לוכד יונים

תוכן עניינים

לוכד יונים – תגידו שלום ולא להתראות לציפור המציקה!

יונים מקוננות, על אף היותן סמל השלום והאהבה (זוג יונים), הפכו בשנים האחרונות לאחד מהמטרדים הנפוצים ביותר בכל אזורי החקלאות, התעשייה, התעסוקה ואזורי המגורים בישראל, וזאת לנוכח העבודה שהיונים ידועות כנשאיות ומפיצות של מחלות שונות בקרב בני אדם וחיות מחמד. היונים נוטות להתגודד בקבוצות גדולות באזורי מגורים, חקלאות ותעסוקה והן מייצרות פסולת בכמות רבה באמצעות לשלשת יונים הנחשבת גם לגורם העיקרי דרכו מועברות המחלות לבני האדם ולחיות המחמד. במקרים בהם גם אתם מתמודדים עם מכת יונים באזור מגוריכם ו/או במקום העבודה, זה הזמן לדעת הכול על שירותי לוכד יונים המתקדמים במתן פתרונות להרחקת ולכידת יונים.

 

✔️ לוכד יונים עם ניסיון מחיר הוגן כולל חיטוי!
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ פינוי קן יונים עם גוזלים ושחרור בטבע
✔️ פינוי ביצי יונים עם גוזלים ממרפסת, גג, מסתור כביסה ועוד
✔️מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

 

לוכד יונים מנוסה ומיומן

 

מה כולל שירות לכידת יונים?

לכידת יונה היא שירות מקצועי המיועד לכל אותם מקרים ומצבים בהם יונים נתקעות במקומות שונים בסביבת המגורים או העבודה כגון:

√ יונים תקועות במרפסת הבית

√ יונים תקועות ברשתות מסתורי כביסה

√ יונים תקועות בוונטות ו/או במנועי המזגן המוצב מחוץ לבית/משרד

√ יונים תקועות בחלונות

√ מקומות נוספים בשטח הבית/מבנה בהם עלולות להיתקע יונים מסיבה כזו או אחרת.

במקרים אלו פעולת לכידת יונים נועדה בראש ובראשונה לצרכי שחרור היונים הלכודות ורק לאחר מכן מותאם עבורכם פתרון יעיל להרחקת יונים מהמקום הייעודי.

 

לכידת יונה שנתקעה במסתור כביסה

לכידת יונה ממסתור כביסה

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

פינוי קן יונים – למה הוא הכרחי?

הופעתו של קן יונים בבית וסביבתו מחייב אתכם לפעול באופן מיידי. זאת על מנת לבצע סילוק קן יונים וזאת לנוכח הסכנות הבריאותיות הנלוות להימצאותם של קני יונים בסביבת המגורים. ההימצאות של יונים בסביבת המגורים מהווה מטרד בריאותי ומפגע סביבתי הנוצרים כתוצאה מלשלשת היונים הגורמת גם להופעת לכלוך, גם לריח רע וגם להעברת מחלות. כמו כן, לשלשת היונים חומצית ובעלת תכונות קורוזיה העלולות להוביל להרס מתכות ואף לגרום לבעיות שונות בצנרת ושלד הבית. לפיכך, פינוי קן יונים הוא חיוני והכרחי מייד עם הגילוי ופעולה זו מיושמת אף היא על ידי חברת הדברה מנוסה.

 

מלכודת יונים בסביבת המגורים

מכיוון שהיונים הן בעלות כנף מוגנות, חל איסור מוחלט לבצע כל פעולת הדברה העלולה להסב להן נזק בריאותי כזה או אחר. כפועל יוצא מכך, פעולות לכידה והרחקה של יונים מסביבת המגורים או העבודה, נעשית באמצעות פתרונות שונים הידועים גם בשם הכולל מלכודת יונים. בין יתר סוגי הפתרונות המוצעים לכם כיום לצורך הרחקת יונים תוכלו למצוא:

√ רשתות להרחקת יונים – רשתות עמידות בפני נזקי השמש אותן ניתן להתקין בין היתר על גבי גגות, מסתורי כביסה ומקומות נוספים בהם מופיעות יונים מקוננות.

√ דוקרנים להרחקת יונים – אמצעי יעיל המונע נחיתת יונים במקומות ייעודיים כגון: מעקות קצה במרפסות וגגות, חלונות, דודי שמש, מרזבים, מנועי מזגן חיצוניים וכדומה. דוקרנים אלו מיוצרים לרוב מנירוסטה והם מגיעים באורכים וגבהים שונים בהתאם לצורך.

√ חוטי רטט – מלכודת יונים המיועדים למשטים ישרים, מעקות, גופי שילוט וכדומה. התקנת החוט במשטחים אלו מונעת נחיתת יונים בכך שהחוט המתוח היטב מעביר רטט לגוף היונה. ,

 

הדברה סנטר מציגים: לוכד יונים מקצועי

אנחנו בחברת הדברה סנטר עוסקים ומתמחים במתן שירותי הדברה להרחקת מזיקים נפוצים מסביבת המגורים כבר למעלה מ-15 שנה. במסגרת שירותי ההדברה המורחבים המוצעים על ידינו, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם מפתרונות שונים בכל הנוגע להרחקתם של בעלי כנף מסביבת המגורים, וזאת בין היתר במסגרת שירותי לוכד יונים.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים בין היתר:

√ סילוק קן יונים מגגות, מרפסות, מרזבים וכדומה

√ לכידת יונים תקועות במתקני המבנה השונים (מרפסות, וונטות, מסתורי כביסה וכו)

√ הצבת מלכודות יונים כפתרון יעיל וארוך טווח להרחקת יונים מסביבת המגורים

 

כמה עולה לכידת יונה?

רוצים להבטיח לעצמכם שירותי לוכד יונים במחיר משלתם במיוחד? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר היום וליהנות מכל אחד מפתרונות השירות המוצעים על ידינו וכן לשלם מחירים הוגנים לכל הדברה. כשמזמינים לוכד יונים מחיר משתלם דרכנו הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. העלות של הזמנת לוכד יונים נעה בטווח עלויות של החל מ-200 ועד 600 ₪ וזאת בהתאם למיקום של היונים הלכודות ובהתאם למורכבות העבודה הנדרשת לצורך הלכידה והשחרור והיקף הציוד הנדרש לצורך כך. לעיתים, קיים צורך במנופי זרוע לצורך הלכידה של יונים תקועות והדבר מייקר את הפעולה.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים