ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בהרצליה

הדברה בהרצליה ואיך להיפטר ממזיקים מהר ולזמן ארוך?

מי שמתגורר בישובים עירוניים או בפרברים לא נאלץ להתמודד לעיתים קרובות עם פלישה של מזיקים. גם מי שמתגורר בישובים כפריים עשוי להימנע מהנוכחות שלהם לאורך זמן. כאשר כבר נכנס מזיק כל שהוא לבית, הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות זה להזמין הדברה בהרצליה במטרה להיפטר מהבעיה. חברת הדברה סנטר מתמחה בביצוע הדברה איכותית ויעילה של מזיקים. אילו שיטות הדברה קיימות? מהי הדברה ירוקה ולמה היא כל כך פופולארית? מה ההבדל בין ריסוס לבין פיזור ג'ל או גרגירים מורעלים? כל התשובות ניתן למצוא כאן כבר עכשיו!

 

הזמינו הדברה בהרצליה בשיטות ירוקות
מחיר משתלם לכל כיס
מדביר בהרצליה נגד חרקים מחיר מ-180 ש"ח
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות לתושבי הרצליה והסביבה מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בהרצליה נגד מזיקים ומכרסמים

אילו שיטות הדברה והרחקה של מזיקים קיימות?

הדברת מזיקים למיניהם היא עיסוק מורכב המחייב היכרות מעמיקה עם מינים וסוגים רבים של מזיקים ועם מגוון רחב של שיטות הדברה. הדברה בהרצליה ובכלל יכולה להתבצע לפחות בשלוש שיטות אפשריות:

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  ריסוס בהרצליה

  הדברה בשיטה הזאת היא מהירה יחסית וקלה. מרססים את הסביבה הנגועה בחומר שהמטרה שלו להרוג כמה שיותר מזיקים בתוך כמה שפחות זמן. הריסוס יעיל אך ורק אם אזור הקינון של המזיקים הוא חשוף וניתן להגיע אליו בעזרת השיטה הזו. למשל, ריסוס נגד יתושים יהיה יעיל רק אם מחסלים מקורות מים עומדים בסביבה.

   

  ג'ל או גרגירים מורעלים

  הדברה בשיטה הזאת היא מתוחכמת יותר ודורשת היכרות של המדביר עם המזיק שאותו הוא אמור לסלק. בשלב הראשון המדביר מזהה את אזור הקינון. בשלב השני הוא מפזר ג'ל או גרגירים המכילים רעל ייחודי. הרעל לא הורג במקום אלא מפחית את הרצון של המזיקים שצורכים אותו לאכול, מה שבסיכומו של עניין גורם למותם הוודאי.

   

  לכידה והרחקה

  מדובר בלכידה או הרחקה של מכרסמים – בעיקר עכברים או חולדות.

   

  למה מדביר בהרצליה צריך להתאים את שיטת ההדברה למזיק ספציפי?

  כפי שהסברנו, קיימות שלוש שיטות עיקריות להדברה או להרחקת מזיקים. בנוסף, יש עוד שיטות שנועדו להרחקה או הדברה של יונים, הדברה או הרחקה של צרעות וכן הדברה של טרמיטים. אם למשל נמצאו בסביבתכם כיני יונים – מדובר במטרד שרק עבודה מקצועית יכולה לסיים אותו. לא מדובר בפתרון זול אבל מצד שני הוא יעיל מאד. השיטה היא בדרך כלל הרחקה של היונים תוך שימוש ברשתות ואמצעים אחרים שמונעים מהן גישה לאזורים המועדפים עליהן ויחד איתן במקביל מבצעים הדברת כיני יונים. מדביר בהרצליה מכיר היטב את כל השיטות השונות להדברה. אדם פרטי או בעל עסק השוכר את השירותים הטובים של חברת הדברה בהרצליה מקבל שירות איכותי ופתרון הולם ובר קיימא לבעיה שלו.

   

  סרטון הדברת מרפסת בהרצליה נגד מזיקים

   

  הדברה ירוקה בהרצליה בסטנדרט הגבוה ביותר

  אחת משיטות ההדברה המועדפות בדרך כלל היא הדברה ירוקה. המשמעות של הדברה בשיטה הזאת היא הפחתה משמעותית של הפגיעה בסביבה מצד אחד והפחתה משמעותית של הנוכחות של מזיק כזה או אחר בסביבה מצד שני. מדבירים בהרצליה מעדיפים בדרך כלל שיטות הדברה ירוקה ונוטים להשתמש בהן במקום שבו הדבר אפשרי.

   

  מה ההבדל בין ריסוס בהרצליה לבין פיזור ג'ל בבית?

  הדברה בעזרת ריסוס מתאימה למזיקים שאפשר לקבוע בוודאות איפה הם נמצאים ומה אזור הקינון שלהם. אחרת הריסוס לא ממש יעזור ולכל היותר הוא יעכב את התפשטות המזיק. מנגד, פיזור ג'ל או גרגירים רעילים משרת את המטרה אם אזור הקינון של המזיקים ידוע ואם הג'ל או הגרגירים מפוזרים בצורה שתגרום לאותם מזיקים להכניס אותו לתוך הקן שלהם.

   

  הדברת טרמיטים בהרצליה והפחתת הפגיעה בחלקי עץ בבית

  אחד המזיקים היותר בעייתיים שניתן להעלות על הדעת הוא הטרמיט. מדובר במזיק זעיר שניזון בעיקר מעץ. המזיקים הללו בונים את הקן שלהם בחצר או לעיתים אפילו בתוך הבית עצמו. הם נכנסים לתוך חלקי עץ בבית או לתוך הרהיטים השונים. אם לא נוקטים פעולה באופן מיידי הטרמיטים עלולים להרוס את הרהיט שבו הם נמצאים עד הסוף. הדברת טרמיטים יעילה היא עניין למקצוענים ודורשת ידע והבנה. ככל שחלקי העץ ורהיטים מעץ באזור הנגוע הם רבים יותר, כך מהווים הטרמיטים סכנה ממשית יותר.

   

  מה ההבדל בין הדברה להרחקה של מזיקים?

  מדבירים עשויים לבצע הדברה בשתי צורות: הראשונה – הדברה, כלומר סילוק המפגע לחלוטין. דוגמה טובה לכך היא הדברת צרעות בהרצליה, שזה אומר חיסול הקן שלהן והריגה שלהן באמצעים שונים. מנגד, הדברת עכברים בהרצליה לא מחייבת הריגה שלהם. נהפוך הוא – מרבית המדבירים מעדיפים להרחיק את העכברים. בשלב הראשון לוכד עכברים תופס את המכרסמים בעזרת ידיים או מלכודות ובשלב הבא הוא מרחיק אותם למקום שממנו העכבר לא יכול לחזור לתוך הבית של הלקוח.

   

  הדברת פשפש המיטה בהרצליה והתפטרות ממטרד מגרד במיוחד

  סוג ייחודי ובעייתי במיוחד של מזיקים הוא פשפש המיטה. בניגוד לטרמיט, שאין לו אינטראקציה עם בני אדם והוא מזיק רק לבית או לרהוט, הפשפש מזיק דווקא לאדם. הפשפש עוקץ בעיקר בלילה, במטרה למצוץ דם. הוא לא מסוכן אבל העקיצות שלו מטרידות במיוחד. ריסוס נגד פשפשים עשוי לשים סוף לבעיה, אם הוא מבוצע בצורה מקצועית. דוגמה נוספת של מזיקים שניתן לחסל אותם באמצעות ריסוס הם המקקים, כאשר ריסוס נגד ג'וקים בהרצליה שמבוצע בצורה מקצועית עשוי לעצור או לכל הפחות להפחית בצורה ניכרת את ההתפשטות שלהם.

   

  מחירים של הדברה מקצועית – כמה תשלמו על הדברת מזיקים?

  החישוב של מחירי ההדברה מתבצע בצורה שונה עבור כל אחד מהמזיקים. מדבירים גובים עבור הדברה בהרצליה מחירים המשקפים את המאמץ, הידע המקצועי ורמת הבעייתיות של המזיק. בטבלה שלפניכם הבאנו מספר דוגמאות להדברה מקצועית שבוצעה על ידי המדבירים המקצועיים שלנו. ככל שהמדביר הוא מקצועי יותר כך התוצאות של ההדברה טובות ושורדות לאורך זמן. באתר של עיריית הרצליה תוכלו למצוא מידע על המזיקים בעיר, ואנחנו הכנו עבורכם טבלה עם דוגמאות להדברות שאנחנו ביצענו לאחרונה:

  מה מדבירים אופן הביצוע עלות העבודה
  הדברת נמלי אש בהרצליה הדיירים התלוננו על נמלים שמציקות להם ועקצו את הכלב. המדביר זיהה את נתיב התנועה שלהן ועקב אחריו עד לקן, שנמצא מחוץ לבית קרוב לקיר החיצוני. פוזר ג'ל וגרגירים שונים. המדביר חזר עוד פעמיים בטווח של כמה ימים. על פניו נראה שכל הנמלים הושמדו. כמות הנמלים הייתה גדולה במיוחד. 600 ₪ – המחיר כולל טיפול יסודי בנמלים ושלוש חזרות לבית, כדי לוודא שהבעיה אכן טופלה.
  הדברת פשפשים בהרצליה המדביר המקצועי שלנו סרק את כל הבית ומצא מספר מוקדים של פשפשים בשני חדרי שינה וגם בסלון. הפשפשים כבר חדרו לריהוט ולמזרנים שהדיירים החדשים הביאו איתם. בוצעה הדברה בכל החדרים 4,500 ₪ עבור ההדברה בכל הבית כולל בתוך מזרנים ורהיטים.
  הדברת חולדות בהרצליה המדביר המקצועי איתר במהירות את מסלול התנועה של החולדה. מתברר שהיא נכנסת ויוצאת מהבית דרך חור בצנרת הביוב. המדביר הטמין שלוש מלכודות בנקודות אסטרטגיות לאורך מסלול התנועה שלה. ביום למחרת נלכדה החולדה. 350 ₪ עבור שני ביקורים, הטמנת מלכודות והרחקת החולדה
  הדברת תולעים בשנה קודמת הדיירים סבלו ממכת תולעים שחורות. על פי המלצת חברת הדברה מנוסה, בוצע ריסוס על מנת למנוע כניסה שלהן לבית אחרי הגשמים הראשונים 250 ₪
  הדברת רימות זבובים מדביר מטעמנו זיהה שהרימות שנמצאות בכמויות גדולות בבית שייכות לזבובי פירות והגיעו ככל הנראה מזבובי פירות שנמצאים בסביבת הבית. בוצע ריסוס באזורים הנגועים 300 ₪
  הדברת ג'וקים בהרצליה בוצע ריסוס בחדר האמבטיה בוצעה הדברה גם בצנרת. בוצע ריסוס גם בחדרים סמוכים. המדביר שלנו המליץ לבצע הדברת ג'וקים בכל הבניין 250 ₪

   

  למה להזמין הדברה בהרצליה מחברת הדברה סנטר?

  אם יש לכם עניין להזמין הדברה בהרצליה ולהיפטר ממזיקים למיניהם, זה בהחלט המקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם. המדבירים של הדברה סנטר מתמחים בהדברת מגוון רחב של מזיקים – חרקים, זוחלים, מכרסמים ועוד. כדאי ליצור קשר כעת ואנו נסייע לכם להיפטר מהבעיה במהירות, ביעילות ובצורה המקצועית ביותר.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח