ייעוץ חינם

055-970-5872

לוכד עכברים

לוכד עכברים מעכשיו לעכשיו – מתחייבים ללכידה מוצלחת!

איך מגיעים עכברים לבתים, כיצד לוודא שלא יחזרו, אילו סוגי עכברים אפשר למצוא בישראל, איך מוצאים לוכד עכברים מומלץ, איך לוכדים עכבר במלכודת, כיצד לוכדים עכבר ללא מלכודת, כמה עולה ללכוד עכבר והאם יש על כך אחריות? בהמשך תגלו את התשובות לכל השאלות האלה.

הדבר שחשוב לכם כשאתם מזמינים אליכם הביתה לוכד עכברים זה לא רק שיגבה מחיר זול, אלא גם שיבטיח כי יצליח במשימה. הרי אם הלוכד לא יתפוס את העכבר, למה שתשלמו לו? אצלנו לעולם לא תשלמו על עבודה שלא הושלמה, ואנחנו מתחייבים לתפוס כל עכבר שנמצא בסביבתכם ולסלק אותו מאזורכם. לא רק זה, אלא שאנחנו גם מגיעים אליכם מיד – לא משנה איפה אתם נמצאים בארץ. אנחנו בחברת הדברה סנטר עובדים בפריסה ארצית רחבה, ונשמח לסייע לכם בכל צרה כולל בשבתות ובחגים.

 

הזמינו לוכד עכברים מעכשיו לעכשיו
מחיר הכי זול לכל סוגי הלכידה
לכידת עכברים בבית מחיר מ-300 ש"ח
שימוש בתיבות האכלה ללא סכנה לילדים ובעלים חיים
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

לוכד עכברים מוסמך ומומלץ

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך עכבר נכנס לבית מלכתחילה?

  לעכברים יש שלל דרכים שדרכן הם יכולים להיכנס לתוך הבית – חורים וחריצים בקירות, ברצפות וביסודות הבית, צינורות, רווחים שקיימים סביב החלונות והדלתות ועוד…

  ייתכן אפילו שתראו עכבר באסלה שהגיע דרך הביוב – זה לא דבר נדיר כל כך. בנוסף, עכברים יכולים לטפס על קירות, ולכן הם יכולים לחדור לתוך הבית גם דרך הגג, וביכולתם לחדור דרך חריצים כה קטנים – בעובי של עיפרון.

   

  איך ללכוד עכבר במטבח

   

  איך להרחיק עכברים כך שלא יגיעו עוד?

  הדבר הראשון שצריך להבין בנוגע לעכברים זה שהם לא מגיעים סתם כך – יש משהו שמושך אותם להגיע לסביבתכם, וצריך לטפל במקור הזה ולוודא שלא תהיה סיבה לעכברים להגיע שוב. עכברים בעסק כמו מסעדה למשל מגיעים לרוב בגלל המזון שמצוי במטבח, ולכן צריך לשמור כל פריט מזון בתוך קופסאות אטומות ולא לאפשר לעכברים לכרסם באריזות נייר או קרטון על מנת להגיע אליו.

  סיבה נוספת שבגללה מגיעים עכברים לבית היא נזילה, שלעיתים אתם אפילו לא מודעים אליה. העכברים הרי צריכים גם מים – אפילו אם לא בכמויות גדולות – והם נמשכים לכל מקום שבו יש מים שזמינים עבורם. לכן אחרי שתזמינו חברת הדברה מומלצת, הזמינו גם אינסטלטור או איש איטום כדי לבדוק האם ישנה נזילה באזור מסוים בבית שמצריכה טיפול.

  האם עכברים חוזרים רק בגלל מזון ומים? ממש לא! כל עוד הסביבה שאליה הגיעו מספקת להם מקום מסתור טוב ומוגן, הם יעדיפו לחזור לאותו אזור ולצאת ממנו רק בחיפוש אחר מזון או מים. כך למשל נפוץ מאוד לראות הרבה עכברים בתוך מחסן מבולגן ונטוש או עליית גג שאיש אינו עולה אליה. שם יש לעכברים לא מעט חפצים להסתתר תחתיהם.

   

  סוגי עכברים שאפשר להיתקל בהם בישראל

  בישראל אנחנו נתקלים בעיקר ב-2 סוגים עיקריים של עכברים, והם עכבר השדה והעכבר המצוי. כפי ששמו של הראשון מרמז, את עכבר השדה ניתן למצוא בעיקר בשדות, כשאת המחילות שלו הוא יוצר באדמה. עכבר מצוי לעומת זאת תמצאו בסביבת מגורי האדם, באזורים שבהם יש ערימות אשפה או אפילו בתוך הבית.

  את שני העכברים האלה תראו בעיקר בשעות הלילה, כשבמהלך היום הם מעדיפים להישאר בתוך המחילות שלהם, שם הם נשארים בטוחים מפני טורפים. הטורף העיקרי של עכבר השדה זה נחשים, ואילו הטורף של העכבר המצוי זה ציפורים.

   

  מה לעשות עד שיגיע לוכד העכברים?

  אנחנו נהיה אצלכם תוך שעה כדי ללכוד את העכבר, אך עד שנגיע, זה מה שעליכם לעשות:

  √ הישארו רגועים: אל תילחצו ואל תנסו לדחוק את העכבר לפינה מסוימת. אם יש לכם חיית מחמד שנרגשת מהעכבר, מומלץ שתרחיקו אותה כדי למנוע עימות.

  √ חסמו את היציאות: סגרו דלתות וחלונות כדי למנוע מהעכבר את האפשרות לברוח. אם הוא אכן יברח ולא נוכל למצוא אותו, הוא בוודאות יחזור בשלב כזה או אחר.

  √ חפשו סימנים לאזורי הפעילות שלו: בדקו האם יש כבלים שהעכבר כרסם ברחבי הבית או גללים בתוך ארונות המטבח. כל אלה יעזרו לנו לאתר אותו בקלות רבה יותר.

   

  איך יודעים שמוצאים לוכד עכברים מומלץ?

  פרט ללבקש המלצה מחברים, אילו עוד דרכים יש לכם כדי לוודא שהלוכד שאתם מזמינים אכן נחשב לאחד מומלץ?

  √ ובכן, קריטריון חשוב שעליכם להתייחס אליו הוא המחיר שגובה אותו לוכד עכברים מומלץ. אפילו אם חבר המליץ לכם על לוכד, בצעו השוואת מחירים וודאו שהוא אכן גובה מחירים זולים להדברה ולא כזה שגבוה מזה שמציעים לוכדים אחרים.

  √ דבר נוסף שעליכם לוודא זה שהמדביר עובד עם רישיון שהוענק לו מטעם המשרד להגנת הסביבה. זה יוודא שהמדביר פועל על פי השיטות הנהוגות ללכידת עכברים בארץ ולא ישתמש בחומרים שעלולים להזיק לכם או לסביבתכם בעת ביצוע עבודתו.

  √ דבר אחרון שכדאי לברר – אם זה חשוב לכם – זה שהמדביר אכן מתכוון ללכוד את העכבר ולא לחסל אותו, כפי שנוהגים מדבירים רבים לעשות. חשוב עם זאת לציין שבמקרה של נגיעות גבוהה או אם מדובר בחולדות, לעיתים אין דרך להימנע מחיסול המכרסמים בעזרת פיתיונות רעילים.

   

  לוכד עכברים 24 שעות ביממה – גם בסופ"ש

  √ לעכברים אין יום עבודה שמתחיל ב-8 ונגמר ב-5, וגם לנו לא, כי אנחנו עובדים סביב השעון ללא הפסקה, אפילו בסופי שבוע וערבי חג.

  √ אם מצאתם אצלכם עכבר ואתם מעוניינים להיפטר ממנו, אל תהססו להרים אלינו טלפון – אפילו אם זה באמצע הלילה.

  √ אנחנו נשלח אליכם לוכד עכברים 24 שעות ביממה ללא עיכובים כדי לפתור לכם את הבעיה על המקום.

   

  לכידת עכברים במלכודת – איך זה עובד?

  יש כמה סוגים שונים של מלכודות שאיתן אנו עובדים, ולכל אחת יש יתרונות וחסרונות משלה. הבחירה שלנו במלכודת תלויה בתנאי השטח, בגודל העכבר שצריך ללכוד ובמקום הימצאותו. באופן כללי, מלכודת תהיה הפתרון האחרון שנפנה אליו, כשנעדיף ראשית לנסות לבצע לכידת עכברים ידנית במקום.

  לפניכם פירוט קצר על המלכודות שאיתן אנחנו עובדים והמאפיינים של כל אחת מהן:

  סוגי מלכודות עכברים יתרונות חסרונות
  מלכודת דבק לעכברים

  המלכודת הזו היא מעין משטח שטוח ודביק שניתן להחדיר לאזורים שבהם אין גובה רב המאפשר הצבת מלכודת אחרת. למלכודת יש ריח שמושך את העכברים.

  מחירה של המלכודת זול מאוד ואין צורך לצרף לה פיתיון שימשוך את העכבר. עובדת טוב על עכברים קטנים ולא יעילה במקרה שיש גם חולדות. בנוסף, העכבר אמנם נשאר חי בה, אך לא ניתן לשחרר אותו והוא ימות עליה בייסורים מתוך צמא או רעב.
  מלכודת קפיץ לעכברים

  במלכודת הזו יש אזור שעליו אפשר לשים פיתיון, וברגע שהעכבר מנסה לאכול מהפיתיון הוא מפעיל קפיץ שסוגר את המלכודת על ראשו.

  אם נתפס עכבר במלכודת, הוא ימות תוך רגעים ספורים ויהיה ניתן לפנות את הפגר שלו מבלי לגעת בו כלל, אלא רק במלכודת. מדובר במלכודת לא הומאנית, שכן היא מחסלת את העכבר ולא מותירה אפשרות לשחרר אותו חי בטבע – יש צורך לפנות פגרים.
  מלכודת כלוב לעכברים

  במלכודת הזו יש קרס שעליו ניתן למרוח או להציב פיתיון, וברגע שהעכבר מנסה לאכול מהפיתיון הוא גורם לכך שהדלת של הכלוב תיסגר מאחוריו.

  לכידת עכברים בשיטה זו נחשבת הומאנית, מכיוון שהעכבר נשאר חי וניתן לשחרר אותו בטבע. כשמפנים את העכבר הוא עלול לנשוך, לכן מומלץ לעשות זאת עם כפפות מגן. אם אתם נרתעים, נוכל לפנות את העכבר עם המלכודת עבורכם.
  מלכודת חשמלית לעכברים

  כשהעכבר נכנס לתוך המלכודת הוא סוגר מעגל חשמלי שגורם להלם ולחיסולו.

  העכבר מת תוך רגע וללא ייסורים, ולמלכודת הזו יש אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. אם יש כמה עכברים שמצריכים לכידה, צריך לרוקן את המלכודת מפגרי העכברים שנותרים בה אחת לזמן מה על מנת שלא יירתעו ממנה האחרים.

   

  אז מה בעצם האופציות בלכידת עכברים

  מלכודות קפיץ

  מלכודת קפיץ

   

  מלכודת דבק

  מלכודת דבק

   

  מלכודת כלוב הומאנית

  מלכודת כלוב

   

  תיבת האכלה

  תיבת האכלה

   

  לכידת ידנית של העכבר ביד

  לכידה ידנית

   

  איך לוכד עכברים לוכד עכבר ללא מלכודות?

  מלכודת עוזרת לתפוס את העכבר לאחר מספר שעות, אך אנחנו תמיד מעדיפים להראות לכם תוצאות על המקום ולתפוס את העכבר בידיים.

  אנחנו יכולים לעשות זאת בעזרת ציוד שמגן עלינו מפני נשיכת עכבר, כשלעיתים נתפוס את העכבר עם כפפות ולעיתים עם לוכדן – תלוי במקום הימצאות המכרסם.

  * שימו לב שלא כל לוכד עכברים יודע ומוכן לתפוס עכברים בידיים, אך ברשותנו ניסיון של מעל 15 שנה בתחום ואנחנו לא נרתעים מהמכרסמים האלה.

   

  טיפים לניקיון אחרי לכידת העכברים

  אחרי שלכדנו בהצלחה את העכבר, עוד לא נגמרה העבודה. כעת צריך לנקות את הסביבה כדי לוודא שלא תהיו חשופים למחלות עקב הגללים או השתן של העכבר, וכך עושים את זה:

  1. מזון נגוע: מומלץ להיפטר מכל פריטי המזון שהעכבר אולי כרסם, ובכלל כאלה שלא היו אטומים ונכחו לצד הצואה והשתן שלו. הצוות שלנו יידע אתכם ממה עליכם להיפטר וממה לא.

  2. ניקוי משטחים: כדאי לנקות את המשטחים שהיו נגועים בשתן ובצואה בעזרת אקונומיקה או חומר ניקיון חזק בעל יכולות חיטוי. את הניקיון יש לבצע עם כפפות ומסכה כדי לא לשאוף חלקיקים של צואה.

  3. איטום חריצים: פרט לניקיון, כדאי מאוד גם לאטום את החריצים שדרכם העכבר חדר לבית שלכם. נוכל לאתר אותם ולהדריך אתכם כיצד לעשות זאת, או לבצע זאת בעצמנו בעזרת קצף איטום.

   

  כמה עולה לכידת עכבר ומה משפיע על המחיר?

  * על לכידת עכברים אנחנו גובים מחיר נמוך יותר מאשר על הדברת עכברים עם רעלים, והסיבה לכך היא שהציוד שבו צריך להשתמש הוא זול יותר.

  * לעיתים קרובות גובה לוכד עכברים מחיר שמסתכם ב-300 שקלים בלבד, אם למשל הגיע לבית שבו היה ידוע מה מיקום העכבר והוא הצליח לתפוס אותו בידיים.

  * לעומת זאת יכול גם לגבות על לכידת עכבר בבית מחיר שמגיע ל-650 שקלים, אם למשל הוא היה צריך לפזר מספר מלכודות חשמליות ברחבי האזור הנגוע בעכברים.

   

  האם יש אחריות על לכידת עכברים?

  באופן כללי לא ניתן לתת אחריות על לכידה של מכרסמים, מכיוון שאנחנו לא אחראיים לתנאים שיסייעו לחזרתם, וזה משתנה שתלוי בעיקר בכם.

  עם זאת לוכד עכברים מטעמנו יוכל לתת לכם לעיתים אחריות לתקופה של עד חודש, אך כאמור – לא תמיד. הכול תלוי במקרה הספציפי שלכם, ותוכלו לברר זאת מולנו כבר במעמד השיחה הטלפונית, בה תקבלו גם את הצעת המחיר לשירותי הדברה דרכנו.

   

  שאלות ותשובות לפני שתזמינו לכידת עכבר בבית

  באילו סוגי מלכודות משתמש לוכד עכברים?

  מלכודת חשמלית, מלכודת קפיץ או מלכודת כלוב שמאפשרת להשאיר את העכבר בחיים (ולשחרר אותו במקום רחוק מכם).

  לפי מה נקבע המחיר של לכידת עכברים?

  לפי מספר העכברים ולפי המקומות שבהם הם מתחבאים.

  איפה עלולים להתחבא עכברים?

  בארונות המטבח, מאחורי המקרר, בתוך סדקים בקירות, מאחורי מכונת הכביסה, בעליית גג, במחסן ובתעלות המזגן.

  האם לוכד עכברים מגיע גם בשעות הערב?

  בהחלט – אנחנו זמינים 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח