הדברת פשפש המיטה

תוכן עניינים

הדברת פשפש המיטה בטיפול אחד – במחיר משתלם

האם אפשר להדביר את פשפש המיטה בלי להשתמש ברעל, איך עושים את זה, מתי חובה לרסס עם חומרים כימיים, תוך כמה זמן מסיימים עם ההדברה, מה עושים עם בגדים ומצעים נגועים, אילו חרקים נוספים עלולים להימצא במיטה, איך מבדילים בין העקיצה שלהם לעקיצת הפשפשים, כמה עולה הדברת פשפש המיטה ומה אפשר לעשות נגד העקיצות המעיקות ועד שיגיע מדביר? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

בעשרות השנים האחרונות, פשפשי המיטה, שזכו לכינוי פקפקים, הפכו להיות בעיה רצינית בכל רחבי העולם, וזאת בגלל תנועת האנשים הרבה בין מדינות. תחנות המעבר העיקריות של הפשפשים האלה הן מטוסים, רכבי תחבורה ציבורית, בתי מלון ואכסניות, ומשם הם תופסים עליכם או על התיקים שלכם טרמפ עד לביתכם, ומתחילים להתרבות מתחת למזרון שלכם. אך הם לא יסתפקו רק במזרון, אלא למעשה יתפשטו בכל רחבי החדר שבו אתם ישנים, ואתם תתפלאו לגלות שהם מסתתרים גם בשקעים שבקירות, בארונות, בתוך מסגרות של תמונות, בפתחי מזגנים ובפינות של הקירות והתקרה. אנחנו בחברת הדברה סנטר מעוניינים לסייע לכם להיפטר מהמזיקים האלה על ידי הדברת פשפש המיטה ללא רעל, כשאנו מציעים לכם את הידע והניסיון המקצועיים שלנו בהכחדתם. הרימו אלינו טלפון ואנחנו נהיה אצלכם עוד היום, כדי שתוכלו לחזור לישון במיטתכם ללא חשש מפני חרקים ועקיצות.

 

✔️ הזמינו הדברת פשפש המיטה – לצמיתות
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ שימוש בחומרי הדברה ירוקים ומאושרים
✔️ הדברה דחופה מהיום להיום
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת פשפש המיטה עם אחריות


פשפש המיטה הדברה ירוקה – ללא רעלים

מידת ההצלחה של ההדברה תלויה רבות בשלב שבו הנגיעות זוהתה – ככל שמוצאים את הפשפשים מוקדם יותר ומזעיקים מדביר מומלץ בזמן, כך סיכויי ההצלחה של הדברה ירוקה ללא רעלים תהיה גבוהה יותר. מאחר שפעולות הדברה נגד פשפש המיטה נעשות באזור שבו אתם ישנים, ישנו צורך באלטרנטיבה לחומרים כימיים, ואמנם מדובר בעבודה קשה מאוד בלעדיהם, אך אנחנו לא חוששים ממנה. אנחנו נעשה הכל כדי להיפטר מהחרקים הנוראיים האלה בשיטות בטוחות ומבלי לסכן את בריאותכם – רק אצלנו אפשר לעשות נגד פשפש המיטה הדברה בשיטה טבעית לחלוטין! הטריק הוא בעיקר לדעת איפה לחפש את הפשפשים, וכל עוד מוצאים את כולם ומדבירים אותם ישירות, אין סיבה שישרדו את התהליך.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

איך נפטרים מפשפש המיטה לצמיתות?

אז איך בעצם מדבירים את הפשפשים האלה בלי לערב כימיקלים בתהליך? אנחנו עושים את זה בעזרת קיטור לוהט שמחסל אותם עם חום גבוה של עד 200 מעלות תוך שניות אחדות. למעשה, בניגוד לחיסול המזיקים עם חומר הדברה נגד פשפש המיטה, הקיטור פועל כל כך מהר כך שהוא לא מאפשר לפשפשים האלה לשחרר ריחות שמתריעים את הפשפשים האחרים מפני סכנה. משמעות הדבר היא שבמהלך ההדברה, אף פשפש לא ינסה להסתלק מהחדר המודבר, ולא יהיה חשש שהמזיקים האלה יעברו לחדר אחר. ישנה חשיבות רבה לעובדה זו, כי הדברת פשפש המיטה היא תהליך לא קצר שאורך מספר שעות. לכל אורך הזמן הזה חשוב לוודא שהנגיעות נותרת באותו החדר ולא מתפשטת.

ככה נראה פשפש בוגר

פשפש המיטה בוגר

 

מתי נעזרים בחומרי ריסוס פשפש המיטה?

אף על פי שהמזיקים האלה פיתחו לאורך השנים עמידות רבה לחומרי ההדברה הכימיים, לעיתים בכל זאת משתמשים בהם לריסוס האזורים הנגועים בהם. אנחנו עושים ריסוס נגד פשפש המיטה אך ורק במקרה של נגיעות גבוהה במיוחד, כשבה יש לוודא במאת האחוזים שאין כל אפשרות שהחרקים ישרדו את ההדברה. ריסוס פשפש המיטה כמובן לא ייעשה על המיטה עצמה, אלא אך ורק על הרצפה, והחומר שבו ייעשה שימוש יהיה ברעילות נמוכה בלבד ותחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. כל זאת בשילוב עם הדברה בקיטור ושאיבה – לעולם לא נעשה פעולות ריסוס ללא טיפול במזיקים באופן ישיר עם קיטור.

פשפש המיטה בכפלים של המזרן

פשפש המיטה על הספה

 

תוך כמה זמן מדביר פשפש המיטה מסיים את ההדברה?

כל עוד תפסתם את הנגיעות בזמן, אין סיבה שההדברה תיקח יותר משעתיים-שלוש. זה כולל ניטור של כל הפשפשים שבחדר, הדברה בעזרת קיטור ושאיבה של כל הביצים והלכלוך שהשאירו אחריהם המזיקים. לעיתים רחוקות דורשים פשפשים במיטה טיפול מתמשך יותר שנפרש לאורך 2-3 ביקורים, כל זאת בהתאם לרמת הנגיעות, גודל החדר ושיטת ההדברה הנבחרת. חשוב לציין כי מדביר פשפש המיטה נותן לכם כתב אחריות על ההדברה למשך שנתיים, כך שגם אם נתקלתם בפשפשים נוספים לאחר שהיא נעשתה, תוכלו להזמין הדברה דרכנו בשנית כדי שנוודא שהמזיק יודבר כמו שצריך – בחינם.

 

איך תזהו את פשפש המיטה בבית

איך מזהים את פשפש המיטה

 

פשפש המיטה טיפול ביתי בבגדים ובמצעים

כדי שהטיפול שלנו יהיה מוצלח, עליכם לבצע מספר דברים בעצמכם, וזאת על מנת לוודא שאכן כל הפשפשים שהיו בחדר יושמדו לחלוטין. כדי להשלים טיפול בפשפש המיטה, עליכם להכניס את כל הבגדים והמצעים שהיו בחדר המודבר אל מכונת כביסה, ולכבס אותם בחום הגבוה ביותר האפשרי – עדיף מעל 60 מעלות. את הבדים האלה מומלץ גם לייבש במייבש כביסה, ואם זה לא אפשרי, עדיף לתלות אותם תחת אור שמש ישירה. גם ניקוי יבש יכול לספק לכם נגד פשפש המיטה טיפול יעיל, שכן הניקוי נעשה בחום גבוה ומסייע להשמיד את החרקים האלה. אם אין לכם אפשרות לכבס את הבגדים בחום גבוה, מומלץ לשלוח אותם לניקוי יבש.

 

פשפש המיטה דרגה צעירה מאוד (צילום מיקרוסקופי)

פשפש מיטה צעיר

 

חרקי מיטה נוספים שעלולים להיות במזרון שלכם

פשפשי מיטה הם לא החרקים היחידים שעלולים להימצא במזרון שלכם, אולם הם בהחלט המעיקים ביותר. ובכל זאת, הדברה לפשפש המיטה יכולה להיפטר מכולם, כך שגם אם הגענו וגילינו שלא מדובר בפשפשים, עדיין נוכל להדביר ביעילות את החרקים שבמיטתכם. אלו הם 4 חרקי מיטה נוספים שתוכלו למצוא במזרון שלכם:

1. קרדית אבק הבית – אמנם לא תוכלו לראות אותה מכיוון שהיא זעירה מאוד, אך העכבישה הזו ניזונה מתאי העור המתים שעל מיטתכם, והצואה שלה גורמת לאלרגיה והתקפי אסתמה.

2. פרעושים – אם יש לכם חיית מחמד שישנה איתכם במיטה, ייתכן שהיא הביאה אליה פרעושים, שעלולים גם כן לעקוץ אתכם. הדברת פרעושים מתבצעת באופן שונה מזה של הדברת פשפשים.

3. נימפות של התיקן הגרמני – אמנם בדרך כלל תמצאו את התיקן הגרמני במטבח, אך במקרה של נגיעות גבוהה הוא יכול להתחיל להסתובב בכל הבית, והנימפות מגיעות למזרונים ודומות מאוד לפשפשי מיטה.

4. עורית השטיחים – החיפושית הזו דומה לפשפש המיטה, אולם יש לה כנפיים והיא לא עוקצת. סביר להניח שתמצאו אותה על מצעי משי או שמיכות צמר, מהם היא ניזונה.

 

ביצי פשפש מיטה וסיני צואה

ביצי פשפש מיטה

 

איך להבדיל בין עקיצות פשפש לבין עקיצות פרעוש המיטה?

פרט לפרעושים ופשפשים, שום חרק אחר שתמצאו במיטתכם לא יעקוץ אתכם. אך כיצד מבדילים בין עקיצה של פרעוש המיטה לבין עקיצתם של הפשפשים? בעיקר על פי מיקום העקיצה. הפרעושים יעקצו אתכם באזור הקרסוליים, בעוד שהפשפשים יעקצו בכל רחבי הגוף, ובעיקר בזרועות, בבטן, בצוואר, בכתפיים וגם ברגליים. כך או כך תצטרכו להדביר אותם כדי להפסיק לסבול מעקיצות.

פשפשים שהתגלו בבסיס מיטה (דרגה בוגרת)

פשפש מיטה דרגה בוגרת

 

מחיר הדברת פשפש המיטה לחדר

מאחר שההדברה הזו אורכת זמן רב, את העלות שלה אנו גובים בהתאם, אולם אנו מבטיחים לכם מחיר הוגן, ולמעשה אתם תגלו שאנחנו גובים על הדברת פשפש המיטה את המחיר הזול ביותר האפשרי בארץ. הדברה נגד פשפשים דרכנו עולה בין 500-1,200 ₪ לחדר, וככל שיש יותר חדרים להדביר, כך המחיר לכל חדר יהיה זול יותר. תוכלו להתקשר אלינו כבר עכשיו ולקבל הצעת מחיר מדויקת בטלפון – ללא התחייבות.

 

מה אפשר לעשות נגד עקיצות פשפשי מיטה?

בדרך כלל העקיצות יעברו מעצמן, אולם יתכן שכעת אתם סובלים מהן מאוד ומעוניינים לטפל בתחושת הגרד המעיקה. אם נעקצתם על ידי פשפש המיטה תרופות סבתא מסוימות יכולות לעזור להקל עליהן, כמו מריחת דבש על העקיצה או ג'ל אלוורה, קירור האזור עם קוביית קרח או התרחצות במים פושרים. פרט לכך אין עוד הרבה דברים שתוכלו לעשות, לכן מומלץ להדביר את המזיקים האלה כמה שיותר מהר, על מנת שתפסיקו לסבול מעקיצות בלילות.

 

סימני פשפשי מיטה בבסיס מיטה לפני טיפול

סימנים לפשפשי מיטה

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים