ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים בתוך הבית במחיר משתלם

האם ריסוס מהווה פתרון יעיל נגד עכבישים בבית, אילו עכבישים נחשבים ארסיים ומסוכנים ואילו לא, למה בכלל מגיעים עכבישים לבית שלכם, מדוע לא מומלץ לנסות למעוך אותם עם הרגל וכמה עולה הדברת עכבישים? על כל השאלות האלה נענה לכם כבר עכשיו!

עכבישים מהווים הרבה יותר מאשר מטרד אסתטי בשל לכלוך הבית עם הקורים שלהם – הם עלולים להיות מסוכנים מאוד, מכיוון שחלקם ארסיים ולא חוששים כלל לעקוץ אתכם. כמובן שלא כל עכביש הוא ארסי, אך אל תיקחו את הסיכון. אם אתם רואים עכביש בבית שלכם, הזמינו מיד שירותי הדברת עכבישים דרכנו – חברת הדברה סנטר. אנחנו נגיע אליכם מיד כדי לרסס לכם את הבית ולהיפטר עבורכם מכל העכבישים, ונעשה זאת במחיר משתלם, במהרה ובהצלחה.

 

הזמינו הדברה נגד עכבישים בבית
ריסוס עכבישים מחיר החל מ-250 ש"ח
הדברה ירוקה נגד כל סוגי העכבישים (כולל ארסיים)
אחריות על כל הדברה בכתב!
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת עכבישים בבית

למה יש לכם עכבישים בבית?

יש סיבות רבות ושונות לכך שעכבישים נמשכים דווקא לביתכם, כשכל אחד מהמינים השונים מחפש דבר מה אחר שביכולתו למצוא בבית שלכם. חלקם נמשכים ללחות ולכן מתמקמים במרתף, חלקם מעדיפים סביבה יבשה יותר ולכן מתמקמים גבוה על התקרה, בעליית הגג או בתעלות אוורור. עכבישים רבים מחפשים בביתכם מזון, והם מוצאים אותו, מכיוון שיש אצלכם מזיקים אחרים שגם נגדם נדרשים שירותי הדברה. עכבישים שמתמקמים בבתים בדרך כלל מעבירים שם את כל חייהם, ולכן אם יש לכם קן עכבישים בבית, צריך יהיה לסלק אותו, שכן הוא לא יעלם לבד.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  סוגי עכבישים בישראל שאפשר למצוא בבית

  את הרוב העכבישים שפעילים בארץ תמצאו על הקרקע בחוץ, על צמחים, בתוך ערימות פסולת או על אדמה חולית וסלעית. עם זאת, יש כמה שמוצאים את מקומם גם בתוך בתים, ולעיתים צריך להיזהר מהם, מכיוון שכמה מהם ארסיים ומסוכנים מאוד. לפניכם רשימה קצרה של העכבישים שיתכן כי תיתקלו בהם בביתכם.

  סוגי עכבישים בבית גודל העכביש מאפיינים מיוחדים האם זה עכביש ארסי
  ארסן חום 7-8 מ"מ יש לו רק 6 עיניים, והוא נמצא בדרך כלל בבתים ישנים.
  ששן חום זה שם אחר לארסן חום
  נחשב מסוכן מאוד
  דרפינה 1-3 מ"מ צבעה חום, ובבית תמצאו אותה בפינות של קירות או על גבי ריהוט. לא מסוכנת
  קופצן הבתים 7-12 מ"מ זוג העיניים האמצעיות שלו גדולות מאוד, והוא נמצא בדרך כלל ליד חלונות. לא מסוכן
  זוטרעדן 2-3 מ"מ יש לו רגליים ארוכות ודקיקות, והוא נמצא בדרך כלל במרתף. לא מסוכן
  מרעידן חום-פס 5-8 מ"מ יש לו רגליים ארוכות מאוד ביחס לגופו הקטן. לא מסוכן
  יורקן הבתים 5-12 מ"מ יש לו 6 עיניים ורגליים ארוכות ודקיקות. לא מסוכן
  אלמנה חומה 4-9 מ"מ נמצאת בדרך כלל באזורים אפלים או מוצלים ויוצרת קורים סבוכים. נחשבת מסוכנת
  קליפונית מצויה 3-4 מ"מ בעלת צורת בטן כדורית, והיא מתמקמת בין סדקים וחללים אפלים. לא מסוכנת
  כדורית המשולשים 2-8 מ"מ בעלת צורת בטן כדורית וכתמים לבנים על גופה החום. לא מסוכנת
  כדורית גדולה 5-10 מ"מ בעלת בטן כדורית, והיא יוצרת רשת בצורת ערסל. מהווה סכנה ברמה נמוכה
  גבנן מבריש 3-6 מ"מ יש לו פלומת זיפים על השוק של כל רגל, והוא נמצא בדרך כלל לצד גופי תאורה. לא מסוכן
  פרוונית שחורה 30-40 מ"מ גדולה ושעירה, בצבע שחור-אפור-חום. הנשיכה שלה כואבת ועלולה לגרום לזיהום
  משפכן 6-13 מ"מ צבעו חום ועל רגליו יש זקיקי שיערות. הוא יוצר רשת בצורך משפך. לא מסוכן
  אלמנה שחורה 2-4 ס"מ אלמנה שחורה בבית

  נמנעת ממגע עם אנשים, ונושכת רק אם היא מרגישה שיש לה סכנה ממשית.

  נחשבת מסוכנת מאוד

   

  ככה נראית פרוונית שחורה

  עכביש פרוונית שחורה

   

  עד כמה יעיל ריסוס נגד עכבישים?

  הריסוס שאנחנו מבצעים מובטח לספק לכם פתרון ארוך טווח נגד עכבישים, כשהוא גם משמש כמניעה לחדירת עכבישים נוספים. אנחנו נותנים לכם כתב אחריות למשך תקופת זמן ארוכה אחרי שאנחנו מרססים, כך שאם יחזרו עכבישים, תוכלו מיד להתקשר אלינו ונגיע אליכם להדברה כדי לבצע שוב ריסוס נגד עכבישים.

  חשוב לציין שלעיתים אנחנו משלבים גם פיתיונות ג'ל מורעלים שמיועדים נגד המזיקים האלה, וזאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן קצר. את פיתיונות הג'ל ניישם במקומות שאליהם לא ניתן להגיע בריסוס, וכן נשתמש בהם בבתים שבהם לא ניתן להדביר עם חומר ריסוס נגד עכבישים מסיבה כזו או אחרת.

  איך להיפטר מעכבישים – 3 שיטות הדברה

  לכל מזיק יש מספר חולשות, וניתן לתקוף כל אחת מהן כדי להיפטר ממנו, ולעיתים אף כמה מהן יחדיו כדי להגיע לתוצאות הרצויות. אנחנו משתמשים ב-3 שיטות להשמדת עכבישים מסוגים שונים:

  ריסוס: אנחנו מיישמים חומר נגד עכבישים כאשר ישנה נגיעות גבוהה או כשמצאנו עכבישים שלא מרבים בתנועה ברחבי הבית. הריסוס מתבצע הן באופן נקודתי באזורים שבהם זיהינו עכבישים, וכן ברחבי הבית ולאורך הפאנלים ופינות החדרים.

  פיתיונות ג'ל מורעלים: העכבישים ניזונים מהפיתיונות ומתים תוך זמן קצר. הפתרון הזה יכול להיות יעיל במקרים שבהם לא ניתן לרסס את העכבישים באופן ישיר.

  מלכודות דבק: את הפתרון הזה אנחנו שומרים לעכבישים גדולים ומסוכנים. אנחנו מציבים את המלכודות באזורים שבהם זיהינו שהעכבישים פעילים, ותוכלו להזמין אותנו שוב לפינוי המלכודת אחרי שהעכביש נלכד.

   

  מתי כדאי לבצע הדברת עכבישים בבית?

  אם אתם רוצים ליהנות מקיץ ללא עכבישים, עליכם להזמין מדביר מומלץ כבר בתחילת האביב. בדיוק כשמזג אוויר מתחיל להתחמם, עליכם ליצור קו הגנה נגד העכבישים בכל רחבי השטח שלכם – כולל בבית ובגינה. אם יש עכבישים בגינה שמתחבאים במקומות מסתור, הם לא ירצו לצאת משם ולא ישרדו זמן רב. גם עכבישים מבחוץ לא ירצו להיכנס לשטח שלכם, וכך למעשה הבית שלכם יהיה מוגן לחלוטין מעכבישים.

  הדברה לעכבישים מחזיקה למשך מספר חודשים, והיא הכי יעילה כשעושים אותה בתדירות קבועה מסוימת. עדיף לעשות ריסוס בתחילת האביב ולאחר מכן להדביר מחדש אחרי 6-9 חודשים כדי למנוע מעכבישים לחדור לשטח שלכם. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת להדברה בפרקי זמן קבועים.

   

  איך להכין את הבית לקראת ריסוס לעכבישים?

  כדי שנרסס באופן יעיל את הבית שלכם עדיף שתזיזו את כל הרהיטים שצמודים לקירות, כך שהפאנלים ופינות החדרים יהיו חשופים וניתן יהיה לרסס אותם בנוחות. בנוסף, ובמיוחד אם מדובר בחדר ילדים, כדי לאסוף את כל הצעצועים והפריטים שבהם הם משתמשים באופן קבוע ולאחסן אותם בקופסאות אטומות או מחוץ לחדר. כדאי לעיתים לפנות את הארונות, מאחר שהעכבישים עלולים להימצא גם בהם, ובמקרה שכזה נדביר גם אותם.

  חשוב לציין שאיננו משתמשים בסתם תרסיס נגד עכבישים שמיועד לקהל הרחב, אלא בחומרי הדברה מתקדמים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. על אף שמדובר בחומרי הדברה ירוקים, יהיה עליכם לשהות למשך שעה מחוץ לבית או לחלל המודבר, ואם יש לכם ילדים קטנים כדאי לשהות אף 4-6 שעות מחוץ לבית.

   

  האם שיטות הרחקת עכבישים ביתיות יכולות לעזור?

  בניגוד למזיקים רבים אחרים, יתכן שלא תצליחו להרחיק את העכבישים מהבית בשיטות ביתיות, על אף כל המאמצים שלכם. העכבישים נרתעים מריחות של לבנדר, מנטה, אקליפטוס וציטרונלה, וכל אלה מגיעים בצורת שמן שתוכלו לנסות להוסיף כמה טיפות ממנו למים בבקבוק תרסיס ולרסס. הבעיה היא שתצטרכו לחזור על הפעולה הזו באופן קבוע כדי שזה באמת יעבוד, ואם יש לכם שטח גדול לרסס יתכן שזה יהיה לא כל כך יעיל בסופו של דבר.

  הדברה מקצועית תספק לכם הגנה למשך תקופת זמן ארוכה, וכדי להרחיק את העכבישים להבא מומלץ פשוט לוודא שלא יהיו להם מקומות מסתור בגינה וכן לכבות אורות בגינה בשעות החשכה. האור לא מושך את העכבישים, אך כן את המזון שלהם, וכך באופן עקיף גם אותם. אם יש לכם מזיקים אחרים בגינה שמושכים עכבישים, כמו זבובים למשל, כדאי להדביר גם אותם.

   

  האם עכבישים קטנים בבית מסוכנים?

  אם אתם רואים עכבישים קטנים בכל מיני פינות בבית, זה סימן ברור לכך שהייתה נקבה שהטילה כמות גדולה של ביצים במקום מסוים, ומשם בקעו עכבישים צעירים לאחרונה. לרוב לא מדובר בעכבישים שמגיעים סתם כך מבחוץ, אלא אם כן תנאי מזג האוויר מאוד קיצוניים. על כן אם יש כמות גדולה של עכבישים קטנים בתוך הבית, צריך לחפש את שקי הביצים של הנקבה ולהיפטר מהם.

  ברוב המקרים אתם לא צריכים לחשוש יותר מדי מהעכבישים הקטנטנים האלה. גם אם ראיתם עכבישים אדומים קטנים שנראים מסוכנים, רובם לא מזיקים, מאחר שהם משחררים ארס בכמויות מזעריות שאינן פוגעות באדם.

   

  האם צבע העכביש מעיד על היותו ארסי?

  בדרך כלל אפשר לדעת האם חיה מסוימת ארסית ומסוכנת, כשהטבע מספק לכם רמזים למי שיודע כיצד לזהות אותם. זה נכון גם במקרה של עקרבים ונחשים, וניתן לזהות במידת מה עכבישים מסוכנים על ידי הצבע שלהם. לרוב עכביש שחור בבית הוא מסוכן, וכך גם עכביש חום, ואמנם זה לא כלל גורף, אך כדאי מאוד להיזהר מעכבישים שכאלה. למעשה, עדיף להתרחק מכל עכביש בצבע שאתם רואים, כמו גם עכביש אדום. לעולם אל תיקחו סיכון כשזה נוגע לחיות מסוכנות וארסיות – עדיף לשמור מרחק ולהזמין איש מקצוע שמוסמך לטפל בהן.

  עם זאת ובניגוד אליהם, עכביש לבן בבית הוא בדרך כלל לא מסוכן. לרוב אלו הם פרטים צעירים שעוד לא מסוגלים להזיק לכם, ויתכן גם שלא מסוגלים לעשות נזק כשיגדלו. אתם יכולים לשלוח לנו תמונה ממרחק בטוח של העכביש שמצאתם ואנחנו נוודא עבורכם האם מדובר בעכביש ארסי או לא והאם בכלל צריך להדביר אותו – בחינם.

   

  למה אסור לדרוך על עכבישים?

  מצאתם עכביש על הרצפה או על הקיר? היזהרו שלא למחוץ אותו! ייתכן שמדובר בנקבה שנושאת על עצמה שק ביצים, וברגע שתמעכו אותה כל הצאצאים שלה יתפזרו בביתכם. מדובר בעשרות עכבישים קטנטנים שלא תוכלו לחסל ושירוצו להסתתר בכל כיוון. הדרך היחידה להיפטר מעכבישים באופן בטוח ויעיל היא בעזרת הדברה.

   

  כמה עולה הדברה נגד עכבישים?

  עלות ההדברה בדרך כלל אינה יקרה כלל וכלל, ולמעשה מדובר באחת מעבודות ההדברה הזולות ביותר שאנחנו מספקים. הדברה נגד עכבישים עולה החל מ-250 שקלים, ומחירה עולה ככל שיש בבית יותר חדרים. ניתן להדביר את הבית גם ללא ריסוס או פיתיונות רעילים בעזרת לכידה, אולם עבודתו שלו לוכד עכבישים ככל הנראה תעלה לכם יותר, שכן היא תצריך יותר מאמצים.

   

  כאן תמצאו מדביר עכבישים זול ומומלץ

  בסופו של דבר מה שחשוב לכם זה התוצאות, אך לא רק. אתם רוצים לוודא שתשלמו כמה שפחות למדביר שיגיע לבצע את העבודה, וגם שיהיה אדם שיודע לספק שירות אמין ומקצועי. מדביר שכזה תוכלו למצוא כאן, כשאנחנו פועלים בפריסה ארצית רחבה ומעניקים את שירותי ההדברה הזולים והמקצועיים ביותר שיש.

  אנחנו מתחייבים לתוצאות טובות, ואיתנו לא תצטרכו לדאוג שהעכבישים יחזרו או שההדברה תפגע בכם או בבני ביתכם בשום צורה. תקבלו מאיתנו גם אחריות, ואם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר תוכלו להתקשר כבר עכשיו ולבקש – זה לא עולה כסף.

   

  שאלות ותשובות על ריסוס עכבישים ואיך מדבירים אותם

  האם אפשר פשוט למעוך את העכביש?

  לא כדאי לעשות זאת משום שייתכן שמדובר בנקבה עם שק ביצים, ובמקרה כזה כל הצאצאים יתפזרו ברחבי הבית.

  איך מתבצעת הדברת עכבישים?

  בדרך כלל נשתמש בריסוס. אם יש עכבישים במקומות שבהם אי אפשר לרסס, נפזר פיתיונות ג'ל.

  איזה סוגי עכבישים עלולים להיות מסוכנים?

  ארסן חום, אלמנה חומה, פרוונית שחורה ובמידה פחותה גם כדורית גדולה.

  האם הדברה נגד עכבישים כולל אחריות?

  כן. למשך 3 חודשים יש אחריות על הדבר עכבישים

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח