ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים מעכשיו לעכשיו – שירות בפריסה ארצית

מה ההבדל בין עכבר, חולדה וחולד, איך מזהים כל אחד מהם וסימנים להימצאותם, איך מדבירים אותם, תוך כמה זמן אפשר ללכוד אותם, האם הרעל שמשמש נגדם עלול להזיק לאדם, איך הכי כדאי להרחיק אותם וכמה עולה להזמין הדברת מכרסמים? כאן תגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

מכרסמים מהווים בעיה נפוצה בכל רחבי הארץ. לא משנה אם אתם גרים בבניין ישן בדרום או אם אתם גרים בווילה חדשה בצפון, אף מבנה אינו חסין מפניהם במאה אחוז, ועל אחת כמה וכמה גינות וחצרות. אם המכרסמים מגיעים למסעדות או לבתי קפה מדובר בבעיה חמורה אף יותר שיכולה להכתים את שמו של בית העסק, ולכן אי אפשר להתמהמה כשהם צצים – צריך להדביר אותם כאן ועכשיו! בדיוק בגלל זה אנחנו בחברת הדברה סנטר מספקים שירותי הדברת מכרסמים במחירים נוחים ובפריסה ארצית בזמינות מידית 24 שעות ביממה. אתם לא צריכים לחשוש שהמכרסמים יעשו עוד נזק, כי אנחנו נדאג שהם ייעלמו ובמהרה.

 

הדברת מכרסמים בבית, בעסק ובגינה
מדביר עכברים וחולדות מחיר החל מ-300 ש"ח
פיזור רעלים נגד מכרסמים בביוב, בעליית גג ועוד
הרחקת מכרסמים לצמיתות בשיטות יעילות
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת מכרסמים בבית ובגינה

סוגי מכרסמים וההבדלים העיקריים ביניהם

אתם יכולים להיתקל באחד מבין 3 סוגי מכרסמים עיקריים, שגם הם נחלקים בתוכם למינים שונים, אך דרכי הפעולה נגדם הן די דומות. מדביר מכרסמים מומלץ ידע כיצד להתמודד עם כל אחד מסוגי המכרסמים השונים באופן יעיל, ולפניכם מידע שיעזור לכם להבין מול איזה מכרסם אתם מתמודדים ואיך חברת הדברה מומלצת ואמינה תדביר אותו.

סוג המכרסם סימנים לזיהוי המכרסם איך מומלץ להדביר את המכרסם
עכבר

מכרסם קטן בגודל 9-12 ס"מ שמכוסה כולו בפרווה, למעט הזנב. צבעו נע בין חום, אפור ולבן.

גללים גרגריים קטנים עם קצה מחודד, בגודל של כ-0.5 ס"מ ובצבע חום כהה עד שחור. אתם תראו אותם בעיקר באזורים שבהם העכבר מוצא את מזונו. המדביר יוכל ללכוד את העבר ביד ללא שום בעיה. אם מדובר בכמות גדולה של עכברים, יהיה צריך לפזר מספר מלכודות באזורים אסטרטגיים ברחבי הבית.
חולדה

מכרסם גדול בצבע אפור או חום – זנבו ארוך יותר מאורך גופו.

גללים גרגריים גדולים בצורת אורז, בגודל של כ-1.5 ס"מ, בצבע חום כהה עד שחור. גם אותם תמצאו באזורים שבהם ניזונות החולדות. אפשר יהיה ללכוד את החולדה ביד או בעזרת לוכדן, ובמקרה שיש כמות גדולה של חולדות, יהיה צריך לפזר תיבות האכלה עם רעלים, מכיוון שהן חכמות מאוד ונמנעות ממלכודות.
חולד (חפרפרת)

מכרסם עם פרווה אפורה שחי מתחת לאדמה וניזון משורשים ופקעות של צמחים.

תלוליות ברחבי החצר מעידים על הימצאות של חולד, ובתוך אותן תלוליות תמצאו חורים שמובילים למחילה שלו מתחת לאדמה. יש שלל דרכים לסלק חולד, כשניתן לפזר רעל בתוך המחילה שלו, להציב בתוכה מלכודת, לנסות להציף אותה או להחדיר לתוכה מכשירים אלקטרוניים שמרעידים את האדמה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  אילו שיטות קיימות להדברת מכרסמים?

  יש שלל שיטות ודרכים לטפל במכרסמים, ומדביר מומלץ צריך לדעת באיזו שיטה להשתמש ומתי. שיטות הדברה שעבדו בסביבה אחת ייתכן כי לא יעבדו בסביבה אחרת, וצריך להתאים את אופן ההדברה לסביבה המודברת וכן לכמות המכרסמים שמתגלה בה. לכן לפני תחילת העבודה, מדביר מכרסמים יסרוק את האזור, יחפש סימנים שמעידים על כמות המכרסמים ומקום הימצאותם, ורק לאחר מכן יבחר את שיטת ההדברה הנכונה.

  √ לכידה – לכידת מכרסמים היא השיטה העדיפה, מכיוון שהיא מבטיחה תוצאה מידית ונחשבת להומאנית. המדביר מוצא את המכרסם, אפילו אם אתם לא יודעים איפה הוא מסתתר, ולוכד אותו בידיים או בעזרת לוכדן. אם כמות המכרסמים היא גדולה, או אם מדובר בחולד, המדביר ישאיר מלכודת שתסייע לתפוס אותם תוך זמן קצר. המכרסם יימשך למלכודת בזכות הפיתיון שיציב המדביר עליה או בתוכה (בהתאם לסוג המלכודת)

  √ הדברה עם רעל – במידה ואין אפשרות ללכוד את המכרסם, או אם מתמודדים עם כמות גדולה של חולדות, המדביר ישתמש ברעלים כדי להכחיד אותם. בדרך כלל הרעלים יוצבו בתוך תיבות האכלה, זאת על מנת להגן על בעלי חיים אחרים או ילדים קטנים מפני הרעל. אם יש פתחי ביוב בסביבה, יפוזרו רעלים עם ציפוי פוליאתילן גם בתוכם.

  √ הרחקה – מטרת ההרחקה היא בראש ובראשונה להרחיק מכרסם שכבר הגיע לאזור. לדוגמה, הצפת מחילה של חולד. המטרה השנייה של ההרחקה היא לוודא שמכרסמים לא יחזרו לאזור. את זה עושים על ידי הסרת כל גורם שעשוי למשוך אותם או הצבת מחסומים, למשל רשתות בחלונות.

   

  בתמונה – הנחת תיבת האכלה ללכידת מכרסמים בחצר של בניין מגורים

  הדברת מכרסמים לבניין באמצעות תיבות האכלה

   

  תוך כמה זמן מדביר לוכד מכרסמים?

  ברוב המקרים המדביר ילכוד את העכבר או החולדה על המקום, וזה קורה תוך פחות משעה. אם ידוע מה מיקומו של המכרסם, זה אף יקרה תוך דקות ספורות. במקרים אחרים שבהם צריך להציב מלכודות, לוכד מכרסמים יתפוס את העכברים, החולדות או החולדים תוך פחות מ-24 שעות. למלכודת יצוות פיתיון עם ריח חזק שמושך את המכרסמים, כשעל פי ניסיוננו, חמאת בוטנים עובדת הכי טוב.

   

  איך להדביר מכרסמים עם רעל?

  ישנה אמונה מוטעית שעל פיה אנשים חושבים שאת הרעלים מפזרים ברצפה, מה שמסכן בעלי חיים אחרים וילדים. מדביר מקצועי לעולם לא ידביר כך מכרסמים, ותמיד ידאג לצמצם עד כמה שניתן את הנזק הסביבתי שעלול להיגרם בעקבות השימוש ברעל. לכן הרעלים תמיד יוצבו בתוך תיבות האכלה או באזורים שאליהם אין שום גישה לבעלי חיים או ילדים, כמו למשל בתוך הביוב. עכברים וחולדות אינם יכולים להקיא, ולכן ברגע שהם צורכים מרעל הוא נשאר בגופם ומובטח שהם ימותו תוך 48 שעות.

  אך נשאלת השאלה איך להדביר מכרסמים שנמצאים מתחת לאדמה, כמו למשל חולדים? התשובה היא על ידי פיזור רעל ישירות בתוך המחילה שלהם. שימו לב עם זאת שהמדביר שאתם מזמינים לא משתמש ברעל בצורת גז לצורך הדברה, מכיוון שזה אסור על פי המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, אין ריסוס רעיל שיעיל כנגד מכרסמים, לכן הימנעו ממדביר שמבטיח כי ירסס עבורכם את השטח נגד מכרסמים.

   

  הרחקת מכרסמים כטיפול מונע לבעיה עתידית

  אי אפשר להתחייב שהמזיקים לא יחזרו חודש, חצי שנה או שנה אחרי שנדביר אותם, ולכן חשוב לפעול גם בשיטות שמטרתן להרחיק מכרסמים שעתידים להגיע לאזור. הרחקת מכרסמים תכלול התחשבות בכל אחד מהגורמים שמושכים את המזיקים האלה מלכתחילה, שהם מזון זמין, מקור מים ומחסה. כל עוד לא תספקו להם את הדברים האלה, אין סיבה שהמכרסמים יגיעו שוב לגינתכם, לביתכם או לבית העסק שלכם. בנוסף, יש לאטום חריצים או פתחים שדרכם עלולים לחדור מכרסמים, וכך למעשה לא מאפשרים להם לחדור למבנה גם אם הם מגיעים.

   

  כמה עולה להדביר מכרסמים?

  לא נלאה אתכם בטווחי מחירים ומצבים היפותטיים, אלא נציג בפניכם מקרים אמיתיים שהתרחשו ושהזמינו אותנו בגינם לצורך הדברת מכרסמים. אתם תגלו כמה הלקוח שילם בכל אחד מהמקרים האלה, כדי שתדעו כמה גם אתם עתידים לשלם (למחירון ההדברה המלא והמעודכן שלנו לחצו פה).

  הדברות מכרסמים שעשינו איך הדברנו את המכרסמים כמה זה עלה ללקוח
  הדברה בעליית גג ששהו בה עכברים, אשר ביקרו מפעם לפעם במטבח של הבית. פיזרנו רעלים בעליית הגג והנחנו מלכודות מיוחדות עם ריח משיכה חזק במטבח. נתפסו 2 עכברים. 500 ₪
  הדברה בגינה שהתגלה בה חולד, אשר השאיר תלוליות שהרסו את החצר. מצאנו את כל חורי הכניסה של החולד למחילה, פיזרנו בתוכה רעלים ושיטחנו את התלוליות שיצר. 600 ₪
  לכידת חולדה ענקית במטבח שהסתובבה חופשי ועלתה על השיש. כשהגענו החולדה הסתתרה מאחורי המקרר. הלקוח הזמין אותנו בשעה 8 בערב. הגענו תוך אליו תוך 20 דקות ולכדנו את החולדה במקום עם לוכדן. פיזרנו מלכודות במקומות אסטרטגיים (למשל בחלון של השירותים ומתחת לכיור) למניעת חדירה של חולדות נוספות. 450 ₪
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח