ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית או בגינה – הצלחה מובטחת

למה מומלץ להדביר פשפשים בבית, איך עושים הדברת פשפשים רגילה והדברה ירוקה וכמה עולה הדברה כזו? כל התשובות כאן לפניכם.

אין דבר נורא יותר מלהזמין מדביר, לשלם לו על עבודתו ולגלות שבסופו של דבר הוא לא סיפק את השירות שהבטיח – המזיקים חזרו ונראה כאילו שום דבר לא השתנה. זה בהחלט יכול לקרות כשעושים הדברת פשפשים חובבנית, ולכן מומלץ שלא תתפשרו על מדביר הפשפשים שתזמינו ותוודא שיהיה הטוב והמומלץ ביותר. אצלנו בחברת הדברה סנטר ניתן להזמין שירותי הדברה נגד פשפשים במחירים נוחים ועל ידי מדבירים עם תעודת הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. אחרי שנגיע אליכם תוכלו להגיד שלום ולא להתראות למזיקים, אז הזמינו עוד היום הדברת פשפשים דרכנו ותוכלו להיות בטוחים שתיפטרו מהם אחת ולתמיד.

 

הזמינו הדברת פשפשים מחיר החל מ-300 ₪
מחיר הכי זול – בהתחייבות!
הדברת פשפשים עם חומרי הדברה מאושרים
ריסוס נגד פשפשים לבית, לגינה ולעסק
אפשרות להדברה דחופה מעכשיו לעכשיו
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בגינה להגנה על הצמחים שלכם

הנזק העיקרי שהפשפשים עושים הוא לאו דווקא לאדם או לבעלי חיים, אלא בעיקר לגידולים חקלאיים ולצמחים, זאת למעט פשפשי המיטה. הפשפשים מוצצים את המיץ מעלים, פירות ואף אגוזים, והנזקים שהם עושים מתבטאים גם בצורה ויזואלית, כשניתן בקלות לטעות בינם לבין נזקי תריפסאים. לכן פעמים רבות אנשים מזמינים הדברת פשפשים בחצר כשבעצם מה שהם צריכים להדביר זה תריפסאים.

אם אתם למשל מגדלים בגינה פירות והפשפשים התרבו בה ללא שליטה, תוכלו להגיד לכל היבול שלכם להתראות – הפירות פשוט לא יגדלו והצמחים אף ימותו. לכן הדברת פשפשים בגינה היא חובה גם אם רואים רק פשפש אחד, שכן הוא מסמל על עוד פשפשים שמצויים בסביבה או שעלולים להימצא בהמשך. הדברת פשפשים תסייע לכם לשקם את הגינה ולהחזיר אותה לקדמותה, ואם לא תבצעו אותה, אתם תסבלו מהתרבות לא מבוקרת של חרקים שמזיקים לגידולים שלכם.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך מדבירים פשפשים בהצלחה?

  על השאלה הזו ניתן לענות בשלל דרכים שונות, מכיוון שיש שלל סוגים של פשפשים, וכל אחד עשוי להצריך סוג הדברה אחר למען הכחדתו. אם הפשפשים הם בתוך הבית, סביר להניח שאלו הם פשפשי מיטה, כשנגדם לא יעזרו רק חומרים להדברת פשפשים. יהיה צריך לבצע שלל פעולות נוספות פרט לריסוס כדי להיפטר מהם, לרבות שאיבתם בכל מקום שבו הם נמצאים וטיפול עם קיטור.

  אם החרקים נמצאים בגינה, ריסוס פשפשים יכול להספיק, אך ייתכן שהחרקים יתחבאו במקומות מסתור ויחזרו לאחר זמן מה, כשכבר יהיה בטוח עבורם. לכן בדרך כלל מדבירים נוטים גם לפזר רעלים בגינה כדי לוודא ששום פשפש לא יוכל לשרוד בשטח המודבר. פיזור הרעלים שמיועדים לפשפשים במקום ריסוס יתר מיטיב גם עם הצמחים, מכיוון שאם עושים יותר מדי ריסוס נגד פשפשים זה עלול להזיק להם. למעשה זה גם בא להגן על בריאותכם.

  פשפש בוגר לפני ההדברה

   פשפשים בבית

   

  איך מתבצעת הדברת פשפשים ירוקה?

  בשטחים חקלאיים ישנה חשיבות להשתמש בכמה שפחות חומרי הדברה רעילים, לכן תמיד עדיף לבצע הדברות ירוקות כשניתן, ובמקרה של פשפשים, זה בהחלט אפשרי. למעשה, במקרה הזה ממש נלחמים באש עם אש, שכן הדברת פשפשים ירוקה נעשית בעצם עם פשפשים טורפים אחרים שניזונים מהפשפשים המזיקים.

  ההדברה הזו נקראת "הדברה ביולוגית", והיא השיטה הטבעית והירוקה ביותר שקיימת להדברה, כשנעשה בה שימוש כבר במשך דורות רבים. הדברת פשפשים טבעית שכזו מבטיחה תוצאות טובות לאורך זמן, אולם חשוב לציין שבניגוד להדברה עם רעל, לוקח לה זמן רב להתחיל להראות תוצאות. כך או כך הדברת פשפשים בשיטה זו היא מוצלחת ומומלצת לחקלאים, כשניתן להדביר עם פשפשים טורפים גם חרקים מסוגים אחרים, כמו כנימות, טריפסאים, אקריות ושלל ביצים של חרקים שונים.

  ככה נראה פשפש אחרי מציצת הדם

  איך נראים פשפשים

   

  הדברת פשפשים מחירים – על פי מה הם נקבעים?

  פשפש הוא לא חרק שזול להדביר, ולמעשה מדובר לפעמים באחד מסוגי ההדברות היקרים ביותר שיש, אך לא תמיד. הדברה בגינה למשל יכולה לעלות לכם סך הכל 300 שקלים. מתי מתחילה הבעיה? כשמדובר בפשפשי המיטה, עבורם נדרשת עבודה רבה שמצדיקה מחיר יקר. מדבירים רבים גובים על הדברת פשפשים מחירים שיכולים להגיע גם ל-1,600 שקלים, וזאת למשל במקרה שיהיה עליהם לחזור למספר טיפולים ולהדברה בכל חלקי הבית והרהיטים.

  עם זאת, לעיתים עלות הדברת פשפשים יכולה להיות נמוכה הרבה יותר מזה, בהתאם לרמת הנגיעות. אם המדביר יראה שניתן לסיים את העבודה תוך יום אחד הוא כמובן יידע אתכם על כך ויגבה מחיר נמוך יותר. כך או כך תידרש הרבה עבודה שלא תסתיים תוך שעה, לכן עדיין תוכלו לצפות לשלם על הדברת פשפשים בבית מחיר גבוה יותר מזה של הדברה בגינה.

  מעוניינים לדעת כמה עולה הדברת פשפשים מהיום להיום? הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה שלכם ואנחנו ניתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. רוצים לברר על מחירי הדברה נוספים? כנסו למחירון הדברה מעודכן.

   

  הזמינו כבר עכשיו מדביר פשפשים מומלץ

  את עבודתנו אנחנו עושים מ-א' ועד ת' בלי לחפף, וחשוב לנו שאתם תצאו מרוצים, שהפשפשים ייעלמו לחלוטין ושלא תצטרכו להזמין שוב הדברה במועד אחר. לקוחותינו הקודמים והקבועים יכולים להעיד על המקצועיות חסרת הפשרות שלנו, ולמעשה רוב הלקוחות החדשים שלנו כיום הם כאלה שחיפשו על הדברת פשפשים המלצות ושמעו עלינו מפה לאוזן.

  אתם מוזמנים להתרשם גם כן מהאיכות חסרת הפשרות של שירותינו, וכשיגיע אליכם מדביר פשפשים אתם כבר תראו על מה אנחנו מדברים, לא סתם אנו נחשבים לחברת הדברה מומלצת ואמינה. המדביר יציג בפניכם את תעודת ההדברה שלו, שמעידה על כך שקיבל הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, יסביר לכם בפרטי פרטים מה יעשה כדי להדביר את הפשפשים ולמה וכמובן ייתן לכם כתב אחריות. בסופו של דבר, כשחבריכם יחפשו מדביר מומלץ לפשפשים אתם תדעו בעצמכם למי להפנות אותם.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח