ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בגדרה

שירות הדברה בגדרה מותאם לסוג המזיקים

כשחושבים על הדברת מזיקים, לרוב חושבים על הדברה בבית, אך בנייני משרדים, חנויות אוכל, מסעדות ומחסנים סובלים מהתופעה לא פחות מבתים של אנשים ונחשבים לבעיה תברואתית. כמו בבתים, גם מקומות אלו משמשים עבור מזיקים שונים כמקום מחסה המספק להם מזון ולפעמים מזון בשפע ולכן הם נחשבים למקומות המועדים לפורענות בהקשר זה. במקומות אלו חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה בגדרה ויפה שעה אחת קודם.

 

הזמינו הדברה בגדרה ללא ריח
מחיר הכי זול שתמצאו
מדביר בגדרה נגד מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
חברת הדברה מקצועית עם 15 שנות ניסיון
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת חרקים בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
אפשרות לחזור לדירה זמן קצר לאחר ההדברה

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בגדרה ללא ריח

למה חשוב להזמין מדביר בגדרה בעל ניסיון?

אם החלטתם שיש לבצע הדברה בבית, במחסן או בחנות, חשוב שתזמינו מדביר בגדרה בעל ניסיון ותעודת הכשרה בתחום. תחום ההדברה הוא תחום עם המון ידע וחומרים מסוכנים. מדבירים בגדרה מחויבים להכיר את המזיקים השונים והמכרסמים על מנת לבצע הדברה יעילה. כמו כן, קיימים מזיקים ומכרסמים שלפי הקוד האתי, אסור להדביר אותם, אלא רק ללכוד. כאשר אתם נעזרים בשירותי חברת הדברה בגדרה, כמו הדברה סנטר, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי שההדברה תתבצע לאחר התאמת החומרים הנכונים, ביצוע ניהול סיכונים לפני ההדברה וביצוע ההדברה על פי הקודים האתיים שקיימים.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברה ירוקה בגדרה, האם יש דבר כזה?

  בעשור האחרון הדברה ירוקה היא ההדברה המומלצת ביותר כי אינה מזיקה לאדם או לבעלי החיים והריח שלה אינו מורגש. עם זאת חשוב לדעת, כי הדברה ירוקה בהרבה מהמקרים כן מכילה חומרים כימיים, אך בכמות מזערית שאינה משפיעה על האדם או על בעלי החיים השוהים בבית. המדבירים שלנו יציעו הדברה ירוקה ברוב המקרים. רק במצבים שבהם אין ברירה אלא להשתמש בחומרי הדברה כימיים, זו תהיה סוג ההדברה. אם יש לכם ילדים קטנים שזוחלים או בעלי חיים שרובצים בתוך הבית, הסבירו זאת למדביר על מנת שיעשה מאמץ שההדברה תהיה ירוקה.

   

  ריסוס בית בגדרה עם גינה

  הדברה בגדרה בבית שיש בו חצר היא הדברה מחייבת. מחצר הבית מגיעים מגוון מזיקים שמחפשים אוכל ומחסה והבית שלכם או המחסן הם מקום מצוין להיות בו. אם אתם מזמינים ריסוס עבור הבית, זכרו לספר למדביר שיש לכם גם חצר. הדברה בבית והדברה בחצר הן שונות. בחצר המדביר צריך להתחשב בעצי פרי וצמחים למאכל ועליו לבצע ריסוס גם באזור הביוב. למשל, אם ביצעתם ריסוס נגד פרעושים בגדרה בחצר הבית, אין זה אומר שכעת לא צריך ריסוס בבית. יש לבצע הדברה גם בתוך הבית על מנת להיפטר ממזיקים שכבר קיימים בו.

   

  הדברת טרמיטים בגדרה מזנים שונים

  הטרמיטים הם מזיקים שניזונים מעץ, הם מתחלקים לטרמיטים עובדים שנמצאים בתוך הרהיטים ודואגים לאוכל ולטרמיטים מעופפים שהם למעשה המלכות שתפקידן להתרבות. את המלכות הכי קל להדביר לפני שהן מגיעות להתרבות והן גם הסימן לכך שקיים קן ביסודות הבית. כדי להדביר טרמיטים משתמשים המדבירים בג'ל נגד טרמיטים שנחשב לפיתיון. ברגע שהטרמיטים יאכלו אותו, הם ימותו על המקום. חומר זה מתאים נקודתית כאשר מזהים טרמיטים ברהיט מסוים. במצב שבו קיים קן ביסודות הבית, יש להחדיר חומר אל רצפות הבית המשמיד את הטרמיטים וגם את הקן.

   

  הדברת פשפש המיטה בגדרה בעזרת שאיבה וקיטור

  פשפש המיטה הוא הנוסע הסמוי שמגיע איתכם ממקומות ששהיתם בהם וברגע שנכנס לבית שלכם הוא למעשה מקבע את מקום מושבו. אין סיכוי שפשפש המיטה יעלם מהשטח ללא הדברה כי למעשה הדם שלכם הוא המזון שלו. הוא כאן כדי להישאר! הדברת פשפשים בגדרה היא הדברה ייחודית הנעשית במספר שלבים ופעולות. תחילה יש לנקות היטב את החדר ולשאוב בעזרת שואב חזק מאוד. השאיבה למעשה דואגת להיפטר מכמה שיותר פשפשים והכי חשוב מהביצים שלהם שטרם בקעו. לאחר הניקיון, מדביר מומלץ יבצע הדברה בקיטור ויבקש מכם לקחת את הבגדים והמצעים שבחדר לכביסה בשישים מעלות.

   

  הדברה של נמלים באזור המטבח

  הקיץ הגיע, איתו החום הגדול וגם הנמלים שכבר באביב החלו לצאת מכל החורים כדי לחפש אוכל. המקום הכי זמין מבחינת אוכל עבורן הוא הבית שלכם ולכן אתם רואים שבילי נמלים המסתובבות להן על השיש. אתם מרססים אותם, חושבים שנפטרתם מהן ויום אחרי שוב רואים שיירה עמלה בחיפוש מזון. הדרך היחידה לסיים את הגעתן של הנמלים אליכם הביתה היא באמצעות הדברת הקן. הנמלים יוצאות מהקן, מסמנות לחברותיהן שביל המראה היכן קיים אוכל שאותו הן מביאות אל הקן, ישירות אל המלכה המטילה ביצים. כאשר הן חשות בסכנה, הן מפרישות ריח הנקרא פורמון המסמן להן להתפזר. השמדת הקן היא הדרך היחידה להיפטר מנמלים בבית.

   

  מדביר בגדרה לעסקי מזון

  מזיקים הנמצאים בעסקים המוכרים מזון נחשבים לפגיעה תברואתית המצריכה הזמנת הדברת מזיקים באופן מיידי. ההמלצה הטובה ביותר עבור עסקים אלו היא לבצע באופן קבוע הדברה שנתית שתמנע הגעה של מזיקים מגוונים. אם בכל זאת זיהיתם מזיק שיש להיפטר ממנו, יש להזמין שירותי הדברה שיבצעו זיהוי והתאמה של חומר ההדברה המותאם למזיק. אנו נדאג לבצע את ההדברה על פי הזמנים שנוחים ונכונים לעסק, גם אם מדובר בשעות הלילה. המטרה לבצע את ההדברה כאשר אין אנשים בחנות או באזור המסעדה.

   

  הדברה בגדרה מחירים נמוכים לשירות מקצועי

  נהוג לבצע הדברה בבית מידי שנה או כאשר מזהים מזיק מסוים שאנו רוצים להשמיד. אצלנו בהדברה סנטר מקפידים על שירות מקצועי במחיר זול. המטרה שלנו היא להגיע אליכם ולבצע את העבודה בצורה איכותית עם שירות מקצועי ועל פי התקן והקוד האתי של המקצוע. בטבלה הבאה ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות לעבודות הדברה שביצענו ומה המחיר שלקחנו על עבודה זו. כמו כן, תוכלו לראות איך פעלנו מול מזיקים שונים.

  מה מדבירים מה ביצענו כמה גבינו
  ריסוס פרעושים בגדרה בבית עם שלושה חדרים ריסוס אזור הרצפה בסמוך לפאנלים בגובה 30 ס"מ. הריסוס הכיל גם חומר מעכב גדילה לביצים והזחלים 350 ₪
  ריסוס נגד ג'וקים בגדרה באזור מרפסת השירות ומתחת לארון הצנרת במטבח זיהינו את סוג הג'וק וביצענו הדברת תיקנים בשיטה ירוקה שנמצאה כיעילה לסוג הג'וק 400 ₪
  הדברת צרעות בגדרה בעזרת ריסוס והשמדת הקן ריססנו תחילה את הקן על מנת שנוכל להוריד את הקן מבלי להיעקץ 450 ₪
  הדברת עכברים בגדרה באמצעות מלכודות זיהינו את מסלולי העכברים, הנחנו מלכודות עם פיתיונות מזון, לכדנו את העכברים ושחררנו אותם חזרה לטבע הרחק ממקום מגורים 350 ₪
  הדברת חולדות בגדרה בצנרת ובגג הבית לכדנו חולדה גדולה באזור הצנרת ועוד חולדה שהסתתרה בגג הבית. הלכידה בוצעה בעזרת מלכודת עם פיתיון 450 ₪
  הדברת פשפש המיטה בשני חדרים ביצענו תהליך הכולל ניקיון יסודי של החדר, שאיבת אבק חזקה ויסודית, כביסה בשישים מעלות ושימוש בקיטור על מנת לוודא שאף פשפש לא שרד 500 ₪ לכל חדר
  הדברת נמלים בשיש ובמקלחות מצאנו את הקנים, השמדנו אותם ודאגנו להשמיד שיירות נמלים החל מ-180 ₪
  לכידת חולדה מאחורי המקרר שמנו לחולדה מלכודת פיתיון, לאחר שנלכדה החזרנו אותה לטבע 350 ₪
  ריסוס עונתי בבית וגינה ביצענו ריסוס בכל חלקי הבית, מסביב לחצר הבית ובסביבת הביוב 450 ₪
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח