הדברה בפתח תקווה

צור קשר

תוכן עניינים

הדברה בפתח תקווה לכל סוגי המזיקים

זקוקים למקצוענים שייפטרו בקלות מהמזיקים? הדברה סנטר לרשותכם! אנו מספקים שירותי הדברה בפתח תקווה בזול, במהירות, עם 100% הצלחה. כל המדבירים מטעמנו משתמשים בשיטות הדברה ירוקות ובתכשירים איכותיים בלבד, ללא גרימת נזק בריאותי ובהתאמה מדויקת לסוג המזיק שתקף. מצאתם נמלים במטבח? יש עכבר מתרוצץ בגינה? זה כבר המקק השלישי שביקר אתכם החודש? תנו לנו למצוא לכם חברת הדברה בפתח תקווה שמתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים ובמחירים אטרקטיביים.

✔️ הזמינו הדברה בפתח תקווה ללא ריח וכימיקלים
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ מדביר בפתח תקווה נגד מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
✔️ אפשרות להישאר בבית בזמן ההדברה
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל לא רעיל
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות לתושבי פתח תקווה והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

איך מוצאים מדביר בפתח תקווה מעכשיו לעכשיו?

שירותי מדביר בפתח תקווה ניתנים לכל התושבים ובכל מקום קיים: בבית, בגינה, בבית העסק, החנות, המשרד והשדה הפתוח. רוב המזיקים שהתושבים נתקלים בהם נחשבים ליצורי לילה ועל כן הסבירות לפגוש בהם תהיה גבוהה יותר. אם זיהיתם עכבר או חולדה, ג'וקים, יתושים, מקבץ חרקים מעופפים כלשהם וכדומה, תוכלו למצוא דרכנו מדביר בפתח תקווה 24 שעות. מדביר הפועל מסביב לשעון יהיה זמין לכל קריאה מעכשיו לעכשיו ויספק את המענה המתאים גם בשעות הקטנות של הלילה. בנוסף, מעניקים מדבירים אלה שירותי הדברה בפתח תקווה גם בסופי השבוע ובחגים.

במקרה של מזיק שעשוי להיות ארסי או מסוכן כמו למשל עקרב, עכבישים או נדלים, נוכל לשלוח מדביר מוסמך בפתח תקווה באותו הרגע כדי לטפל בבעיה ללא דיחוי. אנשי המקצוע שאיתם אנו עובדים הם בעלי הסמכה ורישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. הם מכירים היטב את סוגי המזיקים הקיימים ואת דרכי הפתרון לבעיה שנוכחותם יוצרת ועל כן מסוגלים להגיש שירות מעולה וזול. לפיכך, קל מאוד לאתר דרכנו מדביר מומלץ בפתח תקווה, שהגיע במהירות ופעל ביעילות המקסימליים אצל מגוון רחב של לקוחות קודמים.

כיצד להיערך לביקור מדבירים בפתח תקווה?

אם זימנתם מדבירים מומלצים בפתח תקווה לסרוק את הדירה שלכם ולבצע הדברה באותו הרגע, מומלץ לבצע כמה פעולות מקדימות שיבטיחו את איכות ההדברה, מבלי שהחומר הפעיל יפריע לאחר מכן למחייה השגרתית.

 1. הרימו חפצים מהרצפה כדי שפעולת ההדברה תתבצע בחופשיות וללא מכשולים.
 2. במידת הצורך, סדרו את החלל שבו תתרחש ההדברה. זה יקל על המדביר להתקרב לפינות המסתור ולהעריך את היקף ההדברה מבחינת מאפייני המקום.
 3. אם ההדברה מתבצעת במטבח, העבירו את מוצרי המזון זמנית לחדר אחר.
 4. במקרה שבו הזמנתם מדבירים בפתח תקווה להדברת פשפשים, יש לכבס היטב את כל המצעים והריפודים בבית.
 5. אם מדובר בהדברת פשפשים או קרציות, יש להרחיק את הדיירים וחיות המחמד מהבית למשך מספר שעות, בהתאם להנחיית המדביר. כמו כן, מומלץ לפנות את האזור אם מתרחשת הדברה בפתח תקווה בקן צרעות.

מתי יבוצע ריסוס בפתח תקווה וכלפי אילו מזיקים?

מזיקים שונים מגיבים באופן שונה לתכשירי ההדברה. לכן לא בטוח שביצוע ריסוס בפתח תקווה בחצר למשל, יספיק כדי לקטול את היתושים שנמצאים בה. שימוש בריסוס על סוג הג'וק או הנמלה הלא נכונים לדוגמה, עלול דווקא להחריף את הופעתם ואף למשוך למקום מזיקים נוספים. חברת הדברה בפתח תקווה עם ניסיון רב בתחום, תדע לזהות במדויק את סוג המזיק ולהתאים את התרסיס המתאים לטיפול בו, תוך מקסום ההגנה בפני מזיקים נוספים. נהוג להשתמש בריסוס כלפי סוגים ספציפיים של ג'וקים ונמלים, פשפשים, פרעושים, זבובונים וחרקי מזון.

ביצוע הדברה ירוקה בפתח תקווה: מה זה אומר בדיוק?

שיטת ההדברה הירוקה מתמקדת בשיטות הדברה שבהן לא מפוזרים כימיקלים או רעלים כלשהם. תחת שיטה זו נכנסים מגוון פתרונות, כגון הדברה באמצעות צמחים או שמנים טבעיים (הדברה אורגנית), הדברה אלקטרונית והדברה ביולוגית. הדברה ירוקה בפתח תקווה תאפשר למדביר לקטול או להרחיק מזיקים טיפוסיים ביעילות:

 • טיפול ממוקד במכרסמים (שימוש במלכודות רב פעמיות ללא רעלים)
 • הדברת יתושים, זבובים, ברחשים ומעופפים שונים (באמצעות שמנים או מלכודות אור ודבק)
 • הרחקת ג'וקים לטווח ארוך (על ידי הדברה אלקטרונית)
 • הדברה בפתח תקווה נגד פשפשים, כנימות, ציקדות ומזיקים נוספים בסביבת צמחייה וגידולים חקלאיים (על ידי הדברה ביולוגית)

כך מתקיימת הדברת מזיקים בפתח תקווה לפי סוג המזיק:

כל מדביר מנוסה שיוזמן לאזור הנגוע במזיקים, יאתר תחילה את סוג המזיק על מנת לקבוע את סוג החומרים ושיטת ההדברה המדויקים שישפיעו עליו ויביאו לתוצאה מוצלחת. בחלק מהמקרים, נדרשת הדברת מזיקים בפתח תקווה להתמקד גם במאפייני הסביבה הספציפית שבה מצוי המזיק. מכת קרציות בווטרינריה למשל, תמנע מהמדביר להשתמש בתכשירים כימיים ולכן יהיה עליו לשקול דרכי פעולה אחרות. דוגמה נוספת היא כאשר לוכד חולדות בפתח תקווה מוזמן לבית שבו החולדות מתרוצצות בתוך גג רעפים, אך אין כל דרך להגיע אליהן או לסביבתן כדי לפזר מלכודות.

באיזה מזיק מטפלים?איך מבוצעת ההדברה?כמה זה עולה?
הדברת נמלים בפתח תקווה בדירה עם מרפסתניתן להדביר נמלים במספר שיטות ואף לשלב ביניהן: ריסוס יסודי בכל החדרים והמרפסת, פיזור גרגירים או אבקה רעילה.200-400 ₪
הדברת טרמיטים בפתח תקווה במשקוף ביתייש לרסס את המשקופים כדי לחסל את הטרמיטים שבתוכם.

בנוסף יבדוק המדביר האם הטרמיטים התפשטו גם לאובייקטים נוספים מעץ בבית. אם זהו המצב, יהיה צורך לקדוח ביסודות המבנה ולפעול ישירות מול הקן.

הדברה במשקוף בודד: החל מ-250 ₪ בלבד!

הדברה הכוללת קידוח ברצפות הבית: 400-1,550 ₪.

הדברת פשפש המיטה בבית עם 5 חדריםהמדביר ישאב את האזור הנגוע לרבות מזרונים, סדינים, ריפודים ומקומות מסתור אופייניים.

לאחר מכן יבוצע ריסוס יסודי בכל חדרי השינה. אם יש צורך, המדביר יגיע לביקור חוזר.

550 ₪ בממוצע לחדר
הדברת ג'וקים במסעדההמדביר ירסס את כל חלקי המסעדה כולל פתחי הביוב ופחי האשפה במקום. כדי להימנע מפגיעה בפעילות השוטפת, מדביר ג'וקים בפתח תקווה יוכל לבצע את ההדברה גם בלילה.250-400 ₪
הדברת פרעושים בגינה ציבוריתהדברה זו תבוצע בשיטה ירוקה, ללא נזק לסביבה, לבעלי החיים או האדם. הגינה תרוסס היטב בעיקר בפינות מוצלות. בנוסף ניתן להשתמש בשמנים המונעים את התפתחות זחלי הפרעושים.350-700  ₪
הדברת יתושים בבריכת נוייתושים נמשכים למים עומדים ומתרבים בקרבתם. כדי להימנע מהם, יש לנטר את היתושים הבוגרים באמצעות מלכודת קרח יבש ולפזר שמנים למניעת התפתחות הזחלים. כמו כן, ניתן להחדיר גמבוזיה או חרקי מים הניזונים מיתושים למימי הבריכה.

 

350-700 ₪
הדברת מכרסמים בפתח תקווה בגינה בגינהמדביר עכברים בפתח תקווה שהוזמן למקום ישתמש במלכודות רב פעמיות ללכידת המכרסם. לאחר שנתפס, המדביר ישחרר אותו לחופשי במקום פתוח ורחוק.250-700 ₪
הדברת צרעות בגן ילדים בפתח תקווהלרוב ההדברה תבוצע בלילה, כשאין ילדים בגן וכשכל הצרעות מרוכזות יחדיו בתוך הקן. המדביר יפזר פתיונות רעילים וירסס את הקן עד לפירוקו ופינוי שרידי הקן מהמקום.

 

300-600 ₪
הדברה בפתח תקווה נגד קרציות בגינת כלביםאם הגינה חולית, יש לפזר מלכודות במטרה לזהות את סוג הקרצייה המדויק.

הריסוס בהתאם לסוג הקרצייה יבוצע בכל מקומות המסתור הפוטנציאליים ועל פני השטח עצמו.

הגינה תיסגר לאחר מכן למשך 6-8 שעות.

300-600 ₪
הדברת חרקי מזון במטבח קייטרינגעובדים וותיקים בענף ההסעדה מכירים היטב את חדקונית האורז, עש הקמח, חיפושית הגרגירים ועוד. הדברת חרקים בפתח תקווה הפולשים אל אריזות המזון תתבצע בערפול או איוד. כמו כן, אנו ממליצים בחום לבצע ריסוס חודשי לשמירת המקום נקי מחרקים באופן קבוע.החל מ-300 ₪

 

הדברה בפתח תקווה מחירים החל מ-200 ₪!

אנו מודעים לכך שתשלום על שירותי הדברה בפתח תקווה נחשב להוצאה פתאומית ובלתי מתוכננת ולכן דואגים שיגיע אליכם מדביר זול בפתח תקווה לטיפול מהיר ואחראי. אנו מתגאים בשיתוף הפעולה הקבוע שלנו מול בעלי מקצוע איכותיים שמעניקים שירותי הדברה בפתח תקווה מחירים, זמינות ואחריות מקצועית ללא דופי. פנו אלינו ונשמח לספק גם לכם שירותי הדברה מתקדמים במחירים הוגנים ושווים לכל נפש.

הדברה בפתח תקווה המלצות טובות על השירות, המחירים והתוצאות

כל מי שמזמין אליו בעל מקצוע רוצה להיות בטוח שהוא מקבל שירות מעולה ותוצאה ללא פשרות. גם כאשר מדובר בחיפוש אחר הדברה בפתח תקווה המלצות וביקורות של מדבירים שונים, נעדיף להתמקד באלו ששמם עולה שוב ושוב בהקשרים חיוביים. ישנם כמה וכמה מדבירים טובים באזור פתח תקווה הפועלים לאורך כל שעות היממה ושואפים לעזור לכמה שיותר אנשים לשוב לשגרת החיים הנוחה והרגועה בהקדם. מדבירים אלו זוכים אצלנו להמלצות הרבות והחמות ביותר. לכן בכל פעם שתחפשו מדביר פתח תקווה המלצות, נשמח להציע לכם להשתמש בשירותיהם. הדברה סנטר שמחה להוביל את ענף ההדברות בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים ולספק חוות דעת על מדבירים בפתח תקווה תוך דקות ספורות, ללא המתנה לנציג ומבלי להגביל את שעות ומועדי קבלת השירות.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים