ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת צרצרים

הדברת צרצרים עם המומחים של הדברה סנטר

צרצרים חיים בלהקות והם אוהבים בעיקר מקומות לחים, חשוכים ונסתרים. הצרצרים לא מהווים סכנה בריאותית לבני אדם אך הם גורמים למפגע רעש חמור ומטריד. אם אתם סובלים מצרצרים בתוך הבית, בחצר, בגינה, במחסן או בשדה ליד הבית – מומלץ להזמין שירות הדברת צרצרים דרך פורטל הדברה סנטר.

כדאי לדעת כי רשויות מקומיות אינן מבצעות הדברה והרחקת צרצרים, לכן יש להזמין חברת הדברה לביצוע הפעולה. יש שיטות יעילות באמצעותן המדביר יכול להציע שירות הדברה נגד צרצרים בלי לפזר חומרים רעילים ומסוכנים, הטכניקה חייבת להתאים לסוג הצרצר.

כאשר סובלים מהמטרד חשוב להזמין שירות הדברת צרצרים – יש מספר שיטות הדברה יעילות נגד הצרצרים: הרחקה באמצעות ריסוס חומר ידידותי לסביבה (הדברה ירוקה), פיזור מלכודות מיוחדות, תאורה חזקה וריסוס מדויק נגד צרצרים.

 

הזמינו הרחקת צרצרים בבית או בגינה
הרחקה של צרצרים מחיר החל מ-250 ש"ח
הרחקת צרצרים בשיטת הדברה ירוקה
ריסוס נגד צרצרים בבית, בגינה ובעסק
אחריות על כל הדברה בכתב!
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת צרצרים

איך להשתיק צרצרים וליהנות משקט?

צרצר בבית או בגינה לא מעביר מחלות ואינו מסוכן מבחינה בריאותית אך הרעש מטריד ופוגע באיכות החיים. צרצרים פעילים בעיקר בשעות הלילה, בשעות היום הם מעדיפים להסתתר במחילות ומתחת להצטברות עלים, הם עלולים להסתתר גם בתוך הבית במקומות חמים יחסית. בדרך כלל צרצרים בגינה מקננים, מתרבים וחיים בסמוך למקור מים טבעי, לכן חשוב לייבש שלוליות בחצר ובסביבת המגורים.

הבעיה העיקרית עם הצרצרים היא הרעש שהם עושים בלילות, זהו מטרד קשה הפוגע באיכות החיים ואם הצרצר נמצא בתוך הבית או בסמוך לו אי אפשר לישון בגלל הרעש המרגיז. אם אתם רוצים לדעת איך להשתיק צרצרים כדאי ליצור קשר עם חברת הדברה אמינה ומקצועית.

אם אתם סובלים מהמטרד הבעייתי ורוצים לדעת איך להשתיק צרצר ללא פיזור חומרי הדברה בבית ובחצר אתם יכולים לרכוש מלכודות דבק מיוחדות, את המלכודת יש להניח באזור בו שמעתם את הקולות של הצרצרים, למשל מקומות מסתור לחים וחשוכים במטבח, בגינה, במחסן וכדומה.

אם שוב דבר לא עוזר לכם ואתם עדיין לא מצאתם תשובה על השאלה איך להשתיק צרצרים, אנו מתחייבים לסדר לכם פתרון יעיל וזול – מדבירים מנוסים מטעמנו כבר הצליחו להיפטר מהמטרד הזה עבור לקוחות רבים!

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  אילו סוגי צרצרים יש בישראל?

  הצרצר הוא חרק נפוץ ממשפחת החגבאים, יש בעולם למעלה מ-900 מיני צרצרים המוכרים לחוקרים, בישראל ניתן למצוא כ-30 סוגים. הסוגים הנפוצים ביותר של צרצרים בישראל הם:

  √ צרצר הבית – אוהב לשהות בבתים, אורכו בין 18 ל-25 מ"מ. מדובר על צרצר צהוב וחום ועל ראשו שני פסים בגוון חום כהה. שיטת ההדברה המומלצת היא פיזור מלכודות ייעודיות ובהתאם לצורך משלבים ריסוס ירוק עם חומר קוטל צרצרים.

  √ צרצר השדה (דו כתמי) – צרצר שחור ואפור, אורכו בין 8 מ"מ ל-12 מ"מ, אוהב לחיות בשדות חקלאיים, במדשאות ובפינות חבויות בגינות. איך משתיקים צרצר דו כתמי? שיטת ההדברה המתאימה ביותר היא ריסוס חומר קוטל צרצרים, החומר ידידותי לסביבה ויש לפזר כמויות גדולות ממנו כדי להשמיד את הלהקה.

  √ צרצר הגמל – סוג זה פחות נפוץ מסוגי הצרצרים האחרים, אורכו בין 15 מ"מ ל-40 מ"מ, צבעו חום כהה. צרצר הגמל לא משמיע רעשי צרצור לכן קשה לאתר אותו, הוא אוהב אזורים לחים וקרירים, בבית הוא יעדיף להסתתר בעליית הגג או במרתף. שיטת ההדברה מבוססת לרוב על הפעלת תאורה חזקה לסנוור הצרצר וריסוס מקומי ומדויק.

  מצאתם בבית צרצר ירוק, חום או צהוב ולא יודעים מה הסוג שלו והאם זה מסוכן? פנו למדבירים מנוסים מטעמנו והם יענו לכם על כל השאלות!

   

  הרחקת צרצרים על ידי מדביר מוסמך

  צרצרים לא אוהבים מקומות קרים לכן הם מחפשים מסתור והגנה בבתים ובמרתפים. יש צרצרים החיים בעיקר בשדות, לרוב בלהקות גדולות ורועשות בסמוך למקור מים טבעי. כאשר הרעש של הצרצרים הופך למטרד בלתי נסבל חשוב להזמין שירותי הדברה מחברה בעלת ותק וניסיון.

  רוצים לדעת איך להרחיק צרצרים מהבית או מהגינה? אפשר לנסות מלכודות דבק שניתן לרכוש בחנויות שונות, אך זיהוי מדויק של סוג הצרצר מבטיח טיפול יעיל יותר. לכן, כדאי לכם להזמין חברת הדברה אמינה המתמחה בין היתר בריסוס, הרחקה והדברה של צרצרים.

  למעשה הרחקת צרצרים אפקטיבית ולאורך זמן אפשרית רק באמצעות מדביר מנוסה ומוסמך. לאחר זיהוי סוג הצרצרים בבית וסביבתו המדביר ימליץ על שיטת ההדברה היעילה ביותר והוא יפעל במיומנות לחיסול המטרד ולגירוש הצרצרים מהאזור.

   

  גירוש צרצרים אחת ולתמיד – איך להשתיק צרצרים?

  מידי שנה ישראלים רבים מתלוננים על מטרד הצרצרים, בעיקר בחודשי האביב והקיץ כאשר ישנים עם חלונות פתוחים. מצאתם צרצר בבית מה זה אומר? הצרצרים עשויים לחדור לתוך הבית כדי למצוא מקום קינון בטוח ונעים, בדרך כלל במטבח, בחדרי שירות ובעליות גג. בעזרת מדביר מומלץ אפשר להרחיק את החרק המטריד מהבית, בעלויות משתלמות ובלי לפגוע בסביבה.

  גירוש צרצרים בשיטות עשה זאת בעצמך אינו עניין פשוט, לכן אין לוותר על אנשי המקצוע המנוסים. המדביר יבצע ריסוס או ירחיק את המטרד בשיטות אחרות, כך תוכלו לחזור לישון בשקט בלילות.

   

  איך לוכדים צרצר? מזמינים חברה המתמחה בהדברת צרצרים!

  האם חייבים להזמין מדביר מנוסה? האם אפשר למנוע מלהקת צרצרים לקנן בגינה? איך ללכוד צרצר ביעילות? צוות הדברה סנטר מכיר את כל השאלות ומציע שיטות יעילות ומוכחות להדברה נגד צרצרים. אם אתם רוצים לדעת איך לוכדים צרצר לבטח תופתעו לדעת כי יש מלכודות דבק מיוחדות, ולא תופסים את החרק באמצעות כוס או כלי אחר.

  כדי להרחיק את הצרצרים וליהנות משקט בלילות הזמינו עכשיו לוכד צרצרים מטעמנו ותיהנו לא רק משירות מקצועי ואפקטיבי, אלא גם ממחירי הדברה חסרי תקדים!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח