ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה באשקלון

הדברה באשקלון – פתרון למגוון מזיקים ומכרסמים

העידן המודרני שיפר מאד את איכות החיים של כולנו. מי שמתגורר בערים כמעט ולא נתקל בסוגים מסוימים של מזיקים ומכרסמים. גם באזורים הכפריים, המספר שלהם קטן ביחס לעבר ופוחת בהתמדה. אבל מתחת לפני השטח המזיקים הללו חיים וקיימים. המדבירים המקצועיים של הדברה סנטר מתמחים בביצוע הדברה באשקלון וטיפול במזיקים ומכרסמים גם באזורים אחרים. מהן שיטות ההדברה המקובלות? מה זה הדברה ירוקה? מהם סוגי המזיקים השונים ואילו סוגי הדברה מתאימים להם? מהם המחירים הקיימים עבור סוגים שונים של הדברה? את כל המידע תוכלו למצוא כאן.

 

הזמינו הדברה באשקלון ללא ריח
מדביר מעכשיו לעכשיו מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים מסוגים שונים בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי אשקלון והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה באשקלון עם מדביר מוסמך

 

למה חשוב לבצע הדברה באשקלון?

המזיקים והמכרסמים השונים היו בעבר גורם בעייתי ומטריד הרבה יותר ממה שאנו רגילים לראות כיום. בעשורים האחרונים נחלו הרשויות המקומיות והעיריות הצלחה רבה ומצאו את הדרך להתגבר על בעיית המזיקים ולהפחית הן את מספרם והן את ההשפעה שלהם. ביצוע הדברה באשקלון ובכלל הוא כיום עניין שבשגרה, כאשר הרשות המקומית מבצעת בעיקר עבודות שנועדו למנוע ממכרסמים שונים להתרבות. הדברת עכברים באשקלון מתבצעת בתדירות גבוהה יחסית כעניין שבשגרה גם על ידי בעלי בתים ודיירים בבנייני מגורים. בעת הצורך מתבצעת גם הדברה של חולדות ומכרסמים אחרים וכן חרקים, טרמיטים ומזיקים אחרים. זאת במטרה לשמור על חיים תקינים ולמנוע אי נעימויות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך מדביר באשקלון מתאים את ההדברה לסוג המזיק?

  לפני שמבצעים הדברה מכל סוג שהוא יש להבין תחילה במה מדובר ולזהות את סוג המזיק שיש לפעול נגדו. מדביר באשקלון לומד את המצב, מזהה את אופי הבעיה ומתווה את הדרך הנכונה לפתרון. חברת הדברה באשקלון ערוכה לטפל במגוון רחב של מזיקים מסוגים שונים – זוחלים, מכרסמים, חרקים ועוד. ככל שהמדביר מקצועי יותר כך הוא מזהה בקלות רבה יותר את הבעיות ואת מידת המורכבות שלהן. לפני ביצוע העבודה חברת הדברה מקצועית תסביר את המורכבות שלה ואת הדרכים לטפל בה. בהמשך יבצע המדביר את פעולת ההדברה בצורה אחראית ומקצועית.

   

  הדברה ירוקה באשקלון – מה זה בעצם?

  הדברה ירוקה היא הדברה אשר מתבצעת באמצעות חומרים שהם ידידותיים לסביבה וגם לבעלי החיים באזור שבו מתבצעת ההדברה. ביצוע הדברה באשקלון ובכלל בשיטות ירוקות נועדו למזער את הפגיעה הסביבתית. לפעמים, הדברה איכותית מתבצעת באמצעים לא רעילים בלבד. לדוגמה – הדברת יתושים באמצעות החדרת דגים לביצות ולאזורי הקינון, שאוכלים את הביצים של היתושים. בנוסף לדוגמה הזאת יש דוגמאות רבות של הדברה איכותית וירוקה שעוזרת להשמיד או להרחיק את המזיקים שחדרו לסביבתכם.

   

  ריסוס באשקלון לבית או לגינה ואיך הוא מסייע להתגבר על מזיקים?

  אחת הדרכים היותר מקובלות להתגבר על בעיית מזיקים היא ביצוע פעולת ריסוס. הריסוס הוא פתרון זול ויעיל, ובמקרים מסוימים הוא מספיק כדי להתגבר על בעיה ספציפית. עם הבעיות האפשריות ניתן למנות בעיה של נמלים או מקקים ובתנאי שמסלול התנועה שלהם זוהה ובמקרה של נמלים גם המיקום של הקן שלהם ידוע. מדביר מקצועי מבצע עבודת מחקר מקדימה. בתחילה הוא מזהה את סוג הבעיה ואת החומרה שלה. בשלב הבא הוא בוחר את פעולת ההדברה המתאימה ביותר ומוציא את ההדברה לפועל.

   

  הדברת טרמיטים באשקלון והתגוננות מפני מזיק בעייתי במיוחד

  אחד המזיקים היותר מסוכנים שאפשר להעלות על הדעת הוא הטרמיט. מדובר ביצור בעל מראה ייחודי, אף שרבים מתבלבלים ורואים בטרמיט סוג של נמלה. הסכנה הגדולה ביותר של הטרמיטים היא לאו דווקא לבני אדם אלא למבנים עצמם. הטרמיטים מזיקים לרהיטים וכן לחלקים שונים בבית שעשויים מעץ. אלה יכולים להיות חלקים מובנים בבית כמו המסגרות של חלונות ודלתות או לחילופין אלה יכולים להיות רהיטים, שבמרבית המקרים כולם עשויים מעץ, או שלפחות הם כוללים חלקי עץ שונים. באזורים מסוימים בחו"ל שבו בתים שלמים בנויים מעץ, הטרמיטים הם סבכנה של ממש ליציבות של הבית עצמו. ואכן, ידוע על מקרים רבים שבהם גרמו טרמיטים להתמוטטות של מבנים ובתים מעץ כאשר בעלי המבנים הללו לא הזמינו בזמן הדברה נגד טרמיטים.

   

  סוגים שונים של מזיקים ומה אפשר לעשות?

  ישנם סוגים של מזיקים שחלקם מסוכנים וחלקם מטרידים במידה כזאת שאי אפשר להשאיר אותם בסביבה. הדברת צרעות באשקלון נדרשת אם הצרעות החליטו להקים מושבה בסמוך לבית המגורים או למבנה עסקי. חשוב שההדברה תתבצע על ידי מדביר מיומן. הדברת חולדות באשקלון נדרשת כאשר חולדה אחת או יותר חודרת לתוך מבנה. במקרים כאלה עדיף לבצע הרחקה ולא הדברה. עם זאת, ההרחקה חייבת להתבצע במהירות ולפני שהחולדות מתחילות להביא צאצאים לעולם.

   

  הדברת פשפש המיטה באשקלון וחזרה לשינה נעימה ובטוחה

  אחד המזיקים היותר מעצבנים הוא הפרעוש, מדובר בטפיל שמתנחל על הפרווה של חיית המחמד וניזון מהדם שלה. במקרים קיצוניים, הפרעושים מתרבים באופן כזה שאפשר למצוא אותם בחדר אחד או יותר בבית. ריסוס נגד פרעושים מהווה דרך עיקרית להדברה וכאשר הוא מתבצע ביסודיות ובצורה מקצועית התוצאות בדרך כלל הן טובות – ניתן לחסל את כל הפרעושים בבית.

   

  מחירים של הדברה – מה הם כוללים?

  המחירים של הדברת מזיקים שונים תלויים בכמה גורמים. הגורם הראשון הוא אופי הבעיה. האם מדובר בבעיה מקומית? האם המזיקים חודרים מבחוץ או גרים באזור המיועד לטיפול? הגורם השני הוא חומרת הבעיה. הגורם השלישי הוא סוג הטיפול הנדרש ומספר הפעמים שיש לחזור עליו. מדביר מנוסה גובה עבור הדברה באשקלון מחירים שמשקפים את המאמץ ומספר הפעמים שיש לחזור למקום על מנת לוודא שההדברה הצליחה.

  מה מדבירים איפה בוצעה העבודה סוג עבודה שבוצע אופן הביצוע עלות העבודה
  ריסוס נגד ג'וקים באשקלון דירת 3 חדרים בבניין של 4 קומות זיהוי אזור הקינון של הג'וקים והדברה בבית ובכל הבניין תוך זמן קצר אחרי שהגענו למקום התברר שהג'וקים מסתובבים בכל הבניין ולא נמצאים רק בדירה אחת. ביצענו הדברת בניין וגם הדברה בדירת המגורים של הלקוחות. 500 ₪ עבור ההדברה בבית וכן הדברה בקומות נוספות בבניין וגם בחצר
  הדברת נמלי אש וילה 4 חדרים עם גינה צמודה של 250 מ"ר זיהוי אזור הקינון וטיפול יסודי בבעיה כשהגענו ראינו שהבעיה חמורה. זיהינו את קן הנמלים בחצר סמוך לאחד הקירות. זיהינו גם את המקום שממנו הן חודרות לבית. פיזרנו ג'ל ליד הקן. חזרנו על הפעולה פעם נוספת על מנת לוודא הצלחה. 250 ₪ 
  הדברת קרציות דירת גג בבניין רב קומות הדברת קרציות שחדרו לבית  באמצעות יונים קרציות חדרו לבית בגלל יונים שקיננו שם. הקרציות חדרו לשני חדרים. ביצענו הדברה באמצעות ריסוס בשני החדרים הנגועים. המלצנו על דרכים שונות למניעת החזרה שלהן. 540 ₪ עבור הדברה בשני חדרים
  הדברת רימות בתוך רהיטים דירת קרקע הדברת רימות בתוך רהיטי עץ בבית המדביר שלנו זיהה כמות גדולה של רימות בתוך רהיטים מיובאים מעץ. בוצע ריסוס והמדביר חזר על הפעולה פעמיים. 300 ₪

   

  מדבירים באשקלון שזמינים בכל שעה

  אם יש לכם עניין להזמין מדבירים באשקלון שיבצעו עבורכם את מלאכת ההדברה, אתם בהחלט במקום הנכון. אפשר ואפילו כדאי ליצור קשר כבר כעת ומדבירים מנוסים של הדברה סנטר יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויספקו את המחיר הטוב ביותר ואת השירות המקצועי ביותר בתחום.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח