ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת רימות

הדברת רימות עם 100% הצלחה!

אם עצם המילה "רימה" מעבירה בכם צמרמורת, כנראה שאתם בחברה טובה. התפשטות של הזחלים החלקים והלבנבנים בבית מעוררת בדיירים רבים גועל ואי נוחות. חודשי הקיץ הם תקופה פוטנציאלית להתפשטות התופעה. כדי להיפטר מהמפגע התברואתי במהירות וביעילות, צוות הדברה סנטר מזמין אתכם להיעזר בשירותי הדברת רימות שיספקו לכם מענה מקצועי. 

 

הזמינו הדברת רימות בבית או בגינה
הדברת תולעים לבנות בבית מחיר מ-200 ש"ח
הרחקת תולעי רימה בשיטות ירוקות
ריסוס נגד רימות בבית, בגינה ובעסק
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת רימות


מה החשיבות של הדברת רימות זבובים?

רימות הן בעצם שלב הזחל של חרקים רבים המצויים באזורי מגורים. לרוב, רימות בסביבות עירוניות יהיו של זבוב הבית. הרימות בעלות מבנה גוף שמנמן ובצבע לבן או אפרפר. במהלך חודשי הקיץ, נמשכים הזבובים למצבורי אשפה שמתחממים בשמש ומפיצה ריח רע. לכן המוקדים המרכזיים בהם לרוב יבחר זבוב הבית להטיל ביצים יהיו פחי האשפה או באזורים בהם קיימות הפרשות בעלי חיים. בכל סבב הטלה, עשויות להתווסף עד כ-150 ביצים מהן יבקעו רימות חדשות. למרות שאין עדויות ממשיות לסיכון בריאותי שנגרם מרימות זבובים, חשוב לטפל במפגע במהרה ולהיעזר בשירותי הדברת רימות משתי סיבות עיקריות:

1. ראשית, מדובר במפגע אסתטי שעשוי להפוך את השימוש במטבח, במזווה ובאזורים אחרים בבית לבלתי נסבל. 

2. שנית, רימות לא נשארות רימות. כל אחת מהן תתפתח בסופו של דבר לזבוב בוגר שמגיע אל מקורות המזון שלנו ומפיץ מחלות.

כדי לחדד את הדברים – הזבובים שיוצא לכם לראות מעופפים בחדרי הבית, מהווים רק כחמישית מאוכלוסיית הזבובים המלאה בבית שלכם. כל השאר, חיים כרימות. מכיוון שמרימות קל בהרבה להיפטר, חשוב לייעד פתרון במהירות לפני שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם מכת זבובים בבית.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון הדברה תקף, הם בעלי ניסיון נרחב בתחום ההדברה ועברו הכשרה מקיפה כדי לספק לכם פתרונות מתקדמים לטיפול במפגעי מזיקים. כל החומרים בהם נעשה שימוש מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כדי לאפשר לכם ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מבצעים הדברות 24 שעות ביממה לכל מפגע עם מחירים הוגנים ושירות אדיב.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך להרוג רימות זבובים באופן יעיל?

  רוב שירותי ההדברה יוכלו לטפל בהתפשטות חרקים נפוצים, אבל כדי לספק מענה לבעיה ייחודית כמו רימות זבובים, חשוב להיעזר במומחים שיודעים איך להרוג רימות זבובים. כשזה מגיע לרימות זבובים, חשוב שנפעל במהירות. מהרגע שבוקעות הרימות, יש לנו חלון הזדמנויות של שבוע-שלושה שבועות לפני שהרימות יתפתחו לזבובים. בשלב הראשוני ביותר, לפני שנחליט איך להרוג רימות ולמנוע מהתופעה לחזור, חשוב שנבצע כמה צעדים שיאפשרו להדברה להיות יעילה יותר ותימנע התפשטות חדשה. 

  חשוב לוודא כי אין מקורות רטיבות בסביבת הבית. שלוליות, הצטברות נוזלים במצבורי אשפה ולשלשת בעלי חיים הם המקור העיקרי למשיכת זבובים. חשוב שנייבש כל מקור לרטיבות ונכסה את פחי האשפה. זבובים שלא יצליחו למצוא בסביבתם הצטברות רטיבות ממקורות אורגניים, יחפשו מקום אחר להטיל בו ביצים. לאחר שטיפלנו בסביבת הבית וסיפקנו הכנה מתאימה, כבר פתרנו את הבעיה מהשורש. כי התשובה הנכונה ביותר לשאלה איך להיפטר מרימות היא: לדאוג שלא יגיעו מלכתחילה.

  ככה נראות רימות זבובים בבית

  רימות זבובים

   

  כל השיטות להיפטר מתולעים לבנות בבית

  כדי להבטיח פתרון מקיף לבעיה, חשוב שנתקוף את הבעיה במספר חזיתות במקביל.

  במידה וקיים בסביבת הבית משק חי, כמו רפתות או לולים למשל, או סביבה אחרת של בעלי חיים כמו מלונות כלבים וכו', חשוב שנכוון פתרון לסביבה. יש צורך למצוא פתרון סגור ויבש יותר להפרשות בעלי החיים. לאחר מכן, נשלב ריסוס על משטחים עם מעכבי גדילת חרקים ופיזור גרגירי רעל בריכוזי הרימות המפוזרים בשטח. אם תפסנו את המפגע בזמן, לא נזדקק לפתרונות לזבובים בוגרים.

  בנוסף, מומלץ לפזר בשטח מלכודות כפתרון משלים וכדי לספק מענה חלקי לזבובים בוגרים שעלולים היו להתפתח מתוך תולעים לבנות בבית. 

  אם עצם המילה "רימה" מעבירה בכם צמרמורת, כנראה שאתם בחברה טובה. התפשטות של הזחלים החלקים והלבנבנים בבית מעוררת בדיירים רבים גועל ואי נוחות. חודשי הקיץ הם תקופה פוטנציאלית להתפשטות התופעה. כדי להיפטר מהמפגע התברואתי במהירות וביעילות, צוות הדברה סנטר מזמין אתכם להיעזר בשירותי הדברת רימות שיספקו לכם מענה מקצועי.

  הדברת רימות לבנות בבית

  רימות לבנות בבית

   

  תהליך הדברת רימות בבית מגורים

  כשזה מגיע לבתי מגורים, הפתרונות משתנים. מדביר מומלץ שיגיע אליכם מטעם חברת הדברה מובילה ומומלצת כדי לבצע הדברת רימות יעזור לכם בשלב הראשוני ביותר לאתר את מקור ההתפשטות וירסס אותם כדי לעצור את מקור ההתפשטות לפני שייגש לכל מוקד אחר. בשלב הבא, יבצע מדביר רימות זבובים של חברתנו ריסוס בחומרי קטילה משולבים שמכילים חומרים שמושכים זבובים ורימות באזורי חוץ במרחק מבית המגורים. כך יימשך המפגע וייקטל על ידי הרעל מחוץ לבית. זהו שלב יעיל מאוד במקרים בהם נדרשת הדברת רימות במרפסת או בסביבת החצר, למשל.

  לבסוף, אחרי שסיימנו לבצע הדברת רימות בבית, נפזר מלכודות מחוץ לבית באזורי החצר והמרפסות. מטרת המלכודות היא למנוע כניסה של זבובים בוגרים שהתפתחו בבית או מבחוץ שיוכלו להטיל ביצים נוספות או לפזר זיהומים בבית.

  שימו לב כי הדברת רימות זבובים בעזרת תכשירים שמיועדים לקהל הרחב אינה יעילה ועלולה לגרום לתוצאות לא רצויות ולהחמרת הבעיה.

   

  באילו תכשירי ריסוס נגד רימות נשתמש?

  ישנם חומרים רבים בהם נעשה שימוש בתהליך של הדברת רימות שיכולים להיות יעילים לבית המגורים. לרוב, החומרים היעילים ביותר הם מסוג IGR – חומרים מעכבי גדילה. אלו יעצרו את התפתחות הרימות ויאפשרו לנו להבטיח שחומרי ריסוס נגד רימות שנפזר כמו נפורקס והדומים להם, יפטרו את הבעיה בצורה מקיפה.

   

  אנו מציעים עבור הדברת רימות מחיר חסר תקדים

  הדברה סנטר מחויבים למקצועיות בלתי מתפשרת ולמענה מקיף וסופי לבעיית הרימות בבית המגורים שלכם. רוצים לדעת כמה עולה הדברת רימות אצלנו? אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ואחד מנציגינו יספק לכם מענה מהיר ומקצועי. לצד השירות האדיב, מצפה לכם לכל הדברת רימות מחיר משתלם ששווה להכיר! אז כמה עולה הדברה דרכנו? החל מ-200 שקלים בלבד!

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי