ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת מזיקים

המזיקים קפצו לבקר? נגיע מיד לבצע על המקום הדברת מזיקים

אין תזמון טוב למפגש עם מזיקים, בטח כשמדובר בבית בו אתם גרים. אז במקרה הטוב, יהיה מדובר רק במפגש לא נעים, אך בחלק מהמקרים המזיקים יכולים להוות מטרד של ממש וחמור מכך – סכנה תברואתית. אז אם זיהיתם מזיקים בבית שלכם, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של חברת הדברה סנטר שיזהו במהירות את סוג המזיק וידבירו אותו. אנו משתמשים בחומרי ריסוס נגד מזיקים ברעילות נמוכה ושנמצאים תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה, ועובדים עם רישיון הדברה בתוקף. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, קבלו הצעת מחיר והזמינו אותנו להדברה מידית בלי שתצטרכו לחכות.

 

הזמינו הדברה נגד מזיקים מכל הסוגים
מחיר הכי זול – בהתחייבות
הדברה עם חומרי הדברה מאושרים
ריסוס או ג'ל – בחירת השיטה על פי סוג המזיק
אפשרות להדברה דחופה מהיום להיום
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת מזיקים בגינה ובבית

מזיקים נפוצים בבית – הסיבות להגעתם

החרקים שמגיעים לתוך הבית הם בדרך כלל אלו שמחפשים פירורי מזון שאתם אוכלים או אפילו מעדיפים למצוץ את דמכם. לדוגמה תיקנים נמצאים בדרך כלל במטבח או בשירותים, מכיוון ששם הם מוצאים גם מים, ואילו פשפשי מיטה יהיו בחדר השינה שלכם, שם אתם מבלים את רוב שעות הלילה. הדברת מזיקים ביתיים תיעשה פעמים רבות גם בחדרים שבהם לא נמצאו המזיקים, פשוט מכיוון שהם עלולים לברוח אליהם במידה ויזהו שסביבתם מודברת.

יש כמובן גם חרקים שניזונים מחפצים שונים שמצויים בביתכם, ואלו הם בעיקר עשים שניזונים מבגדים או שטיחים. לעומתם טרמיטים יעדיפו לאכול את המשקופים, רהיטי העץ ואפילו קירות הגבס שלכם. הדברת מזיקים בארון בגדים תהיה כמובן זולה יותר מאשר הדברת טרמיטים שכוללת חיסול של קן שלם שנמצא מתחת לאדמה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מה מושך מזיקים לבית

   

  למה מזיקים מגיעים בקיץ?

  כשמזג האוויר מתחיל להתחמם מזיקים רבים מראים את פניהם, ולא סתם. יש 4 סיבות עיקריות שבגללן מזיקים אוהבים את הקיץ וצצים בעונה זו של השנה.

  1. טמפרטורה: מזיקים רבים צריכים טמפרטורה ברמה גבוהה יחסית כדי להתרבות וכן להתפתח מהר יותר, וכשמזג האוויר ממש חם וקיצוני, הם יחפשו מפלט מהחום בתוך הבית שלכם.

  2. לחות: המזיקים צריכים לחות כדי לשגשג, ורמת הלחות הגבוהה שבקיץ, יחד עם הטמפרטורה הגבוהה, יוצרת תנאים אופטימליים להישרדותם. בנוסף, אם לא ימצאו מים בחוץ, הם יחפשו נוזלים בתוך הבית שלכם.

  3. מקורות מזון: סביר יותר להניח שתערכו פיקניק בגינה בחודשי הקיץ, או שאם אתם מגדלים פירות, רובם יהיו בשלים בעונה זו. כל אלה מביאים איתם מזיקים שמחפשים מה לאכול, ומוצאים בגינתכם.

  4. מחזור חיי המזיקים: מזיקים רבים פעילים יותר בקיץ מכיוון שכמו יצורים רבים אחרים, הם נוטים להתרבות יותר בתקופת האביב. לדוגמה, צרעות רדומות בחורף, ואילו באביב הן יוצרות קן וממשיכות להיות פעילות עד לסוף הקיץ.

   

  איך כדאי להדביר מזיקים נפוצים בגינה?

  בגינות ניתן למצוא לעיתים את אותם המזיקים שיש גם בבית, אולם הם עלולים להיות מסוכנים יותר. הדוגמה המובהקת ביותר לכך הם נמלי האש, אליהם מומלץ שלא להתקרב מכיוון שהן עוקצות ומשאירות כוויות כואבות. גם עכברים וחולדות מצויים בגינות רבות, וכמובן חולדים – שכולם קוראים להם חפרפרות.

  מדביר מזיקים מקצועי ייתן למזיקים בחצר ייחס שונה מאשר בתוך הבית, למשל את המכרסמים הוא ידביר עם רעלים ולא עם מלכודות. נמלי אש לצורך העניין הוא ידביר בשיטת הדברה משולבת ולא יסתפק רק בג'ל או ריסוס. בדרך כלל בחצר תיעשה הדברת מזיקים ירוקה שמטרתה לצמצם לאפס את הנזק הסביבתי שנעשה על ידי חומרי הדברה.

   

  איך עושים הדברת מזיקים?

  יש שלל שיטות להדביר מזיקים שונים, ולפני שאנחנו בוחרים בשיטת הדברת מזיקים, יש לאתר את סוג המזיק ולהתאים לו את סוג ההדברה. לדוגמה, על מנת להדביר חולדות המדביר יצטרך להניח מלכודות או פיתיונות המכילים רעל, אולם במידה ומדובר בפשפש המיטה, המדביר יצטרך לבצע פעולות אינטנסיביות יותר, כמו הדברה בקיטור.

  באופן כללי, החומרים והכלים שעומדים בפני המדביר הם אבקות וג'ל, מלכודות ייעודיות לעכברים וחולדות, ריסוס מזיקים מכל הסוגים, העתקת קינים בכל הקשור להתמודדות עם נמלים ועוד… לעיתים, המדביר יצטרך מספר ביקורים על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת, ברוב המקרים כשמדובר במזיקים עקשנים כמו התיקן הגרמני.

   

  מתי כדאי להזמין ריסוס נגד מזיקים

  ריסוס הוא לא תמיד הטיפול הראשון שנפנה אליו, וגם לא תמיד הוא זה שיוכל לעזור לפתור את בעיית המזיקים, אך בהחלט צריך לשקול אותו במקרים כמו הבאים:

  נגיעות ברמה גבוהה: אם יש צורך להפחית את קהילת המזיקים שהתפתחה באופן משמעותי, הריסוס יעשה זאת בצורה הטובה ביותר, זאת לעיתים לצד פתרונות אחרים ונוספים.

  הדברה מהירה: אם צריך להגיע לתוצאות מיידיות, הריסוס יוכל להוות פתרון מהיר ויעיל, זאת בניגוד לפיתיונות רעילים או לכידה למשל, שייקחו כמה ימים עד שיראו תוצאות.

  הדברת שטחים גדולים: הריסוס מאפשר כיסוי של שטח גדול מאוד בלי שצריך יהיה לחפש איפה בדיוק המזיקים פעילים והיכן יהיה יעיל יותר לבצע פעולות ההדברה נקודתיות.

  הדברת מזיקים ספציפיים: יש מזיקים שאין דרך אחרת לטפל בהם פרט לריסוס, כמו למשל חרקים מעופפים, שאמנם ניתן ללכוד אותם במלכודות דביקות, אך זה לא יסייע להיפטר מכולם.

   

  האם ריסוס מזיקים עלול להיות מסוכן?

  הריסוס אמנם נעשה עם חומרים ברמת רעילות נמוכה, אך אלו עדיין נחשבים לחומרים רעילים. ובכל זאת, כל עוד מצייתים להוראותיו של המדביר, אין שום חשש מפני סכנה. עליכם פשוט להקפיד לאוורר את החלל המודבר היטב לאחר ההדברה ולפנות ממנו ילדים ובעלי חיים למשך מספר שעות. כשנגיע אליכם אנחנו נדריך אתכם ונסביר לכם מה בדיוק אתם צריכים לעשות כדי לשמור על עצמכם מפני סכנות הריסוס, ואנו מבטיחים שכל עוד תצייתו לאותן הוראות, לא תחוו שום תופעות לוואי או תהיו בסכנה.

   

  איך מתכוננים להדברת מזיקים בבית?

  כדי למקסם את יעילות ההדברה עליכם לבצע כמה הכנות מקדימות שיעזרו למדביר לבצע עבודה מקצועית. אז במידה ואתם צריכים להדביר מזיקים בארונות מטבח, כאשר הכוונה היא בדרך כלל לעשים, נמלים או ג'וקים, עליכם לפנות את כל התכולה מהארון.

  במקרים של הדברה בבית עם תינוק, עליכם לפנות את כל החפצים שלו מהחדר ולוודא שאתם לא משאירים בסביה את המוצץ או הבקבוק שלו, כדי שאלה לא יבואו במגע עם חומרי ההדברה.לפני שאתם מזמינים מדביר שיבצע הדברת מזיקים בבית, עליכם לדעת מראש באילו חומרים הוא מתכוון להשתמש ותוך כמה זמן אתם תוכלו לחזור הביתה לאחר ההדברה. איתנו זה בדרך כלל אחרי שעה אחת בלבד.

   

  מה עושים כשיש בבית תינוק או חיית מחמד?

  במידה ויש לכם בבית תינוק שזוחל, סביר להניח שתצטרכו להאריך את השהות שלכם מחוץ לבית על מנת שהוא לא יבוא במגע עם חומרי ההדברה. אגב, הדבר נכון כמובן גם במידה ויש לכם חיות מחמד בבית, במיוחד חיות קטנות כמו כלב או חתול. אם נבצע הדברת עכברים באמצעות תיבות האכלה לדוגמה, תוכלו להמשיך את ההתנהלות שלכם כרגיל בבית.

   

  יש לכם בית פרטי? נדרשת הדברת מזיקים בגינה!

  בניגוד לבית עצמו, הגינה מהווה אתגר דיי גדול עבור המדבירים בכל הקשור לזיהוי סוג המזיק והטיפול המתאים עבורו. כמובן שלא תמיד יהיה צריך לבצע הדברה בגינה, שכן לא כל חרק הוא מזיק וודאי שיש חרקים טובים שלא רק שאינם מזיקים לגינה שלכם, אלא אפילו תורמים לה ומשמשים כמדבירים טבעיים של ממש.

  אז מתי תצטרכו לעשות הדברה בגינה? חפשו את הסימנים הללו:

  √ סימנים צהובים על העלים – הכירו מזיק העונה לשם האקרית הצהובה. מדובר במזיק שניזון מהתאים של הצמחים ומשאיר אחריו סימנים צהובים שפשוט גורמים לצמחים להתייבש ולמות.

  √ חורים בצמחים – אם זיהיתם חורים בעלים ובצמחים, יתכן מאד שערצב הגינה הגיע אליכם לביקור. מדובר במזיק שאוהב מאד מקומות לחים, וכשהוא מגיע לגינה, הוא חופר בורות עמוקים באדמה ומסתתר ביניהם. אז אם שמתם לב לנזקים או חורים בצמחים שלכם ובשילוב של בורות מסתור, סביר להניח שהערצב הגיע אליכם לביקור ושאתם צריכים להזמין שירותי הדברה כדי שהמדביר יאתר אותו וימגר את התופעה.

  √ סימני כרסום – אם זיהיתם סימנים של כרסום על העלים שבגינה שלכם, יתכן מאד שפרפרי העש הגיעו אליכם לביקור מפתיע בגינה. פרפרי העש יכרסמו את העלים ויגרמו לנזק, לעיתים בלתי הפיך, לגינה שלכם.

  √ כתמים על הפירות – במידה וזיהיתם כתמים על הפירות בגינה, יתכן מאד שזבוב פירות הים התיכון הגיע אליכם לביקור. הזבוב מטיל את הביצים שלו בתוך קליפת הפרי ובתוך כך גורם לכתמים רבים ולנשירה.

   

  איך מוצאים מדביר מזיקים מומלץ?

  המדביר שאתם מזמינים צריך להיות מדביר מוסמך המחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, עליו לספק לכם הצעת מחיר מסודרת שכוללת את כל שלבי העבודה. פרט לכך, בחרו חברת הדברה אמינה שמספקת אחריות בכתב, אך שימו לב שלא ניתן לתת אחריות לכל הדברה, לדוגמה הדברת מזיקים מעופפים בחצר. כשאתם מזמינים מדביר מאיתנו אתם יכולים להיות רגועים שכבר דאגנו לכל הפרטים מראש.

   

  מה משפיע על מחיר ההדברה?

  התשובה לשאלה הזו תלויה באופן ישיר בסוג המזיק וסוג ההדברה שהמדביר ביצע. המחיר הסופי של ההדברה מושפע מהמון גורמים, בין השאר בכמות הביקורים שהמדביר יצטרך על מנת למגר את התופעה.

  לדוגמה, במידה ואתם עושים הדברה כנגד פשפש המיטה, סביר להניח שהמדביר יצטרך להגיע לפחות 3 פעמים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. לכן, עליו לכלול בהצעת המחיר שלו גם את כמות הביקורים. במידה ואתם עושים הדברה נגד מזיקים בבניין, יתכן שעלות העבודה הסופית תהיה נמוכה יותר עבורכם, מפני שתוכלו להתחלק בה עם שאר דיירי הבניין.

   

  כמה עולה הדברת מזיקים?

  הצעת המחיר צריכה לכלול את כל האלמנטים המשפיעים על עלות העבודה הסופית, כמו גם את תוקף האחריות אם יש כזו. אז כמובן שרשימת המזיקים לא נגמרת, לכן נציג בפניכם את רשימת העבודות הנפוצות בתחום ואת טווחי המחיר שלהן:

  סוג השירות הדברת מזיקים מחירים
  הדברה נגד מכרסמים
  חולדות, עכברים, חפרפרות ועוד. מדבירים בעזרת מלכודות או רעלים, בהתאם לסוג וכמות המכרסמים.
  800 – 250 ₪
  הדברת מזיקים בגינה
  הרחקת מכרסמים, הדברת חרקים מעופפים, חרקי דשא ועוד…
  600 – 250 ₪
  הדברת מזיקים בארונות מטבח

  המזיקים הנפוצים ביותר בארונות המטבח הם עשים, נמלים ותיקנים.

  550 – 250 ₪
  הדברת מזיקים בדירה או בבניין

  מדבירים מזיקים על ידי ריסוס או שימוש ברעלים בתוך תיבות האכלה, בהתאם לסוג המזיק.

  750 – 300 ₪
  ביקור מדביר
  מדביר מגיע על מנת לאתר את סוג המזיק, להמליץ על דרכי ההדברה המתאימות ולספק הצעת מחיר מבוססת.
  250 – 100 ₪
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח