ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה בחולון

הדברה בחולון – מסלקים את המזיקים אחת ולתמיד!

כמעט כל אחד נתקל לפחות פעם אחת בחיים בצורך לבצע הדברה מסוג כל שהוא. מזג האוויר בישראל הוא מורכב ומזמן למגוון רחב של מזיקים אפשרות להתרבות. לפיכך, הצורך בביצוע הדברה בחולון הוא ממשי ויש חשיבות גם לרמה המקצועית. המדבירים של הדברה סנטר מתמחים בהדברת מזיקים מכל המינים – יונקים, חרקים וזוחלים. מתי נדרש ביצוע הדברה? מהם העקרונות המנחים של מלאכת ההדברה? מה ההבדל בין הדברה ירוקה והדברה באמצעות חומרים כימיים? איך נקבעים המחירים של הדברה? גלו כבר עכשיו.

 

הדברה בחולון עם 100% הצלחה
הדברת מזיקים מחיר מ-180 ש"ח
מדביר בחולון בזמינות מידית – 30 דקות הגעה
אחריות על כל הדברה בכתב
הדברת מזיקים כמו נמלים וג'וקים גם בעזרת ג'ל לא רעיל
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס לבית בחולון מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-970-5872

הדברה בחולון בשיטות ירוקות

 

למה חשוב לבצע הדברה בחולון רק באופן מקצועי?

מזג האוויר בישראל מאפשר למגוון רחב של יונקים, ציפורים, חרקים וזוחלים להתקיים בצוותא. ביצוע הדברה בחולון נועד לטפל בסוגים שונים של מזיקים שלכל אחד אופי שונה, נקודות חוזק וחולשות שונות. מדביר מקצועי חייב להכיר את כל המזיקים הקיימים – תוכלו לראות אילו מזיקים נפוצים יש בעיר באתר העירייה של חולון. כמו כן, הוא צריך ללמוד במהירות איך לטפל במינים פולשים, שלמרבה הצער מגיעים לתחומי מדינת ישראל בדרכים שונות חדשות לבקרים. ככל שההדברה מקצועית יותר, כך האפשרות שהמזיק יחזור לאותו מקום תהיה קלושה יותר.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  מתי מזמינים מדביר בחולון?

  באופן עקרוני, הדרישה לביצוע הדברת מזיקים היא פונקציה של הנזק האפשרי לרכוש או המטרד הפוטנציאלי לדיירים ולשוהים במבנה. מדביר בחולון ובכלל נותן מענה לסיכונים ולמטרדים ומסלק אותם בצורה מקצועית ובזמן הקצר ביותר האפשרי. חברת הדברה בחולון לומדת באמצעות מדבירים מנוסים את הבעיות הקיימות בבית פרטי, בניין משותף או מבנה עסקי ומציעה את הפתרונות הטובים ביותר. הפתרונות הללו מבוססים על ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם כלל המזיקים. מדבירים בחולון מציעים ללקוח את כלל שיטות ההדברה הקיימות, בהתאמה לצרכים ולהעדפות שלהם.

   

  הדברת קן צרעות ענק במסתור כביסה בחולון בשכונת קריית עבודה

  הדברת קן צרעות במסתור כביסה בחולון

   

  הדברה ירוקה בחולון – איך להיפטר ממזיקים ולא להזיק לסביבה?

  המושג הדברה ירוקה נולד רק בעשורים האחרונים. המושג הזה הוא תולדה של ניסיון מצטבר שהצביע על העובדה שביצוע הדברה באמצעות החומרים הרעילים שהיו נהוגים בעבר גרם גם נזקים סביבתיים לא מבוטלים שחלקם הפיכים וחלקם לא ניתן לשנות. עם השנים מצאו מדענים חלופות הולמות לשיטות ההדברה הקונבנציונאליות בדמות הדברה ירוקה ונטולת נזק סביבתי. המקצוענים בתחום הדברה בחולון ובכלל מכירים את שיטות ההדברה כאמור ומבצעים הדברה ירוקה בכל פעם שהדבר אפשרי והסיכויים להיפטר מהבעיה באמצעותה הם משמעותיים.

   

  הדברה בעזרת ריסוס בית בחולון – מתי זה יעיל?

  אחת משיטות ההדברה הנפוצות בקרב מדברים מקצועיים היא הדברה באמצעות ריסוס בית. להדברה בשיטה הזאת יש יתרונות וחסרונות כאחד. בצד היתרונות אפשר למנות את המהירות הרבה שבה מתבצעת ההדברה והתוצאות נראות בה במהירות. אבל החיסרון הגדול בהדברה באמצעות ריסוס טמון בעובדה שההדברה לא תמיד יסודית. המחיר של הריסוס הוא מעט זול יותר ממחיר הדברה בשיטות אחרות, אבל אפשר לומר שכדאי להשתמש בו רק אם אין ברירה או שהכוונה היא להפחית במהירות את הבעיה, ולהמשיך לטפל בה ביסודיות לאחר מכן.

   

  למה, מתי ואיך עושים הדברת טרמיטים בחולון?

  אחד המזיקים היותר בעייתיים הוא הטרמיט. מדובר ביצור דמוי תולעת או נמלה. הטרמיט הוא זללן בלתי נלאה של עץ ועלול לגרום נזקים משמעותיים לחלק עץ בבית. ברחבי העולם הטרמיטים ידועים ככאלה שמסוגלים למוטט בתים, בעיקר בתים הבנויים מעץ או בקתות. בישראל הם גורמים נזקים בעיקר לחלקי עץ בבית או לרהיטים. מדביר מקצועי מזהה את הבעיה ומבודד אותה ובהמשך משתמש בשיטות הדברה שמטפלות בצורה יסודית בטרמיטים וגם בקן שלהם. בלי למצוא את הקן ולטפל בו אין תועלת בהריגה וחיסול טרמיטים. זאת משום שהמלך והמלכה פשוט מייצרים טרמיטים חדשים במקומם.

   

  הדברת פשפש המיטה בחולון ושקט נפשי לדיירים

  אם הטרמיטים גורמים נזקים משמעותיים למבנים, הרי שלבני אדם הם לא מזיקים בכלל. מנגד, כמעין תמונת ראי, ניתן למצוא את פשפש המיטה. הפשפש העוקצני והמטריד הזה לא גורם נזק כל שהוא לריהוט או לבית, אבל מטריד ועוקץ בלי הרף כל אדם שנמצא בסביבתו. העקיצות מתרחשות בעיקר בלילה. הדברת פשפשים מתבצעת באמצעות ריסוס שאמור להגיע לכל החורים הקטנים שהפשפש מסתתר בתוכם או בעזרת קיטור. סוג אחר של מזיק הוא המקק, המוכר לנו יותר בשם ג'וק. מדובר באחד היצורים בעלי כושר ההישרדות הגבוה ביותר. לרוב, אפשר לבצע הדברה באמצעות ריסוס נגד ג'וקים בחולון ובכלל, לאחר הזיהוי של מקום הקינון שלהם ומסלול התנועה הקבוע שלהם.

   

  איך כדאי לטפל בחולדות ועכברים?

  שני המכרסמים הללו הם יונקים ממשפחת העכברים. אבל מבין שניהם החולדה היא היותר בעייתית ומסוכנת. .בנוסף, כושר ההישרדות שלה הוא גבוה במיוחד. לרוב, הדרך הנכונה לביצוע הדברת חולדות בחולון היא ללכוד אותן, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

   

  הדברה בחולון מחירים ואיך הם נקבעים?

  המחירים של עבודת הדברה הם פונקציה של גודל השטח שיש לכסות, רמת הסיבוך בעבודה ומספר הפעמים שיש לחזור על העבודה. הדברה של פרעושים בגינה היא דוגמה טובה למקרה כזה. הצורך לחזור על העבודה פעם נוספת נובע מהעובדה שחומרי ההדברה נספגים באדמה ולא משלימים את המטרה שלהם, שזה אומר להדביר את המזיקים באופן שלא יאפשר להם לחזור. יש מקרים נוספים, כדוגמת הדברת נמלים, המחייבים חברת הדברה עם ניסיון לחזור על הפעולה כיוון שחלק מהנמלים נותר בחיים.

  מה מדבירים איפה בוצעה העבודה סוג עבודה שבוצע אופן הביצוע עלות העבודה
  הדברת נמלים דירת 3 חדרים קומת קרקע זיהוי הקן, הדברה באמצעות ג'ל המדביר זיהה במהירות את בעיית הנמלים. מעקב של כמה דקות אפשר לדעת בוודאות איפה נמצא הקן. פיזרנו בסביבות הקן ג'ל. חזרנו למחרת ופיזרנו כמות נוספת של ג'ל. בסוף התהליך לא נשארו בקן מלכות ולא נמלים. המלצנו לבעלי הבית לתקן חורים בקירות ולחדש את הריצוף בחדר שבו זוהו הנמלים. 350 ₪ עבור שני הביקורים
  הדברת פשפשים 2 חדרי שינה בדירת 3 חדרים הדברת פשפשים שהגיעו עם מזרנים חדשים שנרכשו המדביר זיהה אחרי עבודה מורכבת את מקומות המסתור של הפשפשים. בשלב הבא בוצעה שאיבת אבק באמצעות שואב מקצועי בעל כוח שאיבה משמעותי. לאחר מכן בוצע ריסוס משמעותי וכעבור שבועיים חזרנו על פעולת הריסוס. כל הפשפשים בשני החדרים שטופלו נעלמו. 3,000 ₪ עבוד שני החדרים
  ריסוס נגד פרעושים דירת 3 חדרים 80 מ"ר וגינה 250 מ"ר ריסוס נגד פרעושים בבית ובגינה התבצע ריסוס נגד פרעושים בכל הבית, ובפרט באזור המרבץ של הכלב. בוצעה הדברה גם בגינה, שחזרנו עליה פעם נוספת כעבור כמה ימים. 1,300 ₪ – המחיר כולל גם את ההדברה הנוספת בגינה
  הדברת צרעות בחולון דירת 4 חדרים עם חצר פיזור חומר רעיל בסביבת הקן המדביר זיהה את המיקום המדויק של הקן קרוב לדלת הכניסה, במקום שמסובך להגיע אליו. המדביר פיזר חומרים רעילים והצרעות הכניסו אותו לקן. חזרנו על הפעולה פעמיים. אחרי כחמישה ימים לא נוצרו שום צרעות והמדביר ניקה היטב את המקום וסילק את השאריות של הקן. 600 ₪
  הדברת עכברים בחולון דירת 4 חדרים צמודת קרקע פיזור מלכודות בנתיב התנועה של העכברים לוכד עכברים גילה לפי הגללים והשאריות השונות את מסלול ההליכה של העכבר. הוא הטמין שתי מלכודות עם פיתיונות עשירים. בתוך יום אחד נלכד עכבר גדול יחסית. העכבר הורחק. בבדיקה התברר שאין עכבר נוסף, הדיירים קבלו המלצה לתקן את הקירות ולאטום את החורים שאפשרו לעכבר היכנס הביתה. 450 ₪

   

  בית נקי ממזיקים – יתרונות לטווח הארוך

  שמירה על הבריאות: המזיקים עלולים להזיק לבריאותכם, והדברתם תצמצם את האפשרות שזה יקרה.

  שמירה על ערך הנכס: יש מזיקים, כמו טרמיטים למשל, שעלולים לעשות נזק חמור מאוד לנכס שלכם.

  שקט נפשי: אף אחד לא רוצה לחיות בבית עם מזיקים או אפילו שיש בו את האפשרות למזיקים.

  חיסכון: כשההדברה נעשית כמו שצריך ובזמן היא יכולה לחסוך כסף רב על הוצאות שקשורות לנזקי המזיקים.

   

  איך מוודאים שהמזיקים לא יחזרו אחרי ההדברה

  1. בדיקה קבועה: ודאו שהמזיקים לא צצים בשנית, ואם כן, צרו איתנו קשר מיד.

  2. שמירה על הניקיון: דאגו לנקות היטב את הבית ובמיוחד את המטבח והשירותים.

  3. איטום חריצים: אם יש חריצים שמאפשרים למזיקים לחדור מבחוץ, דאגו לאטום אותם.

   

  למה להזמין מדביר בחולון מחברת הדברה סנטר?

  אם יש לכם רצון וצורך לבצע הדברת מזיקים מכל סוג שהוא, אתם במקום הנכון, המדבירים של הדברה סנטר מתמחים בהדברה ומכירים את המזיקים שעלולים לגרום לנזקים לבית אל לדיירים (אפשר לבדוק באתר העירייה את אמנת שירות ההדברה בעיר חולון). צרו קשר כעת והמדבירים שלנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך הטיפול.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח