ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת בניין

הדברת בניין עם מדבירים מוסמכים ומנוסים

מתמודדים עם חרקים, מזיקים ומכרסמים בשטח המבנה וסביבתו? זה הזמן לגלות מידע חשוב הכל על שירותי הדברת מבנים ובניינים. דרך חברת הדברה סנטר ניתן להזמין הדברת בניין נגד כל סוגי המזיקים, המכרסמים והחרקים תוך דקות ספורות! מדבירים מקצועיים מטעמנו מתמחים בהדברה ירוקה, ביולוגית וגם הדברה כימית כבר למעלה מ-15 שנה ויעזרו לכם לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

 

הזמינו הדברה לבניין משותף מהיום להיום
הדברה בבניין משותף מחיר מ-200 ₪
הדברת כל סוגי המכרסמים והמזיקים
שיטות הדברה ירוקות ומתקדמות
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדבר בניין משותף במחיר זול

שירותי הדברה לבניין – מה כולל הטיפול?

הדברת מבנים ובניינים הוא שירות הדברה מקצועי שמטרתו למנוע ו/או לפתור את בעיית הימצאותם של מזיקים ומכרסמים שונים בשטח המבנה או הבניין וסביבתו. שירות זה מיושם על ידי חברות הדברה מנוסות הפעולות במספר מישורים לצורך הדברה של מזיקים נפוצים והדברת מכרסמים בשטח המבנה ומתקניו, וכל זאת תוך החלת כללי בטיחות אשר נועדו לשמור על בריאות הדיירים וחיות המחמד.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה בבניין משותף יכולה להיעשות גם כפעולה מונעת וגם כפעולת הרחקה של חרקים, מזיקים ומכרסמים והיא מיושמת בכל חלקי המבנה המשותף, כולל:

  √ חדרי אשפה

  √ חצרות / גינות

  √ מקלטים ומחסנים משותפים

  √ בורות ביוב וקווי צנרת

  √ פיר מעלית

  √ גרם מדרגות

  √ גגות מבנים

  √ מרזבים

  √ חניונים תת קרקעיים

  √ ומתקנים משותפים נוספים המצויים בשטח המבנה וסביבתו.

  חשוב לדעת: כל פעולות ההדברה בשטח מבנה מאוכלס חייבות להיעשות בהתאם לדרישות התקן והנחיות משרד הבריאות, ולכן קיימת חשיבות רבה לזהותה של חברת הדברה מקצועית שמבצעת עבורכם את העבודה.

   

  ריסוס בניין במסגרת פעולות הדברה – באיזו תדירות?

  ריסוס מסביב לבניין משותף מומלץ שייעשה בתדירות של פעמיים בשנה, פעם אחת במהלך החודשים מרץ – אפריל ופעם שנייה במהלך החודשים ספטמבר – אוקטובר. הדברה דו שנתית מאפשרת טיפול הדברה נקודתי כנגד כל סוגי המזיקים הנפוצים המופיעים בסביבת המבנה, לרבות, הדברה נגד ג'וקים (תיקנים), פרעושים, נמלים, קרציות, קיני צרעות וכדומה. במקביל לפעולות ההדברה בשטח המבנה ומתקניו השונים, קיימת חשיבות רבה לביצוע פעולות מנע נוספות העשויות למנוע את מקור המפגעים השונים הגורמים להופעתם והתרבותם של מזיקים. פעולות אלו כוללות בין היתר:

  √ איטום סדקים וחריצים המופיעים בשלד המבנה (פנים וחוץ כאחד)

  √ הקפדה יתרה על ניקיון כללי ויסודי של חדרי המדרגות וחדרי האשפה במבנה באופן תדיר וקבוע

  √ איתור ותיקון נזילות ממרזבים

  √ טיפול מקצועי במתקני הגינה לאורך כל ימות השנה

  √ גיזום עצים ושיחים

  √ פינוי תכולה מיותרת ממקלטים ומחסנים משותפים.

   

  איך מבצעים הדברת מכרסמים בבניין?

  הופעת מכרסמים כגון עכברים וחולדות בשטח המבנה עלולה להוות מטרד סביבתי ומפגע בריאותי, ולכן קיימת חשיבות רבה לטפל בבעיה באופן מיידי ועל הצד היעיל ביותר. חולדות ועכברים נוטים לכרסם בכל דבר איתו הם באים במגע, ולאורך זמן הדבר עלול להוות נזק בלתי הפיך לתשתיות המבנה ואף לשלד הבניין.

  במסגרת ההנחיות של משרד הבריאות בכל הנוגע לפעולת הדברת מכרסמים בבניין, חל איסור מוחלט על פיזור רעל חשוף וגלוי במתקני המבנה, ולכן פעולות ההדברה מיושמות אך ורק במקומות מתחת לפני הקרקע, לרבות, מערכות הביוב וקווי הצנרת, מחילות באדמה וכדומה. הדברת מכרסמים במקומות אלו נעשית באמצעות רעל עכברים ותמיסות רעילות נוספות המפוזרות בתוך קו הביוב או צנרת. כמו כן, נהוג להציב תיבות האכלה רעילות במקלטים, מרתפים, חניונים תת קרקעיים וכדומה, וזאת במידה ומדובר בתיבות אטומות המונעות מגע של בני אדם וחיות מחמד בפיתיון הרעיל הממתין למכרסמים השונים.

  חשוב לדעת: הדברה נגד מכרסמים היא שירות נפרד לשירותי הדברה לבניין המתמקדים אך ורק בהדברת חרקים ומזיקים נפוצים, ולכן מומלץ לברר עם חברת ההדברה האם היא מתמחה בביצוע עבודות הדברה בקווי ביוב וצנרת לצורך הדברת חולדות ועכברים.

   

  שירותי הדברה בבנין משותף מחיר מנצח

  אנחנו בחברת הדברה סנטר עוסקים ומתמחים בענף ההדברה כבר למעלה מ-15 שנה. לרשותנו הידע, הניסיון והציוד המקצועי הנדרש לצורך ביצוע עבודות הדברה לבניין מגורים משותף מכל סוג ובכל סדר גודל, כאשר בין היתר שירותי ההדברה המוצעים על ידינו לדיירי מבנים משותפים תוכלו למצוא:

  √ שירותי ריסוס מסביב לבניין למטרות הדברת קיני נמלים, ג'וקים וקני צרעות

  √ שירותי הדברת בורות ביוב וקווי צנרת

  √ שירותי הדברת מכרסמים בבניין – התמחות מקצועית בכל הנוגע להדברת חולדות ועכברים מסביבת המבנה

  √ שירותי הדברה נוספים המותאמים לכל מבנה בהתאם לגודלו ומצבו התחזוקתי.

  מעוניינים לבצע פעולות הדברה כאלו ואחרות בשטח הבניין? רוצים להבטיח שירותי הדברה בבניין משותף מחיר מנצח? צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם מחיר תחרותי ללא פשרות מקצועיות!

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי