ייעוץ חינם

055-970-5872

ריסוס ירוק

ריסוס ירוק לבית, לחצר או לעסק – השיטה הבטוחה ביותר

אילו מזיקים רגישים לריסוס ירוק, מה היתרון שיש לריסוס ירוק על פני הדברה מסוג אחר, האם ריסוס ירוק עלול להזיק לצמחים שאתם מגדלים בגינה וכמה עולה להדביר עם חומרי ריסוס ידידותיים לסביבה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

כיום ישנה מודעות הולכת וגוברת להשפעה המזיקה שיש לחומרים הכימיים המשמשים להדברה על הסביבה ועל בריאות האדם. כדי לטפל בבעיה זו, המשרד להגנת הסביבה משחרר באופן קבוע רשימה של חומרים שמותרים לשימוש על ידי מדבירים, אשר מכילים רעלים ברמות נמוכות מאוד, וחלקם הגדול מופק מצמחים, כך שהם אינם מזיקים לאדם, לחיות מחמד ואפילו לא לצמחייה. ריסוס ירוק שכזה מהווה למעשה את האלטרנטיבה הבטוחה ביותר להדברה – גם במקרים חמורים של הימצאות מזיקים. אצלנו בחברת הדברה סנטר תוכלו ליהנות משירותי הדברה שלא יסכנו את בריאותכם, ובה בעת יעשו את העבודה ויחסלו את המזיקים. נשמח לענות על כל השאלות שלכם בנושא, וכל מה שאתם צריכים לעשות לשם כך זה להרים אלינו טלפון או להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר.

 

ריסוס עם חומרים ברעילות נמוכה ללא ריח
ריסוס ירוק נגד ג'וקים, עשים, נמלים מחיר מ-250 ₪

מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

ריסוס ירוק במחיר זול

אילו מזיקים אפשר להדביר בעזרת ריסוס הירוק?

בעזרת חומרי ריסוס ידידותיים לסביבה אפשר למעשה לחסל כמעט כל סוג של מזיק, כל עוד הוא רגיש לריסוס. למשל, ניתן לבצע ריסוס אורגני נגד ג'וקים עם חומר שמבוסס על תמציות מהולות של חומרים טבעיים, אשר מכילים רעל בריכוז נמוך מאוד. זה נכון גם לגבי מזיקים רבים אחרים, כמו נמלים, פרעושים, עשים וכדומה, אולם יש לציין כי לא תמיד יהיה אפילו צורך לבצע ריסוס ירוק נגד ג'וקים. לעיתים ניתן יהיה לבצע הדברה ירוקה בשיטה אחרת – למשל עם פיתיונות ג'ל נגד תיקן גרמני.

מזיקים אחרים שעמידים בפני ריסוס רגיל או ירוק אפשר להדביר בשיטות אחרות, למשל בעזרת קיטור. דוגמה לכך ניתן לקחת מפשפשי המיטה, שאותם יש להדביר על המזרון, אולם אותו אסור לרסס, אפילו לא עם חומר ברעילות נמוכה. כך או כך, יש לנו פתרון מתאים לכל סוג של הדברה, ולא משנה באיזה מזיק מדובר.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  היתרון העצום של ריסוס ירוק לבית

  לריסוס הירוק יש שלל יתרונות, כשהוא לא מסכן את בריאותכם בשום צורה, אינו משאיר ריח ויעיל מאוד נגד כל סוג של מזיק שרגיש לחומרי ריסוס. אך יתכן כי היתרון הגדול ביותר שלו נעוץ דווקא בעובדה שהוא מאפשר לכם לחזור הביתה אחרי כמה שעות בלבד מרגע ההדברה, וזאת בניגוד לחומרים אחרים וחזקים יותר, שמצריכים מכם לשהות מחוץ לבית למשך 12 שעות. ריסוס ירוק לבית מבטיח לכם שתיכנסו לבית מהר וללא חשש, ופשוט צריך לתת לו להתייבש כדי שיעשה את העבודה שלו כמו שצריך.

  עם זאת, חשוב לציין כי ריסוס אורגני לבית עדיין עלול להוות סכנה מסוימת במגע ישיר איתו למשך זמן קצת רב יותר. לכן יש להימנע מכניסה לבית ישירות אחריו אם יש לכם למשל ילדים שזוחלים על הרצפה – עבורם יש להמתין כ-4 שעות – או חיות מחמד, שעבורן יש להמתין 6-8 שעות.

   

  האם ריסוס גינה אורגני עלול לפגוע בצמחים?

  כל הרעיון בריסוס אורגני הוא מניעת הנזק שמתאפשר לצמחים בעת הדברה עם חומרים כימיים חזקים. לשם כך יש להשתמש אך ורק בחומרים שהופקו מן הטבע כדי להדביר את המזיקים (כמובן בשילוב עם עוד חומרי הדברה), ולא חסר כאלה. צריך רק להיות בעל ידע וניסיון בשימוש בהם כדי לדעת כיצד להפיק מהם את המיטב.

  עוד נציין כאן כי ישנם אף חומרי ריסוס ביולוגיים, שבהם למעשה משתמשים בחיידקים שפוגעים במזיקים ספציפיים, כמו למשל BTI נגד זחלי יתושים. כך או כך, הצמחים שלכם יישארו מוגנים, וחומרים מעין אלו הם המומלצים ביותר לשימוש במקרה של הדברת צמחים בפרט וגינה בכלל.

   

  האם משלמים על ריסוס ירוק מחיר יקר יותר?

  זה אולי נשמע כמו פתרון הדברה יקר יותר, אך למעשה, אופן ביצוע הריסוס הירוק אינו שונה מאופן ההדברה בעזרת חומרים אחרים לריסוס. על כן אין סיבה לגבות מחיר יקר יותר על הדברה שכזו, ואנחנו אף מעדיפים אותה, כי כך ביכולתנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ואנו מעוניינים שאתם תצאו מרוצים – הן מההדברה והן מהמחיר. אז כמה משלמים על הדברה ירוקה? אצלנו המחירים מתחילים ב-250 ₪, ואם אתם מעוניינים בהצעת מחיר מדויקת תוכלו להתקשר אלינו ולציין שאתם מעוניינים בריסוס ירוק.

  חשוב שתדעו שגם כשמבצעים ריסוס ירוק, מדבירים משתמשים בחומרים על בסיס פרטרואידים עם רעילות נמוכה שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה, ועליכם לציית לכל הוראות המדביר לפני הריסוס וגם אחריו.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח