ייעוץ חינם

055-970-5872

פינוי פגרים

פינוי פגרים על ידי מדביר מוסמך עם רישיון בתוקף

מחפשים מדביר מוסמך לפינוי פגר חתול, יונה מתה, כלב או חיה אחרת? מי מציע שירותי פינוי פגרים מבתים וגינות? איך לבחור מדביר כדי לפנות פגרים ונבלות של חיות כמו יונים, עטלפים, כלבים וכיוצא בזה? 

פינוי פגר הוא שירות ייחודי הניתן בדרך כלל על ידי חברות הדברה. אמנם, רשויות מקומיות מפנות פגרים ונבלות מהמרחב הציבורי, אך כאשר סובלים מריח של נבלה בתוך הבית, במחסן, בעליית הגג או בגינה – האחריות על פינוי החיה המתה היא שלכם.

 

הזמינו פינוי פגרים מהיום להיום
חיטוי המקום כדי למנוע התרבות חיידקים – ללא תוספת תשלום
פינוי פגר מחיר מ-150 ש"ח
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
פינוי חתול מת, עכבר, יונה, חולדה מתה, פינוי גופת כלב או חתול ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי פגרים

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  פינוי בעלי חיים מתים – איך זה מתבצע?

  כאשר סובלים מבעיה כמו ריח של נבלה בבית או בחצר חשוב להזמין מיד חברת הדברה מנוסה שתשלח אליכם מדביר מוסמך כדי לאתר את הפגר ולפנות אותו. הפגרים עשויים להימצא בחללים צרים ובאזורים עם גישה בעייתית, למשל עליית גג, צנרת ביוב, מחילות קטנות בגינה או בקיר וכדומה.

  מדביר מקצועי מפנה את כל סוגי הפגרים והנבלות, בין היתר הוא מציע שירות לפינוי פגרים של חיות בית כמו כלבים וחתולים, פינוי פגרי סוסים, פרות, כבשים וחזירים, ושירות לפינוי פגרי מכרסמים כמו חולדות ועכברים ופינוי ציפורים מתות כמו יונים ועטלפים. פינוי בעלי חיים מתים כרוך בסיכון, מחייב לבוש וציוד מתאים, ויש לפעול על פי התקנות והחוקים. במקרים מסוימים אפשר לבקש מהמדביר לקבור את גופת חיית המחמד בשטח פתוח קרוב לבית.

  פינוי גופות בעלי חיים מהחצר

   

  פינוי פגר כולל איתור מקור הריח

  ברוב המקרים זקוקים לשירות פינוי פגרים כאשר מתחילים לסבול מריח רע בבית, בדירה או בחצר. פגרים של חיות מתות נמצאים בדרך כלל במקומות מסתור בבית ובגינה, לדוגמה מעל לוחות הגבס המשמשים לתקרה צפה, במרווחים בתוך קירות גבס, בעליית הגג, בתעלות של המזגן, במרפסת שירות, מאחורי ארונות קיר, במחסן, במחילות בחצר, במסתורי כביסה ועוד.

  אפשר לאתר יחסית בקלות את מיקום הפגר בגלל הריח הרע, ולאחר סילוק הפגר יש לבצע ניקיון יסודי, חיטוי ובהתאם לצורך הדברה נגד מזיקים, טפילים וחרקים נוספים המתרבים בתוך הפגר ובסביבתו.

  פינוי פגר של קיפוד מהחצר כולל חיטוי מקומי

  פגר קיפוד בחצר

   

  פינוי נבלות כולל חיטוי יסודי 

  בעזרת המדביר אפשר לאתר את הנבלה תוך זמן קצר ולפנות את הפגר. פינוי נבלה נחשב למורכב בגלל הגישה הבעייתית וסכנת החיידקים והזיהומים. לכן, אם תכננתם לפנות את הנבלה לבד עדיף לא להסתכן ויש לקרוא למדביר מנוסה.

  חשוב לזכור כי פינוי נבלות הוא עסק לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב (קראו כאן על הנחיות משרד החקלאות ופיתוח הכפר בנוגע לפינוי פגרים) . המדביר לובש ביגוד ארוך ומיוחד ועליו לכסות את כל גופו, כולל כיסוי ראש וכפפות לידיים. למדביר יש ציוד מקצועי ללכידת הפגר ולפינויו מהמקום, ללא כל מגע עם פגר החיה המתה. לאחר פינוי פגר החיה המדביר משלים את המלאכה באמצעות ניקוי וחיטוי יסודי של האזור ופיזור חומרי הדברה בהתאם לצורך.

  פינוי פגר מלובי בניין

   

  איך מתבצע איתור נבלה על ידי מדביר?

  רבים שואלים איך מאתרים נבלות, לכן כדאי לדעת כי יש מספר שיטות, ובדרך כלל המדביר המנוסה מאתר את הפגר באמצעות חוש הריח שלו. יש מצבים בהם קשה לאתר את הנבלה החבויה במקום מסתור עם גישה בעייתית, לכן המדביר יכול להיעזר באמצעים טכנולוגיים ובשיטות נוספות שרכש מניסיונו הרב בתחום.

  על כן, איתור נבלה מחייב חוש ריח מפותח, אפשר להגביר את הלחות באזור וכך הריח גובר וקל יותר לאתר את הנבלה.

  איתור פגר בבניין

   

  כמה זמן נמשך ריח של נבלה?

  ריח של נבלה בבית עשוי להטריד אתכם לפחות שבועיים עד שלושה שבועות, ללא טיפול ופינוי הפגר. באזורים לחים הריח עשוי להיות חריף ומשמעותי יותר. כדי לסבול פחות זמן מהריח הנוראי מומלץ לפנות את הפגר מוקדם ומיד לאחר זיהוי הריח הרע.

  פינוי פגר מתקרה אקוסטית

  פינוי פגר מתקרה אקוסטית

   

  איך להיפטר מריח של נבלה?

  הפתרון היעיל שיסייע לכם להיפטר מהריח של הנבלה הוא לרסס את האזור באמצעות תמיסה המורכבת מאבקת סודה לשתייה ומים. סודה לשתייה מעלימה את הריח, אפשר לפזר גם שאריות של קפה שחור (בוץ) באזור בו מצאתם את הפגר.

  מה עושים עם ריח של נבלה בגן ילדים

   

  האם ריח של נבלה בבית זה מסוכן?

  הריח אינו מסוכן אך מהווה מטרד קשה, עיקר הריח נובע מהתרבות חיידקים וחרקים שונים בפגר. למעשה, הפגר מסוכן לבריאותכם בגלל החיידקים והחרקים הנמשכים לגופה של החיה המתה, ואתם חשופים לזיהומים ולמחלות.

   

  פינוי פגרים של חתולים באזור נסתר – האם זו בעיה?

  חתולים יכולים להימצא במקומות שונים ומשונים, אפילו מאחורי הקירות או מעל לתקרה אקוסטית. במקרים שכאלה צריך קודם כל למצוא את הפגר, ולאחר מכן לבצע פעולות שונות על מנת שניתן יהיה לפנות אותו וביעילות. אם למשל מדובר בתקרה אקוסטית אין שום בעיה – פשוט מסירים את הפנל שבסביבתו נמצא הפגר ומפנים את החתול. עם זאת, כשהוא נמצא מאחורי קיר, צריך ליצור בו פתח אם אין דרך אחת להגיע לפגר.

   

  למה פינוי פגר גדול וכבד כמו כלב עולה יותר

  כלב הוא חיה גדולה יותר מאשר חתול, ועל כן הפינוי מצריך יותר מאמץ פיזי. כשמדובר בכלב גדול במיוחד, צריך לסחוב אותו בצמוד לגוף, מה שדורש שימוש בלבוש מיוחד שימנע הידבקות במחלות ובקטריות שקיימות בפגר. יחד עם זאת, פינוי גופת כלב לא חייב להיות יקר, למשל אם מדובר בכלב קטן כמו פינצ'ר. יתכן שנגבה מכם מחיר זול יותר מהסטנדרט על פינוי כלב קטן שכזה – תוכלו לקבל הצעת מחיר בטלפון לפי סוג הכלב שצריך לפנות.

  פינוי עטלף מת

  פגר של עטלף

   

  פינוי חיות מתות כמו יונים כולל הדברה של כיני יונים

  יונים מתות נמצאות לעיתים קרובות במסתורי כביסה מלוכלכים שמלאים בצואת יונים, נוצות וקנים, ויחד עם כל הלכלוך הזה ייתכן שיש במסתור הכביסה גם כיני יונים. את הכינים האלה צריך להדביר, כי אחרי שלא יוכלו לצרוך את מזונן מהיונים, הן יחפשו את הדם שלכם בתוך הבית. לכן אחרי שאנחנו מבצעים פינוי פגר של יונה, אנו לרוב בוחרים גם להדביר כיני יונים, בהתאם להימצאותן. אם אכן גילינו שיש כיני יונים באזור שבו שהתה היונה, נציין זאת בפניכם ונציע לכם להדביר אותן.

   

  לאן עוברת הגופה אחרי פינוי פגר מת

  את הפגר של החיה אנחנו מעבירים למשרפה או לאתר הטמנה, בהתאם לסוג הפגר, אולם אם מדובר בחיית מחמד שמתה, נוכל לפנות אותה עבורכם לבית קברות לחיות. בבתי קברות שכאלה ניתן לקבור כלבים, חתולים וכל חיית מחמד אחרת שהייתה עבורכם חשובה ושהייתם רוצים לתת לה קבורה מכובדת. עם זאת, יהיה עליכם ליצור קשר בעצמכם עם בית הקברות לבחירתכם לפני שנעביר את הפגר אליו.

  איסוף נבלה ממקלט ציבורי

   

  האם קיים חוק פינוי פגרים?

  בתקנות איכות הסביבה מצוין כי על פי חוק, כל פגר של בעל חיים חייב להיות מועבר לקבורה או לשריפה. עם זאת, אי אפשר לקבור או לשרוף את הפגר בכל מקום שרוצים, וצריך להעביר אותו לאתר מורשה. אי ציות לחוק זה עלול לסכן אתכם בקנס של עד 10,000 שקלים.

   

  האם העירייה אחראית על פינוי פגרים?

  בגדול, כן. העירייה אחראית על פינוי של כל פגר שנמצא בשטח ציבורי. עם זאת, על פי חוק האחריות לפינוי הפגר חלה על האדם שהפגר נמצא בשטחו. כלומר, אם בגינה הפרטית שלכם מת חתול, אתם אחראיים לפינויו ולא העירייה. לעומת זאת, אם מתחת לבניין שלכם מת חתול, תוכלו להתקשר למוקד 106 ולבקש שיישלחו עובד שיפנה אותו.

   

  מה כולל השירות של מדביר שמפנה פגר?

  השירות אמנם נקרא ״פינוי פגרים״, אך אתם מקבלים הרבה יותר מזה כשאתם מזמינים מדביר לביצוע העבודה. אלו הם השלבים שבהם אנחנו עובדים כשאנחנו מפנים פגרים:

  מציאת הפגר: אם אינכם יודעים איפה הפגר, אנחנו נאתר אותו בלי שום בעיה – בתוך או מחוץ לבית.

  הסרת ריחות רעים: אמנם הפגר פונה, אך הריח שלו עוד נשאר. אנחנו נפטרים את הריח בעזרת תכשיר שמסייע לנטרל אותו לחלוטין.

  חיטוי: נשתמש בחומר חיטוי שמטרתו לחסל פתוגנים שעלולים לסכן את בריאותכם.

  הדברה: אם הפגר כבר הספיק למשוך אליו מזיקים, נדביר אותם לפי סוגם – נמלים, ג׳וקים, רימות וכדומה.

  העברת הפגר למשרפה או אתר קבורה: אם זה פגר של חיית רחוב, נעביר אותו למשרפה, אולם אם מדובר בפגר של חיית מחמד שלכם, נוכל להעביר אותו לבית עלמין לבעלי חיים.

   

  הסכנות בפינוי הפגר באופן עצמאי

  הידבקות במחלות: פגרים יכולים להעביר לאדם מחלות כמו סלמונלה, לכן מדבירים משתמשים בציוד מגן כשהם מתעסקים איתם.

  טפילים: יכולים להיות בפגר פרעושים, קרציות, כינים ועוד שלל טפילים שיעברו אליכם אם תנסו לגעת בו.

  ריחות וכתמים: לא תצליחו לעולם להיפטר מהריח החזק של הפגר בעצמכם, והוא יוכל להישאר למשך ימים שלמים גם לאחר שהפגר פונה מהמקום.

  הגעת מזיקים: אם לא נפטרים מהפגר כמו שצריך, עלולים להגיע מזיקים למיקומו, ביניהם מכרסמים, נמלים, ג׳וקים ועוד.

   

  פינוי פגר מחיר מחירון – כולל איתור וחיטוי

  חתול מת החל מ-250 ₪.

  √ פגר של כלב החל מ-250 ₪.

  √ פינוי יונה מתה החל מ-250 ₪.

  √ עכבר מת החל מ-250 ₪.

  √ פינוי חולדה מתה החל מ-250 ₪.

  √ פינוי פגר של סוס החל מ-600 ₪.

  חשוב להדגיש כי פינוי פגר מחייב גם ניקיון יסודי וחיטוי, כדאי להדביר את האזור ואת הפגר המדביר מפנה בהתאם להנחיות הרשות המקומית. מחפשים מדביר המציע שירותי פינוי חיות מתות? בפורטל הדברה סנטר תמצאו את אנשי המקצוע המומלצים והאמינים ביותר שגובים מחירים זולים להדברה בכלל ולפינוי פגרים בפרט.

   

  שאלות ותשובות לפני שתזמינו שירות

  כמה עולה לפנות פגר?

  המחיר משתנה במצב הפגר והאם הוא נגיש, המחיר נע מ 100 שח לפר קטן מתוך מספר פגרים ועד 700-800 שח לפגר גדול כמו כלב זאב.

  האם אתם מבצעים חיטוי לאחר פינוי הפגר?

  כן בהחלט. החיטוי מתבצע לאחר הפינוי ף חומר ייעודי למניעת התרבות חיידקים והתפתחות רימות במקום.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח