פינוי כלב מת

תוכן עניינים

פינוי כלב מת – ברגישות ובמהירות

המין האנושי אימץ כבר לפני המון שנים את הכלבים. המטרה המקורית של ביות הכלבים, שאז עוד היו זאבים, הייתה קבלת שירותי שמירה יעילים – אבל היום ברוב רובם של המקרים מדובר פשוט בחברות. הכלב נחשב לידידו הטוב של האדם, ואנשים רבים שחיים עם כלב או כלבה מרגישים שהם חלק בלתי נפרד מהמשפחה. בהתאם פינוי כלב מת הוא לא משימה טכנית כמו סילוק פגר של יונה מהגג או הוצאת גופת חולדה מתעלת המזגן – אלא שירות שחובה לבצע בשיא הרגישות.

חברת הדברה סנטר צברה ניסיון רב בפינוי גופות של כלבים שמתו מכל סיבה שהיא. אנחנו מבצעים את המשימה הלא פשוטה הזו ביעילות ומקפידים להתייחס גם לפן האנושי ולקושי הנפשי שמייצרת הסיטואציה המורכבת. דגשים נוספים במתן שירות זה הם זמינות גבוהה מאוד ומחירים הוגנים.

 

✔️ הזמינו פינוי פגר של כלב מהיום להיום
✔️ ביצוע ריסוס וחיטוי נגד התרבות החיידקים
 פינוי נבלה של כלב מחיר מ-250 ש"ח
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי כלב מת

למה חשוב לפנות גופת כלב במהירות וללא דחיות?

יש לא מעט מקרים שבהם הקושי להתמודד עם האובדן מוביל לקיפאון מסוים ולחוסר יכולת לבצע את הפעולות הדרושות כדי לפנות את גופת הכלב. במקרים אחרים יכולה למשל להתגלות נבלה של כלב בחצר, ובגלל שלא יודעים מי הבעלים שלו כל אחד מהשכנים מעדיף שמישהו אחר יטפל בנושא.

חשוב להדגיש שגופה של כלב, כמו כל גופה (פגר של עכבר, חתול, של יונה, של צב, של קיפוד, של נמייה, של נחש, של בן אדם), מושכת אליה חרקים ושאר מזיקים לאחר המוות. אמנם הריקבון של הפגר לא מתרחש תוך דקות וגם לא תוך שעות, וגם הריח הקשה לא נוצר באופן מידי – אבל עוד לפני שתריחו את הריקבון הפגר יהפוך למפגע תברואתי ואפילו מסוכן. בהתאם חשוב להקדים תרופה למכה ולמרות הקושי להזמין חברה שמספקת שירותי פינוי כלבים מתים.

 

למה כדאי להזמין חברה מקצועית ולא לפנות כלב מת לבד?

יש כמה סיבות לכך שכדאי מאוד לא "רק" לפעול במהירות כשיש כלב מת בבית, אלא גם להפקיד את מלאכת הפינוי של הגופה בידיים מקצועיות ומנוסות.

√ קודם כל חשוב להבין שמיד עם המוות מתחילים להתרחש אצל הכלב המת תהליכים שונים שגורמים להיווצרות חיידקים. בנוסף נמשכים אל הגופה חרקים. כל מגע עם הפגר בלי אמצעי הגנה מקצועיים – כפפות ביתיות הן לא שכבת הגנה טובה מספיק – עלול לחשוף אתכם למחלות ולזיהומים. בהתאם בלי עזרה התוצאה עלולה להיות שבנוסף למצוקה הרגשית עקב האובדן תסבלו גם ממחלה או פגיעה.

√ סיבה נוספת לכך שכדאי לשלם למישהו שיפנה את הגופה היא הקושי הנפשי הממשי. הובלת אותו כלב שעד לפני זמן קצר עוד היה חבר נאמן ואפילו בן משפחה של ממש ועכשיו הוא מת עלולה להכביד מאוד ואפילו לשבש את הריכוז בזמן הנהיגה.

√ בנוסף כדאי לזכור שבניגוד לפגר של יונה או חולדה, גופה של כלב ראויה לטיפול מכבד ולכן נדרשת הובלתה למקום מתאים – וכדאי להימנע מהטרחה הזו.

 

לאן מובלת הגופה של הכלב?

יש מספר אפשרויות לגבי היעד שאליו תובל גופת הכלב. אופציה אחת היא שריפה של הגופה, אופציה שנייה היא מטמנה וכדאי לדעת שברחבי הארץ ישנם גם בתי קברות לחיות מחמד, אפשרות מוזלת לפינוי כלב מת לקבורה במקום לא מורשה כמו יער סמוך למקום מגוריכם. הבחירה היא כמובן שלכם – אנחנו נבצע עבורכם פינוי גופת כלב לכל מקום שתבחרו. אם תזדקקו לייעוץ והכוונה, נספק לכם המלצות על סמך הניסיון הרב שצברנו בתחום רגיש זה.

 

מה עושים כשיש גופה של כלב בחצר?

אם אתם יודעים למי שייך הכלב, חשוב כמובן ליצור איתו קשר באופן מידי ולעדכן אותו (ברגישות רבה!). אם מדובר על כלב לא מוכר תוכלו לנסות להיעזר בווטרינר העירוני. זהו גם הגורם שאחראי על פינוי גופות של כלבים מהמרחב הציבורי, כך שאם למשל נתקלתם בפגר של כלב על המדרכה או לצד הכביש, רצוי ליצור קשר עם הווטרינר העירוני (אפשר דרך המוקד העירוני).

בכל מקרה אסור להשאיר כלב מת בחצר בלי לוודא שהגופה תילקח – משום שתוך זמן קצר החצר תשרוץ זבובים, נמלים, רימות, תולעים ואפילו עכברים וחולדות יכולים להגיע, ובמצב כזה פינוי פגרים יהיה מורכב יותר וגם יקר יותר.

 

איך נקבע המחיר של שירות פינוי כלב מת?

בדרך כלל התמחור של פינוי פגרים נקבע בהתאם למידת המורכבות של ההגעה אל הגופה (למשל אם יש גופה של יונה בעליית הגג במקום לא נגיש השירות יהיה יקר יחסית). לעומת זאת במקרה של פינוי פגר כלב מחיר השירות נקבע בעיקר לפי הגודל של הכלב. הסיבה לכך היא שבאופן טבעי ברוב רובם של המקרים אין מגבלה מבחינת הגעה אל הגופה, אבל ככל שהכלב גדול יותר הוא גם כבד יותר ונדרש מאמץ רב יותר כדי לשאת את הגופה ולהעביר אותה אל המקום שבו היא תוטמן.

שיקול נוסף שנלקח בחשבון הוא היעד שאליו תובל הגופה. כך למשל עבור פינוי כלב גדול לקבורה תתבקשו לשלם בדרך כלל בין 400 ל-500 ש"ח. הדברה סנטר מתחייבת כאמור למחירים הוגנים, וכשמשקללים בהחלטה גם את עלות הדלק, הזמן שתצטרכו להשקיע בפינוי והקושי הרגשי – פינוי מקצועי הוא הבחירה הנכונה.

 

פינוי פגר כלב בזמינות מרבית, רגישות מוחלטת ואמינות ללא פשרות

פינוי פגר כלב חייב כאמור להתבצע תוך זמן קצר מאוד לפני שהוא הופך למפגע תברואתי. בהתאם הדברה סנטר מקפידה על זמינות גבוהה מאוד, כולל בסופי שבוע ובחגים, כך שלא תצטרכו להישאר עם הגופה זמן מיותר. כמו כן אנחנו מתנהלים ברגישות מרבית מתוך הבנה של הצער והכאב שנגרמו למי שכלב אהוב נפטר בביתם, גם אם בשיבה טובה. גם אמינות ללא פשרות היא חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו, כך שאתם יכולים לסמוך עלינו שנעזור לכם בשעת צרה.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים