ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת חיפושית הטבק

הדברת חיפושית הטבק עם הצלחה מובטחת

חיפושית הטבק, כפי שאפשר להבין משמה, נמצאת בטבק, אך לא רק. היא עלולה לזהם גם מזונות שונים ובמיוחד קמח, דגני בוקר, תבלינים, אגוזים, פיצוחים, פסטות ועוד. מקום נוסף שבו עלול להימצא החרק הזעיר הוא המיטות שלנו. אם סוג זה של חיפושית הגיע גם אליכם הביתה, הדרך הנכונה לטפל בו היא בעזרת מדבירים מנוסים – המומחים של הדברה סנטר יעזרו לכם להיפטר מהחרק במהירות ויבצעו הדברת חיפושית הטבק באחריות, במחיר נמוך ובעיקר ב-100% הצלחה.

 

טיפול נגד חיפושיות הטבק עם 100% הצלחה
ריסוס נגד חיפושיות מחיר החל מ-200 ש"ח
הרחקת חיפושיות מחדר שינה, מיטה, בית קפה, מסעדה ועוד

אחריות על כל הדברה בכתב!
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת חיפושית הטבק עם ריסוס

למה חשוב להזמין הדברת חיפושית הטבק בהקדם האפשרי?

בטבע חיפושית הטבק חיה באזורים טרופיים. לארץ היא הגיעה דרך סחורה לא איכותית שלא נבדקה כהלכה. קצב הריבוי המהיר של החיפושית – כל נקבה מטילה כ-100 ביצים, ובתוך חודשיים הן עוברות את כל הגלגולים הנדרשים כדי להפוך לחיפושיות בוגרות – גורם לכך שיש לה פוטנציאל נזק גדול במיוחד, ולכן חשובה התגובה המידית.

הדברת חיפושיות כוללת טיפול בכל גלגולי החיים שלהן:

1. ביצים – צבען לבן וגודלן פחות מחצי מילימטר.

2. זחלים – שהגוון שלהם הוא לבנבן או צהבהב.

3. גלמים – לבנים, נמצאים בתוך מטווה דקיק.

4. בוגרים – צבעם אדמדם-חום, הם מכוסים בשערות אפורות דקות והגודל שלהם הוא כ-2-3 מ"מ.

עוד סיבה טובה לבצע הדברה מקצועית היא שחיפושיות הטבק מצליחות לחדור לאריזות קרטון, נייר ואפילו פלסטיק בעובי של מילימטר. עובדה זו, בשילוב כושר התעופה שלהן, עלול להוביל אותן למזונות רבים – ולנזק כספי חמור.

ככה נראית חיפושית הטבק

זיהוי חיפושית הטבק

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  באילו מקרים עלולה להימצא חיפושית הטבק במיטה?

  מקום המחיה העיקרי של חיפושיות הטבק הוא במטבח, ובאופן דומה הן עלולות להתנחל בבתי עסק בענף המזון (מסעדות, בתי קפה, סופרים, מפעלים, מכולות ועוד). בנוסף הן עלולות להגיע גם לחדר השינה – בפרט אפשר למצוא חיפושית טבק במיטה כשיש מצעים ממשי או מקטיפה.

  בחלק מהמקרים המראה של החיפושיות הללו שונה מהמראה של החיפושיות שאפשר בדרך כלל למצוא במטבח. על מנת לוודא האם אכן מדובר על חיפושית הטבק חיפושית הטבק בחדר שינה או שמא זהו חרק אחר, תוכלו לשלוח לנו תמונה, ואנחנו נספק את התשובה ואת הפתרון המתאים לבעיה.

  חיפושית הטבק בחדר שינה

  חיפושית הטבק בחדר שינה

   

  חיפושית הטבק טיפול – כל הדרכים היעילות

  השיטה העיקרית לטפל בבעיית חיפושיות הטבק היא ריסוס יסודי. לקראת הריסוס תקבלו הנחיות מדויקות מהמדבירים, כשבין השאר חובה להיפטר מכל אריזות המזון הנגועות ולוודא שהן מושלכות לפח אשפה מחוץ לבית או לעסק. הצוות המקצועי יעבור גם על אריזות המזון האחרות כדי לבחון את המצב שלהן. לפני הריסוס יש להרחיק את אריזות המזון מהחלל שבו מתבצעת הדברת מזיקים כדי לא להזיק למזונות השונים.

  במקומות שבהם לא ניתן להגן על המזון – ובפרט עסקים בענף – אנו מציעים טיפול אחר במפגע: איוד. פעולת האיוד מבוססת על גז שפוגע בחיפושיות הטבק מבלי להזיק למזון. הטיפול אמנם נמשך זמן רב יותר, אבל התועלת הכלכלית הופכת את האופציה הזו לכדאית.

   

  איך עובדת מלכודת חיפושית הטבק?

  דרך נוספת להיאבק בחרק הבעייתי ללא ריסוס היא באמצעות מלכודות. מלכודות נגד חיפושית הטבק מבוססות על פרומונים – מולקולות שמשפיעות על ההתנהגות באמצעות ריח. במקרה הספציפי הזה, המלכודות מושכות אליהן את החיפושיות ובכך מונעות מהן להגיע למזון וכן להתרבות. ניתן להציב מלכודות על הרצפה ו/או בארונות, בהתאם למקומות שבהם התגלו חיפושיות הטבק ולפי הכמות שלהן.

  בכל מקרה מומלץ להזמין מדבירים שיודעים איך להיפטר מחיפושית הטבק אחת ולתמיד. בדרך זו ההמלצה שתקבלו לגבי שיטת הפעולה תהיה המתאימה ביותר לנסיבות הספציפיות ולכן האפקטיבית ביותר.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי