ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בירושלים

הדברה בירושלים – מרכזים לכם את כל סוגי ההדברות במקום אחד

למה חשוב לחפש מדביר עם רישיון בירושלים לפני שמזמינים הדברה, האם כל הדברה מצריכה שימוש ברעלים, האם להדברה בריסוס יש ריח לוואי, איך מדבירים טרמיטים, פשפשים ושאר מזיקים וכמה עולה הדברה בירושלים? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות!

איפה מוצאים מדביר מומלץ שיודע לטפל כמו שצריך בנמלים, יתושים, ג'וקים, פרעושים, פשפשים, טרמיטים או צרעות? האם כל מדביר מכיר את כל סוגי המזיקים ויודע כיצד לטפל בהם כמו שצריך? התשובה היא לא, כי לכל מדביר יש ניסיון אחר, וצריך למצוא את האחד שמתמחה בסוג ההדברה שנדרשת לכם. רק אצלנו בחברת הדברה סנטר תוכלו למצוא את המדביר שאתם מחפשים לצורך כל סוג של הדברה בירושלים. אתם מספרים לנו עם איזה מזיק אתם מתמודדים ואנחנו נשלח אליכם את המדביר שידע כיצד לחסל אותו באופן מוחלט. לא יודעים באיזה מזיק מדובר? שלחו לנו תמונה בוואטסאפ ואנחנו נזהה אותו בשבילכם! הרימו אלינו טלפון עוד היום ואנחנו כבר נהיה בדרך אליכם.

 

הזמינו הדברה בירושלים בשיטות ירוקות
מחיר הכי זול – בהתחייבות
מדביר בירושלים נגד חרקים מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי ירושלים והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בירושלים במחיר זול

מדביר בירושלים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה

איך אתם יודעים שהמדביר שמגיע אליכם אכן מדביר מקצועי? בקשו לראות את תעודת ההדברה שלו. לא כל אחד שמתהדר בהיותו מדביר מוסמך סוחב איתו תעודת הדברה, שמעידה על כך שהוא אכן עבר את ההכשרה המתאימה לכך. למה כל כך חשוב לוודא את זה? מכיוון שאם תזמינו מדביר בירושלים שאינו עבר הסמכה מהמשרד להגנת הסביבה, לא תדעו עם אילו חומרים הוא ידביר ומה רמת הסכנה שבה יציב את בריאותכם. לא רק זה, אלא שלא מובטח לכם שבאמת תיפטרו מהמזיקים, וסביר להניח שהעבודה לא תיעשה כמו שצריך. אפילו אם מחירים להדברה ייראו לכם זולים ומשתלמים, ודאו שיש למדביר תעודה בתוקף.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה ירוקה בירושלים – לא תמיד צריך להשתמש ברעל

  המטרה שלנו היא להדביר את המזיקים – לא אתכם – ולכן אנחנו תמיד נעדיף להדביר בשיטות שבטוחות כמה שיותר לכם, לחיות המחמד שלכם ולסביבתכם. יש לא מעט חומרי הדברה טבעיים שבעזרתם ניתן להשיג את המטרה הזו, ואנחנו מנצלים את כולם כדי להדביר אצלכם בשיטות בטוחות וירוקות. הדברה בירושלים בשיטה אורגנית או ביולוגית גם לאו דווקא עולה יותר, ואם זה חשוב לכם, ציינו זאת בפנינו ואנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי להדביר אצלכם בשיטה ירוקה ובטוחה.

   

  ריסוס בית בירושלים ללא ריח

  לפעמים אין דרך לברוח משימוש ברעלים לצורך השמדת המזיקים. אך האם זה אומר שאתם צריכים לסבול מריח רע בביתכם? ממש לא! רק אנחנו מדבירים בירושלים עם חומרי הדברה ללא ריח לוואי, ותצטרכו לשהות מחוץ לבית רק למשך שעה אחת לאחר ההדברה. עם זאת שימו לב – אם יש לכם ילדים קטנים שזוחלים על הרצפה או חיות מחמד, ייתכן שתצטרכו לחכות קצת זמן מעבר לזה – לפחות שעתיים ולעיתים אף יותר. המדבירים שלנו ידעו להדריך אתכם בנוגע למשך הזמן שתצטרכו לשהות מחוץ לבית, בהתאם לסוג ההדברה שיידרשו לעשות.

   

  הדברת טרמיטים בירושלים בשיטה המתקדמת ביותר

  טרמיט הוא יצור נורא שעלול לזרוע הרס רב, אך אל דאגה, כי אנחנו יודעים כיצד להתמודד איתו כמו שצריך. אמנם לעיתים קרובות ניתן להשתמש בפתרונות זולים כמו ג'ל פיתיון, אך האם פתרונות שכאלה עוזרים למשך זמן רב? התשובה היא לא. הדרך הטובה והיעילה ביותר להדביר את הטרמיטים לחלוטין היא להזמין חברת הדברה מקצועית ולחסל את כל הקן שלהם בבת אחת, שנמצא עמוק מתחת לאדמה.

  את זה אנחנו עושים על ידי קדיחת חורים בין הרצפות והחדרת כמות עצומה של חומר הדברה בלחץ חזק אל האדמה שמתחת לבית. שיטה זו נבדקה והוכחה כיעילה ביותר נגד טרמיטים, ואנחנו מספקים לכם על הדברה בירושלים באמצעותה אחריות ל-5 שנים – עד כדי כך אנחנו בטוחים שנפתור אתכם מהצרה הזו. והמחיר? בסביבות 1,500-2,500 ₪. לא תמצאו מחיר זול יותר מזה!

   

  הדברת פשפש המיטה בירושלים מחירים מיוחדים

  פשפשי מיטה הם לא מזיקים שזול להדביר. צריך לבצע נגדם מספר רב של פעולות הדברה, הכוללות שימוש בקיטור וחום גבוה, שאיבה עוצמתית וריסוס. כל התהליך הזה אורך זמן רב ומצריך הרבה מאוד מאמצים, שכן צריך להפשיט את כל החדר המודבר ולבחון ולהדביר בו כל פינה קטנה. על כל חדר שצריך להדביר יש להשקיע כשעתיים עד שלוש שעות של עבודה.

  ובכל זאת, אנחנו חברת הדברה בירושלים שדואגת לכם למחיר זול, הוגן ומשתלם – החל מ-500 ₪ לחדר. המחיר המקסימלי שאנחנו מציעים להדברת פשפשים הוא 1,200 שקלים לחדר, אולם ככל שכמות החדרים עולה, כך המחיר להדברה יורד. כך למשל אם נמצאו פשפשי מיטה בכמה חדרים בבית מלון, דרכנו תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר להדברת מספר רב של חדרים!

   

  הדברה בירושלים מחירים ודוגמאות מעבודות שביצענו

  במחירון ההדברה שלנו תוכלו להיחשף לטווחי המחירים שאנו מציעים לכל סוג של הדברה. אך למה שלא ניתן לכם כמה דוגמאות קונקרטיות מעבודות שביצענו לאחרונה בעיר ושיראו לכם בדיוק למה אתם יכולים לצפות? הנה כמה דוגמאות בולטות להדברות שביצענו במחיר משתלם ללקוחות שיצאו מרוצים.

  מזיקים שהדברנו בירושלים איך הדברנו את המזיקים מה הייתה הצעת המחיר?
  הדברת צרעות בירושלים בגינה ביתית

  הלקוח התלונן על צרעות שמגיעות כל יום לחצר ולא ידע מה מקורן.

  מצאנו את הקן של הצרעות על מבנה שהיה ממוקם ליד ביתו של הלקוח – הדברנו את הקן וסילקנו אותו מהאזור. 400 ₪
  הדברת נמלים במסעדה בירושלים

  הנמלים חדרו דרך אחד החלונות למסעדה, כשהקן שלהם נמצא מחוץ למסעדה.

  הדברנו את האזור שמסביב למסעדה והצבנו פיתיונות ג'ל בחלון שדרכו נכנסו הנמלים.  הנמלים הפסיקו להגיע כבר באותו יום. 350 ₪
  הדברת תיקנים בבית קפה בירושלים

  הלקוח סיפר שניסה להיפטר מהתיקנים עם ג'ל פיתיון שהציב באופן עצמאי, אולם לא זכה להצלחה.

  התיקנים שהתגלו היו תיקנים אמריקאים, נגדם נדרש ריסוס. ביצענו ריסוס נגד ג'וקים בירושלים באופן מידי ללא דיחוי. 350 ₪
  הדברת יתושים בגן אירועים

  הלקוח התלונן על יתושים הציפו את גן האירועים בחודשי הקיץ.

  התגלה שבריכת נוי בגן האירועים הייתה כר פורה של זחלי יתושים. הדברנו אותה בעזרת הדברה ביולוגית עם B.T.I, וכן את היתושים הבוגרים בעזרת ריסוס ייסודי. 500 ₪
  הדברת עכברים בירושלים במטבח

  הלקוח סיפר שבוקר אחד התעורר וראה שקית לחם עם קרע ולידה מה שנראה כמו גללים – וחשד בעכבר.

  אכן נמצא עכבר במטבח – מאחורי המקרר. תפסנו אותו על המקום בלי שום בעיה. 250 ₪
  הדברת פרעושים בחצר אחורית בירושלים

  הלקוח היה בעלים של כלב שסבל מפרעושים ודרש להדביר את החצר.

  עשינו ריסוס נגד פרעושים בירושלים במחיר זול ומשתלם. 300 ₪
  הדברת חולדות בירושלים במחסן

  הלקוח סיפר שפתח מחסן ישן שהיה בבעלותו, אולם לא השתמש בו מזה זמן רב, וראה שם המוני חולדות.

  לא יכולנו ללכוד את כל החולדות שנמצאו, לכן הצבנו תיבת האכלה עם רעלים, שסייעו לחסל את כל המכרסמים תוך יומיים. 400 ₪
  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי