ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה ביבנה

הדברה ביבנה – להיפטר ביעילות מכל סוגי המזיקים

חיים עם איכות אמיתית מחייבים במקרים רבים פעולה נחושה נגד מזיקים שונים שמגיעים לבית או לעסק. תיקנים, נמלים, פרעושים, חרקי מזון, פשפשי מיטה, צרעות – כל אלה, ויש כמובן עוד – עלולים לגרום נזקים גם לבני אדם וגם לרכוש, ולכן אם מזהים נוכחות שלהם חשוב להזמין מיד הדברה ביבנה. הדברה סנטר מסלקת ומחסלת את כל סוגי המזיקים כבר יותר מ-15 שנים, במגוון רחב של שיטות פעולה, כפי שתוכלו לקרוא כאן.

 

הזמינו חברת הדברה ביבנה עם המלצות
מחיר זול שחבל לפספס
הדברה ללא ריח מחיר מ-180 ש"ח
אחריות בכתב על כל הדברה
אפשרות לחזור לבית זמן קצר לאחר ההדברה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס בית ביבנה כולל חצר מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה ביבנה

האיכויות החשובות של מדביר ביבנה

רוב החרקים, המעופפים והמכרסמים הם בעלי חיים חכמים עם יכולות הישרדות גבוהות. בהתאם רק מדביר ביבנה עם ניסיון נרחב ויכולות מקצועיות גבוהות יכול לטפל במפגעים בהצלחה. מעבר לניסיון, יש חשיבות גם להתעדכנות המתמדת בשיטות ההדברה החדשות שצצות כל הזמן, וללמוד עוד ועוד לגבי החומרים – מחקרים עדכניים מגלים מצד אחד נזקים שחומרי הדברה מסוימים עלולים לגרום לבני אדם ו/או לחיות מחמד, ומצד שני יש גם חומרים חדשים וידידותיים יותר שמתגלים כאפקטיביים להפליא וכן מספקים פתרון להדברה בבית עם בעלי חיים ללא סכנה. איכות חשובה נוספת היא אמינות, וגם זמינות גבוהה וומחיר זול הם יתרונות משמעותיים. עם הדברה סנטר אתם יכולים לסמן V על כל האיכויות הללו.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  שיטות הדברה ירוקה ביבנה

  מדבירים מומלצים ביבנה שולטים במגוון שיטות פעולה, ובעיקר יודעים להיפטר מכל החרקים והמזיקים גם בדרכים שמוגדרות ירוקות. התועלת היא לא "רק" נזק מופחת לסביבה בזכות הפסקת השימוש בכימיקלים מסוכנים כמו למשל זרחנים אורגניים, אלא גם סיכון מזערי לבני האדם בבית או בעסק.

  בין השיטות האפשריות: שימוש במלכודות במקום בריסוס, שמנים, ריסוס עם חומרים ידידותיים לסביבה ולא כימיים, הדברה ביולוגית (לדוגמה הוספת דגים מיוחדים שאוכלים זחלי יתושים לבריכת נוי) ועוד.

   

  אילו מזיקים נפוצים ביבנה?

  נמלים: אפשר למצוא אותם כמעט בכל מקום בעיר, ושבילי נמלים בבית מעידים על הימצאותו של קן בסביבת הבית או אפילו בתוך הקירות.

  ג׳וקים: ידועים בעמידותם הרבה לחומרי הדברה, ועלולים להעביר מחלות ולגרום לתסמיני אלרגיה אצל אנשים מסוימים. תמצאו אותם בעיקר במקומות חשוכים ולחים.

  מכרסמים: חולדות ועכברים מהווים סכנה בריאותית ותברואתית, מכיוון שהם מגיעים מהביוב, ומשאירים שתן וגללים בכל מקום שאליו הם מגיעים. הם מחייבים לכידה או חיסול.

  טרמיטים: חיים מתחת לאדמה וגורמים לנזקים חמורים לעץ בבית, כמו משקופים, דלתות וכדומה. אפשר לזהות את פעילותם על ידי תעלות הבוץ שהם מייצרים מהרצפה על העץ.

  פשפשי מיטה: ניזונים מהדם שלכם בלילה בזמן שאתם ישנים במיטה. אם יש לכם כאלה בבית, תראו כתמים שחורים על המצעים שלכם, ויהיו לכם עקיצות על הגוף במקבצים.

   

  טיפים למניעת מזיקים בבית ובעסק

  בדיקה וניטור: היו תמיד הראשונים לדעת האם יש לכם מזיקים בבית או בעסק, וקראו למדביר ברגע שתראו סימנים.

  איטום נקודות חדירה: אטמו חריצים ופתחים בקירות ובסביבת דלתות וחלונות. משם מגיעים רוב המזיקים.

  טפלו בזבל: אל תאפשרו לזבל לעלות על גדותיו, ודאגו להיפטר ממנו בזמן, לפני שהוא מושך אליו זבובים, ג׳וקים או עכברים.

  טפחו את הגינה: ככל שהגינה שלכם תהיה מטופחת יותר, כך יגיעו אליה פחות מזיקים, כי לא יהיה להם איפה להסתתר בה.

  פקחו עין על הלחות: אם יש נזילה, תקנו אותה בזמן. אם יש חדר לח מדי, דאגו לאוור אותו.

   

  אנחנו נמצאים בחוד החנית בטכנולוגיית ההדברה

  חומרי הדברה ירוקים: אנחנו משתמשים בתכשירי ההדברה החדישים ביותר אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, בעלי רמת רעילות נמוכה מאוד וללא ריח.

  מלכודות חכמות: במקרים מסוימים אנחנו משתמשים במלכודות מיוחדות שמקושרות לרשת אלחוטית, ובכך הן שולחות התראה כאשר המזיקים נלכדים, מה שמאפשר תגובה מהירה.

  מערכת נמסיס: ביכולתנו להדביר את הטרמיטים ללא ביצוע קידוחים ברצפות, וזאת בעזרת מערכת נמסיס החדשה והמתקדמת – הפתרון המומלץ ביותר נגד טרמיטים.

   

  מה חשוב לקחת בחשבון לפני ריסוס בית ביבנה?

  יש גם מקרים שבהם אין ברירה אלא להשתמש בחומרים כימיים – למשל כשמבצעים ריסוס נגד פרעושים ביבנה. במצב כזה חשוב לתת עדיפות לחומרים ברעילות נמוכה ככל האפשר, לאוורר היטב את הבית או העסק בסוף ההדברה ולהקפיד שאוכלוסיות רגישות ישהו מחוץ לחלל המרוסס במשך פרק זמן ארוך מספיק.

  אם יש לכם חיות מחמד, רצוי לברר מראש מהם החומרים שבהם משתמשים המדבירים ולהתייעץ עם וטרינר. כמו כן נדרשת ערנות מוגברת בימים הראשונים אחרי ההדברה לכל סימן חריג בהתנהלות של הכלב או החתול (וגם כמובן סימנים חריגים אצל בני הבית או העובדים בעסק).

  לפני הגעת המדבירים תתבקשו לפנות רהיטים שצמודים לקירות כדי לאפשר הדברה יעילה, מהירה ולכן גם זולה יותר. בחלק מהמקרים נדרש גם פינוי של ארונות מטבח ואזורים נוספים שבהם יש נוכחות של חרקים שרוצים להיפטר מהם.

   

  הדברת מכרסמים ביבנה בזמן קצר וב-100% הצלחה

  הדרך הטובה ביותר לבצע הדברת עכברים ביבנה היא ללכוד אותם. רעל עכברים עלול להיות מסוכן לילדים קטנים ולחיות מחמד, ובנוסף אין דרך לדעת בוודאות איפה העכבר ימות – ומן הסתם אתם לא רוצים אצלכם בבית במקום נסתר מהעין פגר של חיה שמרקיב בהדרגה והופך למפגע תברואתי.

  באופן דומה גם הדברת חולדות ביבנה מתבצעת ע"י לכידתן. אופציה אחת להיפטר מהמכרסמים היא מלכודות שממיתות אותם במקום, אופציה שנייה היא לכידה ביד או באמצעות מוט מיוחד ויש גם מלכודות כלוב שמאפשרות להשאיר את העכבר או החולדה בחיים, ולאחר מכן לוכד עכברים משחרר אותם בשטח פתוח מחוץ ליבנה.

   

  הדברת טרמיטים – עסק למקצוענים בלבד

  כל הדברה מחייבת כאמור ניסיון והבנה מעמיקה של התנהגות החרק או המכרסם – אבל כשנדרשת הדברת טרמיטים ביבנה אסור בשום פנים ואופן להתפשר על האיכות. טרמיטים הם החרקים המסוכנים ביותר: הם אמנם לא פוגעים בבני אדם אבל הנזק שהם עלולים לייצר לתשתיות, כולל קירות, עצום.

  טיפול מקצועי במכת טרמיטים כולל איתור של כל המקומות הנגועים, חסימת דרכי גישה בפני טרמיטים שרוצים להגיע מהקן אל תוך הבית, הזרקת ג'ל מיוחד לתוך משקופים שיש בהם סימנים לחרקים זוללי העץ ובמקרים רבים גם קידוח חורים קטנים ברצפה ליד הקירות כדי להזריק לתוכם חומר שיחסל את הטרמיטים שאוהבים לנוע במנהרות שהם חופרים לעצמם מתחת לבית. אם יש גם רהיטים נגועים תישקל האופציה של איוד בגז.

   

  הפעולה המשולבת נגד פשפש המיטה

  גם הדברת פשפש המיטה ביבנה כוללת פעולה משולבת: קודם כל ניטור מקיף ויסודי וזאת משום שמדובר בחרק שיודע להתחבא גם במקומות לא שגרתיים כמו שקעים חשמליים. אחר כך יתבצעו גם שאיבה עוצמתית וגם ריסוס עם שני חומרים – אחד נגד פשפשים בוגרים ואחד נגד ביצים. כמו כן נעשה שימוש בקיטור, ועוד לפני הכל נבקש מכם לכבס בטמפרטורות גבוהות בגדים ומצעים שעלולים להיות נגועים כדי להבטיח בית נקי באמת מכל גלגולי החיים של החרק מוצץ הדם.

   

  הדברה ביבנה מחירים הכי זולים – בהתחייבות!

  גם כשהמטרה היא בית נקי באמת מחרקים ושאר מזיקים, כל חברת הדברה ביבנה נבחנת גם על סמך המחירים שהיא גובה. הדברה סנטר מתחייבת לספק הצעות מחיר משתלמות מאוד עבור כל הסוגים השונים של השירותים ובכל שיטות העבודה כולל המתקדמות ביותר.

  המחירים של הדברה ביבנה נשארים נמוכים גם כשאתם זקוקים לפתרון מידי ומזעיקים אותנו מעכשיו לעכשיו להדברת מזיקים. הצעת מחיר מסודרת מחייבת קודם כל היכרות עם הבעיה, אבל כדי שתקבלו מושג לגבי טווח המחירים שלנו תוכלו להסתכל בטבלה הבאה – שכוללת עבודות שביצענו לאורך השנים.

  סוג ההדברה איפה התבצעה מה עשינו המחיר שגבינו
  ריסוס נגד ג'וקים ביבנה בניין משותף של 4 קומות ריסוס בכל הדירות בבניין, בחדר האשפה, במקלט, בחדר המדרגות ובבורות הביוב 750 ש"ח
  הדברת נמלים אדומות גינת משחקים ביבנה הירוקה פיזרנו פיתיונות ג'ל בשעת בוקר מוקדמת באזורים שיש בהם צמחייה. אחרי שבועיים חזרנו על התהליך כדי להבטיח סילוק מלא של החרק העוקץ 450 ש"ח
  הדברת צרעות ביבנה קן צרעות במחסן של מפעל זיהינו את סוג הצרעות, ובהתאם בחרנו את חומר ההדברה האפקטיבי ביותר. אטמנו את כל הפתחים וריססנו את הקן. העבודה בוצעה בשעות הלילה 400 ש"ח
  הדברת פרעושים משרד ביבנה איתרנו נוכחות של פרעושים במספר חדרים במשרד. הדברת פרעושים כללה שאיבה וריסוס עם שני סוגים של חומרים נגד מחזורי החיים השונים של החרק 300 ש"ח
  לכידת חולדה חנות ירקות חולדה יחסית קטנה הגיעה לחנות ירקות והתחבאה בה. הגענו למקום מיד אחרי הקריאה, מצאנו את המכרסם, לכדנו אותו באמצעות לוכדן מיוחד ושחררנו אותו בשטח פתוח 280 ש"ח
  הדברת זבובונים ביבנה חדר רחצה בדירת 3 חדרים הזיהוי היה שמדובר ביתושי עש, חרק שעלול גם לעקוץ ולהעביר מחלות. ההדברה התבססה על ריסוס וכללה גם טיפול בביוב כדי למנוע הגעת זבובונים נוספים 250 ש"ח
  הדברת כנימות גינה בבית פרטי ביבנה ביצענו ריסוס במוקדי הנגיעות. השתמשנו בחומר שפוגע רק בכנימות ולא בחרקים אחרים שמועילים לצמחים. בנוסף סיפקנו לבני הבית טיפים למניעת הופעת כנימות חדשות 300 ש"ח
  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח