדי לאכול ולהתרבות, אך נמנעים מלפגוש אותו בשעות שהוא חד ומהיר מהם. כדי לקטוע את הקשר ביניכם אחת ולתמיד, נשמח לשלוח אליכם מדביר בלוד בכל שעה שבה תפנו, כולל בשבתות, בחגים ובכל רגע שבו דרוש פתרון מהיר ויעיל לבעיה קיימת.

ישנן סיבות נוספות שמשאירות מדבירים בלוד ערים אל תוך הלילה. אחת מהן היא לקוחות שמדווחים על הימצאות עקרב, עכביש או נדל שעשויים להיות ארסיים, יטופלו במהירות הבזק כדי למנוע סיכונים. סיבה נוספת היא הרגלי המחייה של חלק מהמזיקים, המאפשרים להזמין מדביר מומלץ בלוד לשעות מדויקות במהלך הלילה, שימגר את הופעתם במקסימום תוצאות.

איך יודעים אם המדביר מורשה?

כל הדברה בלוד ובאופן כללי, יכולה להתבצע על ידי מגוון עצום של חומרים שחלקם רעילים בדרגות רעילות שונות. כדי להשתמש בהם באופן בטוח ולהימנע מסיכונים מיותרים (מעבר לפגיעה בריאותית ביישום שגוי של החומרים, ישנם מזיקים שבעת הדברתם עשויים לתקוף בחזרה באופן מסוכן ביותר), כל מדביר מחויב לעבור הכשרה ייחודית שמופעלת מטעם המשרד להגנת הסביבה. רק עם סיום ההכשרה, יהפוך בעל המקצוע למדביר באופן רשמי ויוסמך לנקוט בכל פעולות ההדברה האפשריות.

אם חל מצב שבו הזמנתם הדברה במרכז והמדביר לא מסוגל להציג לכם רישיון או שמזדהה כמישהו שלא עבר הסמכה מתאימה, הימנעו מלאפשר לו לבצע את ההדברה אצלכם. בעת ההגעה, בקשו מהמדביר להציג לכם אישור הסמכה או רישיון. וודאו שהם תקפים ורק לאחר מכן אפשרו לו להתחיל במלאכה.

הדברה ירוקה בלוד – בריא לכם ולסביבה

במשך שנים רבות נהגו המדבירים בישראל להשתמש בחומרי הדברה כימיים ורעילים במיוחד. חומרים אלה הוצאו עם הזמן משימוש ובמקומם נכנסו חומרים ותכשירים אורגניים ואקולוגיים, הידועים גם כתכשירי הדברה ירוקה. כדי לבצע הדברה ירוקה בלוד, אין צורך להשתמש בחומרים מסוכנים לבריאות האדם, החי או הסביבה והשיטה נחשבת לבטוחה במיוחד, ללא רעל וללא ריח. הדברה ירוקה אף נמצאה כאפקטיבית למספר גדול מאוד של סוגי מזיקים, מה שגורם למדבירים רבים להעדיף אותה על פני שיטות אחרות.

הדברה בלוד בשיטה ירוקה תתאים מאוד למקומות שבהם נמצאים ילדים, חיות מחמד וצמחייה עשירה, כולל שטחי גן ונוי עם גידולים אורגניים, עצי פרי ועציצים. תוכלו לפנות אלינו בכל שלב ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע הדברה ירוקה גם אצלכם.

כמה עולה הדברת מזיקים בלוד?

מחיר ההדברה משוקלל על פי סוג המזיק, גודל השטח שנדרש להדביר ומורכבות ההדברה עצמה. לשקלול זה יכולים להצטרף פרמטרים נוספים, כמו למשל במצב שמצריך סבב הדברה נוסף או כאשר יש צורך לבצע פעולות נוספות כמו קידוח ביסודות המבנה כדי לטפל בקן טרמיטים או לבצע פינוי פגר של חולדה שמתה בין קירות הבית. הדברת מזיקים בלוד מטעמנו תמיד תתבצע במלוא האחריות המקצועית ללקוח ותכלול הנחיות לקראת הגעת המדביר ועם סיום ההדברה, כדי להבטיח תוצאה של 100% ולהימנע מכל סיכון אפשרי.

סוג המזיק שיש להדבירמה חשוב לדעת על ההדברה?עלות ההדברה לתושבי לוד
הדברת ג'וקים בלוד במטבח תעשייתילמרות שקיימים מספר סוגי ג'וקים, הנפוץ במטבחים תעשייתיים הוא התיקן הגרמני שחובב מקומות חמים ולחים כמו מדיח הכלים, התנור, תמי 4 ועוד.

ההדברה תבוצע לאחר איתור סוג המקק המדויק. ברוב המקרים יפוזרו פיתיונות ויבוצע ריסוס יסודי למקום.

300-650 ₪
הדברת טרמיטים בלוד בחנות רהיטים במקרה של מתקפת טרמיטים, ריסוס בית בלוד לא יוכל לעזור והמדביר נדרש לקדוח חורים ברצפות ולחשוף את קן הטרמיטים, הבנוי עמוק באדמה. לאחר שהקן נחשף, המדביר יחדיר פנימה פיתיונות ג'ל רעילים במטרה להשמיד את אוכלוסיית הקן. 400-1,500 ₪
הדברת יתושים במרפסת המדביר ינטר את היתושים הבוגרים באמצעות מלכודת אור וקרח יבש. לאחר מכן יפזר במקום שמנים מיוחדים (תכשיר בטוח לשימוש הנמנה עם מוצרי ההדברה הירוקה) כדי למנוע את התפתחות זחלי היתוש. 250-700 ₪
הדברת מכרסמים בלוד בחדר פחים של בניין מגוריםעכבר או חולדה שמתרוצצים במקום סגור מקלים על לכידתם המהירה. כאשר מדובר במקום שיש לו פתחי יציאה וכניסה אפשריים, הדברת עכברים בלוד תבוצע על ידי הצבת מלכודות ללכידה הומנית.

אם מדובר במכרסם שנמצא בתוך הקירות או הגג, לוכד חולדות בלוד יפעל בדרכים נוספות כדי לפתות אותו לצאת מהמחבוא.

350-800 ₪
הדברת נמלים במטבח בדרך כלל תבוצע הדברת נמלים בלוד באמצעות פיתיונות ג'ל וריסוס יסודי. רק במקרים של התפרצות חמורה מאוד ישולבו שיטות נוספות כמו איבוק, איוד או ערפול. 200-400 ₪
סילוק קן צרעות במרזב נשתמש בתלייה בשטח של פיתיונות בשר רעילים אליהם הצרעות נמשכות. לאחר מכן נרסס את הקן עם תכשיר בשם "צרעון" ונפזר אבקה רעילה סביב הקן.

הדברת צרעות מבוצעת בדרך כלל בשעות הלילה.

300-600 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירה עם 3 חדרי שינהכדי לבצע הדברת פשפשים בלוד, נדרשים מספר שלבים: בשלב הראשון המדביר ישאב את חלקי המיטה ואזורי המסתור באמצעות קיטור. לאחר מכן יבצע ריסוס יסודי ויפזר במקום אבקה רעילה.

במקרה של פשפשים בגינה, יהיה ניתן לבצע ערפול או הדברה ביולוגית.

550-2,500 ₪
ריסוס נגד פרעושים בגינה ציבורית הדברה בלוד נגד פרעושים מתחילה בשאיבה יסודית וממושכת של כל האזור הנגוע, בדגש על מקומות מסתור פוטנציאליים ופינות חשוכות. בסיום יבוצע ריסוס ברעילות נמוכה, כדי לשמר את פעולת ההגנה מפני פרעושים נוספים שיגיעו לשטח. 350-700 ₪

 

מבחר שירותים נוספים לתושבי לוד

בהדברה סנטר תמצאו עוד מגוון רחב של שירותי הדברה בלוד, הכוללים מזיקים שקצר הדף מלציין: זבובים, נדלים, עכבישים, חרקי מזון, ברחשים, קרציות, חומייני, עשים ועוד. יחד עם זאת, דעו שלא כל חרק מעופף או זוחל שנתקלתם בו נחשב למזיק ואת חלקם דווקא תרצו למצוא בבית, משום הם ניזונים או מבריחים את הסוג המזיק.

בנוסף נשמח להעניק לכם שירותי הדברה נבחרים, לרבות פעולות הרחקה לצמיתות של מזיק שחוזר למקום שוב ושוב, ביצוע טיפול הדברה קבוע לבתי עסק ומשרדים אחת לחודש, העברת זנים ומינים נדירים לבתי גידול ומחקר מתאימים, פינוי פגר במקרה של חיה מתה ועוד. מאחר וקיים הבדל משמעותי באופן הטיפול שיבוצע בין מקומות גם אם מדובר באותו המזיק, חשוב להזמין חברת הדברה בלוד בעלת ניסיון רלוונטי, הסמכה בתוקף וכמובן המלצות.

הדברה בלוד מחירים זולים בהתחייבות

כפי שכבר הבנתם, מזיקים עשויים לצוץ בתזמון לא צפוי ולייצר הוצאה בלתי צפויה. לכן אנו בהדברה סנטר מעוניינים להתחשב ומבטיחים שתשלמו על כל הדברה בלוד מחירים זולים ככל האפשר. אנו גובים החל מ-200 ₪ להדברה כללית בריסוס, כאשר עליית המחיר תחול במקרים שבהם שטח ההדברה גדול מהרגיל או שהטיפול באותו מזיק יהיה מורכב מאוד. אנו שואפים בכל מקרה להעניק לכם מחירים ללא תחרות, כך שתמיד תקבלו מאיתנו מענה מהיר ומיידי לכל בעיה קיימת.

הדברה בלוד המלצות שמדברות בעד עצמן

אם אתם מחפשים חוות דעת על מדבירים טובים באזור לוד שיעזרו לכם להבין מי מבין כולם הוא גם מקצוען אמיתי וגם איש שירות מעולה – אצלנו תמצאו את שניהם באותו המקום בדיוק! אנו מאמינים שמדביר מקצועי עם ניסיון ידע להתמודד טוב לא רק עם המזיקים שהוא אמור להדביר, אלא גם עם הלקוחות שסובלים מהם.

כדי להבטיח רמת שירות מעולה, אנו מספקים על הדברה בלוד המלצות אותנטיות בלבד מלקוחות קודמים כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים במי שאתם מזמינים לביצוע ההדברה ולהשיב לעצמכם את השקט, הביטחון והניקיון בבית. פנו אלינו ונמצא לכם את המדביר המושלם!

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים