ייעוץ חינם

055-970-5872

לוכד חולדות

לוכד חולדות תוך פחות משעה אצלכם

החיים המודרניים מצמצמים את המפגשים עם בעלי חיים שאינם ידידותיים ואלה מתרחשים רק לעיתים נדירות. אחד מסוגי המפגשים המלחיצים שקיימים הוא המפגש עם חולדה.

הדבר הנכון ביותר לעשות כשמגלים חולדה זה להימנע ממפגש איתה ולקרוא ללוכד שיעשה את העבודה. לוכדים מוסמכים של הדברה סנטר מסייעים לכל מי שנתקל בחולדה בבית או בעסק ללכוד ולהרחיק אותה במהירות וביעילות. למה חשוב להזמין לוכד חולדות ולא לפעול באופן עצמאי? מה היתרון של הסתייעות בלוכד מקצועי? למה חולדות בבית זה הכי מלחיץ? איך תופסים או לוכדים חולדה? איך לוכדים חולדה בחדר השינה או בכל מקם אחר בבית ובאילו אמצעים עושה בעל המקצוע שימוש? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.

 

הזמינו לוכד חולדות שזמין 24 שעות ביממה
מחיר מדהים ללקוחות פרטיים ועסקים
לכידת חולדות ברכב, במיטה, בארון, באסלה, בבניין ועוד
פיזור רעלים בביוב ובחצר למניעת חולדות
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

לוכד חולדות

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  למה חשוב להזמין לוכד חולדות מיומן ומוסמך?

  החולדה היא אחת החיות היותר מגעילות שקיימות, בכך אין כל ספק. היא יכולה לחיות במגוון רחב של סביבות מגורים כשבישובים מודרניים, ובפרט בערים, החולדה חיה בעיקר בתוך תעלות הביוב. עבודות הרכבת הקלה באזורים שונים במרכז הארץ פגעו באזורי המחיה של החולדות וגרמו להן לעלות אל פני השטח. החולדה יכולה לאכול ולכרסם כל דבר. זה יכול להיות המזון במזווה, ויכול להיות חוטי החשמל בבית. אבל מעבר לכל אלה – החולדה היא מכרסמם שלא מפחד מכלום. היא נמנעת מאינטראקציה עם בני אדם, אבל לא פוחדת לתקוף. לוכד חולדות מכיר את אורח המחשבה שלהן ומתכנן את הדרך הנכונה והטובה ביותר ללכוד אותן. אם יש במקום יותר מחולדה אחת, חשוב לתכנן את לכידת החולדות בזהירות וביסודיות, אחרת הבעיה רק תחמיר והדרך להיפטר ממכרסמים תהיה מורכבת יותר.

   

  תפיסת חולדה בידיים

  לוכד חולדות עם כפפה

   

  למה לכידת חולדות זו משימה מורכבת?

  המאפיין החשוב ביותר של החולדות הוא החוכמה הרבה והיכולת שלהן להסיק מסקנות. לדוגמה, אם לוכד חולדות הניח פיתיון מורעל ואם אחת מהחולדות הנמצאות במקום אכלה ממנו ומתה, שאר החולדות פשוט לא יגעו בפיתיון הזה ובפיתיונות דומים. הדבר נכון גם לגבי מלכודות. אפשר לומר כי לכידת חולדות היא סוג של מלחמת מוחות בין הלוכד לבין החולדות, שבה הלוכד חייב לנצח אם הוא רוצה שפעולת הלכידה תסתיים בהצלחה. לרוב עדיף ללכוד את החולדה ולא להרעיל אותה. אפשר להרוג אותה אחר כך, ואפשר לשחרר אותה במקום שהוא לא מסוכן ולא יאפשר לה לחזור לתוך הבית או המבנה בכלל.

   

  לכידת חולדה בבית בעזרת לוכדן

  לכידת חולדה בבית

   

  לכידת חולדה – זיהוי המחבואים ומקומות המסתור שלה

  לפני שהלוכד מתחיל בתהליך הלכידה הוא צריך קודם כל לעשות שני דברים: הראשון – לגלות את מסלול התנועה שלה. בדרך כלל אפשר לזהות את המסלול הזה לפי הלכלוך והגללים שהחולדה וחברותיה משאירות וסימנים נוספים. הדבר החשוב השני הוא לגלות את כל פתחי המילוט ואת כל הפתחים שמהם יכולות החולדות להיכנס לתוך המבנה. חשוב להדגיש כי לכידת חולדה יכולה להתבצע במקומות שלרוב קשה להאמין שהיא שם. מדובר למשל במקלטים, שבהם הקירות עבים. מכרסמים בבית יכולים להימצא בחדרי שירות, בתוך ארונות קיר, ארונות חשמל, ארונות מטבח ובכל מקום ששם נוח להם ויש שם מספיק אוכל.

   

  לכידת חולדות בגן ילדים

   

  תכנון הלכידה וביצוע נכון של לכידת החולדות בבית או בעסק

  אז איך להיפטר מחולדות? בשלב הבא, אחרי שמקומות המסתור של החולדות נחשפו, צריך להכין את תוכנית הפעולה, ואת הדרך הנכונה ללכוד או להדביר את החולדות, כאשר העדיפות היא תמיד ללכוד אותן. הסיבה העיקרית להעדפה הזאת טמונה בעובדה שהחולדות חכמות, וכבר הזכרנו כאן שהן יכולות להסיק מסקנות. אם שמים רעל וחולדה אחת אכלה ממנו ומתה, שאר החולדות לא יגעו בזה. האופציה השניה היא לפזר רעל שההשפעה שלו איטית, אבל אז החולדה יכולה למות במקום שבו אי אפשר למצוא אותה, עד שהגופה שלה מרקיבה ומסריחה. לבסוף, לוכד מטעמנו יפזר את המלכודות שלו במסלול ההליכה המשוער של החולדות. אחרי שהחולדה או החולדות נלכדות, הלוכד גם מפנה פגרים. חשוב להדגיש שכל הפעולות הללו מתבצעות תוך שמירה על הבטיחות ועל הבריאות של הדיירים.

   

  איך תופסים חולדה בידיים

   

  לוכד חולדות מחיר העבודה ומה משפיע עליו

  הלכידה נמנית עם המשימות המקצועיות ביותר. המשימה דורשת היכרות מעמיקה עם החולדות ויכולת לזהות את אופן הפעולה שלהן במקום שבו הן נמצאות. גם הלכידה עצמה חייבת להתבצע במהירות ובמקצועיות, תוך שלוכד החולדות נמנע ככל האפשר להפריע לשגרת חיים או לפעול בצורה שתגרום לחולדות לפגוע בדיירים.

  כשמזמינים לוכד חולדות מחיר הלכידה יכול לנוע בין 300 ל-600 שקלים בערך. מחירים להדברות יהיו תלויים בכמה פרמטרים כמו למשל, כמה חולדות צריך ללכוד, איפה הן נמצאות, האם מדובר בפיזור רעלים בנוסף ללכידה, מה הוא סוג המלכודות בהן נעשה שימוש ועוד.

   

  לכידת חולדה במלכודת דבק

  לכידת חולדה במלכודת דבק

   

  חולדה שנלכדה במלכודת דבק במטבח

  לכידת חולדה במטבח באמצעות מלכודת דבק

   

  חולדה בבית – איך נכנסות חולדות לבתים?

  חולדות יכולות להסתדר בכל מקום ולחיות בטמפרטורות שבהן בני אדם לא יחזיקו מעמד. אבל כמובן שאם יש להן אפשרות, החולדות יכנסו הביתה. לפיכך, כשמוצאים חולדה בבית ההיגיון אומר שהיא מצאה דרך כל שהיא להיכנס לשם. חשוב למצוא את הדרך הזאת, אם רוצים ללכוד את החולדה במהירות. בשלב הבא צריך לטפל במסלול של החולדות ולמנוע גם מהחולדה הבאה להיכנס הביתה. כשחושבים איך לוכדים חולדה באמבטיה או במקומות אחרים, צריכים לנסות לחשוב איך החולדה תתנהג ולאן היא יכולה ללכת. זאת בשביל להניח את המלכודות במקום הנכון.

  מה עושים עם חולדה שנתפסה? האם להרוג אותה? האם לשחרר אותה במקום אחר? אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת ואתם יכולים לבקש מהלוכד לעשות את מה שנראה לכם לאופציה הנכונה ביותר.

   

  איך לוכדים חולדה בבית

   

  איך לתפוס חולדה בבית במהירות וביעילות?

  הדרך הנכונה לתפוס חולדה היא לנסות ולזהות את מסלול התנועה שלה בבית ואת המקומות שבהם היא אוהבת במיוחד להיות. זה יכול להיות המזווה במטבח או במחסן, אבל זה יכול להיות גם בחדר השינה או בשירותים. כשלוכד החולדות מזהה את מסלול התנועה של החולדה הוא שוקל איך לוכדים חולדה בחדר השינה למשל. הוא יכול לפרוש מלכודות שיביאו, במוקדם או במאוחר, ללכידה שלה. חשוב לדעת בהקשר זה, שמסלול הליכה של החולדה והדרך שלה להיכנס הביתה יכולים להיות גם בלתי שגרתיים. רבים שואלים האם חולדה יכולה לטפס על קיר ואיך היא יכולה לעשות את זה. התשובה היא חיובית – חולדה יכולה להיכנס לבית גם דרך החלון וגם אחרי שטיפסה לאורך הקיר.

   

  לכידת חולדה במשרד בעזרת מלכודת דבק עם פיתיון

  לכידת חולדות עם מלכודת דבק

   

  חולדה במטבח – איך יודעים שיש חולדה במטבח ומה עושים?

  אם יש במטבח חולדה, זה ממש לא נעים אבל צפוי. החולדה מגיעה למקום שבו יש לה אפשרות למצוא מזון וחום – שאלה שני הדברים שהמטבח מציע בשפע. אפשר לדעת שיש חולדה במטבח לפי שני סימנים עיקריים – גללים של החולדה, שנמצאים בדרך כלל במקום קבוע, ושריטות ושפשופים במקומות רבים. זאת בנוסף לחורים בשקיות מזון, קמח, אורז ובכלל. כששואלים איפה חולדה יכולה להימצא, אפשר לקבל את התשובה בקלות, אם יודעים מה לחפש. החולדה חייבת לשמור על החדות של השיניים שלה, והיא משייפת אותן בכל מקום אפשרי ואת הסימנים האלה אפשר לזהות בקלות. לא פעם קרה שדיירים בבית מצאו חולדה תקועה בארון מטבח, זה יכול לקרות בגלל שהרגל או חלק אחר בגוף נתפס שם, או שהיא נתפסה במקום שממנו היא לא יכולה להיחלץ. אז איך לוכדים חולדה במטבח? מזמינים חברת הדברה מומלצת שיודעת איך טומנים מלכודת לחולדה, שזאת הדרך הטובה ביותר.

   

  גורי חולדות במדיח כלים

  גורי חולדות במדיח

   

  איך ללכוד חולדה בדרך הנכונה?

  כשחושבים איך ללכוד חולדה צריך לחשוב איך היא מתנהגת ואיפה המקום הטוב ביותר למצוא אותה. לפעמים החולדה נמצאת במקומות הבלתי צפויים ביותר, ולפעמים היא נמצאת הכי קרוב שאפשר לדיירים, בארון או במזווה. אבל גם כשחושבים איך לוכדים חולדה במזווה צריך להתנהג בתחכום. דווקא המזווה, שבו יש אוכל בשפע, הוא המקום הקשה ביותר, כי המזון שיש שם מפתה את החולדה ומונע ממנה לאכול פיתיונות ולהיכנס למלכודות. איך לוכדים חולדה במחסן? דואגים שכל המזון יאוחסן בקופסאות סגורות. זה ימשוך את החולדה לאכול מהפיתיון ולהיכנס למלכודת.

   

  סרטון לכידה של חולדה גדולה בתוך הנמכה למזגן

   

  לכידה של חולדה בבית באמצעות מלכודת קפיץ

  איך ללכוד חולדה עם מלכודת קפיץ

   

  חולדה ברכב ואיך מוציאים אותה משם?

  החולדה יכולה לחיות בכל מקום ולאכול כמעט כל דבר. בשנים האחרונות נצפו יותר ויותר מקרים שבהם נמצאה חולדה ברכב. המקום הוא בדרך כלל חם, ובימות החורף הקרים בהחלט מגן על החולדה. ברכב יש הרבה חוטי חשמל אותם חולדות אוהבות לכרסם. למרות שמדובר במקום קטן, לכידת חולדה ברכב היא לא משימה כל כך פשוטה והיא דורשת מיומנות רבה. רק הזמנת שירותי הדברה מחברת הדברה עם ניסיון יכולה לעזור לכם לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר וללא נזק לרכוש שלכם.

   

  רשימת המקרים שטופלו על ידי לוכדי החולדות המיומנים שלנו

  אופי הקריאה בתוך כמה זמן הגענו הטיפול בבעיה מחיר 
  חולדה במיטה חצי שעה לקוח התקשר בשעות הלילה המאוחרות בהיסטריה והתלונן שחולדה נמצאת על המיטה הזוגית בחדר שלו. הגענו בתוך חצי שעה, העברנו את החולדה למלכודת. הצענו ללקוח לאטום חורים וכן לבצע הדברת חולדות בחצר.

  450 ₪

  חולדה בחצר שעה לוכד החולדות שלנו הגיע לאחר הקריאה של הלקוח. הלקוח איתר במהירות את המסתור של החולדה, ומצא שם חולדה נוספת. הוא לכד את החולדות, והציע ללקוח לבצע הדברה יסודית. 600 ₪
  חולדה באסלה חצי שעה אישה התקשרה בהיסטריה, ואמרה שיש חולדה באסלה. למרות השעה המאד מאוחרת הגענו ולכדנו את החולדה. הצענו לבצע הדברה מסביב לבניין המגורים בהקדם האפשרי. 450 ₪
  חולדה בחלון שעה הגענו למקום – בניין ישן אבל נראה מטופח. לכדנו שתי חולדות שהיו במקום, שהגיעו מבחוץ. הצענו ללקוח להתקשר לעירייה שידאגו להדברה בסביבה. 500 ₪
  חולדה בבניין 20 דקות הגענו למקום, ואחרי חיפוש יסודי שכלל חלק מהדירות, מצאנו את החולדה מסתתרת בתוך המקלט. הצענו לדיירים לבצע הדברת חולדות, ולאטום פתחים וחורים בקירות. 600 ₪
  חולדה באסלה 45 דקות הגענו לבית הלקוח ואיתרנו את החולדה בחדר השירות. הצענו ללקוח לפזר רעלים בביוב למניעת חולדות נוספות. 350 ₪
  חולדה במסעדה 25 דקות הגענו למקום וקיבלנו הסבר איפה ראו את החולדה. אחרי חיפוש, היא נלכדה מתחת למדפים במזווה. הצענו לבעל המקום לבצע הדברה, לסדר את המזווה ולאטום פתחים וחורים בקירות. 500 ₪
  חולדה בחנות 35 דקות הגענו לחנות קטנה ואיתרו את החולדה במהירות. תפסנו את החולדה בידיים ללא מלכודות, והצענו לבעל החנות לבצע, יחד עם הדיירים האחרים, הדברה בסביבת הבניין. 350 ₪

  אם יש לכם בעיה של חולדה בחצר, בעסק או בבית, אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת עם לוכדי עכברים מוסמכים של הדברה סנטר שמתמחים בלכידת כל סוגי המכרסמים. הם ילמדו את הבעיה ויציעו לכם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבור המקרה שלכם. לוכד מנוסה יגיע וילכוד את החולדה במהירות וביעילות, ויחזיר לכם את הביטחון והשקט הנפשי. במקרים שבהם לא ניתן ללכוד את החולדה, הלוכד יעשה שימוש בפתרונות טובים אחרים.

   

  לכידת חולדה בכלוב

  שאלות ותשובות על חולדות ולכידתן

  תוך כמה זמן מגיע לוכד חולדות?

  ברוב המקרים נגיע אליכם תוך פחות משעה.

  איך נקבע המחיר של לכידת החולדה?

  השיקול העיקרי הוא המיקום של החולדה ומידת הקושי של הנגישות אליו. בסופי שבוע וחגים ישנה תוספת מחיר.

  איך יודעים שיש חולדה בבית או בעסק?

  בדרך כלל אפשר לראות את החולדה שהיא בעל חיים די גדול – האורך שלה הוא בין 20 ל-40 סנטימטר. עוד סימן מובהק הוא גללים של חולדה, שנראים כמו חרצני זיתים בצבע שחור.

  איך אפשר למנוע כניסת חולדות לבית?

  אחרי הלכידה נזהה עבורכם את הכשלים שאפשרו לחולדה להיכנס ונספק לכם המלצות לפתרון.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח