ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה במודיעין

הדברה במודיעין – רק עם מדבירים מנוסים ואחראיים

הדברה היא שירות רגיש במיוחד, ולא כל אחד יכול לספק אותו. כשבבית במודיעין או בעסק שפועל ברחבי העיר החדשה צצים חרקים, מכרסמים, צרעות ושאר מזיקים לא רצויים, נדרשת פעולה אפקטיבית מאוד מצד אחד ומצד שני גם זהירה כדי לא להזיק לבני האדם ולחיות המחמד. עם חברת הדברה סנטר, שפועלת בתחום כבר יותר מ-15 שנה, תוכלו להיות בטוחים שהטיפול במפגע יהיה מקצועי, יעיל ואחראי. דגש נוסף מבחינתנו הוא מתן שירותי הדברה במודיעין בזמינות גבוהה – ובמחיר הוגן ומשתלם.

 

הזמינו מדבירים במודיעין להדברת מזיקים
מחיר מדהים לכל לקוח
הדברה במודיעין ללא ריח מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
חזרה מהירה לבית לאחר הריסוס

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה במודיעין ללא ריח וכימיקלים

מדביר במודיעין 24/7 הגעה מהירה

לא משנה אם סיבת החיפוש של מדבירים מומלצים במודיעין היא נמלים שנהנות מהמזון אצלכם בבית, פרעושים שעוקצים ילדי גן בעיר, קן צרעות במתנ"ס, מכת ערצבים בגינה ציבורית, יתושים בבית קפה או כל חרק או מזיק אחר בכל מקום אחר – כמעט תמיד הציפייה היא לשירות מהיר ואפילו מידי.

חברת הדברה סנטר מספקת שירותי הדברה 24/7 ובמידת הצורך מגיעה אליכם בזמן קצר במיוחד. חשוב להדגיש שהמהירות לא באה על חשבון האחריות. אצלנו אין קיצורי דרך, ולכן אם אתם מחפשים מדביר במודיעין ופונים אלינו אתם יכולים לדעת בוודאות שנבצע בירור יסודי ומעמיק ורק אז נציע את הפתרון הנכון ביותר בהתאם לנסיבות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מה חשוב לקחת בחשבון לקראת ריסוס בית במודיעין?

  תחום הריסוס השתכלל באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות, וכיום יש מגוון רחב של דרכי פעולה כנגד סוגי המזיקים השונים. עדיין הבסיס, במקרים רבים, הוא ריסוס בית במודיעין. במקרה כזה נדרשת היערכות לקראת הביקור. קודם כל חשוב לוודא שאין מזון או כלי אוכל שעלולים להיחשף לחומרי ההדברה. אם הריסוס כולל גם ארונות, יש לפנות גם אותם. עוד פריטים שאסור שייחשפו לחומרי ההדברה הם צעצועים (גם של ילדים וגם של חיות המחמד).

  בנוסף חשוב להרחיק רהיטים מהאזורים שליד הקירות. אזורים אלה אהובים על החרקים, שמרגישים בהם פחות חשופים ולכן ברוב המקרים מתבצע בהם ריסוס יסודי. אם הזמנתם ריסוס נגד ג'וקים במודיעין הוא יכלול גם את בורות הביוב. ובאופן דומה ריסוס נגד נמלים עשוי לכלול פעולה נגד קן ספציפי, אם יש כזה.

  מרכיב אחר בהיערכות הוא מציאת מקום לשהות בו בזמן ההדברה ואחריה. משך ההמתנה נקבע בהתאם לחומרים הספציפיים שבהם ייעשה שימוש, וכמובן שתקבלו הנחיות מפורטות לפני הגעת המדבירים.

   

  השיטות השונות של הדברה ירוקה במודיעין

  ריסוס הוא רק שיטת עבודה אחת נגד חרקים ושאר מזיקים. בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת ההדברה הירוקה, כשכל חברת הדברה במודיעין מתקדמת באמת מציעה ללקוחותיה גם אופציות ללא ריסוס.

  הדרכים כאמור מגוונות מאוד:

  √ פיתיונות שכוללים חומרים שגורמים לפגיעה בחרק (למשל בתיאבון שלו או בקיבה)

  √ מלכודות על בסיס דבק (בין השאר לעש המזון)

  √ לכידה (בעיקר לכידת עכברים ומכרסמים אחרים)

  √ ניצול חומרים שמחקים חומרים טבעיים

  √ הדברה ביולוגית (כלומר חרקים או בעלי חיים אחרים שטורפים את המזיקים, כמו למשל דגי הגמבוזיה שניזונים מזחלי היתושים בבריכות הנוי)

  √ ועוד אופציה של הדברה במודיעין בלי כימיקלים היא על בסיס אמצעים אלקטרוניים.

   

  מה עושים כשמתגלים פשפשי מיטה בבית?

  הדברת פשפש המיטה במודיעין היא פעולה מורכבת במיוחד. סיבה אחת לכך היא שהחרק זולל הדם יודע להתחבא היטב, גם במקומות שלא הייתם חושבים עליהם (למשל שקעים חשמליים). סיבה שנייה היא שחובה לפעול גם נגד הפשפשים הבוגרים, גם נגד הנימפות וגם נגד הביצים שהטילה הנקבה במקומות שונים בבית. בהתאם ייעשה שימוש גם בקיטור (כנגד הביצים), גם בריסוס חומרים מעכבי גדילה שקוטלים את הנימפות וגם בריסוס חומרים שאפקטיביים ביחס לפשפשים הבוגרים. מרכיבים נוספים הם שאיבה עוצמתית כדי שאף פשפש לא יצליח להסתתר וכביסה בטמפרטורה גבוהה של בגדים ומצעים.

   

  מה חובה לעשות מיד כשמגלים טרמיטים בחצר או בית במודיעין?

  טרמיטים לא פוגעים ישירות בבני אדם, אבל הנזק שהם גורמים לתשתיות עלול להיות כבד מאוד. בנוסף מדובר בחרק שנע במנהרות ומחילות שהוא חופר לעצמו, ולכן רק מדביר מקצועי עם ניסיון רב במיוחד יודע איך להתמודד איתו בהצלחה, ובמהירות – לפני שייגרמו נזקים בלתי הפיכים.

  בחלק מהמקרים הדברת טרמיטים במודיעין כוללת קידוח של חורים ברצפות. דרך החורים האלה מזריקים חומרים שהורסים את מערכת העיכול של הטרמיטים, וכך גם מונעים כניסת טרמיטים נוספים מבחוץ אל הבית וגם יציאה של טרמיטים החוצה, אל הקן. כשכבר יש טרמיטים בתוך משקופים, אפשר להציל אותם ע"י הזרקת קצף עם חומר ההדברה המתאים. רהיטים נגועים מטופלים בדרך כלל באיוד. אם יש טרמיטים בחצר חובה להקים מיד מחסומים כימיים שימנעו מהם כניסה אל הבית.

   

  מה כולל שירות הדברת מכרסמים במודיעין?

  כדאי לדעת שהמונח הדברת עכברים במודיעין מעט מטעה, משום שהדרך הטובה ביותר להיפטר מהמכרסמים הזעירים והזריזים היא לכידה. רעל עכברים אינו מומלץ, משום שבדרך זו אין שליטה על המיקום שבו העכבר ימות, ולכן אתם עלולים להיתקע עם פגר של עכבר למשל מאחורי המקרר או במקום נסתר אחר.

  גם הדברת חולדות במודיעין היא לכידה של המכרסם המעט יותר גדול. שני סוגי המכרסמים מתאפיינים באינטליגנציה גבוהה, ולכן יש משקל נכבד לניסיון של מדביר שמגיע כדי ללכוד אותם. האפשרויות הן לכידה באמצעות מוט או ביד כשמדובר בחולדה, ואילו כדי לסלק עכברים יוצבו מלכודות (שיעילות גם נגד חולדות). יש מלכודות שממיתות את המכרסם ויש כאלה שלוכדות אותו – ולאחר מכן הלוכד משחרר את העכבר או החולדה בשטח פתוח רחוק מהעיר.

   

  מקרים שבהם סילקנו מפגעים חמורים במודיעין במהירות ובהצלחה

  לפניכם מספר דוגמאות של שירותי הדברה במודיעין שביצענו לאורך שנות הפעילות הרבות של החברה:

  למה הזמינו אותנו? מה עשינו? כמה גבינו?
  חולדה שהסתובבה בבית קפה במודיעין וכרסמה מזון הגענו למקום תוך זמן קצר וזיהינו את מקום המחבוא של החולדה. בעזרת לוכדן (מוט מיוחד) תפסנו אותה, ולקחנו אותה איתנו – כדי לשחרר אותה בשטח פתוח רחוק מהעיר 320 ש"ח
  מכת ג'וקים בבניין משותף בן 8 קומות הדברת ג'וקים בוצעה בעזרת ריסוס יסודי של כל בורות הביוב. לאחר מכן זיהינו נוכחות של ג'וקים במקלט, ופיזרנו בו פיתיונות עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. פיתיונות דומים פוזרו גם בחצר – ותוך זמן קצר הבניין הפך לנקי לחלוטין מג'וקים 550 ש"ח
  קן צרעות גדול סמוך לחלון של בית כנסת הגענו תוך 20 דקות וסיפקנו שירות הדברת צרעות במודיעין כולל סילוק מלא של הקן 400 ש"ח
  קרציוני יונים בבית פרטי במודיעין ביצענו ריסוס יסודי בכל החדרים שבהם התגלו קרציונים. כמו כן המלצנו על פתרונות נגד יונים כדי שלא יופיעו כיני יונים חדשים 250 ש"ח
  פרעושים בגינה ציבורית בעיר טיפול שבוצע בשעות הבוקר המוקדמות וכלל ריסוס נגד פרעושים במודיעין בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה 420 ש"ח

   

  העלויות המקובלות של הדברה במודיעין

  בזכות הניסיון הרב שלנו אנחנו יודעים לספק שירות שהוא גם זול וגם איכותי – כן, יש חיה כזו! בכל הדברה אנחנו משתמשים בטכניקות מתקדמות, ואם נדרשים כימיקלים אלה יהיו רק אותם חומרים שהמשרד להגנת הסביבה אישר לשימוש.

  באופן כללי עבור כל הסוגים של שירותי הדברה במודיעין מחירים משתנים בהתאם למאפיינים הספציפיים של העבודה – למשל שטח הבית שאותו מרססים, כמות החולדות שחדרה לשטח העסק, שיטת ההדברה שנבחרה ועוד. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר – מתחייבים להצעה שתפתיע אתכם לטובה!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח