ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה ביהוד

הדברה ביהוד – פתרון מקצועי לטווח ארוך

יהוד הפכה לעיר רק ב-1995, אבל מאז היא לא מפסיקה להתפתח ולצמוח. גם איכות החיים בישוב נמצאת במגמת עלייה. כמו בכל מקום שבו ישנם בני אדם ויש שפע של מזון, מגיעים ליהוד חרקים, מכרסמים, צרעות ועוד בעלי חיים שעלולים להזיק לנו. חברת הדברה סנטר מספקת לתושבי יהוד שירותי הדברה מקצועיים באחריות מלאה על העבודה ובמחיר זול. בעמוד זה תוכלו למצוא הסברים מפורטים לגבי סוגים שונים של פעולות הדברה ביהוד, ותשובות לשאלות שמעניינות את הלקוחות, כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

 

הזמינו הדברה ביהוד נגד מזיקים ומכרסמים
מחיר נוח לכל לקוח
מדביר ביהוד מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
כניסה לבית זמן קצר מאוד לאחר ההדברה
מדביר ביהוד עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירותי לכידה, הדברה וטיפול למניעת מזיקים

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה ביהוד עם מדביר מוסמך

הדברה ביהוד בזמינות מלאה כולל מעכשיו לעכשיו

לא משנה אם יש אצלכם נמלים, פרעושים, עכברים, תיקנים גרמנים, רימות, קרציות ויש כמובן עוד סוגים של מזיקים, המכנה המשותף בכל המצבים הוא הרצון להיפטר מהם כמה שיותר מהר. בהתאם האיכות החשובה ביותר של הדברה ביהוד היא זמינות גבוהה.

למעשה יש מקרים שבהם הצורך הוא בהגעת מדביר מנוסה ומומלץ מהרגע להרגע – למשל אם נדרשת הדברת חולדות ביהוד אחרי שהופיעו מכרסמים כאלה במסעדה או בחדר של תינוקת, במקרה של מכת נמלים אדומות חמורה בגן ילדים ויש כמובן עוד דוגמאות. היעילות והניסיון שלנו מאפשרים לנו לספק את כל סוגי השירותים בזמינות מרבית, כולל בסופי שבוע וחגים.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  באילו מקרים אפשר לבצע הדברה ירוקה ביהוד?

  העולם משתנה בקצב מהיר מאוד. בתחום ההדברה השינוי המשמעותי ביותר הוא הביקוש ההולך וגדל להדברה ירוקה, כלומר הדברה שהיא ידידותית גם לסביבה וגם כמובן לבני האדם. חשוב להדגיש שלא בכל מקרה אפשר להימנע משימוש בכימיקלים ובריסוס, ועוד כדאי לדעת שרק מדבירים ביהוד עם ניסיון בשיטות הירוקות יודעים להשתמש בהן באפקטיביות.

  בין השיטות הקיימות כיום:

  מלכודות דבק (למשל למשיכת חרקי מזון וסילוקם מהמזון של בני האדם)

  מלכודות כלוב (לעכברים וחולדות במקום פיזור רעל)

  הדברה ביולוגית (לדוגמה, שימוש בסוג מסוים של דגים לצורך אכילת זחלי יתושים בבריכות הנוי)

   

  איך להבטיח ריסוס בית ביהוד עם מינימום הפרעה לשגרה?

  במקרים שבהם חובה לבצע ריסוס, למשל ריסוס נגד ג'וקים ביהוד, אין ברירה אלא לצאת מהבית לפרק זמן מסוים. באופן טבעי מדובר בהפרעה לשגרת החיים, ולכן המטרה היא לצמצם ככל האפשר את השהות מחוץ למקום שאותו מרססים.

  על-מנת לאפשר את השלמת הריסוס תוך זמן קצר ככל האפשר וכמו כן חזרה מהירה לבית חשוב להכין את החדרים השונים – לפנות מהם את כל הפריטים שלא כדאי שיבואו במגע עם חומרי ההדברה (למשל צעצועים של פעוטות, כלי האוכל של הכלב, כלי מטבח, מגבות באמבטיה וכו'). דגש שני הוא פינוי האזורים שליד הקירות שבהם חשוב במיוחד לרסס (משום שהם אהובים על חרקים). בנוסף אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה ושמתאפיינים ברעילות נמוכה. יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שאוכלוסיות רגישות (קשישים, נשים הרות, פעוטות, חיות מחמד, בעלי מחלות כרוניות) נדרשות לחכות זמן רב יותר עד שאפשר לחזור לבית.

   

  כמה עולה להזמין מדביר ביהוד?

  כל הלקוחות – גם הפרטיים וגם העסקיים – מבקשים באופן טבעי לברר לגבי שירותי הדברה ביהוד מחירים. איתנו מובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם מאוד, כשהמחיר כאמור נמוך והשירות מקצועי במיוחד.

  הצעה מפורטת ומותאמת ספציפית עבורכם נוכל לתת רק לאחר בירור כל הפרטים הרלוונטיים אבל כבר עכשיו תוכלו להתרשם מהמחירים ההוגנים להדברת מזיקים בטבלה הבאה (שכוללת דוגמאות לעבודות שביצענו ביהוד בשנים החולפות):

  שירות המקום שאליו הוזמנו הפעולות שביצענו המחיר
  הדברת צרעות ביהוד בית פרטי הצרעות בנו לעצמן קן בתוך המזגן. השיטה שנבחרה הייתה ריסוס של קצף שקוטל את כל הצרעות, והיישום התבצע בשעות הערב כשכל הצרעות חוזרות אל הקן 350 ש"ח
  הדברת נמלי אש ביהוד גן ילדים פיזור פיתיונות שכוללים חומר רעיל במקומות שבהם נמצאות נמלי האש – אזורי הצמחייה וליד ברזים. השתמשנו בפיתיונות בצורת ג'ל שאינם מסוכנים לבני אדם 450 ש"ח
  הדברה נגד קרציות  גינה ציבורית בעיר זיהינו שמדובר בקרציות ירוקות. ביצענו הדברת קרציות ריסוס וכמו כן הצבנו מלכודות שמבוססות על קרח יבש 400 ש"ח
  הדברת עכברים ביהוד בית קפה העכברים הסתתרו בעליית גג שמשמשת כמחסן של בית הקפה. הצבנו של מלכודות כלוב והעכברים נלכדו בתוכן. שחררנו אותם בשטח פתוח מחוץ ליהוד. כמו כן זיהינו עבור בעל בית הקפה את המקום שדרכו נכנסו העכברים והסברנו איך לבצע איטום יעיל 300 ש"ח
  הדברת תיקנים גרמנים  מטבח של חברת קייטרינג זיהינו נגיעות מועטות יחסית של תיקנים משום שהצוות במקום הזעיק אותנו בהקדם. שיטת ההדברה שנבחרה הייתה פיתיונות בצורת ג'ל 320 ש"ח
  ריסוס נגד פרעושים ביהוד דירת 4 חדרים ריסוס גם עם חומר מעכב גדילה שמונע מהזחלים להפוך לבוגרים וגם עם חומר שקוטל את הפרעושים הבוגרים 300 ש"ח
  הדברת עש  דירת 2 חדרים זיהינו נוכחות של עש הבגדים. השתמשנו במלכודות שמפיצות פרומונים וכך הן מושכות אליהן את העש ומונעות ממנו להזיק לבגדים (וכמובן הורגות אותו) 250 ש"ח

   

  הדברת טרמיטים ביהוד בהצלחה מוכחת

  לא כל חברה שמספקת שירותי הדברה ביהוד יודעת להילחם בטרמיטים. מושבות הטרמיטים מתחפרות בעומק האדמה ונעות במחילות ובמנהרות שהחרקים האלה חופרים לעצמם, ולכן רק מדבירים עם ניסיון ספציפי יודעים גם לאתר את המיקומים המדויקים של הטרמיטים וגם לטפל בהם במקסימום יעילות ובמינימום פגיעה במבנה עצמו. בחלק מהמקרים נבצע קידוח של חורים ברצפה, באזורים הקרובים לקירות, ודרך אותם חורים נזרים חומרי הדברה שיחסלו את הטרמיטים. פעולה אפשרית נוספת היא הזרקה של ג'ל מיוחד אל משקופים נגועים כדי להציל אותם.

   

  המרכיבים החשובים של הדברת פשפש המיטה ביהוד

  עוד משימה שמחייבת הזמנת חברת הדברה ביהוד עם ניסיון רלוונטי היא חיסול פשפשי מיטה שהגיעו אליכם, גם כשמדובר בדירת מגורים וגם בעסק כמו צימר, לופט, חדרים לפי שעה וכו'. הטיפול במפגע הזה כולל 3 פעולות שכולן הכרחיות: שאיבה בעוצמה גבוהה בכל מקום שזוהתה בו נוכחות של פשפשים או ביצים, קיטור חם שמחסל את הביצים של פשפשי המיטה (אגב, נקבת החרק הזה יכולה להטיל עד 300 ביצים, ולכן מומלץ בחום להזמין הדברה בלי להתעכב) וגם ריסוס. הריסוס כולל שימוש בשני חומרים, אחד מהם הוא מעכב גדילה והשני קוטל את הפשפשים שהצליחו לשרוד את השאיבה והקיטור. אם יש צורך, נחזור אליכם כעבור כשבועיים ונשלים את המלאכה אחרי שנוודא שאין אצלכם אף לא פשפש מיטה אחד.

   

  הזמינו מדביר ביהוד עם ניסיון ותודעת שירות מפותחת

  במקביל למקצועיות ולניסיון, מדביר ביהוד חייב להיות גם בעל תודעת שירות מפותחת ולהקפיד על אדיבות. מרכיב נוסף בשירות איכותי באמת הוא הסברים מפורטים לגבי האפשרויות ועזרה בבחירת שיטת ההדברה המיטבית, וכן המלצות למניעת הגעת חרקים חדשים. את כל אלה תקבלו מהצוות המיומן של הדברה סנטר, כאמור בזמינות גבוהה מאוד.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח