הדברת ברחשים

צור קשר

תוכן עניינים

הדברת ברחשים בבית ובגינה במחיר שווה לכל כיס

ברחשים הם חרקים קטנים ודו כנפיים המצויים בעיקר באזורים לחים ובסביבות עם מים. רוב המינים של הברחשים ניזונים מדם פונדקאי לכן הם מהווים מטרד קשה, ויש סוגים של ברחשים העלולים להפיץ ולהעביר מחלות וזיהומים. לכן, אם אתם סובלים מהמפגע עליכם להזמין הדברת ברחשים מחברה מקצועית ואמינה.

כדאי לדעת כי מינים שונים של ברחשים עוקצים, כאשר בדרך כלל רק הנקבות עוקצות. העקיצה של נקבות הברחשים נחשבת למטרד בקרב בני אדם, היא גורמת לחבורה קטנה על העור המלווה בתחושת גירוד, לעיתים סובלים מאלרגיה. איך להבריח ברחשים וכיצד מדביר יכול לסייע לכם? המשיכו לקרוא!

✔️ הזמינו הדברת ברחשים בבית או בגינה
✔️ מתחייבים למחיר הכי זול!
✔️ הרחקת ברחשים בשיטת הדברה ירוקה
✔️ ריסוס נגד ברחשים בבית, בגינה ובעסק
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
050-211-5656

הדברת ברחשים מעופפים בבית

איך מדבירים ברחשים בבית ובגינה?

יש שיטות שונות של הדברה נגד ברחשים, למשל מלכודות דבק ייעודיות, ריסוס עם חומר קוטל ברחשים, אבוקות, נרות ציטרונלה והתקנת רשתות על הפתחים השונים בבית או בעסק. מעבר להדברה יש לנקוט באמצעי מניעה כמו התקנת רשתות, ייבוש שלוליות ומקורות מים עומדים בגינה ובאזור המגורים. כאשר רוצים לשבת בחצר בלי לסבול מעקיצות ומלהקות עצומות של ברחשים כדאי לכבות אורות מיותרים ולהדליק אבוקה או נר המיועדים להרחקת הברחשים.

ניתן לבצע הדברת ברחשים יעילה ואפקטיבית בעזרת חברת הדברה מקצועית אך כדי להתמודד נכון עם המפגע המטריד חשוב לבצע פעולות מניעה כמו ייבוש מקורות מים בסביבת הבית, ייבוש אזורים לחים בתוך המבנה, התקנת רשתות נגד ברחשים וזבובים, ריסוס ממוקד באזור המחיה של הברחשים ופיזור מלכודות דבק ואמצעים נוספים.

 

למה חשוב להזמין ריסוס נגד ברחשים על ידי מדביר?

כאשר סובלים מברחשים בבית ובגינה אפשר לטפל במפגע באמצעות תרסיסים שונים ופיזור מדבקות נגד ברחשים מיוחדות ללכידת ולהשמדת החרקים. זהו פתרון מיידי ולטווח הקצר בלבד, כדי לשבת בגינה בלי לסבול מהחרקים המציקים אפשר להדליק אבוקה או נר מיוחד, וכדאי גם לסגור את האור בחוץ מאחר והברחשים נמשכים לאור חזק.

כדי לטפל בבעיה באופן יסודי חשוב להזמין ריסוס נגד ברחשים מחברת הדברה מוכרת ואמינה. המדביר המוסמך משתמש בחומרים חזקים ורעילים המאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. ריסוס נגד ברחשים בגינה יתבצע תוך התחשבות בצמחייה הנמצאת בסביבה ושמירה עליה.

חשוב לזכור כי פעולות ההדברה נעשות עם חומרים רעילים המסוכנים לסביבה, לכן אם יש מקור מים בחצר, למשל בריכת שחייה, בריכת נוי וכדומה, לפני שמתחילים לבצע ריסוס ברחשים יש לעדכן מראש את המדביר כדי שהוא יבחר בחומרים מתאימים.

 

הרחקת ברחשים בגינה ובבית או הדברה נגד ברחשים – מה מומלץ?

חברה הדברה מומלצת מציעה ללקוחותיה מספר פתרונות יעילים נגד מכת ברחשים. איך מרחיקים ברחשים מהבית? שתי השיטות העיקריות הן הרחקה והדברה.

מדביר יכול להציע הרחקת ברחשים בגינה או בבית באמצעות התקנת רשתות מיוחדות, אלו רשתות בצפיפות גבוהה יותר בהשוואה לרשתות נגד יתושים. כמו כן, ניתן להרחיק את הברחשים באמצעות הפעלת המזגן על קור, הברחשים אוהבים סביבה חמה ולחה לכן הם יחפשו מקום אחר. כמו כן, כאשר יושבים בחוץ וענני ברחשים תוקפים אתכם אפשר להדליק נר או אבוקה.

הדברת ברחשים מבוססת על ריסוס ומלכודות, יש חומרים המביאים לתוצאות טובות כמו בטא סיפלוטרין ואימידאקלופריד, מיקור אמולסיה ועוד.

 

דרכי טיפול למניעת ברחשים בבית

כאשר הטמפרטורות בחוץ עולות ויש מקורות מים זמינים, הברחשים מתרבים במהירות וגורמים למטרד משמעותי. טיפול בברחשים בבית יכול להיעשות בשיטות עשה זאת בעצמך או על ידי מדביר מוסמך. הפתרון המיידי מתאים לזמן קצר בלבד ויש תכשירי ריסוס שאפשר לקנות בכל מכולת, סופר וטמבוריה, אך חשוב ליישם גם פתרונות למניעת הופעת האורחים הלא רצויים בבית ובחצר.

בקיץ הישראלי החם והלח אפשר למצוא ברחשים קטנים בבית או בדירה, למרות שיש רשתות נגד יתושים. הברחשים זעירים ומסוגלים לעבור דרך הרשת, לכן כדאי להחליף לרשתות צפופות יותר המונעות מהברחשים להיכנס לבית.

בנוסף, כדי להימנע מהסבל הרב בגלל ברחשים בבית חשוב לשמור על ניקיון יסודי, לייבש חללים לחים, לכסות את הבריכה בחצר או במרפסת, לכבות את האור החזק, לקרר היטב את הבית ולהתקין רשתות מתאימות נגד החרקים הזעירים.

 

מה לעשות אם יש ברחשים בגינה?

הברחשים נהנים מתנאי מחיה נוחים בגינות הנוי הפרטיות והציבוריות, הם מוצאים בקלות מקורות מים בסביבת המגורים ומתרבים במהירות. איך להיפטר מברחשים בגינה? כאשר אתם מגלים להקות ברחשים בחצר כדאי לסגור את האור בחוץ, להדליק אבוקה, לייבש מקורות מים וחפצים רטובים, אפשר גם לפזר עציצים עם צמחים הידועים כמונעי ברחשים.

הפתרון המומלץ הוא להזמין הדברה מקצועית נגד ברחשים בגינה, עם זאת חשוב לבחור חברה הדברה אמינה המתמחה בפתרונות נגד ברחשים ויש לוודא כי החברה משתמשת רק בחומרים איכותיים ובטיחותיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

 

מה לעשות נגד ברחשים מעופפים?

הברחשים הם חרקים מעופפים המגיעים לישראל בנחילי ענק, הם מתרבים במהירות באזורים לחים ובסביבות עם מקורות מים עומדים, לכן חשוב לדעת איך מרחיקים ברחשים מעופפים ומונעים מהם להתרבות בסביבת המגורים.

רבים בישראל מזמינים הדברה נגד ברחשים מעופפים בבית, בדרך כלל לאחר ניסיון להדביר את החרקים לבד. מעבר לריסוס חומרי הדברה יש למנוע מהברחשים לחזור לבית, לכן יש להשלים את העבודה עם החלפת רשתות, ייבוש ופיזור מלכודות.

 

מה לעשות אם יש מכת ברחשים בבית או בגינה?

רבים שואלים איך להעיף ברחשים ומה לעשות נגדם. אם אתם סובלים ממכת ברחשים בגינה או בבית כדאי לשלב בין ריסוס על ידי מדביר מוסמך לבין אמצעים פשוטים אך יעילים המונעים מהם לחזור לבית ולגינה.

פתרון לברחשים יכול להיות ריסוס, מדבקות, מלכודות ואבוקות שונות, אך כדאי לקבל ייעוץ מקצועי כדי להבטיח שהפתרון מתאים לבעיה.

רוצים לדעת מה עושים נגד ברחשים במטבח, בסלון ובחדרי השינה? הפתרון היעיל ביותר הוא התקנת רשתות, קירור החדר ובהתאם לצורך ריסוס.

בגינה כדאי לפזר מלכודות נגד ברחשים, לרסס בחומרים הנמצאים בפיקוח ומאושרים לשימוש, להדליק נרות ואבוקות, לסגור אורות, לייבש שלוליות, צעצועים רטובים של הילדים, רהיטים וחפצים נוספים, ובהתאם לצורך להזמין שירותי הדברה.

לסיכום, מכת ברחשים בבית ובגינה היא תופעה נפוצה בישראל, למדביר מקצועי יש פתרונות טובים להדברת החרקים המטרידים.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים