ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה ידידותית

הדברה ידידותית מחומרים בטוחים בלבד

איך מדבירים בבית עם בעלי חיים, ילדים או נשים בהריון והאם יש דרך לבצע הדברה ידידותית לסביבה ללא רעלים? את הכל אתם תגלו כבר עכשיו.

אנשים רבים חוששים לבצע הדברה בביתם, ובצדק. הרי אף אחד לא רוצה להכניס לביתו חומרים רעילים שעלולים להוות סכנה לבריאות – בייחוד לבריאותם של נשים בהריון, ילדים וחיות מחמד. עם זאת, בתחום ההדברה התקדמנו שנות אור מאיפה שהיינו לפני 10 או 20 שנה, וכיום בהחלט ניתן לבצע הדברה ידידותית עם חומרים בטוחים שלא מזיקים לבריאות. לשם כך רק צריך למצוא את המדביר הנכון. אנחנו בחברת הדברה סנטר נוכל לעשות עבורכם הדברה שכזו, כל עוד תציינו בפנינו את המגבלות והדרישות שלכם, ונדאג שלא תצטרכו לדאוג בנוגע לשאיפת חומרים מסוכנים או נזק לסביבה. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, ספרו לנו מי חי בבית שמדבירים, ואנחנו נגיע מוכנים עם חומרי ההדברה הבטוחים עבורם.

 

הזמינו הדברה עם חומרים ידידותיים לבעלי חיים וילדים
מחיר הכי זול
הדברה ללא ריח מחיר מ-250 ש"ח
אפשרות להישאר בבית בזמן ההדברה
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה ידידותית לילדים ובעלים חיים

האם יש כזה דבר הדברה ידידותית לבעלי חיים וילדים?

מטרת ההדברה היא כמובן לחסל את המזיקים, כלומר יש בה גורם מסוים שאמור לפגוע ביצורים חיים. עם זאת, לא כל סוג של הדברה הורגת את החרקים או המכרסמים, ולמעשה יש לא מעט שיטות שמטרתן היא להרחיק או ללכוד אותם. מנגד, הדברה בטוחה לבעלי חיים יכולה להיעשות גם עם פיתיונות רעילים בדרך שלא מסכנת כלל חיות מחמד, וזאת בעזרת תיבות האכלה שבתוכן מציבים את הפיתיונות. כך למשל מדבירים מכרסמים כמו עכברים וחולדות, כשלחיות המחמד אין שום גישה לרעל, שנמצא בתוך קופסה סגורה עם פתח שרק עכבר יכול לחדור דרכו. דרך נוספת לבצע הדברה לא מזיקה לבעלי חיים היא בעזרת אדמה דיאטומית, שלמעשה מומלצת על ידי וטרינרים להדברת פרעושים בגינה.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך עושים ריסוס ידידותי לסביבה בבית עם כלב או חתול?

  בישראל רשומים כמעט חצי מיליון כלבים ועוד כ-250 אלף חתולים כחיות מחמד. המספרים האלה הם לא קטנים, ובכל בית שיש בו חיית מחמד צריך להדביר באופן שלא יסכן את בעלי החיים האלה. עם זאת, ישנם מקרים שבהם אי אפשר להימנע מריסוס, אז מה עושים עם חיית המחמד במקרים שכאלה? בדרך כלל ריסוס בבית עם כלב או חתול ייעשה לטיפול בפרעושים, ובמצב שכזה, בלאו הכי תצטרכו לטפל בפרעושים שעל הכלב עצמו. לשם כך עליכם לקחת אותו לווטרינר, ומומלץ לטפל בו אצלו כבר בזמן שמדבירים לכם בבית. תצטרכו למצוא לחיית המחמד סידור למשך 6-8 שעות, מכיוון שלא תוכלו להכניס אותה לבית למשך זמן זה כדי שההדברה תיעשה כמו שצריך ולא תהווה סכנה לחיית המחמד. אחרי ההדברה עליכם לשטוף את הרצפה בבית לפני הכניסה של חיית המחמד לדירתכם.

   

  הדברה ידידותית לילדים ללא חשש לבריאותם

  ילדים קטנים ופעוטות נמצאים קרוב יותר לחומרי ההדברה שמרוססים על הרצפה שברחבי הבית, ולכן הם נמצאים בסכנה גדולה יותר לבוא איתם במגע. בנוסף, חומרי הדברה כימיים עלולים לפגוע בהתפתחותם של הילדים, ולכן יש להימנע משימוש בהם בבית עם ילדים, או לכל הפחות לשהות עם הילדים מחוץ לבית למשך 4 שעות לאחר ההדברה. אצלנו תמיד יש פתרון הדברה בטוח וידידותי יותר, כשאנחנו יכולים להדביר אצלכם גם ללא ריסוס – עם מלכודות או פיתיונות. למשל, הדברת נמלים, תיקנים גרמניים ואפילו טרמיטים יכולה להיעשות עם פיתיונות ג'ל, אותם מציבים הרחק מהישג ידם של הילדים – בסביבת השיש שבמטבח או בגובה שאינם יכולים להגיע אליו.

   

  החשיבות של הדברה ידידותית לנשים בהריון

  חשיפה לחומרי הדברה במהלך ההיריון עלולה להוביל בעיות התפתחותיות אצל העובר – בעיקר במהלך הטרימסטר הראשון. יתרה מכך, היא עלולה להוביל להפלה לפני שבוע 20 וללידה מוקדמת לפני שבוע 37. על כן, על נשים בהריון להימנע לחלוטין מחשיפה לחומרי הדברה, ואנחנו מודעים לחשיבות של נושא זה. לכן לעולם לא נשתמש בחומרי הדברה כימיים בבית שבו נמצאת אישה בהריון, אלא אם כן יש לה אפשרות לשהות במקום אחר למשך 8 שעות לפחות. אם יש לכם שאלות או תהיות בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לענות על כולן.

   

  איך עושים הדברה לא מזיקה לבעלי חיים?

  כשאנחנו מדבירים בגינות, חשוב לנו מאוד לוודא שאיננו מזיקים לירקות או לצמחים שאתם מגדלים, וכן בחיות אחרות שאינן אמורות להיפגע מההדברה. לכן אנחנו מעדיפים אפילו שלא להשתמש בפיתיונות רעילים, שעלולים לגרום להרעלה משנית אצל ציפורים שניזונות ממכרסמים למשל. הדברה מקצועית תיעשה עם חומרים ידידותיים לסביבה או עם אמצעים ביולוגיים.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח