ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בכפר סבא

הדברה בכפר סבא והתגברות על מזיקים במהירות וביעילות

חדירת מזיקים לתוך בתים או מבנים עסקיים היא בעיה שחשוב לפתור כבר בשלבים הראשונים שלה. בעיות כאלה לא נעלמות, ואם לא מטפלים בהן בזמן, הן גם מתפשטות. הדברה בכפר סבא שמבוצעת בצורה מקצועית עשויה לפתור את הבעיה או להביא לכל הפחות הקלה משמעותית.

המדבירים של הדברה סנטר מתמחים בהדברה של כל סוגי המזיקים ומטפלים בהם בשיטות ירוקות ובטוחות. למה חשוב להדביר מזיקים בהקדם האפשרי? אילו פעולות נלוות חשוב לבצע כדי להשלים את האפקט של ההדברה? מה היתרונות של הדברה ירוקה? למה חשוב שמי שמבצע את ההדברה יהיה מדביר מקצועי? לפניכם נמצאות כל התשובות.

 

הזמינו מדבירים בכפר סבא להדברת מזיקים
מחיר הוגן לכל כיס
הדברה בכפר סבא בשיטה ירוקה מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס לדירה בכפר סבא מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בכפר סבא עם מדביר מוסמך

 

למה חשוב לבצע הדברה בכפר סבא בהקדם האפשרי?

בני האדם חיים בסמיכות למזיקים שונים כבר משחר ההיסטוריה. אחד הדברים שלעולם אינם משתנים הוא העובדה שבמקום שבו נמצאים מזיקים הם לא נעלמים מעצמם וחשוב להרחיק ולהדביר אותם בצורה יזומה. ביצוע הדברה בכפר סבא עשוי לפתור את הבעיה במרבית המקרים. לפעמים יש צורך לחזור על ההדברה על מנת למנוע את הישנות הבעיה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  למה חשוב להזמין מדביר בכפר סבא עם ניסיון?

  * למרות שיש היום חומרי הדברה יעילים, חשוב להבין שיש פעולות נוספות שעשויות לשמר ולהעצים את התוצאות.

  * כאשר מדביר בכפר סבא מבצע עבודה, היא מלווה בדרך כלל בהצעות מעשיות לדיירים ולבעלי הבית. עם ההצעות האלה ניתן למנות ביצוע ניקיון יסודי בבית או בחצר, סתימת פתחי ביוב, תיקונים בצנרת ישנה ועוד.

  * חברת הדברה בכפר סבא מעסיקה מדבירים מיומנים ומנוסים המכירים את מגוון האמצעים והחומרים ויבחרו עבורכם את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

   

  הדברת קן צרעות בחצר בית פרטי בכפר סבא

  ריסוס קן צרעות בכפר סבא

   

  הדברה ירוקה בכפר סבא והימנעות משימוש בחומרים מסוכנים לסביבה

  בעשורים האחרונים חלו שינויים משמעותיים בהתייחסויות של הרשויות ושל האזרח הממוצע לשיטות הדברה. מי שמזמין הדברה לבית המגורים או למבנה מסחרי, מדבר מראש על הצורך בביצוע הדברה בשיטות ירוקות. מדבירים בכפר סבא מכירים הן את השיטות השונות והן את מגוון החומרים המעניקים תוצאות מצוינות ומצד שני הפגיעה שלהם בסביבה היא מזערית.

   

  ריסוס בית בכפר סבא נגד מגוון רחב של מזיקים

  אחת משיטות ההדברה היותר נפוצות היא ריסוס. במקרים שבהם המזיקים התפשטו בכל הבית, יש צורך לבצע פעולת ריסוס מקיפה. הריסוס יכול להתאים עבור מגוון רחב של מזיקים כמו פרעושים, נמלים, ג'וקים, פשפשים, זבובים ועוד. עם זאת, יש לנקוט תמיד בפעולות משלימות, שכרוכות בדרך כלל בניקיון יסודי וכן בסתימת פתחים וחריצים שונים כדי למנוע מהמזיקים לחזור לתוך המבנה.

   

  הדברת טרמיטים בכפר סבא והחשיבות שלה

  * הטרמיטים נמנים עם המזיקים המסוכנים ביותר. הדבר נכון תמיד, ונכון שבעתיים במבנים מעץ או שחלקים גדולים מהם עשויים עץ או מכילים חלקי עץ.

  * לרוב, הטרמיטים מגיעים לתוך הבית בתוך רהיטים שלא טופלו כהלכה. לעיתים קורה שיש קן טרמיטים ליד הבית, ואז מתעורר גם הצורך להשמיד את הקן באמצעים מקצועיים.

  * באופן עקרוני, הדברה של טרמיטים יכולה להצליח רק אם מגיעים לקן שלהם ורק אם מזמינים שירותי הדברה מקצועיים שיעזרו להשמיד את כל אוכלוסיית הטרמיטים בתוך הקן בצורה יסודית.

   

  איך מדביר בכפר סבא מבצע הדברת מכרסמים?

  √ נוסף על החרקים ועל המזיקים השונים אפשר למנות את המכרסמים עם המזיקים המשמעותיים ביותר.

  √ הדברת עכברים בכפר סבא דורשת מיומנות, ניסיון וידע מעמיק על ההרגלים של כל סוגי המכרסמים. המדביר מזהה תחילה את מסלול התנועה של המכרסם ורק לאחר מכן מפזר מלכודות באופן שיביא ללכידה מהירה שלו.

  √ גם הדברת חולדות בכפר סבא מתבצעת באותה השיטה. חשוב להדגיש כי רוב המדבירים מעדיפים לבצע הרחקה של מכרסמים ולאו דווקא להרוג אותם.

   

  טיפול בחולדות

   

  הדברת פשפש המיטה בכפר סבא ומציאת פתרון לבעיה מגרדת

  אחד המזיקים היותר מטרידים שאפשר להעלות על הדעת הוא פשפש המיטה:

  * מדובר במזיק טורדני במיוחד שעלול להטריד את מנוחתם של כל הדיירים בבית ובכלל זה חיות המחמד.

  * ביצוע הדברה של פשפשים כולל ריסוס בכל מקום שבו הם נמצאים, שימוש בקיטור חם ושואב עוצמתי.

  * באותה המידה ריסוס נגד פרעושים משיג תוצאות טובות, אבל גם כאן התנאי הוא ביצוע פעולות משלימות כדוגמת טיפול בחיות המחמד.

   

  הדברה בכפר סבא מחירים זולים והוגנים

  * מגוון הסוגים של מזיקים שעלולים לתקוף את הבית הוא גדול. מזג האוויר בישראל הוא נוח ומאפשר למינים שונים של מזיקים להתפתח. יחד עם זאת, שמירה על ניקיון סביבתי ותחזוקה טובה של הבית והגינה יכולה לצמצם את האפשרות של מזיקים לחדור לתוך הבית.

  * מדביר אמין גובה עבור הדברה בכפר סבא מחירים שנגזרים מרמת התחכום הנדרשת בעבודה. כשנתקלים במזיק שמשפיע על הדיירים ופוגע בהם, חשוב להזמין חברת הדברה מקצועית לביצוע העבודה.

  * אפשר לנסות לבצע הדברה באופן עצמאי אבל הניסיון מלמד שבדרך כלל זה לא ממש מצליח. בסיכומו של עניין, הרבה יותר זול ונוח להיפטר מהמזיקים פעם אחת ולתמיד ולא להתמודד איתם שוב ושוב אחרי הדברה לא מוצלחת.

  להלן טבלת עבודות שבוצעו על ידי מדבירים מקצועיים מטעמנו:

  מה מדבירים איפה בוצעה העבודה סוג עבודה שבוצע אופן הביצוע עלות העבודה
  הדברת נמלים בדירת קרקע דירת קרקע בבית דו קומתי מצאנו את נקודת הכניסה לבית ואת הקן שנמצא סמוך לקיר החיצוני לפי מסלול ההליכה של הנמלים המדביר הצליח למצוא את הקן. המדביר הניח ג'ל בסביבות הקן. הוא חזר על הפעולה פעם נוספת אחרי יומיים. 400 ₪
  הדברת טרמיטים ברהיטים בית חד קומתי באזור כפרי זיהוי קן טרמיטים וביצוע הדברה מקצועית בבית וגם בקן המדביר זיהה טרמיטים במקומות רבים ובתוך רהיטים בבית. בנוסף זוהה גם קן טרמיטים גדול ליד הבית. המדביר פיזר ג'ל בסביבת הקן וכן הכניס חומר הדברה בשיטות מתקדמות לתוך הקן. אחרי מהפר ימים חל שיפור במצב והקן הודבר. 500 ₪ להדברת טרמיטים גם בבית וגם בקן
  הדברת פשפשים בווילה וילה במושב טיפול בפשפשים בווילה המדביר ביצע שאיבה וריסוס בכל הבית. לאחר מכן בוצע טיפול באמצעות קיטור להשלמת העבודה ולהבטחת ההצלחה של ההדברה. המדביר חזר על הטיפול בקיטור ועל השאיבה פעמיים. כמו כן המדביר המליץ לדיירים לבצע הדברת פשפשים בכל פעם שקונים מזרן חדש. 4,500 ₪
  הדברת קרציוני עופות בבית דירת 3 חדרים המדביר הבין שמקור הקרציונים בקן של יונים ליד החלון. הקרציונים התפשטו לחדרים נוספים בבית בוצעה הדברה באמצעות ריסוס בשני חדרים. בנוסף, המדביר פיזר חומרים שימנעו התפתחות וגדילה של קרציונים גם בהמשך. המדביר המליץ לדיירים לבצע הרחקת יונים 600 ₪ 
  הדברת צרעות בכפר סבא בגינה בית צמוד קרקע בבניין שלוש קומות ישן זיהוי קן צרעות בגינה צמוד לאחד העצים המדביר הגיע בשעה שהצרעות חזרו לקן והתיז עליו חומר דביק שמונע מהצרעות לצאת. לאחר מכן בוצעה הרחקה של הקן והמדביר השמיד אותו. 250 ₪ 
  ריסוס נגד ג'וקים בכפר סבא בבניין ישן דירה במבנה ישן עם חצר לא מטופחת זוהו תיקנים אמריקאים וגם סוגים אחרים של תיקנים בכל המבנה בוצעה הדברת תיקנים בבית. בנוסף, המדביר המליץ לבצע הדברה בכל הבניין בהקדם האפשרי, אחרת המקקים יחזרו לתוך הבית בתוך זמן קצר. 250 ₪ 

   

  הדברה לעסק: למה זה חשוב כל כך?

  המוניטין של העסק: מזיקים יכולים להכתים את שם העסק שלכם ולמנוע מלקוחות להגיע אליכם.

  תברואה: אם מדובר בעסק לממכר מזון, על אחת כמה וכמה חייב להדביר מזיקים שעלולים לסכן את בריאות הלקוחות.

  שלוות העובדים: גם לעובדים שלכם מגיע ליהנות ממקום עבודה נקי ממזיקים.

  שמירה על מבנה בטיחותי: מזיקים כמו טרמיטים עלולים לגרום לנזקים שמסכנים את שלמות המבנה.

   

  איך לשמור על הילדים מוגנים בעת ההדברה?

  1. מומלץ לשהות עם הילדים מחוץ לבית למשך 6 שעות לאחר ההדברה.

  2. מנעו מילדים סקרנים לנסות להתעסק בתיבות האכלה עם פיתיונות רעילים – על אף שהם בטוחים.

  3. אחסנו את כל הצעצועים של הילדים במקום מוגן במהלך ריסוס הבית.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח