הדברה בראשון לציון

צור קשר

תוכן עניינים

הדברה בראשון לציון – המומחים שלנו לרשותכם

אם נתקלתם במזיק מטריד, עוקץ, מעופף או שגורם נזק – הדברה סנטר לשירותכם! אנו מעניקים שירותי הדברה בראשון לציון לכל לקוח פרטי ועסקי ובכל שטחי העיר ובעלות אטרקטיבית במיוחד. הידע והניסיון של כל המדבירים שלנו, יאפשר לכם לקבל את התוצאה האיכותית ביותר במינימום זמן ולהבטיח לכם תקופה ארוכה, שקטה ונקייה ממזיקים. בנוסף, כל חברת הדברה בראשון לציון שעובדת איתנו עברה סינון קפדני הכולל בדיקת רישיון הדברה תקף מטעם המשרד להגנת הסביבה וכן את רמת השירות על סמך המלצות וחוות דעת ממאות לקוחות קודמים.

✔️ הזמינו הדברה בראשון לציון ללא ריח וכימיקלים
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ מדביר בראשון לציון נגד מזיקים מחיר מ-199 ש"ח
✔️ מדביר חולדות או עכברים במהירות

✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים וגם בעזרת ג'ל לא רעיל
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לדירה בראשון לציון מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

 

מדביר בראשון לציון 24 שעות – זמינות מלאה לכל קריאה!

רוב המזיקים שחיים ופועלים במרכז הארץ החם והלח כמו מכרסמים, ג'וקים, יתושים, פרעושים ועוד, הם יצורים ליליים. לכן במקרים מסוימים יהיה כדאי לבצע הדברה במרכז דווקא בשעות החשכה, כמו למשל במקרה של הדברת צרעות או פשפשים. בנוסף, פעמים רבות מזעיקים התושבים מדבירים בראשון לציון גם כדי לטפל בחרק שחשוד כארסי כמו עכביש, נדל או עקרב. במקרים אחרים, אלה מקומות שבהן ההדברה לא סובלת דיחוי כמו מסעדות שזקוקות להדברה מיידית נגד נמלים מהמטבח או תיקנים ממכונת הקפה. אפילו חולדה שהתגלתה באזור האשפה.

לכן הסירו דאגה מליבכם משום שאצלנו תוכלו להזמין מדביר בראשון לציון בכל שעות היממה, כולל שישי, שבת, חגים ומועדים. המזיקים לא מתחשבים בימים מיוחדים ופועלים ללא הפסקה ולכן כל עיכוב בהדברתם עשוי לגרום נזק משמעותי לאדם, לרכוש ואפילו למוניטין העסקי. לכן ברגע שתפנו אלינו, נדאג לקשר אתכם אל מדביר מומלץ בראשון לציון שיעריך את חומרת המצב ובמידת הצורך יגיע אליכם מיד.

הדברה ירוקה בראשון לציון: זאת המומחיות שלנו

אחת משיטות ההדברה המתקדמות והיעילות כיום נגד מזיקים שונים היא הדברה ירוקה. זהו שם כולל למספר שיטות הדברה שלא כוללות שימוש ברעלים ומכאן שאינן גורמות סכנה לבריאות האדם, לבעלי החיים או לסביבה. הדברה ירוקה בראשון לציון מתבצעת כאשר אנו נדרשים להדברה ביתית, בייחוד בדירות עם ילדים קטנים ותינוקות, או למקומות שבהם עשויים להימצא אנשים בחשיפה גבוהה כמו גינות ציבוריות, בריכות שחייה, מוסדות עירוניים וכד'. אנו מוסמכים לפעול במגוון שיטות הדברה בראשון לציון בגישה הירוקה ונשמח להעניק לכם שירות מיידי ומחיר אטרקטיבי.

הדברת מזיקים בראשון לציון עם 100% הצלחה

כיצד מבצעים הדברת מזיקים בראשון לציון? כדאי שתדעו שלכל סוג מזיק ישנה שיטת הדברה וחומרי הדברה שמתאימים רק לו. למעשה, כל שימוש שגוי בתכשירים או בדרכי הפעולה לא רק שלא יביאו לתוצאות הרצויות וירחיקו את המזיקים, אלא גם עשויים במקרים מסוימים להחריף את המתקפה או ההתפרצות! לכן חשוב תמיד שתבוצע הדברה בראשון לציון מטעם גורם מוסמך, מומלץ ומנוסה מאוד, שעבר הכשרות מתאימות מטעם המשרד להגנת הסביבה ויודע במדויק כיצד לפעול נגד כל אחד מסוגי המזיקים הקיימים.

מהו שירות ההדברה הרצוי?אופן ההדברה של המזיקכמה עולה ההדברה לתושבי ראשל"צ?
הדברת עכברים בראשון לציון במסעדה

עכברים וחולדות עשויים להותיר סימנים להופעתם: גללים בפינות נסתרות ואשפה.

ברוב המקרים יעדיף לוכד חולדות בראשון לציון לפזר מלכודות ולשחרר את המכרסם שנלכד בשטח פתוח, הרחק מהעיר.הדברת מכרסמים בראשון לציון כולל פיזור מלכודות ופיתיונות:

300-550 ₪

ריסוס נמלים בגינה ביתית

רוב הנמלים אינן מזיקות לאדם, אך רעילות במגע עם כלי המזון של חיות המחמד ומהוות מטרד משמעותי.

הדברת נמלים בראשון לציון מתבצעת לפי סוג הנמלה וחומרת ההתפרצות: ריסוס, איוד, הדברה ביולוגית ועוד. במקרה של נמלי אש, ישתמש המדביר בפיתיונות ג'ל מיוחדים.250-700 ₪
הדברת טרמיטים בראשון לציון מחנות רהיטים

יש להזמין מדביר למקום ברגע שבו מזהים פגמים, נזקים ועיוותים בלתי מוסברים על חפצי העץ.

כדי למנוע מהטרמיטים לכלות את דברי העץ, יש לחשוף את הקן שמתחת לאדמה באמצעות קידוח הרצפות. לאחר מכן המדביר יחדיר פנימה פיתיונות רעילים. בסיום יבוצע ריסוס למקום.400-1,500 ₪
הרחקה והדברת צרעות מגן ילדים

מנעו את גישת הילדים לשטח הקן והקפידו על סגירת חלונות ודלתות, עד להגעת המדביר.

דבורים וצרעות יגיעו לאזורים לחים הכוללים מזון פוטנציאלי ויקננו בהם. הדברה בראשון לציון נגד דבורים וצרעות תבוצע בשעות הלילה ותכלול פיתיונות רעילים וריסוס להריסת הקן.300-600 ₪
הדברת קרציות בגינת כלבים

כדי לוודא שכלבכם לא נגוע בקרציות בדקו את פנים האוזניים, את אזורי השחי והמפשעה ובין "האצבעות" בכפות הרגליים.

אם הגינה חולית, המדביר יפזר מלכודות שיעזרו לו לזהות את סוג הקרצייה ולהשתמש נגדה בתרסיס המתאים. הגינה תיסגר למשך 6-8 שעות מסיום ההדברה.300-600 ₪
הדברת פשפשים בראשון לציון בבית עם 5 חדרי שינה

יש להיצמד להוראות הכביסה והייבוש בשמש שיספק לכם המדביר ולפעול לפיהם מול כל דברי הטקסטיל בבית.

פשפש המיטה הוא זן פשפשים ייחודי ששורץ בין חלקי המיטה ועוקץ באזורי הרגליים.

חברת הדברה בראשון לציון תגיע לטיפול יסודי בבית הכולל שאיבה בקיטור וריסוס.

אם מדובר בפשפשים בגינה, ניתן להשתמש בשמנים מיוחדים, ערפול או הדברה ביולוגית.

550-2,500 ₪
הדברת מעופפים סביב הבית

נוכל לבצע טיפול מונע לחרקים המעופפים הקטנטנים בבתים פרטיים, בתי עסק וחנויות. אנו מספקים גם שירותי הדברה חודשיים לעסקים הסובלים ממזיקים אלו באופן מוגבר.

טיפול יסודי נגד ברחשים זבובונים, יתושים, עשים ועוד שלל מעופפים הכולל ריסוס בחריצים, סדקים, פתחים, חלונות, פחי זבל, גרמי מדרגות ועוד.ריסוס בית בראשון לציון החל מ-200 ₪ לדירה קטנה
הדברת ג'וקים בראשון לציון במטבח

כדי למנוע הופעת ג'וקים חשוב להתקין רשתות על כל החלונות ולהקפיד על ניקיון יסודי גם בפינות נסתרות. לבתי עסק שיש בהם מזון נמליץ על פינוי תדיר של הקרטונים הריקים.

ההדברה תבוצע לפי סוג הג'וק. אם זהו תיקן גרמני שלרוב פולש למקומות חשוכים ולחים כמו מתקני מים, מדיחי כלים וארונות, נעדיף להשתמש במלכודת דבק "פרומון" ללא רעל.

אם זהו תיקן מזרחי או אמריקאי, ניתן לשלב מספר שיטות כמו ריסוס, איבוק, איוד, פיתיונות, הדברה אלקטרונית ועוד.

300-650 ₪
הדברה והרחקת נדלים מגינות ציבוריות ופארקים

חשוב לציין שרוב הנדלים אינם ארסיים לאדם, אך חשוב להימנע מסיכונים מיותרים ולדווח מיד על כל הופעת נדלים.

 

חברת הדברה בראשון לציון תוכל להגיע לשטח הנגוע ולרסס אותו בתכשיר מיוחד המאושר לשימוש מטעם המשרד להגנת הסביבה, ללא ריח או נזק לאדם.250-600 ₪
טיפול בפגרים ונבלות

אם אתם מריחים ריח נבלה חזק, יש לפעול במהירות. סביב הפגר מצטברים טפילים מסוכנים שעשויים להעביר מחלות ובכך לסכן משמעותית את בריאות האדם.

אנו ערוכים לפינוי מהיר הכולל חיטוי יסודי למקום. אם מדובר בריח של נבלה ממיקום לא ידוע, יבוצע איתור שעשוי לכלול פירוק חלקי של מערכות המבנה (קירות, רצפות, תעלת מיזוג וכד').150-650 ₪ לחיות קטנות בגישה קלה.

אם זהו פינוי פגר של חיה משמעותית (סוס, פרה וכד') או בגישה מורכבת המצריכה סנפלינג, עלות הפינוי תהיה החל מ-800 ₪.

 

חברת הדברה בראשון לציון מחירים החל מ-200 ₪

מאחר והתמודדות עם מזיקים היא עניין בלתי צפוי, אנו דואגים לגבות על הדברה בראשון לציון מחירים נמוכים כך שלעולם לא תישארו ללא מענה. עלויות ההדברה שלנו מתחילות החל מ-200 ₪ לריסוס כולל נגד חרקים מהבית ויעלו בהתאם לגודל השטח המודבר והמורכבות בהתמודדות עם סוג המזיק עצמו. כמו כן, קיים הבדל במחיר הסופי ביחס לשיטת ההדברה שתבוצע.

איך להשיג על הדברה בראשון לציון המלצות איכותיות?

אם אתם מחפשים חוות דעת על מדבירים בעיר, אצלנו תוכלו לקבל את המידע המקיף והשלם לגבי כל אחד מבעלי המקצוע. מאחר ולכל הדברה בראשון לציון המלצות שכרוכות בסוג ההדברה שבוצעה כלפי מזיקים שונים – חשוב שתבחנו את רמת השירות שכל אחד מהם סיפק. תוכלו למצוא המון מדבירים טובים באזור ראשון לציון לטיפול בג'וקים למשל, אבל כל עוד הם לא הומלצו מבחינת היחס האישי, האכפתיות, המענה לשאלות והשקיפות מול הלקוחות הקודמים, ייתכן שהם לא יהיו משביעי רצון בפועל.

שנזמין לכם מדביר מעולה כבר עכשיו?

אם הנמלים השתלטו לכם על המטבח, יש לכם עכברים מתרוצצים בגינה, הילדים מתעוררים מלאים בעקיצות, או שאתם חושדים שיש אצלכם התרבות של מזיק מסוים – אל תחכו והתקשרו אלינו! הדברה סנטר גאה להעניק שירותי הדברה נבחרים ואיכותיים לכל תושבי ראשון לציון ולהפנות אתכם למדבירים המומחים והמומלצים ביותר באזור מגוריכם. הודות למהירות התגובה שלנו וההקפדה על רמת השירות, תקבלו שירותי הדברה בראשון לציון למגוון רחב של מצבים אפשריים ופתאומיים וכל זאת במחיר זול, עם תוצאות מובטחות.

 

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1
  • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים