ייעוץ חינם

055-970-5872

עכבר מת

פינוי עכבר מת בזמינות מיידית עם מדבירים מנוסים

אף אחד לא אוהב להיתקל בעכבר חי אצלו בדירה, בחצר או בעסק. גם בעכבר מת מאוד לא נעים להיתקל, ומעבר לאי הנעימות טיפול לא מקצועי בגופה עלול לגרום למחלות שונות.

בהתאם פינוי עכבר מת הוא משימה למקצוענים בלבד, ובאופן טבעי הכלל הנ"ל חל גם על פגרים של חולדות שגם הן מזדמנות לעיתים למרחבי המגורים והפעילות העסקית של בני האדם. חברת הדברה סנטר מספקת את השירות של פינוי פגרי עכברים וחולדות (וגם בעלי חיים אחרים) בזמינות גבוהה מאוד ובמחיר משתלם, ובעמוד זה תמצאו מידע מקיף אודות הנושא.

 

הזמינו פינוי פגר של עכבר מהיום להיום
ביצוע ריסוס וחיטוי נגד התרבות החיידקים
פינוי נבלה של עכבר או חולדה מחיר מ-250 ש"ח
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
פינוי מכל מקום – מטבח, ונטה, חצר ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי עכבר מת

איך מבצעים איתור גופת עכבר בבית או חולדה בתוך הקיר?

המקרים המסובכים ביותר הם אלה שבהם כלל לא רואים את הנבלה אלא "רק" מריחים אותה. במצב כזה הצורך להיעזר במומחים בתחום כדי להיפטר מהגופה מתעצם ולמעשה אין לכם שום סיכוי להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה בלי העזרה של מדביר מומלץ.

אמנם הריח מסגיר את המיקום של הפגר, אבל לא בהכרח את המיקום המדויק. כך למשל אם מדובר על נבלה של עכבר בתעלת המזגן מי שלא ביצעו פעולה דומה של פינוי פגר עכבר בתוך קיר עלולים לגרום לו נזק רב שבחלקו מיותר לחלוטין. סיבה נוספת לחשיבות הזמנת חברה מקצועית היא שהריח מעיד על תהליכי פירוק וריקבון של הגופה, שמן הסתם כבר משכה אליה רימות ושאר חרקים מזיקים ולכן כל ניסיון להתעסק אליה בלי אמצעי הגנה יעילים באמת חושף אתכם לזיהומים ולמחלות.

כמו כן כשאנחנו מוזמנים לפנות נבלה של עכבר או חולדה, אנחנו מנצלים את הניסיון שלנו כדי לוודא שאין עוד גופות של מכרסמים במקומות נוספים – כך שמובטח לכם שקט נפשי מוחלט אחרי הביקור.

 

חולדה מתה בבית

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך מזהים ריח של עכבר מת?

  ככל שגופו של העכבר המת נרקב, כך הריח שהוא מפריש מתחזק. חיידקים ואנזימים מפרקים את גופו של העכבר אט אט ומשחררים גזים כמו מתאן, גופרית דו-חמצנית ואמוניה, ובנוסף משתחררות תרכובות כמו קדברין ופוטרסין, שנוצרות עקב התפרקות החלבונים שבגופו של העכבר. כל אלה מייצרים יחדיו ריח ספציפי מאוד:

  הריח הוא מעין שילוב של בשר נרקב ורטיבות ולחות.

  הריח יכול להיות עוצמתי מאוד, עד לרמה שהוא גורם לבחילה.

  הריח גופרתי וקשה להתעלם ממנו, והוא מחמיר עם הזמן.

   

  השיטה המומלצת – איתור עכברים מתים עם מצלמת סיב אופטי

  במקום להסתמך על חוש הריח, אנחנו לרוב משתמשים במצלמת סיב אופטי שיכולה לחדור לאזורים שהגישה אליהם בעייתית, כמו למשל הצנרת או ונטה של מזגן. ברגע שאיתרנו את העכבר המת אפשר לפנות את הגופה שלו בלי לשבור קירות או רצפה באופן שרירותי ולא אחראי, וכך למעשה אתם יכולים לחסוך הרבה כסף על האיתור והפינוי של העכבר.

   

  איך מאתרים עכבר מת עם מצלמת סיב אופטי?

  המצלמה מגיעה עם צג שאליו מתחבר הסיב האופטי. הסיב דק מספיק כדי שניתן יהיה להחדיר אותו לפתחים קטנטנים – בדיוק כאלה שהעכבר יכול לעבור דרכם, ואפילו צרים יותר מאלה. אורך הכבל של המצלמה הוא מספר מטרים, וזה מספיק כדי שניתן יהיה להחדיר אותה לחללים שונים שבהם עשוי להימצא העכבר ולבחון אותם לכל אורכם ומכל כיוון אפשרי.

   

  איך להיפטר מריח של עכבר מת?

  גם אחרי שמפנים את הפגר של העכבר, עדיין נשאר ריח, ואנחנו מנטרלים אותו ומחטאים את האזור שבו נמצאה הגופה, אך גם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם במידת הצורך:

  עטו כפפות ומסכה ולבשו בגדים שאתם לא משתמשים בהם.

  הכינו תמיסה של אקונומיקה ומים ביחס של 10% אקונומיקה ו-90% מים.

  העבירו את התמיסה לבקבוק תרסיס ורססו על האזור שבו נמצא פגר העכבר.

  נגבו את אזור עם מגבת נייר, וזה יסייע גם להיפטר מסימנים שהותיר העכבר, כמו עקבות, כתמים שומניים וצואה.

  חזרו על התהליך עד שהריח נעלם לחלוטין.

   

  פינוי עכבר מת מהמטבח או בכניסה לבית

  פינוי נבלת עכבר ממטבח הוא פעולה יחסית פשוטה כשהגופות מוטלות מאחורי המקרר או בתוך ארון, אם כי גם כך נדרשת מקצועיות. אם העכברים הסתתרו בתוך חור בקיר – ובזכות המידות הזעירות שלהם הם יכולים להימצא גם בחורים קטנים מאוד – פינוי הגופה הופך למורכב יותר.

  בכל מקרה הצוות המיומן של הדברה סנטר מגיע לכל בית שיש בו עכבר מת במטבח במהירות, ולאחר איתור הפגר או הפגרים ווידוא שאין עוד גופות הוא עוטה על עצמו את אמצעי ההגנה הנדרשים. לאחר פינוי פגר עצמו אל מחוץ למטבח ולבית, כשהוא באריזה אטומה כך שאין נזק לסביבה, נבצע אצלכם חיטוי יסודי של המטבח כך שלא יישארו בו גם רימות, נמלים, זבובים ושאר חרקים לא רצויים.

   

  למה חשוב לפנות פגר של עכבר מחצר?

  גם כשיש עכבר מת בחצר, ולכאורה הריח הרע מתפזר באוויר הפתוח ואין מפגע תברואתי בתוך הבית, חשוב מאוד להזמין באופן מידי אנשי מקצוע לפינוי מסודר של הפגר. הסיבה לכך היא שגופת העכבר עלולה למשוך גם חרקים וגם נחשים, ועוד סכנה היא שכלב או חתול ינסו לנגוס בגופה. אם העכבר מת בעקבות הרעלה, התוצאה תהיה שגם בעל החיים הנוסף ייחשף לחומר מסוכן עבורו והוא עלול לשלם מחיר יקר. גם עופות מסוימים עלולים לנסות להגיע אל הנבלה וכמובן שגם במקרה כזה בעלי חיים חפים מפשע יורעלו סתם.

  פינוי גופת עכבר מהחצר היא פעולה דומה במהותה לפינוי מהמטבח, אם כי מהירה יותר מפני שהפגר מן הסתם נמצא במקום נגיש. בנוסף נבצע סריקה בכל רחבי החצר כדי לוודא שאין עוד גופות ונפזר חומרי הדברה שימנעו הופעת חרקים.

  הוצאת חולדה מתה שנמצאת מתחת לדק

  פינוי חולדה מתה 

   

  איך מפנים גופת חולדה מוונטה?

  דוגמה לאתגר מורכב יותר שגם איתו אנחנו מתמודדים בהצלחה היא חולדה מתה בוונטה. במקרים אלה הדגש העיקרי הוא ניקוי מושלם של המקום שבו הייתה הגופה וזאת משום שכשהוונטה פועלת היא מפזרת אוויר – ומן הסתם אף אחד לא רוצה שהאוויר הזה יכלול חיידקים שהתפתחו בגופתה של החולדה. במרבית המקרים אפשר יהיה לחלץ את הפגר מתוך הוונטה בלי לפרק אותה, וזאת באמצעות חוט ברזל שבקצה שלו מותקן קרס ייעודי. חשוב לוודא שלא תישאר ולו פיסה קטנה מהגופה של המכרסם הגדול יחסית. ניקוי הוונטה הוא למעשה גם חיטוי שמבטיח אפס חיידקים וזיהומים אצלכם בבית או בעסק.

  פינוי גופת חולדה מחנות

   

  על מה חשוב להקפיד כשמפנים פגר של חולדה מהגג?

  חולדה מתה בגג – וגם פגר של עכבר, יונה, חתול וכו' – מחייבים התנהלות זהירה במיוחד בגלל העבודה בגובה. ראשית חשוב להבין שיש מקומות שאסור לדרוך עליהם מחשש לקריסה, ולכן במקרים אלה ההגעה אל הגופה תתבצע באמצעות סנפלינג או טיפוס כשבכל מצב נדרש ניסיון רב של עבודה בגובה.

  עוד דגש משמעותי הוא בדיקה של המרזב כדי שלא תיווצר בו סתימה עקב נוכחות של פגר. לאחר פינוי הגופה עצמה חשוב להגיע לכל פינה בגג, לבצע ריסוס יסודי ולחטא את המקום היטב על מנת שלא יתפתח במקום מפגע תברואתי.

  פגרים של חולדות בעליית גג

   

  איך מתבצע פינוי עכבר שמת בתעלת המזגן?

  פינוי עכברים מתים מתעלות מזגן הוא עוד שירות שנדרש מעת לעת – ושמחייב ניסיון רחב היקף. המטרה במקרים אלה היא לנסות לשלוף את הפגר בלי לפרק חלקים גדולים מדי מהתעלה. אם אפשר להשאיר אותה שלמה, כלומר לשלוף את הגופה דרך הפתחים והתריסים של התעלה, כמובן שתתבצע פעולה כזו. לאחר פינוי הפגר יתבצע חיטוי של התעלה ושל סביבתה.

   

  פינוי עכבר מת בבית – להקדים תרופה למכה!

  חברת הדברה סנטר גובה עבור פינוי פגר עכבר מחיר נמוך ומשתלם במיוחד ביחס לתועלת הגבוהה, ומתחייבת כאמור להגעה מהירה מאוד על-מנת למנוע מכם עוגמת נפש מיותרת.

  בכל מקרה מומלץ לנסות להימנע ממצב של פגר עכבר במטבח, נבלה של עכבר בחצר, גופה של חולדה בעליית הגג וכו'. הדרך הטובה ביותר להקדים תרופה למכה היא להיות ערניים לכל סימן לנוכחות של מכרסם אצלכם בבית או בעסק, ולהזמין חברת הדברה מנוסה שתטפל בבעיה כך שלא תישארו עם פגר במקום כזה או אחר, ובמיוחד לא במקומות הנסתרים מהעין.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח