ייעוץ חינם

055-970-5872

שירותי הדברה

שירותי הדברה מתקדמים – מדבירים את כל סוגי המזיקים

ההתמחות שלנו בחברת הדברה סנטר לא מסתכמת רק בהדברת כמות מצומצמת של מזיקים, כשאנחנו יכולים להדביר כל חרק ומכרסם שנמצא בסביבתכם, ועם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בארץ.

√ הדברת מכרסמים – החל מעכברים, דרך חולדות ועד חולדים וחפרפרות, אנחנו מדבירים מכרסמים ביעילות על ידי לכידה, ואם זה לא מתאפשר משתמשים ברעלים שפותרים את הבעיה תוך 3-4 ימים לכל היותר.

√ הדברת חרקים בתוך הבית – נמלים, ג'וקים, פשפשים, עשים, טרמיטים ועוד… לחרקים האלה אין סיכוי נגדנו, כשאנחנו מנצלים שיטות הדברה חדשניות לצורך הכחדת כל אחד מהם באופן פרטני.

√ הדברת מזיקים בגינה ובחצר –מדובר בפרעושים, קרציות, נמלי אש, חשופיות וכדומה, אולם אלו יכולים להיות גם מזיקי צמחים שפוגעים בגידולים שבגינה שלכם. ביכולתנו להדביר את כולם בלי לעשות שום נזק לגינה, לפרחי נוי או לירקות שאתם מגדלים.

√ הדברה ושיקום בשטחי חקלאות – בין שמדובר בתולעי עצים, סס הנמר, תריפס סורי, כנימות כאלה ואחרות וכדומה, אנו מדבירים את כולם ויותר מכך, מסייעים לשקם את העצים כך שיחזרו לקדמותם.

√ הרחקת בעלי חיים – אם אתם מעוניינים להרחיק מסביבתכם חתולים או ציפורים, ברשותנו שלל כלים שמסייעים לעשות זאת באופן הומאני ומבלי להזיק לבעלי החיים.

√ פינוי פגרים – נפטרים מבעלי חיים מתים ומחטאים את השטח שבו היו. נפטרים גם מריחות רעים שנותרו בשל הימצאות הפגר.