ייעוץ חינם

055-970-5872

נמלים באמבטיה

גם לכם יש כל הזמן נמלים באמבטיה? יש לנו פתרון עבורכם

למה תמיד יש אצלכם נמלים באמבטיה, איך אפשר להדביר אותם ומה עליכם לעשות כדי לוודא שלא יחזרו עוד לעולם? אצלנו תמצאו את כל התשובות שחיפשתם!

כשאתם נכנסים למקלחת, הדבר האחרון שאתם רוצים לראות זה נמלים מתרוצצות לכם בין הרגליים. על אף שזו הפתעה לא נעימה, מדובר בתופעה נפוצה מאוד, והיא מעידה על כך שיש לכם נמלים איפשהו בבית שמחפשות מזון ולחות בצנרת. כדי להיפטר מהן, עליכם להזמין מדביר מומלץ שיעזור לכם לחסל את הקן שממנו מגיעות הנמלים, ומדביר שכזה תוכלו למצוא כאן אצלנו – בחברת הדברה סנטר. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, ספרו לנו שיש לכם נמלים באמבטיה, ואנחנו נדאג לשלוח אליכם מדביר שיהיה אצלכם תוך פחות משעה לטיפול בבעיה אחת ולתמיד.

 

הזמינו הדברת נמלים בחדר האמבטיה
אחריות בכתב על כל הדברה
ריסוס של הצנרת והצבת פיתיונות ג'ל
שימוש בחומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת נמלים באמבטיה במחיר זול

למה יש לכם נמלים במקלחת?

בראש ובראשונה הנמלים מגיעות לאמבטיה כי שם הן יכולות למצוא לחות שהם זקוקים לה, אך הדבר העיקרי שמושך אותן לשם זה השמפו, הסבון והמרכך שלכם. החומרים האלה מדיפים ריח מתוק שגורם לנמלים לחשוב שמדובר במקור לסוכר עבורן, ולכן הן נמשכות אליהם. עם זאת, נמלים באמבטיה מעידות על בעיה גדולה אחרת – יש קן נמלים בסביבת הבית שלכם, ועד שלא מדבירים אותו, הנמלים ימשיכו להגיע ולהסתובב לכם באמבטיה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  האם יכולים להיות כמה סוגי נמלים במקלחת?

  בהחלט יכולים להיות מספר סוגים של נמלים במקלחת, מכיוון שכל נמלה באשר היא נמשכת ללחות ולנוזלים ולא רק למזון. יתכן שסוג אחד של נמלים הגיע מהצנרת ואילו סוג אחר מקן שקיים בקירות או אפילו מחוץ לבית. חשוב עם זאת להיות ערים ולזהות את סוג הנמלים, מכיוון שיתכן כי לא מדובר כלל בנמלים, אלא בטרמיטים.

   

  מה עושים אם יש נמלים במקלחת?

  לא נעים להתקלח או בכלל לחלוק את הבית עם נמלים, וכדי להיפטר מהן מהר, עליכם לבצע את הפעולות הבאות:

  ניקוי מים והפחתת לחות: זה הדבר העיקרי שמושך את הנמלים למקלחת שלכם, ומומלץ מאוד שתנגבו את אזור הכיור ואת קירות המקלחת כשהם רטובים, ותדאגו שלא יהיו שלוליות מים בתוך המקלחת או בחדר כולו.

  השתמשו בדוחי נמלים טבעיים: נמלים לא יכולים לסבול את הריח של חומץ. מלאו בקבוק תרסיס בתערובת של מים וחומץ ביחס של 50:50, ורססו ישירות באזורים שבהם מצאתם נמלים. תוכלו לנגב עם ספוג והריח יישאר.

  קראו למדביר: אם שום דבר לא עובד והנמלים עדיין ממשיכות להגיע, זה סימן לכך שחייב להזמין מדביר שיטפל בקן שלהן.

  איך מדבירים נמלים באמבטיה?

  דבר ראשון כדאי מאוד לרסס את הצנרת, זאת על מנת לוודא שהנמלים לא ינסו להגיע אליה, וכן כדי לא לאפשר למזיקים אחרים להגיע משם, כשהריסוס יכול להיות יעיל גם נגד תיקנים למשל. שנית, כדי להתמודד עם מכת נמלים במקלחת צריך יהיה להציב פיתיונות ג'ל רעילים, שיימשכו אליהם את הנמלים כמקור למזון. הנמלים ייקחו את הפיתיונות הרעילים האלה אל מלכת הנמלים, יאכילו אותה, וכך היא תמות במהרה. אחרי שהמלכה תמות, הנמלים יעזבו את הקן שלהן ויפסיקו לפקוד את המקלחת שלכם. הדברת נמלים אמורה לעלות לכם בסך הכל 250-400 ₪.

   

  ריסוס או ג'ל מה הפתרון העדיף מבין השניים?

  בעוד שהריסוס יכול להוות פתרון מהיר, פיתיונות הג׳ל הם הפתרון המומלץ ביותר לנמלים באמבטיה בפרט ובבית בכלל. הנה השוואה קטנה שתראה לכם למה:

  קריטריונים להשוואה ריסוס במקלחת נגד נמלים ג׳ל פיתיון לחיסול נמלים במקלחת
  יישום חומר ההדברה קל ליישום, אך דורש אוורור הדברה נקודתית והרבה פחות מסוכנת לבני הבית
  רמת יעילות עובד מהר ומחסל את הנמלים במגע עובד לאט אך מחסל את כל קן הנמלים בסופו של דבר
  רמת בטיחות אם אי אפשר לאוורר את המקלחת כמו שצריך, הריסוס עלול להיות מסוכן בטוח לשימוש גם בבתים שבהם יש ילדים ובעלי חיים
  משך השפעת ההדברה הריסוס מסייע להרחיק נמלים מהמקלחת למשך מספר חודשים בסופו של דבר הנמלים אוכלות את כל הפיתיון, אך מאחר שהקן כולו מחוסל הן לא חוזרות

   

  מה עוד צריך לעשות כדי להרחיק נמלים מהאמבטיה?

  על אף שאנחנו נותנים לכם אחריות על כל הדברה, יש כמה דברים נוספים שמומלץ לכם לעשות לאחר שהדבירו אצלכם נמלים בבית. הפעולות הבאות יעזרו לכם לוודא שגם בעוד שנים רבות, לא ינסו להגיע נמלים לחדר האמבטיה שלכם, ולמעשה גם לא יוכלו.

  √ אטמו את האמבטיה או המקלחת – לעיתים ישנה בעיית איטום שגורמת לנזילה מתחת או מאחורי האמבטיה. כשהסביבה הזו לחה וחמימה, היא מושכת אליה נמלים, ולכן עליכם לבדוק את האיטום של המקלחת. הקדישו תשומת לב גם לאריחים שבסביבתה וודאו שהם יבשים ואטומים לחלוטין. אם לא, דאגו לאטום את חדר האמבטיה שלכם כמו שצריך.

  √ שמרו על הניקיון בחדר האמבטיה – זנים מסוימים של נמלים נמשכים לא רק לתכשירי הרחצה שלכם, אלא גם לריח של השיער ותאי העור שנושרים מגופכם. לכן ודאו לקרצף את האמבטיה שלכם לעיתים קרובות, וכן שמרו על הניקוז נקי משיערות. את הניקיון הזה מומלץ לבצע פעם בשבוע.

  √ אל תספקו לנמלים מזון – אנשים רבים שופכים מיצים או קפה לניקוז של הכיור או אפילו לניקוז של האמבטיה, אך השאריות שנותרות מכך הן חטיף נהדר לנמלים. אם עשיתם זאת ואתם מעוניינים לנקות את הניקוז ולבצע כך הדברת נמלים לבד, שפכו חצי כוס אבקת סודה לשתייה לתוך הניקוז, ולאחר מכן חצי כוס של חומץ. התערובת הזו תבעבע ותנקה שאריות של לכלוך שנותרו בצנרת ושמושכות נמלים. חכו 10 דקות ושטפו את הניקוז עם מים חמים.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח