ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בחדרה

הדברה בחדרה במחירים משתלמים – 100% הצלחה

איך בוחרים את המדביר הנכון לביצוע ההדברה, איפה מוצאים מומחים להדברה ירוקה, תוך כמה זמן אפשר לחזור הביתה אחרי הריסוס, איך מדבירים מזיקים בעיתיים כמו טרמיטים, פשפשים ומכרסמים וכמה עולה הדברה בחדרה? גלו כבר עכשיו את כל התשובות!

רבים בטוחים שהם יכולים לנצח את המזיקים לבד, אך אם תנסו זאת, אתם תגלו שלעולם לא תצליחו במשימה. על כל מזיק קטן שתהרגו יצוצו עוד שתיים במקומו, ואם תתעקשו ללכוד עכבר בעזרת מלכודת מאולתרת, אתם תבינו מהר מאוד למה אומרים על המכרסם הזה שהוא אינטליגנטי – זה פשוט לא יעבוד. הדרך היחידה לנצח במלחמה נגד המזיקים היא בעזרת מדביר מקצועי שיבצע הדברה בחדרה כמו שצריך – עם שיטות וחומרים ומקצועיים, ולא פחות חשוב, ידע מעשי וניסיון. דרך חברת הדברה סנטר תוכלו להזמין אליכם כבר עכשיו מדביר שכזה, ובמחיר זול ומשתלם.

 

הזמינו הדברה בחדרה בשיטות ירוקות
מחיר הכי זול שתמצאו
מדביר בחדרה לכל המזיקים מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי חדרה והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בחדרה עם מדביר מוסמך

 

אנחנו מתאימים לכם מדביר בחדרה לכל הדברה

אנחנו נחשבים לחברת ההדברה הגדולה ביותר בארץ, כשאנו מרכזים עבורכם את המדבירים המומלצים והטובים ביותר באזורכם, ודואגים לשלוח אליכם את המדביר הנכון לצורך ביצוע כל הדברה מקצועית שנדרשת לכם. לכל אחד מהמדבירים שלנו ישנה התמחות אחרת וניסיון עשיר נגד המזיקים שבהם הוא מתמחה, ואם אתם מחפשים מדביר בחדרה שיסייע לכם להיפטר מהמזיקים במהירות וביעילות, אנחנו הכתובת שלכם. רק ספרו לנו מול איזה מזיק אתם מתמודדים ואנחנו נדאג לפטור אתכם ממנו לצמיתות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  אצלנו תמצאו מומחים לביצוע הדברה ירוקה בחדרה

  בשנים האחרונות יש הרבה יותר מודעות בנוגע לכימיקלים הרעילים שמצויים בחומרי ההדברה השונים, ואנחנו עושים את כל שביכולתנו כדי למנוע חשיפה שלכם אליהם. לכן אנחנו מדריכים את המדבירים שלנו לעסוק בשיטות הדברה ירוקות מתי שזה מתאפשר, והאמת היא שזה אפשרי כמעט בכל מצב – למעט במקרים בודדים. חומרי ההדברה הידידותיים לסביבה שלנו מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ויעילים לא פחות מכימיקלים, ומה שחשוב באמת זה שהם לא מזיקים לבריאותכם בשום צורה.

   

  תוך שעה תוכלו לחזור אחרי ריסוס בית בחדרה

  אם הזמנתם בעבר הרחוק מדביר, סביר להניח שהוא הדריך אתכם לחזור הביתה רק 8 שעות לאחר הריסוס. זאת כמובן למען שמירה על בריאותכם, אך אצלנו זה לא נדרש. חומרי הריסוס שבהם אנו משתמשים הם ברמת רעילות נמוכה מאוד, ותוכלו להיכנס בחזרה לבית אחרי שעה אחת בלבד של שהייה בחוץ. חשוב עם זאת לציין שלמען ביטחון ילדיכם הקטנים שזוחלים על הרצפה וחיות המחמד שלכם, ייתכן כי מדבירים מומלצים בחדרה יציעו לכם להישאר מחוץ לבית למשך זמן רב יותר. זאת מאחר שהם מתהלכים על הרצפה ועלולים לבוא במגע ישיר עם חומרי ההדברה, ומכך מומלץ להימנע.

   

  היתרונות של ההדברה המשולבת: המומלצת ביותר בחדרה

  שיטה ידידותית לסביבה: הגישה הזו מצמצמת את השימוש בכימיקלים ושמה בעדיפות גבוהה טכניקות טבעיות לשליטה על אוכלוסיית המזיקים.

  הדברה מניעתית: כחלק מהשיטה המשולבת נעשה שימוש בטכניקות שמטרתן מניעה, כמו איטום, ניקיון, חיטוי וטיפול באתרי קינון.

  ניטור וזיהוי המזיקים: כדי שהשיטה תצליח חובה לזהות את המזיקים ולנטר את פעילותם, וזאת על מנת שניתן יהיה לפעול כשצריך ולהימנע מכך כאשר זה לא נדרש.

   

  החשיבות של הזמנת מדביר לבדיקה קבועה בבית ובעסק

  זיהוי מוקדם: בדיקה קבועה יכולה לסייע לאתר את המזיקים בזמן, עוד לפני שהם מספיקים להתרבות ולעשות נזקים חמורים. ככל שמזהים את המזיקים מוקדם יותר, ההדברה היא זולה יותר.

  זיהוי אזורים מועדים למזיקים: אפשר לזהות אזורים בבית או בעסק שמצריכים התייחסות מידית, למשל כתמים שמסמלים על אזורים לחים בקירות או סדקים בקירות שמאפשרים חדירת מזיקים.

  פתרונות מותאמים אישית: כשהמדביר מכיר את הבית או את העסק שלכם, ביכולתו לספק לכם פתרונות שמותאמים באופן אישי לצרכים ולתנאים שלכם.

   

  כל עונה והמזיקים שלה – מה מדבירים לאורך השנה?

  אביב וקיץ: חייב להדביר יתושים ונמלים ולוודא שהחצר של הבית לא מהווה עבורם מקום מושלם להתרבות בו, למשל על ידי ייבוש כל מקור של מים עומדים או אדמה לחה.

  סתיו וחורף: מכרסמים עלולים לחדור לביתכם בחיפוש אחר מקום חמים להסתתר בו, לכן חובה לאטום סדקים בקירות ולמנוע את האפשרות שייכנסו דרכם.

   

  הדברת טרמיטים בחדרה בשיטה חדשנית ומתקדמת

  עד לא מזמן, מדבירים היו מחסלים טרמיטים בשיטות שהתבררו כלא יעילות לאורך שנים רבות. הסיבה לכך היא שהם אכן הצליחו למנוע חדירה של המזיקים האלה לבית, אולם קן הטרמיטים המשיך להתקיים תחתיו, ותוך מספר שנים הם חזרו והמשיכו לעשות נזקים. אנחנו לעומת זאת מייעדים כל הדברה בחדרה במקרה שכזה ל-2 מטרות, כשהאחת היא למנוע אפשרות חדירה לביתכם, והאחרת והחשובה אף יותר היא לחסל את המלכה. ברגע שהמלכה מחוסלת, כל הקן מפסיק את פעילותו לצמיתות.

  את זה אנחנו עושים בעזרת החדרת כמות גדולה מאוד של חומר הדברה אל האדמה שמתחת לבית שלכם, כך שהוא יגיע לעומק של 4-5 מטר ויחדור לתוך קן הטרמיטים. זה יהווה חוצץ רעיל בין האדמה לבית שלכם, אותו הטרמיטים לא יוכלו לחצות, והעומק שבו יוחדר החומר מספיק כדי לקטול את המלכה. שימו לב שלא כל מדביר משתמש בשיטה זו, ולא כל מדביר יוכל לספק לכם פתרון ארוך טווח כמו שלנו, כשאנחנו נותנים לכם על הדברת טרמיטים אחריות למשך 5 שנים. המחיר: 400-2,500 ₪.

   

  הדברת פשפש המיטה בחדרה מבלי לרסס את המזרון

  הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שהמדביר ירסס את המשטח שעליו אתם ישנים שעות על גבי שעות מדי לילה, ולמעשה זה אסור בתכלית האיסור. על כן אל תסמכו על חברת הדברה בחדרה שתציע לרסס לכם את המזרון. אז איך בכל זאת ניתן לחסל את פשפשי המיטה שפקדו את המזרן שלכם? אנחנו עושים את זה מבלי לערב כימיקלים כלל, בעזרת קיטור עוצמתי ולוהט בטמפרטורה של 250 מעלות.

  החום מחסל את הטרמיטים תוך פחות משנייה, ולבסוף כל שנותר לעשות זה לשאוב את הגופות שלהם, יחד עם הביצים. כמובן שבסופו של דבר נדרש גם ריסוס לחדר המודבר, אולם הריסוס לעולם לא ייעשה על רהיטים כמו מיטות או ספות – אך ורק על הרצפה כדי למנוע מעבר של הפשפשים לחדרים אחרים. המחיר: החל מ-500 ₪ לחדר.

   

  הדברת מכרסמים בחדרה – תוך שעה לוכדים את כולם

  אם יש דבר שאנחנו גאים בו, זה היכולת שלנו ללכוד עכברים על המקום תוך פחות משעה, כשאנחנו לא נותנים להם שום סיכוי לשרוד או לברוח. איך אנחנו עושים את זה? ראשית אנחנו מחפשים את המכרסמים באזורים שבהם אנחנו יודעים שהם נוטים להסתתר – בדרך כלל במטבח ומאחורי מכשירי חשמל גדולים. אם מצאנו את המכרסם, נלכוד אותו בידיים או בעזרת לוכדן וכאן יסתיים הסיפור. אם לא, הדברת עכברים בחדרה תיעשה במספר שיטות במקביל כדי להגיע לתוצאות מובטחות.

  נציב מלכודות מ-2 סוגים באזורים אסטרטגיים – בנקודות הכניסה של המכרסם לבית וברחבי המטבח. אלו יהיו מלכודות קפיץ שננעלות על המכרסם, וכן מלכודות דבק. למה משתמשים ב-2 סוגי מלכודות? מכיוון שמכרסמים כמו חולדות נחשבים לאינטליגנטיים מאוד, והן יכולות להימנע באופן מודע מכל דבר שלדעתן יהווה להן סכנה. עוד לא נכשלנו בשיטה זו מעולם, וכל הדברת חולדות בחדרה שביצענו כך התבררה כיעילה, והמכרסם נלכד תוך פחות משעה. המחיר: 250-700 ₪.

   

  הדברה בחדרה מחירים ודוגמאות לעבודות קודמות

  כדי להכיר לעומק את המחירים שלנו, אנחנו מציעים לכם להסתכל על מחירון הדברה כאן באתר, ובו תוכלו לראות את כל שירותי ההדברה שאנחנו מציעים ואת טווחי המחירים שאנחנו גובים עליהם. אנחנו מבטיחים לדאוג לכם למחיר זול, והנה לפניכם מספר דוגמאות להדברות שכבר ביצענו בזול בעירכם, כולל פירוט על שיטת ההדברה שנבחרה.

  הדברות שביצענו בעיר תיאור מהלך ההדברה כמה גבינו על כך
  הדברת צרעות בחדרה במזגן חיצוני

  הלקוחות הבחינו בצרעות שנכנסות ויוצאות מצינור המזגן שבחוץ.

  סילקנו את הצרעות, שלמרבה המזל לא הקימו קן בתוך המזגן. מנענו אפשרות שייכנסו שוב בעזרת רשת שהתקנו סביב פתח הצינור. 350 ₪
  ריסוס נגד פרעושים בחדרה בחצר ובבית

  ללקוח היה חתול שהתגרד ללא הפסקה, והווטרינר מצא עליו פרעושים.

  אחרי שריססנו בחצר, הצענו ללקוח לסקור גם את הבית, בו התגלו סימנים לנשלים וצואה של פרעושים. הדברנו גם בתוך הבית. 450 ₪
  ריסוס נגד ג'וקים בחדרה במטבח

  בבית בבניין ישן היו המוני ג'וקים, שהגיעו ככל הנראה מחדר המדרגות.

  הדברנו לא רק את הדירה, אלא גם את הקומה שבה גר הלקוח, מבלי לדרוש על כך תוספת תשלום. 400 ₪
  ריסוס נגד נמלים בחדרה במסעדה

  הנמלים היו בסביבת מכונת הקפה, ולא ניתן היה להדביר בריסוס.

  השתמשנו בפיתיונות ג'ל מורעלים כדי להדביר נמלים מבלי לרסס. תוך יומיים הפסיקו להגיע נמלים למסעדה. 350 ₪
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח