פינוי פגרים

צור קשר

תוכן עניינים

פינוי פגרים על ידי מדביר מוסמך עם רישיון בתוקף

מחפשים מדביר מוסמך לפינוי פגר חתול, יונה מתה, כלב או חיה אחרת? מי מציע שירותי פינוי פגרים מבתים וגינות? איך לבחור מדביר כדי לפנות פגרים ונבלות של חיות כמו יונים, עטלפים, כלבים וכיוצא בזה?

פינוי פגר הוא שירות ייחודי הניתן בדרך כלל על ידי חברות הדברה. אמנם, רשויות מקומיות מפנות פגרים ונבלות מהמרחב הציבורי, אך כאשר סובלים מריח של נבלה בתוך הבית, במחסן, בעליית הגג או בגינה – האחריות על פינוי החיה המתה היא שלכם.

✔️ הזמינו פינוי פגרים מהיום להיום
✔️ חיטוי המקום כדי למנוע התרבות חיידקים – ללא תוספת תשלום
✔️ פינוי פגר מחיר החל מ-100 ש"ח
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ פינוי חתול מת, עכבר, יונה, חולדה מתה, כלב ועוד
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

פינוי פגרים

פינוי בעלי חיים מתים – איך זה מתבצע?

כאשר סובלים מבעיה כמו ריח של נבלה בבית או בחצר חשוב להזמין מיד מדביר מוסמך ומנוסה כדי לאתר את הפגר ולפנות אותו. הפגרים עשויים להימצא בחללים צרים ובאזורים עם גישה בעייתית, למשל עליית גג, צנרת ביוב, מחילות קטנות בגינה או בקיר וכדומה.

מדביר מקצועי מפנה את כל סוגי הפגרים והנבלות, בין היתר הוא מציע שירות לפינוי פגרים של חיות בית כמו כלבים וחתולים, פינוי פגרי סוסים, פרות, כבשים וחזירים, ושירות לפינוי פגרי מכרסמים כמו חולדות ועכברים ופינוי ציפורים מתות כמו יונים ועטלפים. פינוי בעלי חיים מתים כרוך בסיכון, מחייב לבוש וציוד מתאים, ויש לפעול על פי התקנות והחוקים. במקרים מסוימים אפשר לבקש מהמדביר לקבור את גופת חיית המחמד בשטח פתוח קרוב לבית.

 

פינוי פגר כולל איתור מקור הריח

ברוב המקרים זקוקים לשירות פינוי פגרים כאשר מתחילים לסבול מריח רע בבית, בדירה או בחצר. פגרים של חיות מתות נמצאים בדרך כלל במקומות מסתור בבית ובגינה, לדוגמה מעל לוחות הגבס המשמשים לתקרה צפה, במרווחים בתוך קירות גבס, בעליית הגג, בתעלות של המזגן, במרפסת שירות, מאחורי ארונות קיר, במחסן, במחילות בחצר, במסתורי כביסה ועוד.

אפשר לאתר יחסית בקלות את מיקום הפגר בגלל הריח הרע, ולאחר סילוק הפגר יש לבצע ניקיון יסודי, חיטוי ובהתאם לצורך הדברה נגד טפילים, חרקים ומזיקים נוספים המתרבים בתוך הפגר ובסביבתו.

 

פינוי נבלות כולל חיטוי יסודי

בעזרת המדביר אפשר לאתר את הנבלה תוך זמן קצר ולפנות את הפגר. פינוי נבלה נחשב למורכב בגלל הגישה הבעייתית וסכנת החיידקים והזיהומים. לכן, אם תכננתם לפנות את הנבלה לבד עדיף לא להסתכן ויש לקרוא למדביר מנוסה.

חשוב לזכור כי פינוי נבלות הוא עסק לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב. המדביר לובש ביגוד ארוך ומיוחד ועליו לכסות את כל גופו, כולל כיסוי ראש וכפפות לידיים. למדביר יש ציוד מקצועי ללכידת הפגר ולפינויו מהמקום, ללא כל מגע עם פגר החיה המתה. לאחר פינוי פגר החיה המדביר משלים את המלאכה באמצעות ניקוי וחיטוי יסודי של האזור ופיזור חומרי הדברה בהתאם לצורך.

 

איך מתבצע איתור נבלה על ידי איש מקצוע?

רבים שואלים איך מאתרים נבלות לכן כדאי לדעת כי יש מספר שיטות, ובדרך כלל המדביר המנוסה מאתר את הפגר באמצעות חוש הריח שלו. יש מצבים בהם קשה לאתר את הנבלה החבויה במקום מסתור עם גישה בעייתית, לכן המדביר יכול להיעזר באמצעים טכנולוגיים ובשיטות נוספות שרכש מניסיונו הרב בתחום.

לכן, איתור נבלה מחייב חוש ריח מפותח, אפשר להגביר את הלחות באזור וכך הריח גובר וקל יותר לאתר את הנבלה.

 

כמה זמן נמשך ריח של נבלה?

ריח של נבלה בבית עשוי להטריד אתכם לפחות שבועיים עד שלושה שבועות, ללא טיפול ופינוי הפגר. באזורים לחים הריח עשוי להיות חריף ומשמעותי יותר. כדי לסבול פחות זמן מהריח הנוראי מומלץ לפנות את הפגר מוקדם ומיד לאחר זיהוי הריח הרע.

 

איך להיפטר מריח של נבלה?

הפתרון היעיל שיסייע לכם להיפטר מהריח של הנבלה הוא לרסס את האזור באמצעות תמיסה המורכבת מאבקת סודה לשתייה ומים. סודה לשתייה מעלימה את הריח, אפשר לפזר גם שאריות של קפה שחור (בוץ) באזור בו מצאתם את הפגר.

 

האם ריח של נבלה בבית זה מסוכן?

הריח אינו מסוכן אך מהווה מטרד קשה, עיקר הריח נובע מהתרבות חיידקים וחרקים שונים בפגר. למעשה, הפגר מסוכן לבריאותכם בגלל החיידקים והחרקים הנמשכים לגופה של החיה המתה, ואתם חשופים לזיהומים ולמחלות.

 

פינוי פגר מחיר מחירון – כולל איתור וחיטוי

 • פינוי חתול מת החל מ-250 ₪.
 • פינוי פגר של כלב החל מ-350 ₪.
 • פינוי יונה מתה החל מ-100 ₪.
 • פינוי עכבר מת החל מ-150 ₪.
 • פינוי חולדה מתה החל מ-200 ₪.
 • פינוי פגר של סוס החל מ-600 ₪.

חשוב להדגיש כי פינוי פגר מחייב גם ניקיון יסודי וחיטוי, כדאי להדביר את האזור ואת הפגר המדביר מפנה בהתאם להנחיות הרשות המקומית.
מחפשים מדביר המציע שירותי פינוי חיות מתות – בפורטל הדברה תמצאו את אנשי המקצוע המומלצים והאמינים ביותר.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1
 • פריט ברשימה #1

לקוחות ממליצים