ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת בניין

הדברת בניין עם מדבירים מוסמכים ומנוסים

מתמודדים עם חרקים, מזיקים ומכרסמים בשטח המבנה וסביבתו? זה הזמן לגלות מידע חשוב הכל על שירותי הדברת מבנים ובניינים. דרך חברת הדברה סנטר ניתן להזמין הדברת בניין נגד כל סוגי המזיקים, המכרסמים והחרקים תוך דקות ספורות! מדבירים מקצועיים מטעמנו מתמחים בהדברה ירוקה, ביולוגית וגם הדברה כימית כבר למעלה מ-15 שנה ויעזרו לכם לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

 

הזמינו הדברה לבניין משותף מהיום להיום
הדברה בבניין משותף מחיר מ-250 ₪
הדברת כל סוגי המכרסמים והמזיקים
שיטות הדברה ירוקות ומתקדמות
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדבר בניין משותף במחיר זול

שירותי הדברה לבניין – מה כולל הטיפול?

הדברת מבנים ובניינים הוא שירות הדברה מקצועי שמטרתו למנוע ו/או לפתור את בעיית הימצאותם של מזיקים ומכרסמים שונים בשטח המבנה או הבניין וסביבתו. שירות זה מיושם על ידי חברות הדברה מנוסות הפעולות במספר מישורים לצורך הדברה של מזיקים נפוצים והדברת מכרסמים בשטח המבנה ומתקניו, וכל זאת תוך החלת כללי בטיחות אשר נועדו לשמור על בריאות הדיירים וחיות המחמד.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה בבניין משותף יכולה להיעשות גם כפעולה מונעת וגם כפעולת הרחקה של חרקים, מזיקים ומכרסמים והיא מיושמת בכל חלקי המבנה המשותף, כולל:

  √ חדרי אשפה

  √ חצרות / גינות

  √ מקלטים ומחסנים משותפים

  √ בורות ביוב וקווי צנרת

  √ פיר מעלית

  √ גרם מדרגות

  √ גגות מבנים

  √ מרזבים

  √ חניונים תת קרקעיים

  √ ומתקנים משותפים נוספים המצויים בשטח המבנה וסביבתו.

  חשוב לדעת: כל פעולות ההדברה בשטח מבנה מאוכלס חייבות להיעשות בהתאם לדרישות התקן והנחיות משרד הבריאות, ולכן קיימת חשיבות רבה לזהותה של חברת הדברה מקצועית שמבצעת עבורכם את העבודה.

   

  ריסוס בניין במסגרת פעולות הדברה – באיזו תדירות?

  ריסוס מסביב לבניין משותף מומלץ שייעשה בתדירות של פעמיים בשנה, פעם אחת במהלך החודשים מרץ – אפריל ופעם שנייה במהלך החודשים ספטמבר – אוקטובר. הדברה דו שנתית מאפשרת טיפול הדברה נקודתי כנגד כל סוגי המזיקים הנפוצים המופיעים בסביבת המבנה, לרבות, הדברה נגד ג'וקים (תיקנים), פרעושים, נמלים, קרציות, קיני צרעות וכדומה. במקביל לפעולות ההדברה בשטח המבנה ומתקניו השונים, קיימת חשיבות רבה לביצוע פעולות מנע נוספות העשויות למנוע את מקור המפגעים השונים הגורמים להופעתם והתרבותם של מזיקים. פעולות אלו כוללות בין היתר:

  √ איטום סדקים וחריצים המופיעים בשלד המבנה (פנים וחוץ כאחד)

  √ הקפדה יתרה על ניקיון כללי ויסודי של חדרי המדרגות וחדרי האשפה במבנה באופן תדיר וקבוע

  √ איתור ותיקון נזילות ממרזבים

  √ טיפול מקצועי במתקני הגינה לאורך כל ימות השנה

  √ גיזום עצים ושיחים

  √ פינוי תכולה מיותרת ממקלטים ומחסנים משותפים.

   

  למה חשוב להדביר את הבניין באופן קבוע?

  בין אם מדובר בבניין מגורים או בבניין מסחרי, חרקים ומכרסמים הם אף פעם לא רצויים בו. לעיתים המבנה מאפשר להם תנאים מושלמים להתרבות בו או בסביבתו, מה שמושך אותם אליו מדי שנה ובאותם תאריכים, או לאורך כל השנה, בהתאם למזיק. לכן לא משנה כמה מאמצים תשקיעו, לא תצליחו להיפטר מהמזיקים לעד. הדברה לבניין זה כמו למרוח דאודורנט – צריך לעשות את זה באופן קבוע ולא מספיקה רק פעם אחת.

   

  כל כמה זמן עושים הדברה בבניין משותף חדש?

  גם אם מדובר בבניין חדש, אין זה אומר שהוא לא פגיע למזיקים, ולמעשה מיד אחרי בנייתו הוא יהיה פגיע יותר מאשר בניינים ישנים. עד שלא יודעים מול איזה מזיק מתמודדים ואילו מזיקים נותרו עוד משלבי הבנייה, מומלץ להזמין מדביר לבדיקה אחת ל-3 חודשים בשנה הראשונה. לאחר מכן ניתן להפחית לביקורת והדברה של פעם או פעמיים בשנה, אולם הכול בהתאם לאופי הבניין והמזיקים שנוטים להגיע אליו בזמנים שונים לאורך השנה.

   

  הדברת מקלטים בבניין מכל סוגי המזיקים

  סביר להניח שהמקלט שבבניין שלכם משמש בעיקר כחלל אחסון, אך בעתות מסוימות אתם רצים אליו ונאלצים להעביר בו את הזמן למשך זמן מה. כל החפצים שאתם מאחסנים במקלט, וגם אופי החדר עצמו, מושכים אליו מזיקים רבים שבסופו של דבר צצים גם בבניין עצמו, ביניהם:

  חולדות: צריך לאטום את הפתחים שמאפשרים להן להיכנס למקלט, זאת בנוסף להצבת מלכודות או פיתיונות רעילים.

  ג׳וקים: ג׳ל פיתיון הוא הפתרון המושלם והבטוח ביותר ברוב המקרים, אך לעיתים צריך יהיה לרסס.

  נמלים: גם פה נעדיף להשתמש בג׳ל פיתיון לצורך חיסול הקן כולו. הנמלים לוקחות את הג׳ל המורעל לקן ומאכילות בו את המלכה.

  עכבישים: אמנם הם לא תמיד מסוכנים, אך לא נעים לשהות בסביבתם. מדבירים אותם על ידי ריסוס.

  טרמיטים: המזיקים האלה עלולים לעלות לפני השטח ואל המקלט, ושם להרוס את רהיטי העץ שאתם מאחסנים בו. מומלץ להדביר טרמיטים בשיטת נמסיס.

  פשפשי מיטה: אם אתם מאחסנים מיטות, מזרנים או רהיטים מרופדים במקלט, יתכן שיהיו בו פשפשי מיטה, אותם צריך להדביר באדים.

   

  האם הדברת פרעושים בבניין תעלים אותם גם מהבתים?

  חשוב להבדיל בין הדברה לכל הבניין לבין הדברה בבתים שבו. ההדברה של הבניין תטפל במזיקים שנמצאים בכל רחבי הבניין, וזה כולל פרעושים שחיים במקלט או בחצר, אולם אם יש לכם חיית מחמד בבית שכבר הכניסה אליו פרעושים, יהיה צריך להדביר גם בביתכם בנפרד. אם מדבירים בבניין שלכם פרעושים ויש בבית שלכם את אותה הבעיה, מומלץ מאוד לדבר עם המדבירים ולבקש שידבירו גם אצלכם. זה לא יהיה יקר.

   

  מה כוללת ההדברה שעושים בבניין?

  שירותי ההדברה שאנחנו מספקים מקיפים את כל מה שנדרש כדי לשמור על הבניין שלכם נקי ממזיקים, וזה כולל:

  ריסוס: מרססים כל נקודת חדירה אפשרית של מזיקים בלובי, בחדר המדרגות ובמקלט ואת כל הגינה.

  הדברה מתחת למבנה: במידת הצורך מדבירים מתחת למבנה לחיסול קני טרמיטים.

  פיתיונות רעילים: במקרה של מכרסמים, מציבים פיתיונות רעילים בתוך תיבות האכלה שמאובטחות בגינה.

  הדברה בביוב: מזיקים רבים, כמו חולדות וג׳וקים, יכולים לעלות מהביוב אל הבניין. ניתן לרסס בביוב ו/או להשתמש בפיתיונות רעילים.

  הדברת חדר אשפה: מונעים הגעה של זבובים, ג׳וקים ונמלים – לרוב על ידי ריסוס. מדבירים גם מכרסמים עם פיתיונות רעילים.

   

  איך מבצעים הדברת מכרסמים בבניין?

  הופעת מכרסמים כגון עכברים וחולדות בשטח המבנה עלולה להוות מטרד סביבתי ומפגע בריאותי, ולכן קיימת חשיבות רבה לטפל בבעיה באופן מיידי ועל הצד היעיל ביותר. חולדות ועכברים נוטים לכרסם בכל דבר איתו הם באים במגע, ולאורך זמן הדבר עלול להוות נזק בלתי הפיך לתשתיות המבנה ואף לשלד הבניין.

  במסגרת ההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע לפעולת הדברת מכרסמים בבניין, חל איסור מוחלט על פיזור רעל חשוף וגלוי במתקני המבנה, ולכן פעולות ההדברה מיושמות אך ורק במקומות מתחת לפני הקרקע, לרבות, מערכות הביוב וקווי הצנרת, מחילות באדמה וכדומה. הדברת מכרסמים במקומות אלו נעשית באמצעות רעל עכברים ותמיסות רעילות נוספות המפוזרות בתוך קו הביוב או צנרת. כמו כן, נהוג להציב תיבות האכלה רעילות במקלטים, מרתפים, חניונים תת קרקעיים וכדומה, וזאת במידה ומדובר בתיבות אטומות המונעות מגע של בני אדם וחיות מחמד בפיתיון הרעיל הממתין למכרסמים השונים.

  חשוב לדעת: הדברה נגד מכרסמים היא שירות נפרד לשירותי הדברה לבניין המתמקדים אך ורק בהדברת חרקים ומזיקים נפוצים, ולכן מומלץ לברר עם חברת ההדברה האם היא מתמחה בביצוע עבודות הדברה בקווי ביוב וצנרת לצורך הדברת חולדות ועכברים.

   

  שירותי הדברה בבנין משותף מחיר מנצח

  אנחנו בחברת הדברה סנטר עוסקים ומתמחים בענף ההדברה כבר למעלה מ-15 שנה. לרשותנו הידע, הניסיון והציוד המקצועי הנדרש לצורך ביצוע עבודות הדברה לבניין מגורים משותף מכל סוג ובכל סדר גודל, כאשר בין היתר שירותי ההדברה המוצעים על ידינו לדיירי מבנים משותפים תוכלו למצוא:

  √ שירותי ריסוס מסביב לבניין למטרות הדברת קיני נמלים, ג'וקים וקני צרעות

  √ שירותי הדברת בורות ביוב וקווי צנרת

  √ שירותי הדברת מכרסמים בבניין – התמחות מקצועית בכל הנוגע להדברת חולדות ועכברים מסביבת המבנה

  √ שירותי הדברה נוספים המותאמים לכל מבנה בהתאם לגודלו ומצבו התחזוקתי.

  מעוניינים לבצע פעולות הדברה כאלו ואחרות בשטח הבניין? רוצים להבטיח שירותי הדברה בבניין משותף מחיר מנצח? צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם מחיר תחרותי ללא פשרות מקצועיות!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח