ייעוץ חינם

055-970-5872

נמלים באמבטיה

גם לכם יש כל הזמן נמלים באמבטיה? יש לנו פתרון עבורכם

למה תמיד יש אצלכם נמלים באמבטיה, איך אפשר להדביר אותם ומה עליכם לעשות כדי לוודא שלא יחזרו עוד לעולם? אצלנו תמצאו את כל התשובות שחיפשתם!

כשאתם נכנסים למקלחת, הדבר האחרון שאתם רוצים לראות זה נמלים מתרוצצות לכם בין הרגליים. על אף שזו הפתעה לא נעימה, מדובר בתופעה נפוצה מאוד, והיא מעידה על כך שיש לכם נמלים איפשהו בבית שמחפשות מזון ולחות בצנרת. כדי להיפטר מהן, עליכם להזמין מדביר מומלץ שיעזור לכם לחסל את הקן שממנו מגיעות הנמלים, ומדביר שכזה תוכלו למצוא כאן אצלנו – בחברת הדברה סנטר. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, ספרו לנו שיש לכם נמלים באמבטיה, ואנחנו נדאג לשלוח אליכם מדביר שיהיה אצלכם תוך פחות משעה לטיפול בבעיה אחת ולתמיד.

 

הזמינו הדברת נמלים בחדר האמבטיה
אחריות בכתב על כל הדברה
ריסוס של הצנרת והצבת פיתיונות ג'ל
שימוש בחומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת נמלים באמבטיה במחיר זול

למה יש לכם נמלים במקלחת?

בראש ובראשונה הנמלים מגיעות לאמבטיה כי שם הן יכולות למצוא לחות שהם זקוקים לה, אך הדבר העיקרי שמושך אותן לשם זה השמפו, הסבון והמרכך שלכם. החומרים האלה מדיפים ריח מתוק שגורם לנמלים לחשוב שמדובר במקור לסוכר עבורן, ולכן הן נמשכות אליהם. עם זאת, נמלים באמבטיה מעידות על בעיה גדולה אחרת – יש קן נמלים בסביבת הבית שלכם, ועד שלא מדבירים אותו, הנמלים ימשיכו להגיע ולהסתובב לכם באמבטיה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך מדבירים נמלים באמבטיה?

  דבר ראשון כדאי מאוד לרסס את הצנרת, זאת על מנת לוודא שהנמלים לא ינסו להגיע אליה, וכן כדי לא לאפשר למזיקים אחרים להגיע משם, כשהריסוס יכול להיות יעיל גם נגד תיקנים למשל. שנית, כדי להתמודד עם מכת נמלים במקלחת צריך יהיה להציב פיתיונות ג'ל רעילים, שיימשכו אליהם את הנמלים כמקור למזון. הנמלים ייקחו את הפיתיונות הרעילים האלה אל מלכת הנמלים, יאכילו אותה, וכך היא תמות במהרה. אחרי שהמלכה תמות, הנמלים יעזבו את הקן שלהן ויפסיקו לפקוד את המקלחת שלכם. הדברת נמלים אמורה לעלות לכם בסך הכל 200-400 ₪.

   

  מה עוד צריך לעשות כדי להרחיק נמלים מהאמבטיה?

  על אף שאנחנו נותנים לכם אחריות על כל הדברה, יש כמה דברים נוספים שמומלץ לכם לעשות לאחר שהדבירו אצלכם נמלים בבית. הפעולות הבאות יעזרו לכם לוודא שגם בעוד שנים רבות, לא ינסו להגיע נמלים לחדר האמבטיה שלכם, ולמעשה גם לא יוכלו.

  √ אטמו את האמבטיה או המקלחת – לעיתים ישנה בעיית איטום שגורמת לנזילה מתחת או מאחורי האמבטיה. כשהסביבה הזו לחה וחמימה, היא מושכת אליה נמלים, ולכן עליכם לבדוק את האיטום של המקלחת. הקדישו תשומת לב גם לאריחים שבסביבתה וודאו שהם יבשים ואטומים לחלוטין. אם לא, דאגו לאטום את חדר האמבטיה שלכם כמו שצריך.

  √ שמרו על הניקיון בחדר האמבטיה – זנים מסוימים של נמלים נמשכים לא רק לתכשירי הרחצה שלכם, אלא גם לריח של השיער ותאי העור שנושרים מגופכם. לכן ודאו לקרצף את האמבטיה שלכם לעיתים קרובות, וכן שמרו על הניקוז נקי משיערות. את הניקיון הזה מומלץ לבצע פעם בשבוע.

  √ אל תספקו לנמלים מזון – אנשים רבים שופכים מיצים או קפה לניקוז של הכיור או אפילו לניקוז של האמבטיה, אך השאריות שנותרות מכך הן חטיף נהדר לנמלים. אם עשיתם זאת ואתם מעוניינים לנקות את הניקוז ולבצע כך הדברת נמלים לבד, שפכו חצי כוס אבקת סודה לשתייה לתוך הניקוז, ולאחר מכן חצי כוס של חומץ. התערובת הזו תבעבע ותנקה שאריות של לכלוך שנותרו בצנרת ושמושכות נמלים. חכו 10 דקות ושטפו את הניקוז עם מים חמים.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי