ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בנתניה

הדברה בנתניה ושילוב של מקצוענות וניסיון

נתניה היא עיר תוססת ומלאת חיים. בשנים האחרונות עברה העיר מתיחת פנים רבתי ונמצאת בהתפתחות מהירה. עם זאת, המיקום שלה, מזג האוויר הלח והיותה מוקפת אזורים כפריים מעלה את הסיכויים להופעת מזיקים מסוגים שונים בעיר.

המדבירים המקצועיים שלנו מתמחים בביצוע הדברה בנתניה בצורה יסודית והמקצועית עם תוצאות שניכרות לאורך זמן. המדבירים של הדברה סנטר הם אמינים, מיומנים, מקצועיים ועושים עבודה יסודית. אילו מזיקים אפשר להדביר באמצעות ריסוס? מתי חשוב וכדאי לבצע הדברה של טרמיטים ומזיקים אחרים? מתי חשוב לבצע הדברת מכרסמים ואילו שיטות הדברה הן איכותיות ויעילות יותר? את התשובות תוכלו למצוא כאן ועכשיו!

 

הזמינו הדברה בנתניה ללא ריח
מחיר נוח לכל כיס
מדביר בנתניה נגד מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
אפשרות להישאר בבית בזמן ההדברה
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי נתניה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברה בנתניה עם מדביר מוסמך

הדברה בנתניה והמאפיינים הייחודיים שלה

העיר נתניה נמצאת באזור השרון בלב מדינת ישראל. מסביב לנתניה יש בדרך כלל יישובים חקלאיים או ישובים באווירה כפרית. גם אזורים מסוימים בעיר הם אזורים שבהם נבנו בתים יוקרתיים באווירה יוקרתית. מזג האוויר בנתניה כמו גם באזורים נרחבים בישראל, הוא חם ולח מאוד בקיץ. הצירוף של חום ולחות מהווה מצע מצוין להתפתחות של חרקים ומזיקים. הדברה בנתניה מתבצעת לעיתים קרובות בבניינים משותפים, בניינים בני שניים עד שלוש קומות, בתים פרטיים ומבנים נוספים. יש מקרים שבהם נדרשת הדברה יסודית בבניין מגורים ולא מספיקה פעולת הדברה באחת הדירות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מדביר בנתניה ודרכי הפעולה שלו

  מדביר בנתניה אמון על הדברה או הרחקה של מזיקים שונים וגם של מכרסמים וציפורים מזיקות. המדבירים של חברת הדברה בנתניה מזהים תחילה את הבעיה ומתאימים את השיטה הנכונה לפתרון יעיל שלה שיחזיק מעמד זמן ארוך ככל האפשר. ככל שההתאמה טובה יותר ושיטת העבודה מיושמת בצורה מקצועית יותר, כך התוצאה הסופית עשויה להיות משביעת רצון.

   

  למה הדברה ירוקה בנתניה כל כך חשובה?

  אחת הבעיות הנלוות לביצוע הדברות באמצעות החומרים והרעלים החזקים שהיו אופייניים עד לא מזמן, הייתה פגיעה בלתי מידתית בחיות מחמד רבות וכן גם בציפורים שניזונו ממגוון רחב של מזונות בסביבת העיר. מדבירים בנתניה, בדומה למקבילים שלהם במקומות רבים בארץ, עברו לפני כמה שנים לשיטות הדברה שונות שנחשבות לידידותיות לסביבה. השיטות הללו אינן פוגעות במרקם החיים ומנגד מאפשרות לשמור על הבריאות של חיות המחמד שתושבי נתניה מחזיקים בהן.

   

  ריסוס בית בנתניה – מתי ואיך הוא עובד

  ריסוס נגד מזיקים הוא אחת משיטות ההדברה היותר מקובלות. עם זאת, ריסוס לא תמיד עובד. אחת הדוגמאות היא הדברת נמלים, שאם היא מבוצעת באמצעות ריסוס בלבד היא לא משיגה את המטרה. לעומת זאת כשמבצעים הדברה של מזיקים כדוגמת ג'וקים, פשפשים או פרעושים, הריסוס יכול בהחלט להיות פתרון יעיל. זאת למרות העובדה שיש צורך להוסיף לריסוס גם פעולות אחרות שישפרו את התוצאות.

   

  הדברת טרמיטים בנתניה בשיטה היעילה ביותר

  אחד המזיקים שלמרבה הצער מתפשט במהירות בישראל הוא הטרמיט. מדובר במזיק שהפעולה העיקרית שלו היא אכילת עצים או חלקי עץ במבנים. בעולם ידועים מקרים רבים שבהם מבנים מעץ נהרסו לחלוטין בגלל טרמיטים. בישראל מבצעים מדבירים מקצועיים הדברה באמצעים מגוונים נגד טרמיטים. מעבר להדברה, חשוב לדאוג לוודא לפני שקונים מוצרי עץ, שהם עברו פעולת חיטוי והדברה נגד טרמיטים.

   

  הדברת עכברים וחולדות בנתניה

  מעבר למגוון הרחב של סוגי מזיקים וחרקים שהזכרנו, חשוב וצריך להתמקד גם במכרסמים שמוצאים את הדרך להיכנס למבנים ולבתים פרטיים. הדברת עכברים בנתניה מתבצעת לעיתים קרובות יחסית, אחרי שהם הצליחו לחדור למבנים ובתים פרטיים ולהפוך לגורם סיכון גבוה. בדרך כלל חברת הדברה מנוסה מעדיפה לבצע הרחקה ולא להרעיל את העכברים. גם הדברת חולדות בנתניה דורשת מיומנות גבוהה – החולדות הן חכמות מאוד ולרוב קשה להפיל אותן במלכודת. חשוב לבצע הדברה של חולדות ועכברים במהירות, לפני שהם מספיקים להתרבות ולהפוך לבעיה אמיתית.

   

  הדברת פשפש המיטה בנתניה וטיפול נגד פרעושים

  שני סוגים אחרים של מזיקים הם פשפשים ופרעושים. בדרך כלל המזיקים הללו נכנסים הביתה יחד עם חיות המחמד. לפעמים פרעושים יכולים גם להיכנס לתוך הדירה משום שאחד הדיירים העביר אותם מבחוץ על עצמו. פשפשים יכולים להגיע יחד עם מזרון חדש שלא עבר חיטוי. ריסוס נגד פרעושים הוא שיטת הדברה יעילה, במיוחד אם יודעים לזהות את האזור הבעייתי שממנו הפרעושים מגיעים.

   

  הדברת מזיקים בנתניה מחירים הוגנים – איך הם נקבעים?

  הדברת מזיקים היא עבודה מקצועית הדורשת מהמדביר הרבה ניסיון והיכרות מעמיקה עם המזיקים שבהם הוא עומד לטפל. מדבירים מקצועיים גובים עבור הדברה בנתניה מחירים שמשקפים מצד אחד את הניסיון והיכולת שלהם ומצד שני את מידת המורכבות של העבודה. יש מקרים שבהם המדביר לוקח עבור העבודה מחיר זול ואטרקטיבי. מדובר במקרים שבהם ההדברה מבוצעת בבית ריק, או במקרים שבהם לא היו סיבוכים מיוחדים. מנגד, יש מקרים לא מעטים שבהם מדביר מקצועי גובה מחיר גבוה יותר. המחיר הזה משקף ומשקלל את כל העבודה שבוצעה ואת מידת המורכבות שלה. למשל, הרחקת יונים משולבת עם הדברה של כיני יונים או חיסול קן של צרעות, שזאת ממש עבודה מקצועית.

  להלן טבלה שבה מפורט מגוון עבודות שבוצעו על ידי המדבירים המומחים שלנו:

  מה מדבירים איפה בוצעה העבודה סוג עבודה שבוצע אופן הביצוע עלות העבודה
  הדברת נמלים בבניין מגורים דירת קרקע בבניין מגורים ישן זיהוי הקן של הנמלים עם המלכות בתוכו וכן  זיהוי נקודת הכניסה לבית. ביצוע הדברה יעילה ויסודית בבדיקה של המדביר זוהתה תנועה של נמלים. באותה הזדמנות זוהתה נקודת הכניסה שלהן לתוך הבית. המדביר עקב אחרי מסלול התנועה וזיהה גם את הקן. הונח ג'ל בסביבת הקן. המדביר חזר על הפעולה פעמיים עד לחיסול הקן. בנוסף, בוצע גם ריסוס במטרה למנוע לחלוטין אפשרות לחזרה של הנמלים. 500 ₪
  הדברת פשפשים במזרן וילה במושב טיפול בפשפשים בשלושה חדרים בווילה טיפול באמצעות קיטור, שאיבה וריסוס נגד פשפשים שהתפשטו בכל הבית. בגלל בכמות הגדולה של פשפשים המדביר חזר על הטיפול בקיטור ועל השאיבה פעמיים. כמו כן, הדיירים כיבסו את כל הבגדים והמצעים בטמפרטורה גבוהה להשמדת פשפשים. 4,500 ₪
  הדברת תולעי גשם שחורות בכניסה לבית דירת גן באזור שקט בעיר טיפול נגד תולעי גשם שחורות במטרה למנוע את ההופעה שלהן ריסוס בכל רחבי הבית, ובעיקר בכניסה לבית וביציאה ממנו אל הגינה והחצר האחורית. 250 ₪
  הדברת צרעות בנתניה בחצר בית צמוד קרקע+חצר 100 מ"ר זיהוי קן של צרעות צמוד לעץ בגינה בוצעה העברה של הקן בשלמותו למקום אחר. 250 ₪
  ריסוס נגד ג'וקים בנתניה בביוב דירה בבניין מגורים ישן אבל מתוחזק המדביר זיהה את מסלול התנועה של המקקים ואת אזור ההתכנסות שלהם בוצע ריסוס בדירת המגורים ובפתחי הביוב בנכנסים לבית. המדביר המליץ לבצע הדברה בכל הבניין כולל בחצר. 250 ₪

   

  החשיבות של הדברה קבועה מדי שנה

  זיהוי מוקדם: ככל שמטפלים במזיקים יותר מהר ולפני שהם מתרבים, כך קל יותר להדביר אותם בהצלחה.

  הגנה מושלמת לבית: אם יש מזיקים שחוזרים מדי עונה, הם לא יחזרו אם נדביר את הבית לפני הגעתם.

  חיסכון בעלות ההדברה: אם מדובר בנגיעות קלה, יהיה זול הרבה יותר להדביר אותה מאשר נגיעות קשה.

   

  איך לשמור על חיית המחמד בזמן ההדברה?

  1. אם מדבירים רק חדר אחד בבית, ודאו שחיית המחמד נמצאת בחדר אחר שמרוחק ממנו ככל הניתן.

  2. אחסנו את הצעצועים, המיטה וכלי האוכל של חיית המחמד שלכם במקום בטוח במהלך ההדברה.

  3. אם הדברנו את הבית כולו, מומלץ שחיית המחמד תשהה למשך 6-8 שעות מחוץ לבית.

  4. אם טיפלנו בקרציות או בפשפשים, כדאי לקחת את חיית המחמד גם לטיפול אצל הווטרינר.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח