ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית – שיטות טבעיות להדברה במחירים נוחים

מה זה הדברה אורגנית, איך אפשר לחסל מזיקים בלי רעלים, האם ההדברה הזו עלולה לפגוע בבעלי חיים, כמה היא עולה והאם מדבירים נותנים עליה אחריות? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות לכל השאלות האלה.

לא משנה כמה אתם דואגים לגינתכם ומטפחים אותה, תמיד עלולים לצוץ בה מזיקים, וזה לאו דווקא באשמתכם. אתם ככל הנראה רוצים לעשות לגינתכם רק טוב, ולכן תעדיפו שלא להשתמש בחומרי הדברה כימיים שעלולים להזיק לה, ובכך ביכולתנו לעזור לכם. דרך חברת הדברה סנטר תוכלו להזמין שירותי הדברה אורגנית לגינה הביתית ואף לבית עצמו, ובכך להפיג את החשש מפני שימוש בחומרי ריסוס רעילים שעלולים לפגוע בבריאות. אנחנו שומרים על בריאותכם ועל איכות הסביבה המידית שלכם, ועושים את הכל כדי לפטור אתכם מהמזיקים בשיטות בטוחות ויעילות. הרימו אלינו טלפון עוד היום, קבלו הצעת מחיר ונהיה כבר בדרך אליכם.

 

הזמינו הדברה אורגנית ללא ריח
מחיר מציאה על שירות מקצועי
הדברת חרקים מחיר מ-250 ש"ח
אפשרות להישאר בבית בזמן ההדברה
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה אורגנית לבית ולגינה

מה זה הדברה טבעית ואורגנית?

הטבע כבר סיפק לנו שלל דרכים להילחם במזיקים, ואמנם ריסוס עם חומרים כימיים הוא הפתרון הקל ביותר שקיים כיום, הוא לאו דווקא העדיף. למעשה, מזיקים רבים מפתחים עמידות לחומרי ההדברה הכימיים ככל שעוברות השנים, אולם הדברה טבעית נשארת תמיד יעילה ומוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. בהדברה שכזו המדבירים עושים שימוש בחומרים שנוצרו על ידי הטבע ולא סונתזו בידי האדם, או תכשירים ומכשירים כאלה ואחרים שלא מזיקים לסביבה. החומרים האלה יכולים לשמש להדברה באופן פעיל על ידי פיזורם בשטח המודבר, או להדברה פסיבית על ידי הצבת מלכודות או מכשירים שדוחים ומרחיקים מזיקים.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה אורגנית יש דבר כזה? אז זהו שלא

  בתוך הבית אי אפשר לנצל את כל שיטות ההדברה האורגניות, מכיוון שבדרך כלל מדובר באבקות או נוזלים שלא מתאימים לשימוש ביתי. עם זאת, סוג הדברה זה לא נעשה רק בעזרת תכשירים טבעיים, אלא בעזרת כל כלי שלא מזיק לבריאות או לסביבה ושנמצא בארגז הכלים של המדביר. כך למשל הדברה אורגנית לבית יכולה להיעשות בעזרת מלכודות או פיתיונות רעילים שאינם מסכנים את בני הבית, כמו למשל פיתיונות ג'ל נגד נמלים, ג'וקים או טרמיטים. לעיתים ייעשה שימוש בכל שיטות אלה יחדיו כדי להגיע לתוצאות מובטחות, למשל כאשר מבצעים הדברת עכברים בעזרת מלכודות ופיתיונות שמיועדים אך ורק להם.

   

  איך מדביר אורגני מחסל מזיקים?

  אז איך למעשה מנצל המדביר את הטבע כדי להשלים את עבודתו? לשם כך נדרש ידע לא מועט בקשר לכל מזיק ומזיק, כדי להבין מה אכן מסייע לדחות אותו או אפילו לחסל אותו. את הידע הזה רוכשים מדבירים בעיקר מניסיון ומחקר מעמיק, וברשותנו הכלים והידע שנדרשים להדברת מזיקים שקיימים בארץ. הנה לפניכם כמה דוגמאות לטיפול במזיקים בשיטות אורגניות שונות:

  הדברת עש הטבק אורגנית – כדי לחסל את המזיק הזה צריך לייעד את ההדברה לזחלים שלו, ואותם מסירים באופן ידני מהשטח, ללא שימוש בחומרי הדברה. אם מדובר בשטח נרחב, למשל בשדה גידול של ירקות, ניתן להכיר לאזור צרעות טפיליות שמטילות ביצים בזחלים וכך מחסלות אותם. הצרעות האלה אינן מזיקות לאדם ולא מסכנות אתכם בעקיצות.

  הדברת עשבים אורגנית – יש שלל דרכים לטפל בעשבים שוטים ללא חומרי הדברה כימיים, ביניהן שימוש בתרסיסי חומץ שאנחנו מכינים בעצמנו. לאחר הטיפול הטבעי בעשבים, גלוטן תירס יכול לסייע לנו למנוע הופעה של עשבים שוטים נוספים בשטח המודבר.

  ריסוס אורגני נגד ג'וקים – לטיפול בג'וקים אנחנו משתמשים בתרסיס אורנג' גארד, שממיס את השעווה שמצפה את מערכת הנשימה של הג'וקים וגורם להם להיחנק. התרסיס מכיל תמצית קליפות תפוזים והוא טבעי לחלוטין. שימו לב כי שיטה זו תעזור רק למי שמצא בבית שלו רק כמות ג'וקים קטנה מאוד.

  הדברה טבעית נגד פרעושים – הפתרון הטבעי היעיל והמוצלח ביותר נגד פרעושים בגינה הוא אדמה דיאטומית, שגורמת להם למות עקב התייבשות גופם. זוהי למעשה אבקה שמכילה תערובת מינרלים שמורכבת בעיקר מסיליקה, והיא משמשת גם לקטילת חרקים רבים נוספים.

   

  האם חומר הדברה אורגני מזיק לבעלי חיים?

  כל הרעיון בהדברה אורגנית זה שחומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש אינם מזיקים לסביבה, לאדם, וכמובן שגם לא לבעלי חיים. לצורך העניין, אדמה דיאטומית שמשמשת להדברה בגינה נחשבת אף מומלצת על ידי וטרינרים להדברת מזיקים שפוגעים בבעלי חיים. גם שמן נים, שמשמש להדברת מזיקים בצמחים, אינו רעיל וכה מריר עד שחיות מחמד נרתעות ממנו ולא מתקרבות אליו כלל. כך או כך, אין חשש לבריאותן של חיות המחמד שלכם בעקבות הדברה שכזו. עם זאת, אם משתמשים בחומרי הדברה אפילו ברעילות נמוכה, תמיד יש צורך להגן על חיות המחמד שלכם ולהוציא אותם מהבית לזמן הטיפול המקצועי וכן להיצמד להנחיות המדביר בנוגע להשבה הביתה.

   

  כמה עולה הדברה אורגנית וטבעית?

  אנחנו מאמינים שאין סיבה לשלם יותר על שירות שאמור להיות זמין ונגיש לכולם, ולכן אנחנו לא גובים מכם מחיר גבוה על הדברות טבעיות. עם זאת, במידה וההדברה תצריך מאיתנו הרבה מאוד עבודה, למשל הסרה ידנית של המזיקים, נצטרך לגבות מחיר שמשתווה לכמות הזמן וההשקעה שנדרשת בהדברה. דרכנו אתם משלמים על הדברה אורגנית מחירים הוגנים, שמתחילים ב-250 ₪. עיינו במחירון הדברה כאן וקבלו הצעת מחיר מדויקת לפי בעיית המזיקים הפרטנית שלכם בטלפון – ללא התחייבות.

   

  כמה זמן אחריות יש על הדברות אורגניות?

  אף על פי שהיא לא מערבת רעלים חזקים, אין זה אומר שההדברה האורגנית אינה יעילה. למעשה, לא פעם הוכחנו ללקוחות כי הדברה אורגנית עם רעילות נמוכה יעילה בדיוק באותה מידה כמו הדברה עם כימיקלים אגרסיביים, ולכן אנחנו מספקים לכם בדיוק את אותה תקופת האחריות עליה – החל מ-3 חודשים. גם על הדברה אורגנית בגינה אתם מקבלים דרכנו אחריות, אולם זה תלוי בסוג המזיק, ועבור חלקם לא נוכל לספק לכם אותה. תוכלו לברר בטלפון באופן פרטני למשך כמה זמן תקבלו אחריות על ההדברה.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח