ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בעפולה

הדברה בעפולה – הפתרון הנכון לכל המזיקים

סובלים מג'וקים, פשפשים, נמלים אדומות, נמלים "רגילות", צרעות, קרציוני יונים או חולדות? אין צורך לסבול – יש פתרון: הדברה בעפולה. עם הדברה סנטר מובטחים לכם הפתרונות המתקדמים ביותר לכל המזיקים האפשריים, בזמינות גבוהה, באחריות מלאה ובמחיר משתלם.

 

הדברה בעפולה עם 100% הצלחה
מחיר מדהים לכל לקוח
הדברה נגד מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
מדביר בעפולה בזמינות מידית – 30 דקות הגעה
אחריות על כל הדברה בכתב
כניסה מהירה לבית לאחר ההדברה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס לבית בעפולה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בעפולה במחיר הוגן

הדברה ירוקה בעפולה – לשמור על עצמכם ועל הסביבה

בחלק מהמקרים הדברה בעפולה לא חייבת לכלול כימיקלים שעלולים לפגוע לא רק בחרקים אלא גם בבני הבית ובחיות המחמד. יש היום שפע חומרים מתקדמים ושיטות שנשענות על ידע חדשני, ואפשר לפתור את בעיית המזיקים אצלכם בדרך ירוקה.

בין האפשרויות: מלכודות שמושכות אליהן מעופפים באמצעות פרומונים, הדברה ביולוגית שבמסגרתה צמח מסוים או בעל חיים אחר משמש לחיסול אוכלוסיית המזיקים, שימוש בחומרים שמחקים חומרים שמפרישים צמחים כדי להתגונן מפני חרקים, פיתיונות ועוד. מדבירים מומלצים בעפולה יודעים להתאים שיטות הדברה לבעיה ולמאפיינים הספציפיים של המקום.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברת פשפש המיטה בעפולה כולל הביצים

  הדברת פשפש המיטה מחייבת יסודיות. היסודיות היא גם מבחינת איתור כל המקומות שבהם יש נוכחות של פשפשים, וגם מבחינת הפעולה המשולבת שמחסלת גם את החרקים הבוגרים, גם את הנימפות (הזחלים) וגם את ביצי הפשפשים.

  בהתאם הדברה מקצועית במקרה שכזה כוללת שלושה מרכיבים:

  1. שאיבה בעוצמה גבוהה בכל האזורים הנגועים

  2. קיטור חם

  3. ריסוס עם מספר חומרי הדברה שלכל אחד מהם יכולת לפגוע בגלגול חיים אחר של פשפשי מיטה.

  בנוסף, אם יש בכך צורך, נחזור אליכם כעבור כשבועיים כדי לוודא שאף חרק לא שרד את ההדברה.

   

  הדברת טרמיטים בעפולה עם אחריות

  טרמיטים לא פוגעים ישירות בבני אדם אבל מזיקים מאוד לרכוש. הם נעים במנהרות שהם חופרים לעצמם, ולכן קשה מאוד להבחין בהם. עוד כדאי לדעת שב-2020 התגלה בישראל זן חדש ואלים במיוחד, הטרמיט הפורמוסי, שמתאפיין ביכולת להתפשט למרחקים גדולים.

  כל אלה הופכים את המשימה של הדברת טרמיטים למאתגרת במיוחד. ניסיון הוא המפתח לעמידה באתגר, כשבין השאר ייתכן שיבוצעו קידוחים ברצפה במקומות שונים כדי להחדיר את חומר ההדברה אל המנהרות של הטרמיטים. רהיטים נגועים מטופלים בדרך כלל באמצעות גז בשיטה שנקראת איוד.

   

  אנחנו גובים עבור שירותי הדברה בעפולה מחירים אטרקטיביים!

  חברת הדברה בעפולה נבחנת על סמך התועלת שהיא מספקת ובמקביל גם על פי העלות של השירות שלה. כל הצעת מחיר מושפעת מגורמים רבים ובהם החרק שאיתו מתמודדים, היקף הבעיה, שיטת הפעולה הנבחרת, גודל השטח ועוד. אחרי שנדע מהי הבעיה שאתם רוצים שנפתור עבורכם נוכל לספק הצעת מחיר מותאמת אליכם. כדי להתרשם מהעלויות והתועלות, מוזמנים להציץ בטבלה שלפניכם – טבלה שבה מפורטות עבודות שביצענו לאורך השנים באופן מקצועי במיוחד:

  העבודה המקום הפתרון המחיר
  ריסוס נגד ג'וקים בעפולה מקלט בבניין משותף לאחר שנים של הזנחה, המקלט שרץ כמויות גדולות מאוד של ג'וקים. לאחר הריסוס אפשר היה לפנות את הג'אנק ולהשמיש את המקום כדי שיוכל לספק את המענה הדרוש במצבי חירום 270 ש"ח
  הדברת נמלים מחסן של מכולת בעפולה ביצענו הדברה ירוקה ללא ריסוס, על בסיס פיתיונות בצורת ג'ל 250 ש"ח
  ריסוס נגד פרעושים בעפולה דירת 3 חדרים נוכחות גבוהה של פרעושים בכל החדרים. הטיפול כלל שאיבה בעוצמה גבוהה וריסוס עם שני סוגי חומרים, אחד לביצים ואחד לפרעושים הבוגרים 300 ש"ח
  לכידת עכברים וילה בשכונת גבעת המורה משפחת עכברים שהתחבאה בעליית הגג. הלכידה התבצעה באמצעות מלכודות כלוב – כל העכברים שוחררו בשדה מחוץ לעפולה 360 ש"ח
  הדברת צרעות בעפולה מבנה ששימש תנועת נוער צרעות הקימו קן בחור בקיר חיצוני של המתנ"ס. הגענו בשעות הערב כשכל הצרעות בתוך הקן שלהן. השיטה שנבחרה היא איבוק שמונע מהצרעות להתעופף, וכך יכולנו לחסל את כולן 350 ש"ח
  הדברת זבובים רפת באזור עפולה בשלב ראשון ריססנו את השטח כדי לטפל במפגע הקיים. בשלב שני התקנו מלכודות דבק כדי למנוע חזרה של הבעיה 300 ש"ח

   

  איך מבצעים הדברת מכרסמים בעפולה?

  אחד השירותים המבוקשים ביותר הוא הדברת עכברים בעפולה. העיר כידוע שוכנת בליבו של עמק יזרעאל ולכן מגיעים אליה מעת לעת מכרסמים שנמשכים אל המזון שיש בכל בית ובכל עסק. כמו כן עלולות להגיע גם חולדות, שכידוע הן גדולות יותר מעכברים ולפעמים הן גם מכונות עכברושים.

  בשני המקרים הפעולה המומלצת היא בדרך כלל לכידה. פיזור רעל עשוי אמנם להיות אפקטיבי, אבל הוא עלול להוביל לפגר של בעל חיים במקום שאי אפשר לראות אותו, ולכן ישנה סכנה של מפגעים תברואתיים חמורים. חולדות אפשר בחלק מהמקרים ללכוד ביד או באמצעות מוט מיוחד. במקרים אחרים הדברת חולדות בעפולה וכך גם עכברים מתבצעת באמצעות הצבת מלכודות בנקודות מדויקות שאליהן יגיעו המכרסמים.

  עוד כדאי לדעת שיש מלכודות שהורגות את המכרסם, ויש כאלה שמאפשרות לו להמשיך לחיות – אנחנו חוזרים אליכם, לוקחים איתנו את הכלוב עם העכבר או החולדה ומשחררים אותם מחוץ לעיר, בטבע.

   

  להקדים תרופה למכה – ריסוס בית בעפולה

  מי שרוצה קיץ נקי מנמלים ומג'וקים יכול להזמין הדברה בעפולה בתחילת העונה החמה ואפילו כבר באביב. גם כשעוברים דירה – בין אם מדובר על בית חדש מקבלן ובין אם על דירה יד שניה – כדאי לבצע ריסוס שימנע הגעת חרקים.

  ריסוס בית בעפולה הוא גם חלק בלתי נפרד מפעולות כמו הדברת פרעושים או פשפשים. בכל מקרה שבו מתבצע ריסוס עם חומרים כימיים, כדאי להעדיף את החומרים בעלי הרעילות המינימלית ההכרחית. ככל שהחומר פחות רעיל (אבל עדיין אפקטיבי כמובן!) כך מתקצרת השהות מחוץ לדירה, ובנוסף אם יש ילדים, חיות מחמד, נשים בהריון ואוכלוסיות רגישות אחרות – כולם מוגנים יותר.

   

  מה חשוב לבדוק לגבי מדביר בעפולה?

  אם גם אתם זקוקים לשירות של מדביר בעפולה הדגש הראשון הוא רישיון. מדבירים מוסמכים בעלי רישיון בתוקף של המשרד להגנת הסביבה הם אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות, ובפרט תוכלו לדעת בוודאות שלא ייעשה שימוש בחומרים מסוכנים.

  הדגש השני הוא הניסיון. מי שכבר טיפל בהצלחה בקיני צרעות רבים, יצליח גם אצלכם, מי שכבר פתר בעיית ערצבים יעשה זאת גם אצלכם, והעיקרון ברור. דגש שלישי הוא זמינות – כדי שהבעיה תיפתר תוך זמן קצר, ובאופן טבעי מחיר זול הוא יתרון.

  עם הדברה סנטר כל המרכיבים הללו מתקיימים, ובתור בונוס תקבלו גם שירות אדיב ולבבי.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח