פינוי חתול מת

תוכן עניינים

פינוי חתול מת – במהירות ובבטחה

לחתול מיוחסות 9 נשמות, ויכול להיות שזה באמת נכון, אבל גם כך יש לא מעט מקרים שבהם בני אדם נאלצים להתמודד עם גופה של חתול. פינוי חתול מת הוא משימה שכדאי להפקיד בידיים מקצועיות מכמה סיבות, שיפורטו בהמשך העמוד, ובכל מקרה חשוב מאוד לבצע את פינוי הגופה במהירות לפני שהיא תהפוך למפגע תברואתי מסוכן. הדברה סנטר מספקת שירות זה בזמינות גבוהה מאוד בכל רחבי הארץ, ובמחירים משתלמים במיוחד.

 

✔️ הזמינו פינוי פגר של חתול מהיום להיום
✔️ ביצוע ריסוס וחיטוי נגד התרבות החיידקים
✔️פינוי חתול מת מחירמ-250 ש"ח
✔️מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ פינוי מכל מקום – מנוע של רכב, חצר, תעלת מזגן ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי חתול מת

למה לא כדאי לנסות לפנות חתול מת בלי עזרה של אנשי מקצוע?

לפי הערכות שונות יש בישראל מאות אלפי בתים שבהם חיים חתולים ביחד עם בני אדם, ועוד לפחות מיליון חתולי רחוב שלרוב חיים בטריטוריה ספציפית מאוד. בהתאם ישנם גם לא מעט מקרים שבהם יש חתול מת בבית או בחצר, ונדרש שירות של פינוי פגרים.

פינוי פגר חתול ללא הגנה אמיתית חושף אתכם לסכנה משמעותית. חשוב להבין שמיד עם המוות, מתחילים להתרחש בתוך הגופה תהליכים שגורמים לכך שהיא תתמלא בטפילים, חיידקים, רימות ועוד גורמים שאתם ממש לא רוצים שיעברו גם אליכם. אם חלף פרק זמן ארוך יחסית מרגע המוות ועד גילוי הגופה (למשל במקרה של נבלה בגינה או בתעלת המזגן), מפגע הריח מתריע על הסכנה ומן הסתם לא תרצו להתקרב לגופה, אבל גם כשהמוות "טרי" יחסית, עדיין נדרשת הגנה מלאה מפני כל הגורמים המזהמים.

אנחנו מגיעים למקום עם כפפות מקצועיות ובמידת הצורך חליפת מגן – ולכן יכולים לפנות כל גופה של חתול מת בכניסה לבית, בתוך הבית, במכסה מנוע או בחצר, באופן הבטוח ביותר.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

פינוי גופת חתול – ברגישות מרבית

חוקרים מעריכים כי החתולים התחברו אל בני האדם לפני כ-10,000 שנים ושהתהליך התרחש במקביל במקומות שונים ברחבי העולם. עדיין לא ברור מדוע התרחש תהליך הביות – בניגוד לבעלי חיים אחרים שהמין האנושי ביית כדי להשתמש בהם (לשמירה, לרכיבה, לבגדים, לאוכל), חתולים מעניקים לנו "רק" אהבה ועניין. למעשה יש חוקרים שסבורים שאולי בכלל החתולים "בייתו" את בני האדם לצורכיהם.

בכל מקרה, כשחתול בית הולך לעולמו – גם אם בשיבה טובה ואחרי חיים ארוכים של נחת הדדית – בני הבית חווים אובדן. הקושי הרגשי לאבד בן בית ובעצם בן משפחה הוא מוחשי מאוד, ולכן אנחנו מקפידים לספק את השירות במלוא הרגישות. פינוי החתול המת הוא מרכיב הכרחי בהתמודדות עם האובדן ולכן נעשה זאת עבורכם במהירות ותוך התייחסות מכבדת מאוד לגופה.

 

לאן מפנים גופה של חתול?

יש שתי אפשרויות עיקריות לפינוי הגופה של החתול. אופציה אחת היא פינוי גופת חתול לבית קברות לחיות מחמד. ברחבי הארץ ישנם מספר בתי עלמין המיועדים לחברים ולחברות שלנו שהולכים על ארבע, ואם תרצו נוכל להמליץ לכם על מקום מתאים. האופציה השנייה היא פינוי הגופה למטמנה או משרפה.

 

איך מפנים חתול מת ממנוע של רכב?

בעונת החורף חתולי הרחוב מחפשים מקומות חמים, והמנוע מספק להם גם מחסה וגם חמימות. למרבה הצער יש גם מקרים רבים שמובילים לכך שמגלים חתול מת במנוע אחרי שהרכב התחיל בנסיעה מבלי שבעל החיים הספיק לצאת מהמנוע.

במקרה כזה ייתכן שאפשר פשוט לפתוח את המכסה של המנוע ולשלוף את הגופה. יש גם מקרים מורכבים יותר שבהם אנחנו יורדים אל מתחת לרכב ושולפים בדרך זו את הגופה. בכל מקרה נקפיד על התנהלות זהירה מאוד כדי לא לגרום נזק למנוע ובמידת הצורך גם ננקה אותו כדי שלא יישאר שום סימן לאירוע הלא נעים.

 

מי אחראי לפינוי גופת חתול מחצר של בית משותף?

כשיש חתול מת בחצר של בניין משותף האחריות לפינוי הגופה היא של ועד הבית. יחד עם זאת מומלץ גם לשכנים שגילו את הגופה לוודא שהנושא מטופל לפני שהפגר יתחיל להרקיב ולמשוך אליו זבובים, נמלים, עכברים, רימות, טפילים ועוד חרקים – ככל שתחכו זמן רב יותר כך תזדקקו להדברה מקצועית, מקיפה יותר ויקרה יותר בגלל הצורך בטיפול במזיקים ובחיטוי.

 

איך מתבצע פינוי חתול מת מגינה פרטית?

אם אתם גרים בבית פרטי עם חצר וגיליתם נבלה של חתול בגינה, גם אם החתול לא שלכם האחריות היא כן שלכם ובכל מקרה רצוי מאוד להיפטר מהפגר כמה שיותר מהר. בחלק מהמקרים בגלל שהפגר נמצא מחוץ לבית ובאוויר הפתוח תגלו אותו רק כמה ימים אחרי המוות, מה גם שחתולים שמרגישים כי המוות שלהם מתקרב מחפשים מקום מסתור ולכן הגופה תהיה בתוך שיח או במקום אחר שלא גלוי לעין ורק הריח "יסגיר" אותה. במצב כזה מתחדדת חשיבות הזמנת חברה מקצועית – ובהקדם.

 

איך מפנים גופה של חתול מתעלת מזגן?

יש מקרים שבהם פינוי חתולים מתים הוא מבצע מורכב. לדוגמה – כשהפגר תקוע בתוך תעלת מזגן שאליה החתול חסר המזל נכנס אבל לא הצליח לצאת ונתקע שם. גם במצב כזה רק הריח הדוחה שהפגר יפיץ אחרי מספר ימים יאפשר לכם לדעת שיש פגר – אנחנו נגיע למיקום המדויק של הגופה באמצעות ציוד ייעודי ומבלי לגרום לנזק מיותר, ולאחר הוצאת הפגר נבצע גם חיטוי יסודי של כל האזור. במקרים כאלה של פינוי פגר חתול מחיר השירות יהיה באופן טבעי מעט יקר יותר.

 

פינוי חתול מת 24/7 בכל חלקי הארץ

בין אם הפגר נמצא בעליית גג שהגישה אליה קשה, בין אם בחצר או בסלון, ובין אם אתם זקוקים לשירות בגלל חתול מת במכסה מנוע – אנחנו בכל מקרה זמינים עבורכם 24/7 ומתחייבים להגעה מהירה מאוד. שירות פינוי גופות חתולים כולל ניקיון יסודי של המקום שבו היה הפגר, כולל ריסוס חיטוי – כך שלא יישארו בסביבתכם גורמים מזיקים כמו חיידקים, רימות, טפילים, זבובים וכו'. דגשים נוספים מבחינתנו הם כאמור אדיבות, אמינות ורגישות מרבית.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים