הדברת אוטובוס

תוכן עניינים

הדברה באוטובוס – מנקים את הרכב ממזיקים במחיר משתלם

אילו מזיקים אפשר למצוא באוטובוסים בישראל, איפה מסתתרים המזיקים שבאוטובוס, איך מדבירים אותם וכמה עולה הדברה באוטובוס? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

רכבי תחבורה ציבורית עלולים להכיל מזיקים רבים מבלי שהנהגים יודעים, אך קהל הנוסעים בהחלט יבחין בכך. האפשרות הזו עלולה להוביל לביקורות גרועות ושם רע לחברה שמנהלת את האוטובוס הנגוע, ולכן חובה להזמין שירותי הדברה באוטובוס ברגע שבו יש סימן קטן ביותר למזיק. למזלכם, אצלנו בחברת הדברה סנטר תוכלו להזמין את השירות הזה במחיר משתלם והוגן הכולל אחריות, אז למה אתם מחכים? הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ונגיע אליכם להדברה באוטובוס עוד היום.

✔️ הזמינו הדברת מזיקים באוטובוס מחיר מ-200 ₪
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ טיפול נגד ג'וקים, נמלים, עכברים, חולדות ועוד
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת אוטובוס עם מדביר מוסמך

 

אילו מזיקים יש באוטובוס?

לעיתים קרובות ניתן למצוא זבובים באוטובוס, אולם הם לא מתרבים שם, ולכן לא מהווים בעיה שמצריכה הדברה יסודית. גם יתושים לא מתרבים באוטובוס, ולכן גם אותם אין צורך להדביר. אז אילו מזיקים כן דורשים הדברה? לפניכם המזיקים הידועים לשמצה שעלולים להימצא באוטובוסים בישראל.

מזיקים נפוצים באוטובוס איפה המזיקים מסתתרים? איך מדבירים את המזיקים?
ג'וקים באוטובוס טיולים, תיקן גרמני עלול למצוא את דרכו אל מיכל המים. התיקן נמשך ללחות שבמיכל, והוא עלול להגיע לתוך חלל הנוסעים ולחפש שם מזון. הדברת ג'וקים באוטובוס תיעשה עם פיתיונות ג'ל, ולעיתים נציב גם מלכודות דבק כדי לתפוס את הדרגות הצעירות שלהם לפני שיספיקו להתפשט.
פשפשי מיטה הפשפשים האלה מתמקמים על הריפוד של האוטובוס ומגיעים דרך בגדים ותיקים של אנשים. צריך לעבור על כל המושבים שבאוטובוס עם קיטור חם ושואב עוצמתי, ולאחר מכן לרסס את כל האוטובוס.
מכרסמים המכרסמים יכולים להימצא בכל מקום באוטובוס – כולל תחת מכסה המנוע. לוכד עכברים וחולדות מטעמנו ילכוד את המכרסם על המקום.
נמלים הנמלים עלולים להימצא בתא המטען, אם נשפך שם למשל משקה מתוק. יש להציב פיתיונות ג'ל לחיסול נמלים, אולם לעיתים ניתן פשוט לרסס.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

הדברת אוטובוסים בשיטת הדברה ירוקה

מכיוון שמדובר ברכבים שבהם עוברים אנשים רבים מדי יום, חשוב לנו לוודא שההדברה שאנחנו מבצעים לא תפגע באף אחד מהם – וזה כולל נשים בהריון וילדים. לכן אנחנו מעדיפים תמיד להשתמש בחומרי הדברה ירוקים שלא מסכנים את בריאותם של הנוסעים והנהגים. אנחנו מתחייבים לספק לכם פתרון הדברה בטוח וירוק, להשתמש אך ורק בחומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ולצמצם את השימוש בכימיקלים למינימום האפשרי.

 

כמה עולה להדביר אוטובוס?

מאחר שהמזיקים שבאוטובוסים הם נפוצים מאוד ולא כל כך קשים להדברה – פרט לפשפשי המיטה – תשלמו על הדברת אוטובוס מחיר זול ומשתלם שנע בין 200-500 ₪. המחיר הזה כולל אחריות לתקופה של מינימום 3 חודשים, וחשוב מאוד לציין שניתן להחזיר את האוטובוס לשימוש כבר באותו היום ברוב המוחלט של המקרים, כל עוד לא נעשה בו ריסוס.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים