ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני – נפטרים מהג'וק ללא ריסוס במחיר משתלם

מה ההבדל בין תיקנים גרמניים לתיקנים אחרים, איך לזהות אותם, איפה מוצאים אותם, האם הם מסוכנים, למה ריסוס לא עובד עליהם, איך מדבירים אותם, כיצד לוודא שלא יחזרו וכמה עולה הדברת תיקן גרמני? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

התיקן הגרמני הוא סוג התיקן הנפוץ ביותר בכל העולם. בעוד שהוא חי בעיקר בסביבת האדם, לא תראו אותו סתם כך מתהלך על הרצפה בסלון, ותמצאו אותו בדרך כלל במסעדות, מפעלי מזון, בתי מלון, בתי אבות ומוסדות רבים אחרים. כל ניסיון לחסל אותו באופן עצמאי יתברר כלא מוצלח, פשוט מכיוון שהחרק הזה עמיד בפני חומרי הדברה רגילים שזמינים לקהל הרחב, וכן כי הוא מתרבה מהר מאוד ונוטה להסתתר במקומות שקשה למצוא אותו בהם. אנחנו בחברת הדברת סנטר נוכל לסייע לכם עם הדברת תיקן גרמני באופן מקצועי ומבלי לתת לו סיכוי לשרוד, בעזרת שילוב של מספר טכניקות הדברה יעילות להשגת תוצאות מובטחות. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לפספס!

 

הזמינו הדברה ירוקה נגד ג'וק גרמני 
אחריות בכתב על כל הדברה
הדברת תיקנים גרמניים במטבח, בתמי 4, בבית קפה ועוד
שימוש בפיתיונות ג'ל יעילים
מדביר עם רישיון מהמשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת תיקן גרמני

 

מה זה מקק גרמני – מאפיינים עיקריים

התיקן הגרמני (Blattella germanica) הוא חרק קטן מאוד – הרבה יותר קטן מהתיקנים האחרים שאתם מכירים, כמו התיקן האמריקאי. יש לו 3 שלבי גלגול – ביצה, נימפה וחרק בוגר. חייו נמשכים כ-100 ימים, ובתנאים אידיאליים הוא מתרבה בצורה אקספוננציאלית. קהילה של תיקנים גרמניים מכילה בדרך כלל 80% נימפות ו-20% חרקים בוגרים, והחרק הזה אוכל כל – שאריות של מזון שנותרו על השולחן, מזון של בעלי חיים ואפילו דבק שמצוי בספרים. לפניכם כמה מאפיינים עיקריים נוספים שלו שיעזרו לכם להבדיל בינו לבין חרקים אחרים:

צבע חום בהיר עם שתי פסים כהים על הגב. הנקבות כהות יותר מאשר הזכרים.
גודל 1.5-2 ס"מ
צורת גוף אליפטית
מספר רגליים 6 – האחוריות הן הארוכות ביותר.
האם יש לו מחושים כן – ארוכים מאוד ביחס לגופו.
האם יש לו כנפיים כן – אבל הוא אינו מסוגל לעוף.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איפה בדרך כלל מוצאים את התיקן הגרמני?

  התיקן הזה דורש סביבה חמימה ולחה כדי שיוכל לשגשג, והיא צריכה להיות קרובה למקור מזון ומים. לכן בדרך כלל תמצאו תיקן גרמני במטבח תעשייתי או במטבח הביתי, ולעיתים רחוקות גם בחדרי שירותים. עם זאת, התיקן הזה ידע להסתתר היטב, ויבחר לחיות לא רק בתוך חריצים בקירות, אלא גם במקומות שלא הייתם מצפים למצוא בהם חרקים, כמו למשל בתוך מתקני תמי 4, ובבתי קפה תמצאו תיקן גרמני במכונת קפה.

   

  תיקן גרמני במטבח לאחר הדברה

  תיקן גרמני במטבח

   

  סימנים שיש אצלכם תיקנים גרמניים

  אם בקושי רואים את המזיק הזה והוא מסתתר היטב, איך בכל זאת תזהו שהוא חי בסביבתכם ואת מקום הימצאותו? בעזרת הסימנים שהוא משאיר אחריו – הגללים שלו, שייראו כמו גרגירי פלפל קטנים ושחורים על השיש או בתוך המגירות. חלקם אף יהיו מרוחים וישאירו כתמים שחורים. כשיש הרבה מאוד תיקנים גרמניים בסביבתכם, תוכלו אף לחוש בריח מעופש.

  סרטון איך נראים ג'וקים גרמנים

   

  האם תיקן גרמני נחשב מסוכן?

  התיקנים האלה הם בהחלט מטרד לא קטן, אך הם עלולים אפילו להיות מסוכנים עבור אנשים שסובלים מאלרגיה ואסתמה. הם גם מפיצים מחלות, כשביכולתם להעביר לאדם 33 סוגי חיידקים שונים וכן 6 סוגים שונים של תולעים טפיליות. אם זה לא מספיק, מכיוון שהתיקנים האלה מגיעים בין היתר מהביוב, הם מורחים חלקיקי צואה על המקומות שבהם הם מתהלכים, ומסיבה זו תיקן גרמני במסעדה הוא הרבה יותר ממטרד אסתטי, אלא גם בעיה תברואתית.

   

  ריסוס תיקן גרמני בבית (נגיעות גבוהה מאוד)

  ג'וק גרמני בבית

   

  נגד תיקן גרמני טיפול מקצועי הוא הכרח

  לא משנה כמה תנסו לרסס את התיקן הזה עם חומרים שתקנו בחנויות, לא תצליחו להכחיד אותו, וזאת מכיוון שהוא עמיד בפני חומרי הדברה. אפילו מדבירים לא מרססים את התיקן הגרמני, כי גם הרעלים החזקים ביותר שבשימוש המדביר אינם מסוגלים לחסל את התיקן הגרמני. לכן נדרש נגד תיקן גרמני טיפול מקצועי בשיטה אחרת, שלא כוללת ריסוס, ואנחנו יכולים לספק לכם שירות שכזה במחיר משתלם.

  http://youtu.be/wbMCvwAE–c

   

  למה ריסוס תיקן גרמני לא עובד?

  בשנים האחרונות יותר ויותר מחקרים מראים שתיקנים גרמניים מפתחים עמידות רבה יותר לחומרי הדברה כימיים שברשות המדבירים. הסיבה לכך היא אורך החיים הקצר שלהם – מכיוון שהם חיים רק כ-100 ימים, ביכולתם להתפתח במהירות בין הדורות ולהפוך להיות עמידים בפני חומרי ההדברה. באותם מחקרים בדקו החוקרים שלל סוגים של חומרי הדברה, וכולם נכשלו בהקטנת גודל קהילת המזיקים לאורך זמן – הן חומרי ריסוס תיקן גרמני והן חומרים אורגניים כמו חומצה בורית. עם זאת, החומר היחידי שנמצא יעיל בחיסול התיקנים הגרמניים הוא ג'ל פיתיון מורעל, וזה בדיוק החומר שבו אנו משתמשים כדי לחסל אותם.

   

  הדברה נגד תיקן גרמני באמצעות מדבקות פרומון

  טיפול בתיקן גרמני

   

  ג'ל נגד תיקן גרמני – הפתרון המושלם

  האמת היא שגם אם היה אפשר לבצע ריסוס, היינו מעדיפים להשתמש בפיתיונות הג'ל. לא רק שהם עובדים בצורה נהדרת, אלא שגם הם לא מסכנים את אף אחד מיושבי הבית – אפילו לא חיות מחמד. על כן במקרה של תיקן גרמני הדברה עם פיתיונות ג'ל אפילו לא מחייבת אתכם לפנות את הבית. את הפיתיונות אנחנו מציבים בסביבה שבה חיים התיקנים כך שלא יצטרכו לחפש אותם הרבה, והם נמשכים לעמילן התירס שבהם, ניזונים ממנו ומתים במהרה.

  תיקן גרמני במטבח של משרד

   

  הדברת ג'וק גרמני בשיטה משולבת עם מלכודות דבק

  מאחר שהמזיקים האלה מתרבים מהר מאוד, אנחנו צריכים לייעל הדברת ג'וקים ולא לקוות רק שהתיקנים יאכלו מהפיתיונות הרעילים שהצבנו להם. לכן כחלק מתהליך הדברת ג'וק גרמני אנחנו דואגים גם להציב מלכודות דבק בסביבת מחייתם של התיקנים, ובעיקר מתחת למכשירי חשמל גדולים, כמו המקרר והתנור. כך למשל נקבה שסוחבת איתה תיק ביצים לא תוכל להתרחק איתו, והצאצאים לא יוכלו להתפזר – כולם ייתקעו במלכודת הדבק, ונעצור את ההתפשטות של החרקים האלה ביעילות, עד שהרעל שבפיתיונות יעשה את שלו.

   

  איך להיפטר מתיקן גרמני לתמיד?

  אחרי שביצענו אצלכם הדברה יסודית, עליכם לוודא שהתיקן לא יחזור עוד, ולשם כך עליכם להבין למה הוא הגיע מלכתחילה ואיך למנוע זאת. התיקנים האלה בדרך כלל מגיעים דרך אריזות קרטון שמכילות מזון או אפילו מכשירי חשמל, כשהם למעשה תפסו עליהם טרמפ ממקום אחד והגיעו איתם אליכם. לכן אחרי הדברת תיקן גרמני, עליכם לוודא שאתם בודקים היטב כל אריזת קרטון שמגיעה אליכם, מבלי לחפף ומבלי לחשוב שזה לא יקרה שוב. אם זה קרה פעם אחת, זה יכול לקרות בשנית.

  סרטון איך להרוג תיקן גרמני במטבח

   

  כמה עולה להדביר את הג'וק הגרמני?

  אצלנו תזכו למחיר הזול ביותר לטיפול במזיקים, כשדרכנו תשלמו על הדברת תיקן גרמני מחיר שנע בין 250-500 ₪, כולל אחריות ל-3 חודשים. יתכן שהטיפול יצריך מספר ביקורים, שכולם כלולים במחיר שאתם משלמים, וזאת על מנת להציב שוב פיתיונות ג'ל ומלכודות דבק נוספות במידת הצורך. תוכלו להשאיר את פרטיכם כאן באתר או להתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, ונוכל להגיע אליכם להדברה מהיום להיום ללא שום עיכובים. ניפטר לכם מהתיקנים הגרמניים ביעילות ועם 100% הצלחה – וזו הבטחה שאנחנו מתכוונים לקיים!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח