ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בחיפה

הדברה בחיפה במחיר משתלם – מגיעים תוך פחות משעה

למה חשוב להזמין מדביר שמומחה לסוג המזיק הספציפי שיש להדביר, מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה רגילה, כיצד מרססים נגד מזיקים מבלי לסכן את הבריאות, איך מדבירים מזיקים נפוצים בעיר כמו טרמיטים, פשפשים ועוד וכמה עולה הדברה בחיפה? גלו את כל התשובות כבר עכשיו!

כשצצים המזיקים – למי אתם קוראים? רק חברת הדברה סנטר עומדת לרשותכם 24 שעות ביממה לצורך הדברה בחיפה באופן דחוף ובהול, ומגיעה אליכם תוך רגעים ספורים מבלי להתעכב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים אלינו טלפון, לספר לנו באיזה מזיק נתקלתם ואנחנו מיד נגיע כדי להדביר אותו. לא יודעים איך לזהות את המזיק? אל דאגה – שלחו לנו תמונה שלו או של הסימנים שהשאיר אחריו בוואטסאפ ואנחנו נזהה אותו עבורכם תוך פחות מדקה. רק אנחנו נפתור לכם את בעיית המזיקים לצמיתות במהירות, ונעשה זאת בשיא המקצועיות, במחיר זול ובמסירות שאין שנייה לה.

 

הזמינו מדבירים בחיפה להדברת מזיקים
מחיר הכי זול – בהתחייבות
הדברה בשיטה ירוקה מחיר מ-200 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס לדירה בחיפה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בחיפה עם מדביר מומלץ

מדביר בחיפה לכל מטרה – מתמחים בשלל מזיקים

חשוב לנו לדעת איזה מזיק עלינו להדביר עוד לפני שנגיע אליכם. למה? כי אנחנו נדאג לשלוח אליכם מדביר מקצועי שמנוסה ספציפית בסוג המזיק שבו נתקלתם. יש שלל שיטות להדברת מזיקים מסוגים שונים, ולכל אחד מהמדבירים שלנו יש ניסיון עשיר בהדברת מזיקים ספציפיים שבהם הוא מתמחה. רק דרכנו תוכלו להזמין מדביר בחיפה שמכיר טרמיטים, עכברים, צרעות או פשפשי מיטה לעומק, מבין את הטבע שלהם ויודע כיצד לחסל אותם ולוודא שלא יחזרו עוד. כך אנחנו מתחייבים לספק לכם את השירות הטוב ביותר שאתם יכולים לקבל מהמדבירים הטובים ביותר שעובדים בסביבתכם.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה ירוקה בחיפה ללא חשש מפני חומרים מסוכנים

  אחד הדברים שאנחנו הכי מתגאים בו זה היכולת שלנו לבצע הדברה יעילה מבלי להשתמש ברעל שמזיק לאדם, לבעלי חיים או לסביבה. כך אנחנו למעשה מסייעים לשמור על בריאותכם ועל הסביבה שלכם. מבין שיטות ההדברה הרבות שלנו אנחנו נעזרים בחומרים טבעיים לחלוטין שכבר הראו את איכויותיהם בטיפול במזיקים, וכשנבחר להשתמש ברעלים, נעשה זאת אך ורק על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה ונשתמש בחומרים שמאושרים על ידו. מעוניינים בהדברה אורגנית? רק אנחנו חברת הדברה בחיפה שתדאג לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, בלי לעשות נזק לסביבה ובלי להשאיר למזיקים שום סיכוי לשרוד.

   

  ריסוס בית בחיפה על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה

  המשרד להגנת הסביבה דואג לבריאותכם ומוודא לשחרר הנחיות למדבירים בנוגע לחומרי הריסוס המותרים לשימוש, וכן האופן שבו מותר להשתמש בהם. יש חומרים שבהם מותר להשתמש למשל רק בשטחים חיצוניים, ואחרים שמיועדים לשימוש בתוך מבנים. בנוסף, ישנן הנחיות נוספות שעל מדבירים בחיפה לפעול על פיהן, לדוגמה האיסור לרסס משטחים שישנים עליהם, כמו מזרונים או ספות. במקרים שכאלה יש למצוא דרך אחרת להדביר אותם, ולא חסרות לנו שיטות טבעיות ובטוחות שעוזרות לנו להשלים את המשימה.

   

  הדברת טרמיטים בחיפה בשיטה בדוקה שעובדת

  טרמיטים הם מזיקים בעייתיים מאוד, ואם לא מדבירים אותם כמו שצריך, הם אולי יישארו רדומים, אך יחזרו תוך כמה שנים לעשות נזק נוסף. הבעיה הגדולה היא שאת הנזק הזה אתם לא תראו עד שכבר יהיה מאוחר מדי והבית שלכם יתחיל להתפורר. אז איך מדבירים את הטרמיטים לצמיתות? אנחנו עושים הדברה בחיפה על ידי הדברת הקן שלהם ישירות, שנמצא מתחת לאדמה. מכיוון שאין גישה ישירה לקן, עלינו ליצור אחת כזו, ואת זה אנחנו עושים בעזרת קידוחים קטנטנים בין הרצפות.

  דרך החורים שיצרנו אנחנו מחדירים חומר הדברה בלחץ חזק, אך לא חזק מדי – כדי שלא להרים את הרצפות. חשוב שהחומר יגיע עד 4-5 מטר מתחת לפני השטח, שם נמצאת מלכת הטרמיטים. כשנשמיד אותה, לקן לא יהיה סיכוי לשרוד, ואנחנו מתחייבים להצלחה, כשאתם מקבלים מאיתנו אחריות למשך 5 שנים אחרי הדברת טרמיטים. כמובן שבסוף אנחנו סותמים את החורים שיצרנו ומשאירים בית אסתטי ונקי. העלות – 400-2,500 ₪.

   

  הדברת פשפש המיטה בחיפה עם אחריות לשנתיים

  גם על הדברת פשפשי מיטה אתם מקבלים מאיתנו אחריות לתקופת זמן ארוכה, וזה משמעותי מאוד. לאורך כל תקופת האחריות הזו אתם תקבלו מאיתנו שירותי הדברה בחינם נגד פשפשי מיטה נוספים שיצוצו, וזה יכול לקרות אם למשל שהיתם במקום שבו היו פשפשי מיטה והבאתם אותם איתכם לבית. לעולם לא נשאיר אצלכם פשפשים חיים אחרי תהליך הדברה בחיפה, כשאנחנו מחסלים את כולם עם קיטור לוהט בחום של 200 מעלות, מה שלא מאפשר להם שום סיכויי הישרדות. אנחנו גם דואגים לשאוב את כל הביצים שלהם, ונשאיר לכם בית נקי לחלוטין מפשפשים. מחיר של הדברת פשפשים: החל מ-500 ₪ לחדר.

   

  הדברה בחיפה מחירים ודוגמאות לעבודות נבחרות

  מעוניינים לדעת איך אנחנו מדבירים מזיקים נוספים וכמה זה עולה לכם? הכנו עבורכם טבלת מחירון קטנה עם כמה דוגמאות של הדברות שביצענו בעבר בעיר, ואם אתם מעוניינים לראות טווחי מחירים של הדברות נוספות, תוכלו להיכנס למחירון שלנו כאן באתר ולהתרשם.

  מזיקים שצריך להדביר איך אנחנו מדבירים אותם כמה זה עולה בממוצע?
  כמה עולה הדברת פרעושים בגינה

  גם אם אין לכם חיות מחמד, פרעושים יכולים להימצא בגינה שלכם ולחדור לביתכם.

  ריסוס נגד פרעושים בחיפה נעשה הן בגינה והן בבית, כשצריך להדביר את כל רחבי הגינה והרצפה שבבית, וכן קירות עד לגובה של 30 ס"מ. 550 ₪
  מה עלות הדברת נדלים בחצר?

  היזהרו שלא לגעת בנדל מכיוון שהוא ארסי – אל תנסו גם למחוץ אותו, וחכו להגעתנו.

  נסלק את הנדל מהמקום ונרסס את כולו כדי למנוע הגעה של נדלים נוספים. סביר להניח שיש עוד מזיקים שצריך להדביר, והם אלו שמושכים את הנדלים לסביבתכם. 350 ₪
  מה מחיר הדברת צרעות בחיפה בחלון?

  הצרעות מסכנות את כל יושבי הבית, ומומלץ שלא לנסות להדביר אותן באופן עצמאי – תסתכנו בעקיצות.

  נגיע עם ציוד מגן בשעות הערב כדי לוודא שכל הצרעות יהיו יחדיו כשאנחנו מרססים אותן. אחרי הריסוס ננקה ונפנה את הקן. 450 ₪
  מה עלות הדברת ג'וקים במסעדה בחיפה?

  הג'וקים מהווים מחדל תברואתי שבו צריך לטפל, ואפשר לעשות זאת ללא ריסוס.

  אם יש להימנע מביצוע ריסוס נגד ג'וקים בחיפה, נשתמש בפיתיונות ג'ל ומלכודות דבק כדי להשלים את ההדברה. עם זאת זה ייקח זמן רב יותר וככל הנראה יצריך מספר ביקורים. 400 ₪
  כמה עולה הדברת עכברים בחיפה במרתף

  העכברים ככל הנראה מוצאים מקום במרתף שבו הם יכולים להסתתר, ועולים לבית כדי למצוא בו מזון.

  נעדיף לאתר את העכברים וללכוד אותם על המקום. אם זה לא יתאפשר, נציב מלכודות ונחכה – בדרך כלל העכברים נתפסים תוך פחות משעה. 450 ₪
  מה מחיר הדברת חולדות בחיפה במטבח

  מכיוון שחולדה היא מכרסם גדול, קל מאוד למצוא אותה ולתפוס אותה באופן ידני.

  אנחנו היחידים שתופסים חולדות בידיים – נוכל להיפטר ממנה כבר ברגע שנגיע אליכם. אם לא, ניתן ללכוד אותה בעזרת מלכודת. 450 ₪
  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי