הדברה ברעננה

צור קשר

תוכן עניינים

הדברה ברעננה ששמה קץ לכל המזיקים

כשאתם זקוקים למקצוען אמיתי שיטפל בבעיית המזיקים שתקפה אתכם, אין צורך שתחפשו בשום מקום אחר. הדברה סנטר גאה לספק שירותי הדברה ברעננה לכל תושבי העיר ולכל סוגי הלקוחות: פרטיים בדירות מגורים, לקוחות עסקיים בחנויות ומשרדים, שטחי גינון וחקלאות, שטחים ציבוריים ועירוניים, מוסדות מקומיים ועוד.

השירות שלנו ניתן במהירות, מעכשיו לעכשיו ומבטיח שתקבלו ראש שקט ממזיקים לטווח ארוך במיוחד. מאחר וכל פעולת הדברה מצריכה בקיאות רבה בנוגע לסוג המזיק וניסיון עשיר בהתמודדות איתו, אנו עובדים רק מול מדבירים בעלי וותק אמיתי בשטח. לא נמליץ לכם לעולם על חברת הדברה ברעננה שלא הומלצה קודם על ידי אחרים או שלא התמודדה בעבר עם המזיק שנתקלתם בו.

✔️ הזמינו הדברה ברעננה ללא ריח וכימיקלים
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ מדביר ברעננה נגד מזיקים מחיר מ-199 ש"ח
✔️ מדביר חולדות או עכברים במהירות

✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים וגם בעזרת ג'ל לא רעיל
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לבית ברעננה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה ברעננה

מדביר ברעננה מהיום ל…היום בלילה!

כמה פעמים כבר נתקלתם בג'וקים, עכברים או יתושים דווקא בלילה, כשאין אף מושיע בסביבה? נגלה לכם כבר עכשיו שרוב המזיקים הם יצורי לילה מתוחכמים ולכן פעילותם העיקרית היא בשעות החשיכה. לשם כך נשמח לספק לכם שירותי מדביר ברעננה 24 שעות – תוכלו להזעיק דרכנו מדביר גם בשעות הקטנות של הלילה, בשבתות, בחגים ובכל שלב שבו אתם זקוקים לפתרון מהיר ואפקטיבי.

ישנן סיבות נוספות לכך שישנם מדבירים ברעננה שנשארים זמינים גם בלילה: אם חלילה מדובר במזיק כמו עקרב, נדל או עכביש הכוללים זנים ארסיים, חשוב שיהיה מישהו שיגיע במהירות למקום וימנע סיכונים מיותרים. בנוסף, את חלק מהמזיקים יהיה קל יותר להשמיד או להרחיק בלילה מפאת הרגלי המחייה שלהם ולכן מדביר מומלץ ברעננה יעדיף לתאם את מועד ההדברה לשעות מדויקות, לפעמים אפילו לדקות הבודדות שלפני הזריחה.

מדביר ללא רישיון = מדביר לא מקצועי

מאחר וכל הדברה ברעננה ובכלל עוסקת במגוון רחב של חומרים המכילים רעל בדרגות שונות וכן בהתמודדות עם מזיקים רבים שעשויים להיות מסוכנים ביותר, כל מדביר נדרש לעבור הכשרה במסלול ייחודי מטעם המשרד להגנת הסביבה. בסיום ההכשרה המדביר יקבל הסמכה ורישיון שיאפשרו לו לנקוט בכל פעולות ההדברה הקיימות. לכן אם הזמנתם הדברה במרכז מטעם מדביר ללא רישיון, הדבר עשוי לסכן אתכם ואף להחריף את מתקפת המזיקים במקום. וודאו תמיד שלמדביר שמגיע קיים רישיון או אישור הסמכה, לפני שתאפשרו לו להתחיל לעבוד.

הדברה ירוקה ברעננה ללא פגיעה בבריאות ובסביבה

אחרי שנים של שימוש בחומרי הדברה רעילים ומסוכנים, הוחלט במשרד להגנת הסביבה לעבור להדברות בגישה בטוחה ובריאה יותר, שלא מסכנת את האדם, בעלי החיים הנוספים בטבע או את הסביבה. גישה זו יצרה שורה של שיטות הדברה ירוקה ברעננה, שאינן משתמשות בחומרים כימיים לדחיית מזיקים אלא בפתרונות שנמצאו יעילים במיוחד, לפעמים אפילו יותר מכל תרסיס: שמנים מיוחדים לחיסול רימות, מלכודות פיתיון לחרקים ולמכרסמים, טיפול באוכלוסייה קשה של טפילים ומעופפים על ידי הדברה ביולוגית, הרחקה לצמיתות מהמקום בשיטות אלקטרוניות ועוד.

הדברה ברעננה בשיטה הירוקה מתאימה במיוחד לבתים ולמקומות שבהם ישנם ילדים, חיות מחמד וצמחייה עשירה לרבות גידולים אורגניים, מטעים ועציצים. נשמח לבצע גם אצלכם הדברה ירוקה שתשאיר את המקום נעים, נקי וחף ממזיקים.

איך מתבצעת הדברת מזיקים ברעננה?

שיטות ההדברה המגוונות מאפשרות למדבירים לבחור את השיטה שתתאים במדויק לסוג המזיק, תוך שיקולים הנוגעים לאופי השטח הנגוע ולתוצאה הרצויה. חלק מהמזיקים עשויים שלא לפנות את מקומם אחרי סבב הדברה אחד ולכן יהיו מקרים שבהם תידרש הדברת מזיקים ברעננה לאורך שניים או שלושה סבבים. בכל מקרה, המדביר ינחה תמיד את בעלי המקום לגבי פעולות נדרשות לקראת ההדברה וחשוב לפעול לפיהן, כדי להבטיח תוצאה של 100%.

סוג המזיקאופן ההדברהמחיר ההדברה לתושבי רעננה
הדברת ג'וקים ברעננה בבית קפה הדברת תיקנים מצריכה זיהוי מדויק של סוג התיקן ובחירה בחומרי ההדברה היעילים נגדו. ניתן להשתמש במספר שיטות בהתאם לסוג ולחומרת ההתפרצות, כאשר ההעדפה היא לבצע הדברה ירוקה ולשלב ריסוס יסודי למקומות המסתור, פתחי הביוב ואזורי האשפה.300-650 ₪
הדברת טרמיטים בבית 3 חדריםהדברת טרמיטים ברעננה מתבצעת בדרך כלל באמצעות פיתיונות ג'ל. אם קיימת התפרצות קשה, ישולבו שיטות הדברה נוספות במטרה להשמיד את הקן עצמו.400-1,500 ₪
הדברת יתושים בדירת גן תושבי רעננה סובלים רבות מהיתושים משום שהאקלים במרכז הארץ מספק להם תנאי מחייה נוחים.

המדביר ינטר את היתושים הבוגרים באמצעות מלכודת אור וקרח יבש ויפזר שמנים שימנעו את התפתחות הזחלים.

במקרים מסוימים תבוצע הדברה ביולוגית.

250-700 ₪
הדברת מכרסמים ברעננה בבניין מגוריםהשיטה המרכזית שבה מתרחשת הדברת עכברים ברעננה היא לכידה ושחרור בשטח פתוח ורחוק. זוהי שיטה הומנית ויעילה, כל עוד המכרסם לא נמצא במקום ללא גישה (בתוך הקירות למשל). במקרה זה, לוכד חולדות ברעננה ישתמש בשיטות הדברה נוספות כדי לפתות את המכרסם לצאת מהמחבוא.

350-800 ₪
ריסוס בית ברעננה נגד נמלים שהתגלו במטבחהדברת נמלים ברעננה נפתחת עם זיהוי סוג הנמלה ואיתור הקן. המדביר יפזר פיתיונות ג'ל ואם יש צורך, יבצע גם ריסוס.

במקרה של התפרצות נמלי אש העמידות בפני חומרי הדברה, יהיה צורך בתכשירים מיוחדים ובריסוס יסודי בבית ובחצר.

200-400 ₪
הדברה והרחקת צרעות בפארקים ושטחים ציבורייםבדרך כלל יתרחשו הדברות של צרעות או דבורים בשעות הלילה, מאחר וכל האוכלוסייה נמצאת בתוך הקן. המדביר ישתמש בפיתיונות רעילים בהתאם לסוג החרק ואם הקן נמצא במקום מסוכן כמו בתוך המזגן או תריסי הגלילה, במעקה מדרגות או במקומות שיש לאדם אפשרות מגע איתם, הקן ירוסס ויפורק.300-600 ₪
הדברת פשפשים ברעננה בדירה עם 4 חדרי שינהשירות הדברה ברעננה נגד פשפשים (כולל פשפשי מיטה) נערך לעתים במספר סבבי הדברה עד להסרתם המלאה.

המדביר ישאב היטב את המיטה וכל האזורים הנגועים ולאחר מכן ישתמש בקיטור כדי לנקות את המקום. בסיום, תפוזר במקום אבקה רעילה שתקטול את כל הפשפשים שיצאו ממקום המסתור בימים הבאים.

550-2,500 ₪
ריסוס נגד פרעושים בגן שעשועיםההדברה מתחילה בשאיבה יסודית וארוכה של כל האזור הנגוע. בסיום, המדביר ירסס את שקית השאיבה על מנת להשמיד את הפרעושים שנלכדו בה.

בשלב הבא יבוצע ריסוס בדרגת רעילות נמוכה, המכיל חומרי הדברה ירוקה.

350-700 ₪

 

ואילו עוד סוגי הדברות נוכל לבצע עבורכם?

תוכלו להזמין הדברה ברעננה נגד כל סוגי המזיקים הקיימים, כמו למשל חרקי מזון, זבובים, ברחשים, עכבישים, קרציות, ארבה ועוד. חשוב להדגיש שלא כל החרקים או המעופפים נחשבים למזיקים ולמעשה, את חלקם הגדול דווקא תרצו למצוא אצלכם, מאחר והם ניזונים או מבריחים את הסוגים שגורמים נזק.

מדביר מנוסה שמתמחה בכל שיטות ההדברה, ידע כיצד להתאים את סוגי ההדברה והחומרים למאפייני המקום וצרכי הלקוח תוך מתן שירותי הדברה נבחרים, לרבות טיפול מונע קבוע לבתי עסק אחת לחודש, פעולות הרחקה לצמיתות של מזיק שחזר למקום אחרי תקופת היעדרות וגם פינוי פגר של חיה מתה במידת הצורך. זכרו שקיים הבדל מהותי באופן ההדברה הקיים בין מקומות, גם אם מדובר באותו המזיק בדיוק. לכן חשוב להזמין רק חברת הדברה ברעננה שיש לה הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, ניסיון מתאים וגם מוניטין טוב הודות להמלצות קודמות.

הדברה ברעננה מחירים זולים בהתחייבות

אנחנו בהדברה סנטר מבינים שהטיפול במזיקים הוא פתאומי ובלתי צפוי ולכן מעוניינים שתשלמו על הדברה ברעננה מחירים כמה שיותר נמוכים. ההדברה דרכנו מתחילה ב-200 ₪ ותעלה ככל ששטח ההדברה יגדל או שהטיפול במזיק המסוים יהיה מורכב יותר. כך או כך, נשמח תמיד להעניק לכל תושבי רעננה מחירים ללא תחרות. לעולם לא נשאיר אתכם ללא פיתרון מיידי לבעיית המזיקים.

היכן מקבלים על הדברה ברעננה המלצות מלקוחות מרוצים?

אם אתם מחפשים חוות דעת על מדבירים שתעזור לכם להבין מי מקצוען אבל גם איש שירות אמיתי, לא תצטרכו לצאת מכאן לשום אתר נוסף. אצלנו תקבלו רק שמות של מדבירים טובים באזור רעננה, שכבר הומלצו במספר גדול מאוד של מקרים והזדמנויות בזמן האחרון.

אנו מאמינים שמדביר מנוסה, מוסמך ומקצועי ידע להתמודד נפלא עם המזיקים, אבל אם אין לו תודעת שירות גבוהה הוא יתקשה להתמודד עם האנשים שסובלים מהם. לנו חשוב שכל הדברה ברעננה תעמוד גם בסטנדרטי השירות הקפדניים שלנו, הכוללים עמידה בזמנים, זיהוי מלא של צרכי הלקוח, הענקת מחיר הוגן וטיפול בבעיה מתוך רצון אמיתי להשיב לבעלי המקום את השקט, הניקיון והביטחון שלהם.

 

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים