הדברת דירה

תוכן עניינים

הדברת דירה – במהירות, ביעילות ובאחריות

דירה היא נכס יקר במיוחד, גם כשהיא בבעלות הדיירים וגם כשמדובר בשוכרים. כשמשקיעים כל כך הרבה כסף במגורים, מצפים מן הסתם לתמורה גבוהה ולאיכות חיים מרבית. חרקים שונים עלולים לזהם את המזון של בני הבית, למצוץ להם את הדם, להעביר מחלות ובאופן כללי לפגוע ביכולת ליהנות מהנכס. הפתרון: הדברת דירה, ולא סתם הדברה אלא עם המומחים של הדברה סנטר שיבצעו את הפעולה המקצועית ביותר – במחיר אטרקטיבי מאוד ובאחריות מלאה.

 

✔️ הזמינו הדברת דירה מהיום להיום
✔️ הדברה בדירה קטנה מחיר מ-200 ₪
✔️ הדברה לבית חדש נגד מזיקים ומכרסמים
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת דירה נגד מזיקים

האפשרויות השונות של הדברות דירה

הדברת דירה היא למעשה שם כולל למגוון רחב מאוד של שירותים: הדברת פשפשי מיטה שמתגנבים בלילות ושותים לכם את הדם, הדברת נמלים שמביאות עוד ועוד חברות אל המטבח שלכם, הדברת תיקנים גרמנים שעלולים להתחבא גם במקומות כמו מכונת הקפה או בר המים, הדברת ג'וקים שרוב בני האדם נרתעים רק מלראות אותם, הדברת טרמיטים שעלולים לגרום נזק חמור במיוחד לתשתיות הבית, וגם הדברה של צרעות, רימות, עכבישים, חרקי מזון, יתושים, זבובונים ועוד ועוד.

בחלק מהמקרים הצורך בהדברה נובע מהופעת המזיקים, ובמקרים אחרים כדאי להקדים תרופה למכה וליהנות משקט ובית נקי. בכל מצב יש חשיבות רבה מאוד לניסיון ולמידת הרצינות של חברת ההדברה.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

איך נקבע מחיר ההדברה של הדירה?

גם כשיש מפגע שרוצים להיפטר ממנו וגם כשמדובר בהדברת מנע, השאלה הראשונה שעולה היא כמה עולה הדברה לדירה. המחיר נקבע לפי 3 פרמטרים: גודל הדירה, סוג החרק או המזיק ושיטת הפעולה הנבחרת. טווחי המחירים המקובלים הם:

השירות גודל הדירה במ"ר טווח המחירים המקובל
הדברת דירת חדר או שניים עד 50 200-250 ש"ח
הדברה של דירת 3 חדרים 50-70 200-300 ש"ח
הדברה בדירת 4 חדרים 70-100 250-330 ש"ח
הדברה לדירה של 5 חדרים 100-120 280-350 ש"ח
הדברת דירות גדולות

(וגם פנטהאוזים או וילות)

120 או יותר 320-600 ש"ח

המחירים שבטבלה רלוונטיים להדברה של נמלים, ג'וקים וכו'. אם למשל אתם סובלים מפשפשי מיטה נגבה עבור הדברת דירה מחיר בהתאם למספר החדרים הנגועים. גם הדברה של טרמיטים תהיה יקרה יותר.

 

מתי כדאי לבצע הדברה בדירה שכורה?

הדברה בדירה שכורה היא אינטרס גם של בעל הנכס וגם של הדיירים. ההחלטה מי ישלם עבור השירות היא בהתאם לתנאים הספציפיים בכל חוזה ועל בסיס הידברות בין הצדדים – אבל בכל מקרה מומלץ בחום לבצע הדברה יסודית בכל מעבר בין דיירים. בדרך זו מובטח לכל מי שנכנס לחיות בדירה ראש שקט לפחות בהיבט של המזיקים ומקסימום הנאה מהמגורים.

 

למה חשוב לבצע ריסוס דירה לפני אכלוס?

יש כאלה המאמינים שאין צורך להזמין הדברה מקצועית לבית חדש משום שהוא חדש ועדיין לא הספיקו לגור בו בני אדם, ולכן אין בו חרקים ושאר מזיקים. בפועל ההפך הוא הנכון: דווקא בגלל שמדובר בחלל שהיה ריק מבני אדם, ייתכן שתוך כדי עבודות הבנייה הגיעו למקום חרקים שונים. בנוסף הדברה מקצועית מונעת הגעת נמלים וג'וקים גם בעתיד, כך שמדובר בשירות מועיל מאוד – שמבטיח התחלה חדשה אופטימלית ונחת אמיתית מהנכס שעבדתם קשה עבורו.

 

איך לבחור חברת הדברה שתבצע הדברה בדירה?

הדגשים העיקריים של הדברה בדירה בכל גודל ובכל מקום בארץ הם שימוש בשיטה המתאימה ביותר לנסיבות (ריסוס / ג'ל / מלכודות / הדברה אורגנית ויש עוד), הגעה של המדבירים תוך זמן קצר, שימוש אך ורק בחומרים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים ואחריות. עם הדברה סנטר אתם יכולים לסמן V על כל הסעיפים ובנוסף לדעת בוודאות שתשלמו עבור הדברה לדירה מחיר משתלם במיוחד.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים