ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בג'ל

הדברה בג'ל – לחסל את המזיקים באופן יעיל ונקי

כמו רוב תחומי החיים, גם עולם ההדברה השתכלל באופן משמעותי במאה ה-21. אחת המגמות המעניינות היא שבמקרים רבים אפשר לוותר על הריסוס ולבצע הדברה בג'ל. הדברה סנטר כבר צברה ניסיון רב בטיפול במזיקים בדרך חדשנית זו, והתוצאות בהתאם. מהם היתרונות של הג'ל? עבור אילו חרקים הוא אפקטיבי? איך הוא עובד? כאן בעמוד תמצאו תשובות מקצועיות לכל השאלות, ובכל מקרה מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ מותאם ספציפית אליכם.

 

הדברה יעילה בעזרת ג'ל מחיר מ-200 ₪
מחיר הכי זול – בהתחייבות
טיפול נגד טרמיטים, נמלים, ג'וקים ועוד
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברה בג'ל נגד מזיקים

היתרונות של ההדברה באמצעות ג'ל

הדברה בג'ל מתאפיינת במספר יתרונות חשובים. קודם כל, אתם יכולים להישאר בבית או בעסק בזמן שהמדבירים מבצעים את העבודה. כשיש חיות מחמד או פעוטות, העובדה שאין צורך למצוא מקום לשהות בו במשך שעתיים-שלוש היא הקלה של ממש, ולמעשה תמיד טוב לגלות שאין צורך לשנות את השגרה הרגילה.

שנית, פיזור הג'ל לא משאיר אחריו ריחות לא נעימים כפי שמשאיר אחריו ריסוס. זהו יתרון בולט בפרט לאנשים רגישים לריחות. עוד כדאי לדעת שהג'ל לא מסכן את חיות המחמד שלכם וגם לא את הפעוטות וכמובן שלא אנשים מבוגרים.

יתרון נוסף הוא האפקטיביות, ובפרט כשמפקידים את מלאכת ההדברה בידי המומחים של הדברה סנטר, שמקפידים להשתמש בג'ל המתאים ביותר לכל סוג של חרק ומפזרים אותו בדיוק במקומות הנכונים. הדברה באמצעות ג'ל היא פתרון יסודי שמקנה לכם ראש שקט לפרק זמן משמעותי.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  באיזה מזיקים ניתן לטפל בעזרת ג'ל?

  האפשרות לבצע באמצעות פיתיון ג'ל הדברה אפקטיבית רלוונטית במקרים רבים מאוד.

  בפרט ניתן להשתמש בדרך זו כשיש בבית או בחצר (או כאמור בעסק) נמלים כולל נמלי אש, תיקנים גרמנים (הג'וקים הקטנים והבהירים שאפשר להיתקל בהם מעת לעת במטבח), תיקנים אמריקאים (הג'וקים השחורים והגדולים) ועוד. פיזור הג'ל יתבצע במקומות שבהם מסתובבים החרקים.

  בנוסף נעזרים מדבירים בפיתיונות ג'ל נגד טרמיטים. במקרה שבו הבית מותקף ע"י החרק זולל העץ תתבצע הזרקה של ג'ל ייעודי לתוך משקופים נגועים וגם לחורים שנקדחים ברצפה כדי להגיע למנהרות שהטרמיטים חופרים לעצמם.

   

  מה כולל הג'ל להדברה?

  ג'ל לנמלים או לתיקנים כולל מזון שהחרקים אוהבים – פחמימות או חלבונים, ובנוסף חומר מיוחד שפוגע במערכת העיכול של הנמלה או התיקן. הפגיעה במערכת העיכול מובילה למותם של החרקים וכך אתם נפטרים מהבעיה.

  עוד כדאי לדעת שהנמלים שנתקלות בג'ל לוקחות אותו איתן אל הקן, כך שגם הנמלים שנמצאות שם, ובפרט המלכה, אוכלות את הפיתיון ומתות. זוהי גם הסיבה לאפקטיביות הרבה של הדברת נמלים בג'ל, כולל במקרים שבהם לא ידוע מיקום הקן או שאין גישה אליו.

   

  הדברה בעזרת ג'ל – הדברה ירוקה

  יתרון חשוב נוסף של הדברה עם ג'ל נגד נמלים, תיקנים גרמנים, תיקנים אמריקאים ושאר חרקים מזיקים הוא בהיבט האקולוגי.

  אמנם גם החומרים שמשמשים לריסוס השתדרגו בשנים האחרונות, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שלצד התועלת שהם מספקים – חיסול החרקים הלא רצויים – הם גם גורמים נזק לכדור הארץ בגלל שיש בהם כימיקלים בעייתיים. הדברה בעזרת הג'ל לעומת זאת אמנם כולל את אותו חומר שפוגע במערכת העיכול של החרקים, אולם הוא נחשב לידידותי לסביבה, ולכן גם ידידותי לבני האדם שכבר מבינים כמה חשוב לשנות הרגלים כדי למנוע את המשך הפגיעה בכדור הארץ.

   

  למה להזמין הדברה נגד מזיקים בג'ל דרכנו?

  על מנת לבצע בעזרת ג'ל הדברת תיקן גרמני, תיקן אמריקאי או נמלים מכל הסוגים, נדרש ניסיון. לצוות של הדברה סנטר יש מומחיות של ממש בהדברה עם ג'ל, ובנוסף השירות ניתן בזמינות גבוהה ובמחירים נמוכים – כך שכבר תוך זמן קצר תוכלו ליהנות מבית או עסק נקיים לגמרי ממזיקים.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי