ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת עכברים

הדברת עכברים מקצועית בחיסול או לכידה – הגעה מידית

מה לעשות אם מוצאים עכבר בבית, איך מדבירים עכברים באופן מקצועי, מה זה הדברת עכברים ירוקה, כיצד לוודא שהעכברים לא יחזרו לבית או לגינה, האם אפשר לרסס נגד עכברים, למה חשוב לוודא שלמדביר יש רישיון הדברה בתוקף וכמה עולה הדברה נגד עכברים? על כל השאלות האלה תקבלו מענה כבר עכשיו.

עכברים היו מאז ומתמיד מזיקים שנואים על האדם, ובצדק. הם אך ורק עושים נזקים, מהווים בעיה תברואתית ואף אחד לא רוצה שהם יסתובבו לו בין הרגליים בשעות הלילה בתוך הבית. למזלכם יש מי שמתמודד איתם בשבילכם, כשאנחנו בחברת הדברה סנטר מספקים לכם שירותי הדברת עכברים בחצר או בבית במחירים משתלמים, בפריסה ארצית ובזמינות מידית. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

 

מדביר עכברים בזמינות 24 שעות ביממה
מחיר נוח לכל לקוח
הדברה נגד עכברים מחיר החל מ-300 ש"ח
שיטות הדברה בטוחות ויעילות
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת עכברים בבית ובגינה

מה עושים נגד עכברים בבית כשמוצאים אותם?

דבר ראשון, בלי פאניקה. היו רגועים ודעו שהעכבר שמצאתם לא יזיק לכם, ולמעשה סביר להניח שהוא מפחד מכם יותר משאתם מפחדים ממנו. דבר שני, חפשו מיד המלצה על חברה להדברת עכברים, הרימו את הטלפון והזמינו חברת הדברה מנוסה במהרה. אנחנו עובדים 24 שעות ביממה, כך שתוכלו לפנות אלינו בכל שעה ובכל יום.

הבקשה היחידה שלנו אליכם היא שתנסו לשים לב לאן העכבר בורח אחרי שתבחינו בו. אם נגיע אליכם ותוכלו לכוון אותנו לרהיט שמאחוריו מתחבא העכבר, תיחסך לנו הרבה עבודה בחיפושו, ולכם זה יחסוך גם לא מעט כסף. נוכל ללכוד את העכבר על המקום בלי לערב מלכודות או רעלים, וכל הסיפור יסתיים תוך דקות ספורות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברת עכברים בבית בשלל שיטות

  אם איננו יכולים ללכוד את העכבר על המקום, נעבור לשלב השני, והוא הצבת מלכודות. את המלכודות אנחנו נציב במקומות שאנחנו נדע בוודאות שהעכבר מגיע אליהם, כמו מסלולי ההליכה השומניים שלו והאזורים שבהם הוא משאיר גללים. גם אם צריך לבצע הדברת עכברים בגג, נעדיף להשאיר את המלכודות באזורים שבהם העכברים מוצאים מזון, על מנת שניתן יהיה לפנות אותם לאחר שנתפסו. במלכודות אנחנו נשאיר פיתיון שימשוך את העכבר, כשהיעיל ביותר הוא חמאת בוטנים.

  אם נכשלנו בשיטה זו, נעשה הדברת עכברים בבית עם רעלים. לשם כך נציב תיבות האכלה שחורות באזורים אסטרטגיים ברחבי הבית, ובהן נשים פיתיונות עם רעל שיחסלו את העכבר שיאכל מהן תוך 48 שעות. כדי לוודא שהעכבר יאכל מהן כמה שיותר מהר, נמשוך אותו אליהן גם עם חמאת בוטנים.

  הנחת מלכודות בבית לעכברים עם ריח משיכה חזק

  הדברת עכברים בבית באמצעות מלכודות

  הדברת עכברים ירוקה בלי להזיק לסביבה

  כפי שאתם מבינים, אף שיטה שבה אנחנו משתמשים אינה מזיקה לסביבה בשום צורה. אין שום חומר שמתנדף לאוויר, ואפילו אם יש לכם חיות מחמד בבית, הן לא יכולות לגשת לרעל שנמצא בתוך תיבות ההאכלה. בנוסף, הדברת עכברים אורגנית שלא פוגעת בעכבר, כלומר בעזרת מלכודות, תסתכם בסופו של דבר בכך שניתן יהיה לשחרר את העכבר לטבע, בעודו בחיים. אף עכבר לא נפגע, ואתם קיבלתם את מבוקשכם – כולם במצב הזה מנצחים.

   

  איך להרחיק עכברים מהבית והגינה?

  אתם כמובן מעוניינים לוודא שהעכברים לא יחזרו, ואם הם כבר הגיעו פעם אחת, זה סימן לכך שהיה דבר מה שמשך אותם לסביבתכם. זה יכול להיות מזון שהשארתם חשוף עבורם, אפילו אם בתוך אריזה, לכן דאגו לאחסן את כל פריטי המזון שלכם בארונות ובקופסאות אטומות. גם מים מושכים עכברים, לכן ודאו שאין שום נזילה באחד הצינורות שבבית שלכם – גם נזילה בתוך הקירות או מתחת לרצפות עלולה למשוך עכברים.

  מדביר עכברים מומלץ יוכל גם לתת לכם עצות נוספות לאחר שיגיע אליכם להדברה, וידע להגיד לכם אילו אזורים מצריכים טיפול מיוחד, כמו למשל התקנת רשתות על חלונות או סתימת חורים וחריצים בקירות.

   

  בתמונה – הדברת עכברים בחצר באמצעות תיבות האכלההדברת עכברים בחצר

  מי עושה ריסוס נגד עכברים?

  עוד לפני שתשאלו אותנו האם אנחנו מרססים נגד עכברים, נגיד לכם את התשובה שלנו, והיא "לא". למעשה, מי שיספר לכם שהוא עושה ריסוס נגד עכברים, ככל הנראה מנסה לעשות עליכם קופה, מכיוון שאין שום חומר ריסוס שידוע לנו ושבו משתמשים נגד עכברים – בטח לא כזה שמאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. את המכרסמים מדבירים בעזרת לכידת עכברים או בעזרת פיתיונות מורעלים בלבד.

   

  מדביר עכברים מומלץ עם רישיון הדברה

  כל מדביר בארץ צריך שיהיה לו רישיון כדי לעסוק בתחום הזה, והדברת עכברים אינה יוצאת מן הכלל. המדבירים שלנו נושאים עליהם כל הזמן רישיון בתוקף, ולעולם לא נשלח אליכם מדביר עכברים שלא עובד תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. אם אתם מזמינים מדביר ממקור אחר, בקשו לראות את רישיון ההדברה שלו על מנת לוודא שהוא באמת יודע מה הוא עושה ושהוא עובד על פי הכללים הנהוגים בתחום. אל תחפפו בנושא זה, מכיוון שזה יכול לחסוך לכם הרבה עוגמת נפש בהמשך.

  רעל עכברים לפני החדרה לביוב

  הדברה בחצר לעכברים באמצעות רעל

  כמה עולה הדברה נגד עכברים?

  לעכבר לא אכפת שעכשיו יום שבת או שהשעה היא 2 בלילה, והאמת היא שגם לנו לא ממש אכפת. אנחנו נגיע אליכם לצורך הדברת עכברים 24 שעות ביממה, ולא נותיר אתכם להתמודד עם המזיקים האלה לבד אפילו לרגע אחד מיותר. אנחנו גם לא גובים מחירים יקרים על הדברה נגד עכברים בסוף השבוע, ואנחנו מבטיחים לפתור את בעיית המזיקים כבר באותו יום.

  עלות הדברת העכברים אצלנו נעה בין 300-650 שקלים, ואם מיקומו של העכבר ידוע מראש וצריך רק לתפוס אותו בידיים, העלות יכולה להיות גם סך הכל 250 שקלים. הרימו אלינו טלפון וקבלו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות כבר עכשיו.

   

  שאלות ותשובות לפני שתזמינו הדברה של עכברים

  איך יודעים שיש עכבר בבית?

  או לפי הגללים (שנראים כמו גרגרי אורז בצבע כהה) או לפי סימני השיניים שהמכרסמים משאירים בכל מקום.

  תוך כמה זמן אפשר להיפטר מעכברים בבית?

  אנחנו מגיעים מיד עם הקריאה. משך הטיפול בבעיה הוא בהתאם למספר העכברים, המקומות שבהם הם מתחבאים ושיטת העבודה שנבחרת.

  האם אפשר לסלק עכברים בלי להדביר אותם?

  כן – באמצעות מלכודת כלוב. העכבר נתפס במלכודת ואנחנו חוזרים אליכם ולוקחים את הכלוב כדי לשחרר את העכבר בשטח פתוח רחוק מכם.

  כמה עולה הדברת עכברים?

  החל מ-300 שקל.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח