ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת מעופפים

הדברת מעופפים בבית ובגינה באמצעות ריסוס ושיטות נוספות 

חרקים מעופפים מהווים מטרד בגינה ובבית, הם יכולים להרוס את החוויה של ישיבה במרפסת או בגינה לאחר יום עבודה עמוס ומייגע. אם אתם סובלים מהבעיה באפשרותכם להזמין הדברה נגד חרקים מעופפים במחיר משתלם ושווה לכל כיס, כך תוכלו לשבת בגינה, במרפסת ובבית בלי לסבול מיתושים, זבובים, צרעות וחרקים מעופפים נוספים.

הדברת מעופפים אינה פשוטה לכן מומלץ לבחור מדביר מוסמך ומנוסה, יש להתאים את חומרי ושיטת ההדברה לסוג ולמאפייני החרק המעופף ממנו סובלים. חשוב לבצע את ההדברה מוקדם ככל הניתן מאחר והחרקים המעופפים עלולים להפיץ מחלות וזיהומים, לגרום לאלרגיות קשות ולפגוע משמעותית באיכות החיים של בני המשפחה.

 

הזמינו הדברת מעופפים בבית או בגינה
הדברה נגד מעופפים מחיר החל מ-250 ש"ח
ריסוס נגד מעופפים בבית, בגינה ובעסק
התחייבות להפחתה של חרקים מעופפים
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת מעופפים

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברת מעופפים קטנים בבית בשיטות בטוחות וללא סכנה לדיירים

  כדי להדביר חרקים מעופפים בבית המדביר חייב לבקר בדירה או בבית הפרטי שלכם. יש לזהות את סוג החרק המעופף שהתנחל בנכס כדי להרחיק או להשמיד את כל אוכלוסיית המזיקים, אך חשוב לוודא שהמדביר מבצע גם פעולות למניעת חזרתם של החרקים המעופפים לתוך הבית.

  הדברת מעופפים בבית נחשבת למורכבת כיוון שיש סוגים רבים של חרקים מעופפים ויש להתאים את חומרי ההדברה היעילים ביותר, אך שיטת ההדברה בבית חייבת להיות בטיחותית כדי למנוע סכנה לדיירים ולחיות המחמד.

  יש מגוון רחב של סוגי מעופפים קטנים בבית, למשל זבוב הבית המהווה מטרד בחודשי הקיץ, עש הטבק, ג'וקים מעופפים, יתושי עש הדוגרים בעיקר בסביבה לחה כמו בחדר הרחצה, צרעה מזרחית ועוד.

  טיפול בחרקים מעופפים במפעל יצור

   

  הדברת מעופפים בגינה ובמרפסת בשיטות יעילות ומוכחות

  אם אתם סובלים ממכת חרקים מעופפים בגינה או במרפסת עליכם לטפל במהירות בבעיה. החרקים המעופפים יכולים להטריד אתכם כל עונות השנה, אך בדרך כלל סובלים מהם בחודשי האביב והקיץ. החרקים המעופפים מתרבים במהירות ויכולים להפוך למטרד קשה ולגרום לבעיות בריאותיות המסכנות ילדים קטנים, קשישים ונשים בהריון.

  לכן, מיד לאחר גילוי החרקים יש להזמין הדברת מעופפים בגינה אך חשוב לוודא כי מדובר על חברת הדברה מומלצת שמשתמשת בשיטות בטוחות וללא חומרים מסוכנים לאדם. מדביר מוסמך בוחר את שיטת וחומרי ההדברה בהתאם לסוג החרק המעופף, יש שיטות שונות כמו ריסוס, איבוק, פיזור פיתיונות ומלכודות, העברת או השמדת קן, הדברה ביולוגית ועוד.

  כדי לבצע הדברת מעופפים במרפסת המדביר יזהה את סוג החרקים ובהתאם לכך יתמודד עם המטרד בהצלחה על מנת לאפשר לכם לשבת במרפסת ללא הפרעה ממעופפים שונים.

  סוגי מעופפים בבית שכדאי להכיר

  סוגי מעופפים בבית

   

  ריסוס נגד מעופפים בתוך הבית או בגינה   

  כאשר סובלים מחרקים מעופפים בתוך הבית או בגינה אחת השיטות המומלצות בתחום ההדברה היא באמצעות ריסוס. יש מגוון חומרים מאושרים ומפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה המתאימים להדברה בריסוס. כדאי לדעת כי ריסוס נגד חרקים מעופפים במקלחת, במטבח, במרפסת או בגינה מבוסס בדרך כלל על תרכיזים מתחלבים.

  המדביר המנוסה יבחר חומרי ריסוס נגד מעופפים רק לאחר זיהוי החרקים, עליו לרסס נקודתית את מקום מרבצם והתרבותם של החרקים המעופפים. אם מזהים עש או חרק מעופף אחר בארונות המטבח, מעבר לריסוס עצמו יש למיין את מוצרי המזון הנגועים ולהשליכם לפח, לפנות את הארונות, לאחסן מוצרים בקופסאות סגורות הרמטית ולרסס היטב.

  לאחר הריסוס יש להישמע להנחיות המדביר ולהקפיד על אמצעי בטיחות כדי למנוע מחומרי ההדברה להגיע למזון.

   

  הרחקת חרקים מעופפים מהבית והגינה אחת ולתמיד

  תנאי האקלים בישראל מהווים קרקע בטוחה ונוחה להתפתחות מינים שונים של חרקים מעופפים, ביניהם זבובים, צרעות, תיקנים מעופפים, עש, צרעות וכדומה. הרחקת מעופפים על ידי מדביר מקצועי מבטיחה לכם שקט נפשי לטווח הארוך ואפשרות לשבת בנוחות בגינה, במרפסת ובבית.

  יש שיטות שונות באמצעותן ניתן לבצע הרחקת חרקים מעופפים כמו איתור הקן של הצרעות או הדבורים והרחקתו, מלכודות דבק, פיתיונות, נרות מיוחדים וכמובן שחשוב להתקין רשתות נגד כניסת האורחים הלא רצויים לבית.

  רוצים לדעת איך להרחיק מעופפים מהבית והגינה? סובלים מחרקים מעופפים ומחפשים מדביר מוסמך? בפורטל הדברה סנטר תוכלו לקבל הצעת מחיר להדברה ירוקה, בטוחה ואיכותית נגד חרקים מעופפים, במחירים המשתלמים ביותר.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח