ייעוץ חינם

055-970-5872

פינוי גוזלים

פינוי גוזלים מכל מקום כולל מגובה מסוכן – שירות בפריסה ארצית רחבה

מה עושים כשמוצאים גוזלים בסביבת הבית, איך מפנים גוזלים בצורה הומאנית, האם חייב לפנות את הקן כולו ולהדביר את השטח שבו היה, איך מתמודדים עם גוזלים של ציפורים תוקפניות כמו מיינה, איך מחלצים בהצלחה גוזלים מוונטה וכמה עולה פינוי גוזלים – על כל השאלות האלה נענה לכם כבר עכשיו!

יש אנשים שמתלהבים מכך שציפור הטילה ביצים על אדן החלון שלהם, אך חשוב לזכור שהסביבה הביתית היא לא סביבה טבעית. הקן והגוזלים שבו מסכנים אתכם בשלל דרכים, בין אם על ידי הזמנת מזיקים ובין אם על ידי חשיפתכם ללשלשת של היונים. צריך לפנות אותו ואת הגוזלים שבו, אך חשוב לעשות זאת באופן שלא יפגע בגוזלים, ולשם כך צריך להיעזר במרחיק יונים. רק מרחיק יונים מומלץ יוכל לבצע פינוי גוזלים בדרך הומאנית, ואנחנו בחברת הדברה סנטר מתחייבים לספק לכם את הפתרון הנדרש לכם מבלי שאף יצור יפגע בתהליך!

 

מפנים גוזלים מכל מקום – מעכשיו לעכשיו
מחיר הכי משתלם שתמצאו
העברת הגוזלים לחוות גידול – פתרון הומאני
פינוי גוזלי מיינה ויונים מוונטה, מסתור כביסה, מזגן ועוד
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי גוזלים

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מה עושים עם גוזלים במרפסת או מחוץ לחלון?

  בגדול יש לכם 2 אופציות: לתת לגוזלים לגדול לאורך מספר שבועות עד חודשים או לפנות אותם לבית גידול. אם תאפשרו לגוזלים לגדול, זה אומר שהציפורים שהביאו אותם יחזרו לקנן אצלכם שוב ושוב, אולם אם תזמינו שירות של פינוי קן ציפורים, זה יוכל למנוע מזוג הציפורים לקנן אצלכם בעתיד – לעיתים אפילו ללא אמצעי הרחקה, תלוי בסוג הציפור. עם זאת, זה לא ימנע את האפשרות שציפורים אחרות יגיעו להשאיר אצלכם גוזלים, וסביר להניח שזה יקרה ככה או ככה בהמשך אם לא תדאגו להתקין אמצעי הרחקה נגד ציפורים.

   

  איך מפנים גוזלים מחלון בלי לפגוע בהם?

  כדי שלא לפגוע בגוזלים חייב להיעזר במרחיק ציפורים שמנוסה בטיפול בגוזלים מכל הסוגים. הסיבה לכך היא שציפורים מסוימות עלולות להיות תוקפניות מאוד, מה שיבהיל אתכם בזמן שתנסו לפנות את הגוזלים לבד, ובכך תסכנו אותם ואף את עצמכם בנפילה קטלנית. מרחיק ציפורים יודע איך להתמודד עם ציפורים שכאלה וכיצד להתגונן מפניהן מראש.

  הדרך היחידה להבטיח שהגוזלים ימשיכו לחיות את חייהם ויגדלו כמו שצריך אחרי שמפנים אותם היא על ידי פינויים אל חוות גידול. שם הגוזלים זוכים לתנאים שמאפשרים להם לגדול עד שהם הופכים לעצמאיים ויוצאים לחיים. זה לא עולה לכם כסף ואנחנו מפנים אותם לשם כחלק מהשירות שאנחנו מספקים.

   

  גוזלים של יונה בחלון

   

  פינוי גוזלים ממסתור כביסה כולל ניקיון

  כשיש גוזלים במסתור הכביסה בדרך כלל יש גם לא מעט לכלוך. לשלשת, זרדים ונוצות – כל אלה מכערים את מסתור הכביסה והופכים אותו ממקום שאמור להיות נקי עבור בגדים נקיים למקום מטונף ודוחה. לא רק זה, אלא שגם הלשלשת מעבירה מחלות ומסוכנת לבריאותכם. לכן כשאנחנו מגיעים לפנות אצלכם גוזלים אנחנו תמיד מנקים לחלוטין את מסתור הכביסה, על מנת לספק לכם שירות מלא כמו שמגיע לכם. הניקיון כולל חיטוי נגד חיידקים שעלולים להימצא בלשלשת היונים.

   

  פינוי גוזלי יונים בתל אביב

  פינוי גוזלים של יונה

   

  פינוי גוזלי יונים כולל הדברה לקרציוני יונים

  הפינוי לא מסתכם רק בניקיון, אלא גם בביצוע הדברה מקצועית, ולמעשה לא נעשה את עבודתנו כהלכה אם לא נדביר עבורכם את השטח באופן מוחלט. הבעיה עם גוזלי היונים היא שהם מושכים קרציוני יונים, שבאופן כללי לא אמורים להוות בעיה לאדם, אך כשהגוזלים עוזבים הקרציונים מחפשים מקור מזון אחר, והם יפנו לבית שלכם ואליכם.

  אמנם המזיקים האלה לא יכולים לשרוד זמן רב מדמו של האדם, אך אתם תצטרכו לעבור מספר שבועות שבהם תסבלו מעקיצות מעיקות, והקרציונים האלה יהיו בכל מקום – במיטה, בבגדים, על הספות ועוד… הדברה תסייע לחסל אותם באופן מוחלט וממוקד כך שלא יטרידו אתכם בשום צורה.

   

  בתמונה – גוזלים וביצים של ציפור מיינה

  גוזלים של מיינה

   

  פינוי גוזלים של ציפור מיינה – חובה לשלב הרחקה

  אם אתם מכירים את המיינה, אתם יודעים עד כמה מדובר בציפור מעיקה. זהו במין פולש שמוגדר על ידי האו"ם כאחד ממאה המינים הפולשים המסוכנים בעולם, והוא מזכיר מעט עורב בצורת ההתנהגות שלו. כמו העורב, גם המיינה תוקפנית ובעלת זיכרון טוב מאוד, וכשמפנים לה את הגוזלים מהקן אפשר לצפות למתקפת נגד, כשהציפור הזו לא חוששת כמעט מדבר.

  אז איך מתמודדים עם זה? הציפור לא מחבבת רעש, ולכן אנחנו נעזרים בלוכדן שמסייע לנו להרחיק אותה מאיתנו פיזית ולהפעיל רעש מתכתי שצורם לה. אך כאן לא מסתיימת העבודה, כי המיינה ככל הנראה תחזור שוב לקנן באותו אזור. חובה להרחיק אותה בעזרת דוקרנים או רשת על מנת לוודא שזה לא יקרה בשנית.

   

   

  פינוי גוזלים מחלון ממד – לאיזו ציפור הם שייכים?

  אם מצאתם קן של ציפור בחלון הממ"ד, סביר להניח שהוא שייך למיינה. הציפור הזו חודרת לתוך הממ"ד דרך חור קטן שקיים בקיר שלו, ועד שלא חוסמים את אותו חור עם רשת ממתכת, אי אפשר יהיה להיפטר לתמיד מהציפור הזו.

  המיינה דוגרת על הביצים למשך שבועיים בערך, ולאחר מכן הגוזלים גדלים למשך חודש. כך יוצא שבסך הכול תתמודדו עם בעיית הגוזלים והמיינה למשך כחודשיים. עם זאת אפשר לפנות את הגוזלים בכל שלב ולהרחיק את המיינה בלי לפגוע באף אחד בתהליך. עדיף לעשות את זה בזמן, כי במדינה כמו שלנו אי אפשר לדעת אף פעם מתי צריך יהיה להשתמש בממ"ד ולהישאר בו למשך זמן ממושך. אתם לא רוצים שזה יקרה יחד עם קן מלא בגוזלי מיינה.

   

  פינוי גוזלים של יונים ממרפסת שירות

  פינוי גוזלי יונים ממרפסת שירות

   

  גוזלים בוונטה – בעיה רצינית שמצריכה פינוי מקצועי

  ציפורים עלולות לחדור לתוך הוונטה ולהקים שם קן. לעיתים הציפורים אף נתקעות בתוכה ולא משלימות את המשימה, ואז אנו נקראים לחילוץ ציפור מהוונטה. זו בדרך כלל לא בעיה, אך פינוי הגוזלים כן יכול להיות קשה ומסובך יותר. את הגוזלים אפשר להוציא מהוונטה אך ורק בעזרת הידיים, וחובה לפנות גוזלים בחור בקיר חיצוני או בוונטה לפני שמתקינים אמצעי הרחקה, כמו רשת ברזל. אם הגוזלים יישארו בוונטה הם ימותו, מה שיגרום לריח רע והופעת זבובים ברחבי הבית.

   

   לקבלת הצעת מחיר
   והדברה ייעוץ בחינם

    

   כמה זמן לוקח לגוזל של יונה לעוף?

   גוזלים מפתחים את היכולת לעוף תוך 4-6 שבועות מהרגע שבו בקעו מהביצה, ויש מספר גורמים שמשפיעים על המהירות שבה יצליחו לעשות זאת לראשונה:

   תזונה: הגוזל צריך לפתח את שרירי הכנפיים שלו כמו שצריך על מנת שיוכל לעוף ביעילות.

   בריאות פיזית: אם קרה שהגוזל סבל ממחלה או מפציעה, קשה יהיה לדעת תוך כמה זמן גוזל יונה עף או אם בכלל יצליח. יתכן שהכנפיים שלו יישברו וזה לא יקרה לעולם.

   נוכחות טורפים: אם יש ציפורים אחרות שמאיימות על הגוזל, יתכן שהוא ינסה לעוף מוקדם יותר ובדחיפות, או שהתעופה שלו דווקא תידחה.

    

   פינוי גוזלי יונים מכיס חלון

    

   מתי גוזלים של יונה עוזבים את הקן?

   ברגע שהגוזל יכול לעוף, הוא מיד עוזב את הקן ולא חוזר אליו. עם זאת, העזיבה שלו יכולה להתעכב מכמה סיבות:

   זמינות המזון: אם ההורים של הגוזלים לא מוצאים מספיק מזון עבורם בטווח זמן קצר, ייקח לגוזלים יותר זמן לגדול כמו שצריך ולעזוב את הקן.

   מיקום הקן: אם הקן נמצא במקום שבו יש תנועה רבה של אנשים או באזור שממנו מנסים להרחיק אותן, יתכן שהיונים לא יוכלו להאכיל את הגוזלים כמו שצריך, מה שיאריך את הזמן שישהו בקן (לבדיקת עלות פינוי קן יונים).

   תנאי מזג האוויר: בתקופות שבהן יש גשם כבד, העזיבה של הגוזלים מתעכבת, ועליהם לחכות לתנאים נוחים יותר כדי שיוכלו לצאת משם ולהתחיל את חייהם.

    

   גוזל של יונה נטוש לאן מפנים?

   אם אפשר, עדיף שפשוט תשאירו את הגוזל במקומו.

   אם מצאתם את הקן שממנו נפל הגוזל, אפשר להשיב אותו אליו בעזרת כפפות.

   אם מדובר בקן שלם של יונה שנפל יחד עם הגוזלים, תוכלו לנסות להציב אותו במקום גבוה יחד עם הגוזל.

   שימו לב: אין לפנות גוזלים של יונים למקום כמו בית החולים לחיות בר, מכיוון שהוא מיועד רק לחיות בר מוגנות. הדבר היחידי שתוכלו לעשות זה להזמין מרחיק יונים שיפנה את הגוזל ויסייע לכם למנוע בעיה שכזו בעתיד.

    

   האם מסוכן לפנות גוזלי יונים לבד?

   חשוב מאוד שלא תנסו להתעסק לבד עם גוזלים של יונים, וזאת ממספר סיבות:

   הורים אגרסיביים: על אף שיונים אינן תוקפניות כמו ציפורים אחרות, הן יכולות לנסות להגן על הגוזלים שלהן בצורה אגרסיבית ולתקוף אתכם.

   העברת מחלות: גוזלים פגיעים מאוד למחלות כמו היסטופלסמוזיס, ומגע איתם ללא כפפות וציוד מגן עלול לחשוף אתכם למחלה הזו.

   סכנת פציעה: אם הקן של היונים נמצא במקום גבוה או שהגישה אליו מסוכנת, אתם עלולים לפילול ולהסתכן בפציעה חמורה, במיוחד אם לא תשתמשו בכלים הנכונים, כמו אלו שברשותנו.

   הסרה חלקית: לפעמים הקן או חלקים ממנו נמצאים במקום נסתר שקשה לאתר, וגם אם תיפטרו מחלק מהגוזלים, יוכלו להישאר שם ביצים או עוד גוזלים.

    

   כמה עולה לפנות גוזלים?

   מה שמשפיע על עלות הפינוי של הגוזלים זה סוג הציפור (מאחר שיש כאלה שתוקפניות יותר מאחרות), וכן האזור שממנו מפנים את הגוזלים. בנוגע לאזור צריך לבדוק כמה דברים – האם צריך לנקות אותו? האם מדובר בעבודה בגובה מסוכן? האם יש גישה נוחה לגוזלים? כל אלו יכולים להשפיע על מחירים של הדברה. אז כמה בסופו של דבר משלמים? הנה המחירון שיעשה לכם קצת סדר בראש.

   סוג הגוזלים איפה נמצאים הגוזלים? כמה עולה לפנות את הגוזלים?
   כמה עולה פינוי גוזלי יונים? גוזלי יונים במסתור כביסה 500 – 250 ₪
   גוזלים של יונה על הגג 600 – 250 ₪
   גוזלים של יונים בחורים גדולים בקירות חיצוניים 600 – 250 ₪
   מה עלות פינוי גוזלי מיינה? גוזלי מיינה בחלון ממ"ד 450 – 300 ₪
   גוזלים של מיינה בוונטה 450 – 300 ₪
   גוזלים של ציפור מיינה על גג רעפים 650 – 300 ₪

    

   שאלות ותשובות בנושא של פינוי גוזלי יונים, מיינה וציפורים אחרות

   האם הגוזלים נפגעים בתהליך הפינוי?

   אנחנו לא פוגעים בגוזלים בשום צורה, ומבצעים את הפינוי באופן עדין. הגוזלים מפונים אל חוות גידול, שם יוכלו להתפתח ולגדול עד שיעופו בכוחות עצמם ויתחילו את חייהם העצמאיים.

    

   האם חייב להדביר אחרי פינוי הגוזלים?

   כן, מכיוון שהגוזלים מושכים אליהם כיני עופות. הכינים האלה ינסו למצוץ את הדם שלכם אם לא ימצאו גוזלים בסביבתן, לכן צריך להדביר אותן כדי למנוע כל אפשרות שכזו.

   כמה זמן לוקח עד שהגוזלים יעזבו את הקן?

   בהתאם לסוג הציפור, הגוזלים יכולים להישאר בקן למשך שבועיים עד מספר חודשים. חשוב לציין שקן שהגוזלים גדלו בו בהצלחה ישמש את הציפור שוב, והיא תטיל בו ביצים גם בהמשך.

    

   איך למנוע מהציפור לקנן שוב באזור שממנו פונו הגוזלים?

   יש להציב אמצעי הרחקה בהתאם לסוג הציפור והמיקום של הקן שלה. האמצעים המומלצים ביותר הם דוקרנים ורשתות מפוליאתילן או ממתכת.

   נכתב על ידי
   דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

   דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

   דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח