ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת חרקים

הדברת חרקים מכל הסוגים – במחיר משתלם ובפריסה ארצית

אילו חרקים הם הנפוצים ביותר בארץ, למה בדרך כלל יש חרקים במטבח ולא בשאר חלקי הבית, האם ריסוס שעושה מדביר הוא מסוכן, מה האפשרויות האחרות פרט לריסוס, כיצד מדבירים חרקים מעופפים ביעילות ואיך המדביר מוודא שהם לא יחזרו עוד לעולם לאחר הדברת חרקים? על כל השאלות האלה נענה לכם כבר עכשיו.

מחפשים מדביר שאפשר לסמוך עליו? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת הדברה סנטר תמצאו מדבירים שמתמחים בכל סוגי החרקים שקיימים בארץ, ואנחנו נתאים לכם מדביר לצורך הדברת חרקים לפי הניסיון ומידת ההצלחה שלו בפעולות הדברה שביצע בעבר. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו, קבלו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות, ואנחנו נדאג לשלוח אליכם את המדביר הנכון שיפתור לכם את הבעיה ב-100% הצלחה!

 

הזמינו הדברה נגד חרקים מכל הסוגים
מחיר הכי זול – בהתחייבות
ריסוס, ג'ל או מלכודות – בחירת השיטה על פי סוג החרק
אפשרות להישאר בבית בזמן ההדברה
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת חרקים בבית ובגינה

משפחות חרקים בישראל ומינים נפוצים

קיימים סוגים רבים ושונים של חרקים, אולם בישראל יש כמה שנפוצים מאוד ונחשבים למזיקים. הנה לפניכם כמה מהם:

סדרות ומשפחות חרקים מאפיינים עיקריים מינים נפוצים בישראל
פשפשאים (שוני כנף)

בישראל ידועים כ-800 מינים מסדרה זו.

לחרקים אלה יש גפי פה שמשמשים אותם למציצת נוזלים, וגודלם נע בין 1-100 מ"מ. פשפש המיטה, כנימות עש, כנימות עלה
זבובאים

בישראל ידועים מעל ל-3,000 מינים מסדרה זו.

מחזור החיים שלהם מתחלק ל-4: ביצה, זחל, גולם ובוגר. בשונה מאחרים, יש להם זוג כנפיים אחד בלבד. זבוב הבית, זבוב הפירות הים תיכוני, זבוב החול
דבוראים

בסדרה זו יש 140,000 מינים של חרקים שונים.

אלו הם חרקים שחיים במבנה היררכי, ולרוב יש להם שני זוגות כנפיים וזוג מחושים. נמלים, צרעות, דבורת הדבש
תיקנאים

בסדרה זו יש כ-4,400 מיני תיקנים ו-3,000 מיני טרמיטים

בעלי יכולת הישרדות גבוהה מאוד, שמסוגלים לחיות זמן רב בלי מזון. תיקן גרמני, תיקן אמריקאי, טרמיט ארצישראלי

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  למה בדרך כלל מוצאים חרקים במטבח?

  כל חרק זקוק לתנאים מסוימים כדי לחיות, כשבדרך כלל אלו יהיו לחות, חום וכמובן מזון. את כל אלה הם יכולים למצוא בשפע במטבח, כשיש חרקים שאף מחפשים באופן פעיל מזון ספציפי, ולכן לא נדיר למצוא חרקים בקמח, בדגנים וכדומה. בנוסף, המטבח מספק מקומות מסתור רבים, בין אם בחריצים שבקירות, מתחת למכשירי חשמל גדולים או אף בתוך מכשירי חשמל. חרקים כמו תיקנים גרמניים למשל עמידים בפני קרינה וחום, ומסוגלים אפילו לחיות בתוך המיקרוגל או התנור.

   

  ריסוס נגד חרקים בבית – האם זה מסוכן?

  אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, וככאלה, הם בעלי רמת רעילות נמוכה מאוד. בנוסף, אנו מצייתים להנחיות של המשרד להגנת הסביבה בכל הנוגע להדברה, ומרססים בתוך הבית אך ורק עם חומר ריסוס נגד חרקים שמיועד למבנים סגורים. חומר שכזה אינו מתנדף לאוויר ואינו מהווה כל סכנה עבורכם, כל עוד תשהו מחוץ לבית למשך שעה ותדאגו לאוורר אותו היטב לאחר ההדברה.

  חשוב לציין כי אם יש לכם בעלי חיים או תינוקות בבית, תצטרכו לשהות איתם לאחר ריסוס למשך זמן רב יותר מחוץ לבית – עד 8 שעות, בהתאם לסוג החומר שאיתו נעשתה הדברה. המדבירים שלנו ידעו להדריך אתכם כדי שתישארו מוגנים ולא ייגרם לכם שום נזק.

   

  שיטות נוספות של הדברת חרקים בבית

  כשאתם מדמיינים מדביר, אתם בטח רואים בראשכם איש בחליפת מגן שמרסס את כל חלקי הבית, אך הדברה לא תמיד נעשית כך. למעשה, במקרים רבים הדברת חרקים ביתיים נערכת בדרכים בטוחות הרבה יותר ויעילות לא פחות, למשל בעזרת פיתיונות רעילים שמיועדים אך ורק לחרקים או בעזרת מלכודות. במקרים מסוימים של הדברת חרקים בבית, למשל כשמדבירים את פשפש המיטה, לא משתמשים כלל ברעלים ואפילו לא בחומרים אורגניים, אלא בקיטור בחום גבוה, שמסוגל לחסל מזיקים ביעילות רבה ותוך זמן קצר.

   

  ריסוס נגד חרקים בגינה – גם מעופפים

  חרקים בעלי כנפיים שמתעופפים בסביבת הגינה הם בעיתיים להדברה. הסיבה לכך היא שחומר ההדברה שבו נעשה שימוש לא נשאר באוויר, ובנוסף לכך, אור השמש פוגע ביעילותו, כך שגם על האדמה הוא מאבד מיכולותיו. לכן כשמדבירים חרקים בגינה צריך לייעד את ההדברה לפגוע במקור שלהם, כלומר יש להדביר באזורים שבהם הם מתרבים.

  כך למשל מדבירים חרקים מזיקים כמו יתושים על ידי איתור מקור המים שבו נמצאים הזחלים שבהם, ושם מרססים עם חומר הדברה ביולוגי שמכיל חומר הדברה ביולוגי – בצילוס ארצישראלי. הדברת חרקים אחרים שחיים בקנים, כמו למשל הדברת צרעות או דבורים, תיעשה על ידי הסרת הקן והעברתו למקום אחר במידת הצורך – למשל במקרה של דבורת הדבש, אותה אסור להדביר על פי חוק.

   

  מה עושה מדביר חרקים כדי לוודא שהמזיקים לא יחזרו?

  עוד לפני שהמדביר מתחיל בהדברה, הוא מחפש את המקומות שדרכם חודרים החרקים לביתכם, זאת על מנת שידע כיצד לטפל בהם בהתאם וכן כדי שיוכל להדריך אתכם בנוגע לפעולות מסוימות שעליכם לבצע, כמו למשל להתקין רשתות על חלונות או לחסום חורים בקירות. בנוסף ובהתאם לסוג המזיק, מדביר תמיד יעדיף לטפל בקן כולו ולא רק לחסל את המזיקים שמצויים על פני השטח. כך למעשה הוא מכחיד כל סיכוי שהמזיקים יחזרו, אפילו חודשים לאחר ההדברה.

  על כן המדביר מתחיל בראש ובראשונה עם זיהוי חרקים בבית, כדי שיוכל לבחור בשיטת ההדברה היעילה ביותר נגדם – חיסול המזיקים ומניעת חדירתם להבא או טיפול בקן והשמדת המלכה. בנוסף לכל זה, המדביר ישאיר לכם כתב אחריות שיאפשר לכם להזמין אותו בשנית לטיפול בחרקים אם עדיין נמצאו כאלה גם לאחר ההדברה. תקופת האחריות נעה בין 3 חודשים עד 5 שנים, בהתאם לסוג המזיקים שמדבירים. לדוגמה, נגד תיקנים גרמניים תקבלו אחריות ל-3 חודשים, ואילו להדברת טרמיטים תקבלו אחריות ל-5 שנים.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח