ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת נמלים ברכב

הדברת נמלים ברכב במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

מה מושך נמלים לרכב שלכם, מה עליכם לעשות אם מצאתם נמלים ברכב, האם הדברת נמלים ברכב בעזרת ריסוס מסוכן לבריאות שלכם, איך מוודאים שהנמלים לא יחזרו אחרי ההדברה וכמה עולה להדביר נמלים ברכב? על כל השאלות האלה תקבלו מענה כבר עכשיו.

נמלים מכל הסוגים יכולות לחדור לרכב שלכם, וזה כולל את נמלת האש הקטנה, שעלולה להיות מסוכנת ולעקוץ אתכם. כמובן שהנמלים מגיעות מבחוץ, אך על אף שהקן שלהן לא נמצא בתוך הרכב, הן עלולות להציף אותו בכמויות שלהן ולהפוך את השהיה בו ללא נעימה בלשון המעטה. לאורך זמן הנמלים עלולות אפילו להזיק למערכת החשמלית של הרכב, לכן מומלץ מאוד להדביר אותן במהרה. אם יש לכם נמלים ברכב פנו מיד לחברת הדברה סנטר, ואנחנו ניפטר מהן עבורכם במהירות ובמחיר זול ומשתלם. המוקד שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, אז אל תהססו – אנחנו כאן בשבילכם.

 

הדברה נגד נמלים באוטו – פתרון לטווח ארוך
אחריות בכתב על כל הדברה
הצבת פיתיונות ג'ל או ביצוע ריסוס יסודי
שימוש בחומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת נמלים ברכב

איך מגיעות נמלים לרכב ומה מושך אותן?

הנמלים מחפשות דבר אחד בלבד ברכב שלכם, והוא מזון. לכן יש 2 סיבות שבגלל יכולות להיות לכם נמלים בתוך הרכב:

1. נמלים בודדות ברכב – הנמלים הפועלות מחפשות מזון ומשערות שימצאו אותו ברכב שלכם (יתכן שיש דבר מה שמושך אותן)

2. נמלים רבות ברכב – נמלים פועלות מצאו ברכב שלכם מזון וכעת הן יצרו שיירה שמובילה מהקן שלהן אליו ובחזרה.

אם אין מקור מזון ברכב, סביר להניח שהנמלים לא ימצאו כלום ולא יופיעו בו בכמויות גדולות. עם זאת, אם הן אכן מצאו שם מזון, תוכלו לצפות לראות ברכב ובסביבתו מאות נמלים שימשיכו להגיע גם אם תנקו את הרכב היטב, ובמצב שכזה כבר אי אפשר להימנע מלהזמין הדברה מקצועית.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מה עושים עם נמלים ברכב בכמויות גדולות?

  הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להזיז את הרכב ממיקומו. אם אתם חונים תחת עץ או לצד תל נמלים, החנו את הרכב הרחק מהם. שנית, היפטרו מכל הזבל שברכב שלכם ואשר מושך את הנמלים – רוקנו את פח האשפה, היפטרו מאריזות של חטיפים, שאבו פירורי אוכל ונקו כתמים שנותרו ממיצים שנשפכו ברכב. באופן כללי מומלץ לשאוב היטב את רצפת הרכב והריפוד. לאחר מכן יש להזמין שירות הדברת נמלים ברכב – מדביר מומלץ ירסס את פנים הרכב וגם את הגלגלים, שמהם עולות הנמלים אל תוך הרכב. לעיתים מומלץ להזריק פיתיונות ג'ל מתחת למושבים, אך זאת רק במידה ואין דרך להזיז את הרכב ממקומו.

   

  האם ריסוס נגד נמלים באוטו מסוכן?

  הריסוס אינו מסוכן כלל וכלל, וחומר ההדברה שבו אנו משתמשים הוא ירוק, בעל רעילות נמוכה מאוד לאדם ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. תידרשו רק שלא להשתמש ברכב למשך שעה עד 8 שעות לאחר ריסוס, בהתאם לעונה, סוג הריפוד שיש על הרכב והנוסעים שבו (למשל ילדים קטנים), כשמהדביר יוכל ליידע אתכם בדיוק למשך כמה זמן לא תוכלו להשתמש ברכב. אם מסיבה כלשהי לא תוכלו להפסיק להשתמש ברכב אפילו לשעה אחת, ניתן יהיה להדביר את הנמלים עם פיתיון ג'ל, ולא תהיה שום מניעה משימוש ברכב כבר מיד לאחר ההדברה.

   

  איך להיפטר מנמלים ברכב אחת ולתמיד?

  התשובה הפשוטה היא שעליכם לוודא שהרכב שלכם נשאר נקי כל הזמן. זה כולל גם את חלקו החיצוני – אם למשל מצאתם כתם על הרכב שאינכם יודעים מה מקורו, אל תיקחו סיכונים. יתכן שמדובר בשתייה קלה שמישהו שפך בטעות על הרכב שלכם, והיא תמשוך נמלים שבסופו של דבר ימצאו את דרכן גם לתוכו. אם כבר מצאתם נמלים באוטו שמחפשות מזון, אך עוד לא יצרו שביל שמוליך אליו מהקן, פשוט החנו את הרכב במקום אחר – ספק שהן יחזרו אליו.

   

  כמה עולה הדברת נמלים באוטו?

  הדברה נגד נמלים בבית או ברכב היא אחד השירותים הזולים ביותר שאנחנו מספקים, כשהעלות שלה נעה בין 250-400 ₪. אנחנו מדבירים במחיר זה את כל סוגי הרכבים – כולל רכבי הסעות ואוטובוסים, ועל הדברת נמלים תקבלו אחריות למשך 3 חודשים, שבמהלכן נחזור להדביר בשנית אם יופיעו שוב נמלים ברכב – בחינם!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח